POBŘEŽÍ SLONOVINY; Zemědělství

POBŘEŽÍ SLONOVINY; Zemědělství

Jsem z Pobřeží slonoviny a hledám firmy zabývající se zemědělstvím nebo počítači, abych se stal jejich výhradním zástupcem v Africe.

Původní znění:
Inquiry
Dear
I am a national from Côte d'Ivoire.I am looking for companies from abroad to be teir exclusive representative in Africa and sign a business contract.i have a 12 years experience in communication, press edition.But now I am interessing in a free business.
I am looking for commercial business to represent in Côte d'Ivoire(Ivory Coast) located in West Africa.If would find for me a company engaged in agriculture or in computer to be their agent.
Poptávka byla vložena dne:
27.08.2010 07:24

Platnost poptávky:
27.11.2010 07:15

Kontaktní osoba:
kessie zegba severin

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
côte d'ivoire

Obrázek:
POBŘEŽÍ SLONOVINY; Zemědělství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výhodný velkoobchodní prodej školkařských výpěstků a zahradnických potřeb

Výhodný velkoobchodní prodej školkařských výpěstků a zahradnických potřeb

Zahradnické centrum Diké, s.r.o. Liberec má pro vás připravený velkoobchodní prodej zahradního sortimentu. Dále se naše firma zabývá zahradní architekturou od projekce, realizaci a výsadbu až po následnou údržbu zahradních úprav. Velkoobchodní prodej výsadby a zahradnických potřeb Velkoobchod školkařskými výpěstky Velkoobchod zahradnických potřeb


Farma Chvalšiny, ekologické zemědělství, chov hovězího dobytka, rostlinná produkce

Farma Chvalšiny, ekologické zemědělství, chov hovězího dobytka, rostlinná produkce

Aktivní zemědělskou činností se zabývá FARMA CHVALŠINY, s.r.o. u Českého Krumlova. Centrem našeho zájmu je ekologické zemědělství, které se projevuje jak v organickém a zeleném hnojení, tak šetrném obdělávání půdy a v neposlední řadě v pěstování a pastvě dobytka na zdravé půdě. Zaměřujeme se na rostlinnou i živočišnou produkci, především na chov skotu, kterému se snažíme zajistit přirozené životní podmínky i vhodné krmivo pocházející z vlastní produkce. Při farmaření bereme ohled nejen na chovaná zvířata, ale celkovou ochranu životního prostředí. V rámci organického zemědělství usilujeme o maximální rozmanitost přírodních a živočišných druhů.


Prodej máku modrého a kmínu kořenného

Prodej máku modrého a kmínu kořenného

Firma ROLS Lešany, spol. s r.o. se sídlem v Prostějově se zaměřuje na prodej a také distribuci českého modrého máku a kmínu kořenného v rámci celé České i Slovenské republiky a zemí Evropské unie. Velkoobchod, export, rostlinná výroba: - český modrý mák - kmín kořenný - výroba semene máku modrého a kmínu kořenného - osiva. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Dušičková dekorace, květinové vazby, věnce na dušičky

Dušičková dekorace, květinové vazby, věnce na dušičky

Blíží se Dušičky, jako každý rok pro Vás v Zahradnictví Kovalčík připravujeme různé dušičkové dekorace a květinové vazby a věnce u příležitosti Památky zesnulých. Naše zahradní centrum a květinářství najdete v Jalubí u Uherského Hradiště. V říjnu budou průběžně doplňovány dušičkové vazby: - od 8.10. proutěné, mechové, šiškové a bodlákové věnce - od 15.10 věnce a kytice z chvojí. Z dušičkových vazeb nabízíme: - věnce, srdce ze sisalu - věnce a srdce z kůry - hřbitovní kytice a věnce - dušičkové věnce z různých přírodních materiálů - věnce ze smrkových větviček apod. K příležitosti Svátku zesnulých Vám na objednávku vytvoříme věnce mechové, šiškové, kombinaci šiška+chvojka, vše s přízdobou  dle Vašeho přání.


Chryzantémy za skvělé ceny - Zahradnictví Petro Mělník

Chryzantémy za skvělé ceny - Zahradnictví Petro Mělník

Škála barev a druhů chryzantém v Zahradnictví Petro Mělník je natolik široká, že si vybere opravdu každý - navíc za bezkonkurenční cenu od 45 do 59 Kč. Pokud hledáte rostlinu do podzimních truhlíků či na záhon, bude chryzantéma jistě skvělou volbou. Tyto vytrvalá rostlina s dřevnatějícími výhony pochází původem z Japonska a Číny. V našich podmínkách se jí ale na podzim výborně daří a dokáže udělat velkou radost v době, kdy už mnoho jiných květin nekvete… Vybírat si můžete různé velikosti, druhy, odrůdy a barvy. Záleží jen na Vašem vkusu. Pokud si tedy chcete pořídit chryzantémy a přitom ušetřit, vyplatí se Vám udělat si výlet na Mělník do Zahradnictví Petro!


Kompletní lesnická činnost, prodej palivového a krbového dřeva s vysokou výhřevností

Kompletní lesnická činnost, prodej palivového a krbového dřeva s vysokou výhřevností

Kvalitní a dlouho hořící dříví Vám zajistí firma PALIVOVÉ A KRBOVÉ DŘEVO - Pavel Neugebauer se sídlem v Osečnici u Rychnova nad Kněžnou. Naší hlavní specializací je prodej palivového a krbového dřeva pocházejícího z ryze českých orlických lesů. Dále se zabýváme kompletní lesnickou činností, tedy těžbou a odvozem daného dřeva. Vybrat si můžete z různých typů prvotřídního dříví s vysokou výhřevností. V rámci zkvalitňování našich služeb nově vykupujeme lesní pozemky a v případě potřeby také provádíme jejich znalecký odhad. Zatopte si v krbu voňavým dřevem, jež Vám rázem vykouzlí tu pravou domácí pohodu.