Poptávám renovaci parket
Dobrý den, poptávám renovaci parket (broušení a lakování) - 60m2 a pokládku nových parket - 17m2. 11.5 M2 současný podklad škvára a dřevěné desky. 5,5m2 současný podklad beton. Dejvice, Rooseveltova. Děkuji za nabídky.
Poptávám použité lodní kontejnery
Dobrý den, poptávám 4 ks použitých lodních kontejnerů o velikosti 20´. Potřebujeme je na skladování. Předem děkuji za cenovou nabídku.
Poptávám DIN KEG sudy 15l
Poptávám DIN KEG sudy 15l stohovatelné (363mm). Můžete prosím zaslat cenovou nabídku ? Děkuji za spolupráci. Zdraví Radek Sedláček
Poptávám zhotovení polykarbonátových desek
Žádám Vás o cenovou nabídku na zhotovení dvou kusů polykarbonátových desek, provedení bronz oboustranný komorový o rozměrech 2987 x 600 x 6 mm.
Poptávám výrobu dřevěných oken
Dobrý den, poptávám výrobu nových dvoukřídlých francouzských oken z modřínového dřeva a jedno menší okno do kuchyně klasické také ze dřeva. Všechna okna trojsklo. Jsem z Prahy 4 z Krče. Děkuji.
Poptávám ložisko
Poptávam ložisko HQ2204LLUCM. Děkuji
Poptávám opravu zpětného zrcátka
Dobrý deň, Mohla by som sa informovať iba prosím, ze koľko by stala oprava spätného zrkadla ? Pri cúvaní si priateľ nevšimol a celé ho urval, všetko k nemu mame čo odpadlo. Ďakujem za odpoved, S pozdravom Máťušová Dominika
Poptávám filtry pro vzduchotechniku
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o nabídku dodání filtrů pro vzduchotechniku dle zadání v příloze. V případě dotazů jsem k dispozici.
Poptáváme výpočet tepelných ztrát rodinného domu
Výpočet tepelných ztrát RD Poptáváme energetického specialistu pro výpočet tepelných ztrát patrového (nezatepleného) domu na Jindřichohradecku. Ve vaší nabídce uvítáme uvedení odhadu ceny.
Poptávám výrobu automatu na kávu
Dobrý den, poptávám výrobu automatu na kávu, viz foto v příloze. Děkuji.
Poptávám výměnu hasicích přístrojů
Dobrý den, poptávám výměnu hasicích přístrojů. Děkuji za nabídky.
Poptávám přepravu ocelových svitků
Dobrý den, prosím o info, zda by bylo možné a případně za kolik peněz převézt 14 ks ocelových svitků o váze cca 1 tuna/ks...viz foto v příloze. Nakládka: Krkonošská 733, 468 61 Desná Vykládka: Třebenická 222/1, 410 02 Lovosice Děkuji.
Poptávám kancelářské a WC unimobuňky
Poptávám cenovou nabídku 2 x kancelářské unimobuňky a 1 x WC unimobuňku, může být i repas.
Poptávám soudního znalce v oboru pozemní stavitelství
Poptávám soudního znalce v oboru pozemní stavitelství. Jedná se o novostavbu a nechali jsme si na podlahové vytápění na kterém je litý beton a firma nedodržela minimální výšku 6cm. Výška je 4cm. Foto dokazující 4cm firmě nestačí. Potřebujeme se jim vyjádřit znaleckým posudkem.
Poptávám rekonstrukci půdy v rodinném domě
Poptávám: Stavební práce - rekonstrukce půdy v RD, zateplení celé půdy, sádrokarton, vytvoření 2 - 3 místností Lokalita: Roudnice nad Labem
Poptáváme výrobu fotoknih, prezentačních katalogů
Poptávám výrobu luxusních fotoknih / prezentačních katalogů typu "layflat", cca 10 ks. Spěchá.
Poptávám realizaci vodovodní přípojky
Poptávám realizaci vodovodní přípojky v obci Starý Jičín, místní část Heřmanice dle přiloženého výkresu situace. Kompletní PD samozřejmě dodám vč. vyjádření správců sítí. Projektovaná trasa je 42,2 m, já bych chtěl realizovat 41,2 m tedy o 1 m méně. Přípojka bude ukončena volným koncem vyvedeným nad terén. Trasa by měla vést z větší části ...
Poptávám opravu štípače na dřevo
Dobrý den, poptávám opravu štípače špalků PLS 250 v Ostravě. Děkuji za nabídky.
Poptávám geodetické práce
Dobrý den, potřebují vyměřit část lesa v katastru Veverské Knínice - č.pozemku 1006/6.
Poptávám vypínač na vysavač PROTOOL VCP
Poptávám vypínač na vysavač PROTOOL VCP 260 e-l.
Poptávám demontáž a montáž chodníku
Dobrý den, demontáž a montáž chodníku ve Štěrboholích do minimálního sklonu, rozbourání podkladu plus nový, sem tam usadit obrubník, malá práce, asi 20m2, odpovídá šířce jedné parcely. Volejte nebo i orientační cena písemně.
Poptáváme zapůjčení dočasných svodidel
Poptáváme zapůjčení dočasných svodidel MiniGuard: Množství: 120 m (80ks) Termín: 18.9. až 20.10.2023 Místo: Město Albrechtice
Poptávám těsnění do dveří mrazáku Vestfrost
Poptávám těsnění (v.164,5 x š.58 x tl.2) do dveří mrazáku Vestfrost CFS 344. Předem děkuji s pozdravem Macháček.
Poptávám mezinárodní přepravu jedné palety
Poptávám přepravu jedné palety ze Schwechatu do Zlína, Váha zboží palety 900kg bez palety. Prosím o cenovou nabídku.
Poptávám nerezové poklopy na šachtu vrtů
Dobrý den, poptávám nerezové poklopy na šachtu vrtů. Odvětrané s možností uzamknout, s odolnosti proti zatékání při dešti/přesah nebo lem./ Velikost otvoru v betonovém víku šachty je - 2 ks 95x95 cm - 2 ks 75x75 cm Děkuji za cenovou nabídku . Komárek