Poptávám obilí pro slepice
Poptávám 100 Kg obilí pro slepice i s dovozem na místo Rajnochovice č.6. Platba v hotovosti na místě. Děkuji. Hafincová Hana.
Dodávka enzymatickej zmesi
Optimalizácia systémov výživy nosníc a prípravy krmív s využitím enzymatických prípravkov na zvýšenie efektivity chovu nosníc a kvality produkcie vajec pre potravinársky priemysel. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je v prílohe č.1 Opis predmetu zákazky.
Dodávka kŕmnych zmesí pre chov
Požadovaná kŕmna zmes pre chov a odchov, ktorá sa má používať pri experimentoch s nosnicami. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je v prílohe č.1 Opis predmetu zákazky.
Poptáváme dodavatele kukuřičné siláže
Poptáváme dodavatele kukuřičné siláže. Množství: 1.000 t Termín: červenec - srpen 2018.
Poptávám kukuřičnou siláž
Poptávám: kukuřičnou siláž Lokalita: celá ČR Termín: od 20.6. do 30.9.2018 Množství: 1.000 t Cena: dle lokality
Rámcová smlouva na dodávku krmiva pro ústavní zvěřinec
Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu dvou let s jedním účastníkem zadávacího řízení, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejímž předmětem budou dodávky krmiva pro laboratorní zvířata s předpokládaným ročním odběrem 54 000 kg krmiva.
Poptávám probiotika pro králíky
Poptávám probiotika pro králíky 1l.
Poptávám doplňkové krmivo pro nosnice
Poptávám krmivo BK nosnice - doplňková směs pro užitkové nosnice, 25 kg hmotnost.
Poptávám krmivo pro kočky
Poptávám krmivo pro kočky S/O 10 Kg.
Poptávám sušené mléko
Poptávám: sušené mléko odstředěné Kvalita: krmná Množství: 24 tun měsíčně Balení: vaky nebo pytle Termín: dle dohody Spolupráce dlouhodobá
Krmiva a krmné komponenty
Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcových dohod s více dodavateli na dodávku krmiv a krmných komponentů pro hospodářská zvířata a zvířata v experimentech.
Poptávám bramborový protein v krmné kvalitě
Poptávám bramborový protein v krmné kvalitě. Množství: 5 tun Balení: big bagy Termín: co nejdříve, případně nová sklizeň v září Lokalita: celá ČR, SK, PL, … Spolupráce dlouhodobá.
Poptávám krmné BIO plodiny
Poptávám krmné BIO plodiny - pšenici, triticale, ječmen. Množství: 100 tun Termín: co nejdříve Spolupráce dlouhodobá.
Poptávám krmnou směs pro drůbež a zemědělské plodiny
Poptávám krmnou směs pro kuřata, nosnice a kachny, dále ječmen, pšenici a hrách nebo bob.
Krmivo, Polsko
Jsem jedním z největších výrobců krmiv pro holuby, volně žijících ptáků, papoušků, kanárků, kuřata, slepice, bažanti, králíci, křepelky. Mohu zaslat nabídku? Zajímá vás?
Poptávám ovesné vločky pro krmné účely
Poptávám ovesné vločky pro krmné účely. Množství: 30 tun ročně Obvyklá velikost objednávky: 2 tuny Balení: pytle 25 kg nebo big bagy Spolupráce: dlouhodobá Lokalita: ČR, SK, PL
Poptávám hrachové vločky pro krmné účely
Poptávám: hrachové vločky pro krmné účely Množství: 10 tun Balení: pytle 25 kg Množství: 10 tun Lokalita: celá ČR, SK, PL Termín: dle dohody Spolupráce: dlouhodobá
Poptávám vojtěškové úsušky
Poptávám vojtěškové úsušky (i negranulované) Roční objem: 100 tun Balení: dle dohody (volně, žoky, pytle) Spolupráce: dlouhodobá Lokalita: ČR, SK, PL.
Poptávám mléčnou krmnou směs pro jehňata
Poptávám Mikrop Ovis, mléčnou krmnou směs pro jehňata. Nejlépe poštou na dobírku. Děkuji. S pozdravem Pánková Ivana
Poptávám masokostní moučku
Poptávám pro krmné účely: - masokostní moučku, kategorie 2 a 3, 100 tun/měsíčně, - drůbeží moučku 50 tun/měsíčně, - krevní moučku 50 tun/měsíčně. Vše volně ložené. Místo dodání: Stříbro Lokalita: celá EU Termín: dle dohody Spolupráce dlouhodobá.
Poptávám zemědělské plodiny
Poptávám zemědělské plodiny: - pšenice potravinářská 13 % 200 tun, - pšenice krmná 200 tun, - ječmen Maltz 12,5 % 120 tun, - kmín dvouletý I. a II jakost 22 tun, - odpady z čištění zemědělských plodin, - BIO pšenice 200 tun, - balíky slámy a sena 5.000 tun. Lokalita: celá ČR, SK, PL Ceny: dle lokality Termín: dle dohody Spolupráce ...
Dodávka diety pro laboratorní zvířata
Dodávka krmiva pro laboratorní myši a laboratorní potkany včetně balení a ošetření krmiva
Poptávám krmný oves nebo ječmen
Koupím krmný oves nebo ječmen (5q - 10q) s certifikátem EKO.
Poptávám krmiva
Poptávám pro krmné účely: - sójový protein, - bramborovou moučku, - hrachovou moučku. Množství: 1 - 5 tun měsíčně Balení: pytle 25 kg.
Potřeby pro venkovský trh, Německo
Chtěl bych otevřít v Německu venkovský trh a hledám české dodavatele, kteří mohou dodávat zboží, které se hodí do mého sortimentu. Sortiment: Kameninové nádoby, džbány na rum, sudy na okurky, potřeby pro domácí jatka, koření, střívko, sklenice, plechovky. Potřeby pro včelaře Krmivo pro malá zvířata, kachny, husy, slepice... Domácí potřeby pro ...