Zajištění nákupu a distribuce plomb a lístků o původu zvěře orgány státní správy myslivosti
Předmětem této centrálně zadávané veřejné zakázky je Zajištění nákupu a distribuce plomb a lístků o původu zvěře orgány státní správy myslivosti podle zákona č. 449/2001 Sb., o myslivosti, ve znění pozdějších předpisů. Součástí je rovněž i vedení evidence jednotlivých objednávek spolu se zajištěním splnění technických parametrů plomb daných ...
Dodávky bažantí zvěře pro LZ Konopiště (rámcová dohoda)
Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky bažanta obecného (Phasianus colchicus) v různém stáří dle potřeb bažantnice. Konkrétní počet kusů a stáří bažantí zvěře poptávané v rámci této části veřejné zakázky bude vždy specifikován v zadávacích podmínkách každého minitendru.
Biologická ochrana letiště Pardubice 2020-2025
provádění opatření ke snížení střetů letadel s ptactvem a zvěří
Odchov bažantov v sezóne 2018
Predmetom zákazky je odchov jednodňových bažantích kurčiat dodávateľom služieb do veku šiestich týždňov veku bažantov. Jednodňové bažantie kurčatá dodá objednávateľ dodávateľovi služieb v množstve 25.000 kusov v roku 2018 na bažantej farme Beluja ( k.ú. Čelovce, okres V. Krtíš). Množstvá bažantích kurčiat v jednotlivých várkach budú dodávané s ...
Posílení a ochrana populace perlorodky říční v NP Šumava
Veřejná zakázka je členěna na 2 části, kdy dodavatelé jsou oprávněni podat nabídku do kterékoliv části. Část 1 – ODCHOV - Předmětem veřejné zakázky je odchov perlorodky říční in situ pro jeden rok s výstupem 72 500 ex. juvenilních perlorodek. Bližší informace k předmětu plnění jsou uvedeny v příloze č. 5 – Projektová dokumentace a v příloze č. 1 ...
Odchov bažantov v sezóne 2017
Predmetom zákazky je odchov jednodňových bažantích kurčiat dodávateľom služieb do veku šiestich týždňov veku bažantov. Jednodňové bažantie kurčatá dodá objednávateľ dodávateľovi služieb v množstve 25.000 kusov v roku 2017 na bažantej farme Beluja ( k.ú. Čelovce, okres V. Krtíš). Množstvá bažantích kurčiat v jednotlivých várkach budú dodávané s ...
Péče o zvěř v mimovegetačním období - III.etapa
Jedná se o stavbu oplocení a zařízení pro zvěř dle projektu v rámci podpory EU z Operačního programu Životního prostředí pro vodu vzduch a přírodu z Evropského fondu pro regionální rozvoj.
Dodávky bažantí zvěře pro LZ Konopiště (rámcová smlouva)
Předmětem této veřejné zakázky, resp. jejích jednotlivých částí, jsou dodávky bažanta obecného (Phasianus colchicus) a bažanta královského (Syrmaticus reevesii) v různém stáří dle potřeb bažantnice.
Biologická ochrana letiště Pardubice
Zabezpečení biologické ochrany letiště Pardubice s cílem zajistit bezpečnost letového provozu z hlediska střetu letadel s ptactvem a zvěří.
Biologická ochrana letiště Pardubice
Zabezpečení biologické ochrany letiště Pardubice s cílem zajistit bezpečnost letového provozu z hlediska střetu letadel s ptactvem a zvěří.
Dodávky bažantích kuřat pro LZ Konopiště (rámcová smlouva)
Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky kuřat bažanta obecného (Phasianus colchicus) a bažanta královského (Syrmaticus reevesii) ve stáří minimálně 10 týdnů. Blíže viz ZD.
Biologická ochrana Jihočeského letiště České Budějovice
Předmětem plnění zakázky je biologická ochrana Jihočeského letiště České Budějovice proti nebezpečí střetu letadel s ptáky a divokou zvěří. Jedná se především o získávání a správné vyhodnocování informací o ornitologické situaci v prostoru Letiště České Budějovice, realizaci aktivních a pasivních opatření, které minimalizují výskyt ptactva a zvěře ...
Poptávám paroží
Koupím větší množství paroží . Cena dohodou .
Poptávám zvířata pro chov
Koupím daňka a danělu,muflona a muflonku na chov.Pokud možno levně a z okr.Příbram,Benešov,Tábor,Písek.
POBŘEŽÍ SLONOVINY; Zemědělství
Jsem z Pobřeží slonoviny a hledám firmy zabývající se zemědělstvím nebo počítači, abych se stal jejich výhradním zástupcem v Africe.
Poptáváme cenovou nabídku na odstřel zvěře
Poptáváme odstřel trofejové zvěře u Jevička, okr. Svitavy - ceník
Poptávám poplatkové lovy
Poptávám poplatkové lovy drobné zvěře, termíny a ceny. Děkuji..
TURECKO; Myslivecké a rybářské vybavení
Poptávám výrobce mysliveckého a rybářského vybavení.
Poptávám lov na bažanty 8-10 osob
Poptávám lov na bažanty pro 8-10 osob, tuto sezonu. Ocením Vaše nabídky, Mikael Von Frenckell Komunikace v angličtině
Výrobce dřevěných šindelů hledá partnery
200611472; Maďarská firma, specializující se na výrobu a distribuci dřevěných šindelů; dále na plánování lesního hospodářství, hledá obchodní partnery a zájemce o subdodávky. Zadavatel tohoto inzerátu hledá partnera v ČR. V případné odpovědi prosím nezapomeňte uvést číslo inzerátu. Komunikace v angličtině.