Väzba periodík a brožovaných tlačí
Predmetom zákazky je zhotovenie ručne šitej väzby novín a časopisov a pevnej priemyselnej väzby v súlade s platnými technologickými postupmi do pevného umývateľného plátna (mondial, baldek,..) pre všetky typy tlačí z fondov Slovenskej národnej knižnice s ohľadom na dlhodobé uchovanie obsahu. Podrobný opis predmetu zákazky je v Prílohe č. 1 ...
Poptávám vyřezání stěny v panelovém bytě
Poptávám vyřezání stěny v panelovém bytě, stěna cca 5 metrů, statický posudek máme a čekáme na stavební povolení. Prosím o poslání cenové nabídky, která bude zahrnovat zbouraní panelové stěny, vyklizení a odvozu suti. Byt se nachází v Brně ve Starém Lískovci. Dekuji.
Rámcová dohoda na potápěčské práce pro roky 2023 a 2024
Předmětem plnění jsou potápěčské práce (průzkum a opravy) prováděné na vodních dílech ve správě Povodí Ohře, s.p., jejichž součástí je také provedení stavebních prací a případně dodávek, jež jsou nezbytné ke splnění předmětu díla. Rámcová dohoda (dále „Dohoda“) upravuje podmínky pro zadávání jednotlivých veřejných zakázek a jejich plnění na ...
D35 3508.2 Křelov - Slavonín 2.etapa, pyrotechnický průzkum
Předmětem veřejné zakázky je realizace pyrotechnického průzkumu před realizací stavby " D35 3508.2 Křelov - Slavonín 2. etapa ".
Poptávám řezání zdiva
Potřeboval bych vyřezat otvor pro balkonové dveře v rod.domku. Stěna je z cihel a tvárnic o šířce asi 400mm. Na kolik by mě to vyšlo ??
Poptávám vyřezání otvorů
Poptávám vyřezání 6 otvorů pro okna 120x150 a 2 otvory pro dveře 200x 90,cm. Kolik by byla cena.Děkuji
Poptávám vyhledání vody na pozemku
Měl bych zájem o vyhledání vody na pozemku/ zahrada. Jednalo by se mi o lokalitu Košíky. Zajímala by mne cena takového průzkumu? Spolehlivost přesného zaměření vrtu? Dá se určit kvalita vody? Děkuji.
Poptávám řezání betonu
Sháním firmu na řezání betonu. Jedná se o dva bloky o rozměrech 350 cm x 160 cm x 25 cm. Potřebuji uřezat celkem 7 mb v tloušťce 25 cm. Místo realizace: Bludov
Zařízení pro přesné spékání kovových prášků laserem
Předmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho zařízení (technologie/proces) pro aditivní výrobu funkčních kovových dílů přímo z 3D CAD modelu spékáním jemných vrstev kovových prášků.
Poptáváme přesné řezání betonu
Poptáváme přesné řezání betonu (otvorů v betonové násypce včetně čedičového vyložení) síla cca 300mm, v Zemianských Kostolanech v SK. Ideální je ověřené použití techniky HILTI nebo podobné profesionální techniky. Termín bude dohodnut po kontaktu s provádějící společností.
Poptávám zjištění geopatogenních zón v rodinném domě
Poptáváme zjištění geopatogenních zón v rodinném domě.
Poptávám řezání příčky
Dobrý deň, Chcel by som sa u vás informovať,či by bolo možné objednať si vyrezanie prechodu medzi dvoma miestnosťami v byte, v Ostrave - Porube. Rozmer prechodu je 2m x 1m, hrúbka (nosnej) priečky je 25 cm, priečka je zo starších oranžových, klasických tehiel. Kedy by sa mohlo realizovať vyrezanie a koľko by to u Vás stálo? Vopred ďakujem za ...
Poptávám řezání panelu
Poptávám mokré řezání panelu, nebo příprava s minimálni prašností, v paneláku připravit otvory na obložkové dveře, stávajíci otvory jsou malé. Jedná se o 3 otvory. Byt ja zabydlen.
Väzba a údržba periodík a brožovaných tlačí
Predmetom zákazky je poskytovanie služieb pevnej priemyselnej väzby periodík a brožovaných tlačí a oprava a údržba pôvodných poškodených väzieb formou preväzby periodík a brožovaných tlačí určených na trvalé uchovávanie v depozitoch. Ďalšie podrobnosti sú v prílohe č.1 Súťažných podkladov.
Poptávám řezání Cetris desek, Plzeň
Poptávám řezání Cetris desek, Plzeň.
Poptávám řezání betonu
Poptávám diamantové řezání a vrtání do betonu a panelu - pod vodou. Vyříznout v panelovém bytě dveře z kuchyně do obýváku a o šířku dveří zvětšit otvor. Děkuji za info.
Katalogizace negativů
Část I Služba spočívající v katalogizaci 23 500 negativů na položce skla a polymerních materiálů, rozsah prací je předpokládán pro 1 fyzickou osobu, se zaměřením: • historie a nebo • archivnictví a nebo • etnografie a nebo • dějiny umění. Podrobnější specifikace služeb je uvedena v závazném vzoru smlouvy a jejích přílohách. Část ...
Realizace opatření na brněnské údolní nádrži III. etapa, 2018-2022 - potápěčské práce
Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení potápěčských prací, vč. dalších souvisejících činností, vyplývajících z provozu aeračního systému fungujícího na VD Brno a to mimo jiné: zprovoznění a odstavení aeračního systému v každém kalendářním roce, nákup a montáž čerpadel a aerátorů, zajištění provedení servisních zásahů na celém aeračním ...
Poptávám vybourání nosné železobetonové příčky
Poptávám vybourání části nosné železobetonové příčky v paneláku, jde o cca 6 m2 (vyříznutí prostoru kolem dveří) a vyříznutí jedné kovové zárubně + odvoz a likvidace odpadu. Termín nejlépe začátek srpna 2017. Prosím o nabídku s orientační cenou a předpokládanou délkou trvání prací.
Poptávám ušití pánské kožené peněženky pro řidiče kamionu
Poptávám ušití pánské kožené peněženky pro řidiče do kamionu.
Poptávám ošetření dřevěných soch proti dřevokazným škůdcům
Poptávám ošetření dřevěných soch proti dřevokazným škůdcům, 2 sochy o rozměrech 0,4 x 0,6 x 0,8 m.(kostel sv. Vavřince v Bystřici n.P.).
Poptávám scelení roztržené záclony
Poptávám scelení roztržené záclony.
Překlady a korektury textů pro CzechTourism
Předmětem této veřejné zakázky jsou překlady a korektury: - marketingových, reklamních a lifestylových textů z oblasti cestování a cestovního ruchu - odborných textů z oblasti cestovního ruchu a na podporu příjezdového cestovního ruchu - smluv, veřejných zakázek, smluvních ujednání a textů právní povahy
Poskytování redakčních služeb pro portál BusinessInfo.cz
Předmětem plnění veřejné zakázky bude poskytování redakčních služeb (zpracování, tvorba a publikace obsahu) pro portál BusinesInfo.cz prostřednictvím redakčního systému Zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Poptáváme vypalování součástí z nerezu
Poptáváme vypalování tvaru součástí laserem z nerezu V4A pro přímořské prostředí (např. 1.4571, 1. 4404 atd. – podmínkou je u této součásti pružnost). Pružná západka rozvinutý tvar MWS3-019 58 ks (pružinový). Výkresy stáhnete zde: https://mega.nz/#F!ZYlxRaTD!hyl_xMiq4JPq0frqGmv95Q. Předběžně by takové série měly být celkem cca. 3 v průběhu do 3 ...