Výroba technické pryže, pryžové výlisky z formy, ostatní pryžové výrobky

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Výroba technické pryže, pryžové výlisky z formy, ostatní pryžové výrobky

Kromě pogumování válců se společnost ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o. věnuje rovněž výrobě technické pryže. V souladu se systémem managementu jakosti podle mezinárodní normy ISO 9001:2015 vyrábíme a dodáváme pryžové výlisky z formy a ostatní pryžové výrobky.

Poptávám vyřezání otvorů

Poptávám vyřezání otvorů

Poptávám vyřezání 6 otvorů pro okna 120x150 a 2 otvory pro dveře 200x 90, cm. Kolik by byla cena.Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
19.07.2021 10:34

Platnost poptávky:
19.08.2021 07:30

Kontaktní osoba:
Karel horuta

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 792 1173

Okres:
Nový Jičín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řezání železobetonu stěnovou pilou pro dodatečné vyřezání otvorů

Řezání železobetonu stěnovou pilou pro dodatečné vyřezání otvorů

Naše firma se zaměřuje nejen na řezání železobetonu, ale také na řezání betonových a cihelných konstrukcí. Pro tyto speciální práce používáme stěnovou pilu značky Husquarna, která je velice oblíbená a spolehlivá pro svou malou hlučnost a také díky této technice nevznikají otřesy a vibrace. Řezání stěnovou pilou: - používá se při řezání svislých železobetonových a betonových stěn nebo na šikmé konstrukce - vhodná i pro řezání vysoce armovanými betony - využívá se pro vyřezání kvalitních otvorů, oken, dveří, rozvodů, podlah, stropů, řezání panelů a stěn, ke srovnání nerovných stěn a také k odstranění stěn.


Řezání a vrtání železobetonových konstrukcí, vrtání do betonu, Olomouc

Řezání a vrtání železobetonových konstrukcí, vrtání do betonu, Olomouc

Plánujete úpravu železobetonové konstrukce či jiného stavebního materiálu? Naše společnost Ing. Jiří Sotolář, sídlící v Olomouci, Vám v této specializaci může být nápomocná. Zaměřujeme se na řezání a vrtání železobetonových konstrukcí a prostého betonu, broušení a frézování stavebních materiálů, smíšeného zdiva, stěn, stropů, podlah, vodorovných, svislých i šikmých konstrukcí, dveřních otvorů, vykružování děr. Dále provádíme řezání lanovou pilou, stěnovou pilou, speciální bourací a demoliční práce. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte, rádi Vám poradíme a poskytneme kompletní služby našeho oboru.


Renovace domů, starého zdiva, cihel i kamenných soklů za pomocí mobilní tryskací jednotky

Renovace domů, starého zdiva, cihel i kamenných soklů za pomocí mobilní tryskací jednotky

Chystáte se na renovaci staré cihlové zdi? Potřebujete se zbavit rychle staré omítky? Očistit kamenné sokly? Oslovte firmu Tryskání a pískování Vladimír Veselý se sídlem v Podivíně, v okrese Břeclav. Díky mobilní tryskací jednotky jsou schopni zajistit tryskání starého zdiva kdekoliv, i bez připojení elektrické energie, po celé České republice. Zajistíme Vám rychle odvedenou práci, navíc naše technické vybavení nám umožňuje práci i obtížných podmínkách. Pomocí tryskání lze velmi efektivně a precizně očistit povrchy všech stavebních materiálů. Jedná se o předúpravu, kdy tryskaný povrch je dokonale očistěný a připraven na další úpravu, jako jsou malby, penetrace, zinkování a jiné nátěry. Tryskání zdiva, kamene i cihel se využívá především při renovaci obytných domů, zámků, hradů a jiných stavení, ale i schodů, soch a starých zdí, čištění sklepů a vináren. Systém mobilní tryskací jednotky je schválen památkových úřadem. Tryskat lze venkovní i vnitřní povrchy.


Jádrové vrtání železobetonu a betonu moderní diamantovou řezací technikou

Jádrové vrtání železobetonu a betonu moderní diamantovou řezací technikou

K čemu se jádrové vrtání používá: - k dodatečnému vytváření kruhových prostupů v betonu nebo železobetonu - pro rozvody - pro kotevní otvory pro stroje a zkušební vrty nebo sondy - k vyvrtání otvorů od 80mm do 200mm - velmi tlusté stěny lze odvrtávat metodou tečného vrtání. K těmto speciálním pracím používáme moderní diamantovou řezací techniku značky Hilti. Díky této kvalitní technice dosáhneme přesných řezů a vrtů, kdy nevznikají otřesy ani vibrace a také se mezi její výhody řadí malá hlučnost. Jádrové vrtání lze provádět svislým, vodorovným i šikmým směrem.


Čerpadlo na beton - čerpání betonu pískovým čerpadlem P 718 TD

Čerpadlo na beton - čerpání betonu pískovým čerpadlem P 718 TD

Stavební firma TUFÍR Kunovice u Uherského Hradiště nabízí službu čerpání betonu pomocí pískového čerpadla P 718 TD. Jedná se o čerpadlo na jemný beton, které je schopné na malém prostoru zpracovávat materiál se zrnitostí až 32mm. Nabízíme čerpání betonu včetně dopravy a obsluhy v okrese Uherské Hradiště. Čerpadlo na beton je ideální pro lití: -anhydritových potěrů, na jemný beton -tekuté materiály, drátkobeton -stropů -opěrných zdí -protipovodňových bariér a zpevňování svahů nástřikem betonu. Čerpání betonu pískovým čerpadlem má své výhody: -stroj je malý -vysoká délka, výška dosahu a dostupnosti -možnost použití na těžko dostupných místech -dopravní výkon až 17,4 m3/hod vhodný pro kontinuální pokládku – plynulejší režim čerpání -dosah hadic až 100 m. Dodáváme také příslušenství k čerpadlu: -vysokotlaký čistič 140 bar. Další speciální práce: -protlaky do průměru 230mm -jádrové vrtání o průměru 75-250mm -řezání asfaltových, betonových a železobetonových krytů -práce hydraulickým kladivem. Kontaktní telefon +420724122307.


Interiérové a exteriérové dekorativní omítky – benátský štuk

Interiérové a exteriérové dekorativní omítky – benátský štuk

Chcete stěny interiéru Vašeho domu nebo kanceláří ozvláštnit něčím zajímavým? Chcete vyladit interiér tak, aby byl v souladu s moderními trendy interiérového designu a architektury? Pak kontaktujte firmu Interiéry Danko ze Znojma, která se zabývá aplikací benátského štuku. Benátský štuk je vhodný jak pro aplikaci v interiéru, tak exteriéru. Lze jej použít i do koupelen, po speciální úpravě do sprchových koutů. Dekorativní omítky je vhodné použít jako finální úpravu povrchu pro komerční i soukromé interiéry - kancelářské a administrativní budovy, hotely, banky, restaurace, bary, rodinné domy, byty, schodiště apod. Dekorativní omítky OIKOS jsou navíc dostupné v široké škále barev a textur.