Poptávám vyřezání stěny v panelovém bytě

Poptávám vyřezání stěny v panelovém bytě

Poptávám vyřezání stěny v panelovém bytě, stěna cca 5 metrů, statický posudek máme a čekáme na stavební povolení. Prosím o poslání cenové nabídky, která bude zahrnovat zbouraní panelové stěny, vyklizení a odvozu suti. Byt se nachází v Brně ve Starém Lískovci. Dekuji.
Poptávka byla vložena dne:
04.05.2023 11:05

Platnost poptávky:
04.06.2023 10:21

Kontaktní osoba:
Ales Romanovsky

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 668 696

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jádrové vrtání, řezání železobetonu, výřezy pro okna a dveře

Jádrové vrtání, řezání železobetonu, výřezy pro okna a dveře

Jádrovému vrtání a řezání diamantovou technikou se věnuje společnost Radek Šťastný - Happy Diamond. Služby poskytujeme v rámci celé České republiky. Vrtáme kruhové otvory do průměru 500 mm kvalitním diamantovým jádrovým vrtacím strojem. Nabízíme řezání do železobetonu i dalších stavebních materiálů do tloušťky stěny 520 mm. Jsme schopni zhotovit výřezy pro okna i dveře do kamene, betonu či cihlových zdí.


Řezání komunikací a zpevněných ploch spárovou pilou

Řezání komunikací a zpevněných ploch spárovou pilou

Potřebujete udělat řez do betonu či komunikace? Firma BBG-BENDA, s.r.o. řezání do komunikace či ploch do hloubky až 420 mm. Firma provádí: -dělicí spáry v betonu -přesné vyřezávání poškozených částí z betonových a asfaltových ploch -výřezy drážek v betonových plochách pomocí řezaček spár s jedním nebo se dvěma řezacími kotouči pro pokládání vedení -příprava betonových ploch k demolici -řezání drážek na dálnicích, vzletových a přistávacích drahách.


Vrtání kotevních otvorů pro zakotvení strojů, konstrukcí a svodidel – práce prováděná odborníky

Vrtání kotevních otvorů pro zakotvení strojů, konstrukcí a svodidel – práce prováděná odborníky

Máte v plánu ve Vaší společnosti přemístit stroje nebo jste pracovníkem úřadu starající se o pozemní komunikace a svodidla? V tom případě se obraťte na společnost BBG-BENDA, s.r.o. BBG-BENDA, s.r.o. provádí vrtání kotevních otvorů a kotvení běžných, mechanických a těžkých a chemických kotev. Využití je vhodné pro ukotvení nových strojů, zábradlí, svodidel, zábran a pro zesílení konstrukcí. Zvolte si pro kotvení odborníky ve svém oboru a kontaktujte nás!


Pískování dřeva a dřevěných konstrukcí – odstranění starých nátěrů, zviditelnění struktury dřeva

Pískování dřeva a dřevěných konstrukcí – odstranění starých nátěrů, zviditelnění struktury dřeva

Potřebujete zrenovovat dřevěné trámy, podlahy nebo starožitnosti? Chcete zbavit dřevěnou chatu starého nátěru? Firma Tryskání a pískování se postará o renovaci dřeva v interiéru i exteriéru. Díky mobilní tryskací jednotce můžeme očistit tryskáním-pískováním dřevěné předměty a konstrukce kdekoliv v terénu. Tryskáním odstraníme nánosy špíny způsobené klimatickými podmínkami a zbavíme dřevo starého nátěru. Navíc dojde i ke zviditelnění stáří (let) dřeva. Pískování lze použít k odstranění starých nátěrů z nábytku a starých barev z oken, dveře nebo lodí. Metodou pískování lze ošetřit i dřevěné chaty, altány, dřevěnice, trámy, desky, hranoly, podlahy, schodiště, stropy a další.


Jádrové vrtání a řezání betonových konstrukcí – diamantová řezací technika

Jádrové vrtání a řezání betonových konstrukcí – diamantová řezací technika

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám vytvoří prostupy pro rozvody nebo otvory pro kotvení? V tom případě se obraťte na společnost BBG-BENDA, s.r.o., která se postará o jádrové vrtání a řezání. Společnost BBG-BENDA, s.r.o. provádí jádrové vrtání, kterým lze odstraňovat velké betonové plochy. Průměr vrtací korunkyy je v rozmezí od 16 mm do 900 mm a pronikají betonem výrazně rychleji než pneumatické sbíječky. Klasickým využitím je vrtání otvorů pro potrubí a rozvody, zkušební vrty a kotevních otvorů.


Vrtné práce, trhací práce, demoliční práce

Vrtné práce, trhací práce, demoliční práce

Představujme firmu CEMDEST s.r.o., která provádí trhací a vrtné práce v lomech, včetně veškerého zaměření, dokumentace i vyhotovení generálního projektu odstřelů. Nabízené služby: - vrtné a trhací práce - vypracování projektu clonového odstřelu - nabití clonového odstřelu - provedení trhacích prací - očištění lomové stěny po provedení clonového odstřelu - hlášení správním orgánům - spolupráce při řešení střetů zájmů souvisejících s trhacími pracemi. Používáme pouze průmyslové trhaviny a rozbušky schválené pro ČR, které respektují veškeré požadavky. Obrátit se na nás můžete také v případě potřeby demoličních prací.