Opravy a rekonstrukce střech, zateplení a izolace, výměna střešní krytiny

TOM střechy

Opravy a rekonstrukce střech, zateplení a izolace, výměna střešní krytiny

Jako specialisté na tesařské, pokrývačské, klempířské a izolatérské práce nabízíme opravy a rekonstrukce plochých i sedlových střech, krovů, podkroví, komínů, výměnu střešních krytin, zateplení a izolace střech. Přenechte starosti s vaší střechou společnosti TOM střechy ze Zlínského kraje.

Väzba periodík a brožovaných tlačí

Väzba periodík a brožovaných tlačí

Predmetom zákazky je zhotovenie ručne šitej väzby novín a časopisov a pevnej priemyselnej väzby v súlade s platnými technologickými postupmi do pevného umývateľného plátna (mondial, baldek, ..) pre všetky typy tlačí z fondov Slovenskej národnej knižnice s ohľadom na dlhodobé uchovanie obsahu. Podrobný opis predmetu zákazky je v Prílohe č. 1 Súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská národná knižnica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská národná knižnica

Zadavatel IČ:
36138517

Zadavatel ulice:
nám. J.C.Hronského 1

Zadavatel PSČ:
036 01

Zadavatel obec:
Martin

Kontaktní osoba:
Mgr. Oľga Tarabová

Zadavatel telefon:
+421 432 451 298

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.snk.sk/sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79971200-3
Knihárske služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řezání železobetonu stěnovou pilou Husquarna bez otřesů, vibrací a nízké hlučnosti

Řezání železobetonu stěnovou pilou Husquarna bez otřesů, vibrací a nízké hlučnosti

Hledáte firmu, která dodatečně odstraní stěnu, srovná nerovnosti stěny, panelu či vyřeže otvor pro okno a dveře? Stavební firma DAGETT 66, s.r.o. provádí řezání železobetonu stěnovou pilou značky Husquarna bez otřesů, vibrací a nízké hlučnosti. Stěnovou pilu s diamantovým kotoučem a hydraulickým nebo elektrickým pohonem používáme při řezání na svislých i šikmých konstrukcích. Hloubku řezu provedeme maximálně 300mm z jedné strany, 600mm z obou stran. Použití stěnové pily je univerzální: - při řezání otvorů oken a dveří u panelových domů - vyřezávání železobetonových podlah a stropů - otvory pro prostupy vzduchotechniky - řezání dilatačních spár - rozřezávání různých betonových prvků - dilatační spáry na mostech Pracujeme především v Kopřivnici a Valašském Meziříčí. Naše reference jsou však z celé republiky. K našim současným zákazníků patří společnosti AHOLD Czech republic, a.s., SPAR, s.r.o., Kaufland v.o.s., Julius Meinl, a.s., Magnum CZ international, spol. s.r.o.


Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Neví co se děje? Každé úterý si můžete zakoupit týdeník REGION OPAVSKO, kde se dozvíte, co se děje v oblasti sportu, kultury, kriminality i politiky. Týdeník vychází také s televizním magazínem. Čtenáři si také mohou vložit do společenské rubriky své přání, oznámení, poděkování, vzpomínku nebo řádkovou inzerci. Pro firemní klienty zajišťuje ve vydání PR články, personální či reklamní inzeráty. REGION OPAVSKO vychází vždy v pondělí odpoledne, kdy je pomocí kolportérů prodáván v ulicích Opavy. Od úterního rána je k dispozici na stáncích PNS a dalších prodejních místech v celém okrese Opava. Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. V souvislosti s vydáváním prestižních příloh, které naleznete na www.regionopavsko.cz, můžete svou nabídkou oslovit širokou veřejnost na Opavsku.


Řezání betonu a vrtání pomocí diamantových nástrojů

Řezání betonu a vrtání pomocí diamantových nástrojů

Dlouholeté zkušenosti a moderní technologie umožňují firmě BG-BENDA, s. r. o. z Brna splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Provádí vrtání prostupů pro různé druhy rozvodů do betonu, železobetonu i cihel. Zajišťují odvrtávání vzorků pro zkoušky materiálu, či kotvení strojů a konstrukcí. Pro klienty zajistí vrtání kotevních otvorů a aplikaci těžkých mechanických kotvení, dále vlepování kotevních šroubů chemickou maltou, či vyřezávání otvorů ve stěnách i stropech. Firma BBG-BENDA, s.r.o. má mnohaletou tradici a spolupracuje s předními výrobci diamantových nástrojů. Při práci využívají optimální dělicí techniku pro dosažení co nejvyšší produktivity a hospodárnosti. Firma BBG-BENDA, s. r. o. z Brna jsou odborníci na řezání a vrtání stavebních konstrukcí po celé ČR.


Jádrové vrtání, řezání spár, betonu, železobetonu, vyřezání otvoru v panelu

Jádrové vrtání, řezání spár, betonu, železobetonu, vyřezání otvoru v panelu

Provádíme vrtání a řezání stavebních materiálů diamantovými nástroji. JÁDROVÉ VRTÁNÍ se využívá v případech, kdy je třeba vytvořit přesný kruhový otvor ve vrtaném materiálu. Vrtáme průchozí otvory i slepé díry. Vrtat lze svisle, vodorovně, a šikmo - pod úhlem. Vrtáme průměry otvorů od 12 mm do 600 mm, používáme při tom systém odsávání chladící vody, takže nedochází k úniku chladící kapaliny mimo vrtané místo. - vrtání prostupů pro všechny druhy rozvodů ( voda, plyn, klimatizace, vzduchotechnika, sítě a odpady ) - vrtání betonových stěn, stropů a podlah, železobetonových konstrukcí, cihlových staveb, navrtávky asfaltových a živičných pásů - vrtání kotevních otvorů - odvrtávání vzorků pro zkoušky materiálu. ŘEZÁNÍ BETONU A ŽELEZOBETONU, ŘEZÁNÍ SPÁR Diamantové pily slouží k řezání betonových a železobetonových konstrukcí v libovolné poloze. Vedení kotouče v řezu zajišťuje speciální kolejnice, takže je zaručuje rovný a čistý řez i v betonu s ocelovými armaturami nebo nerovným povrchem. - vyřezání stavebních otvorů, prostupů, otvorů pro zárubně a okna v panelových domech s opatřeními, které zamezují nechtěným únikům vody. K řezání používáme odhlučněné kotouče, snižující úroveň hluku o polovinu - vyřezání dveřních, okenních a jiných stavebních otvorů, odstranění příček, dělení materiálů - zajišťujeme projekční technickou dokumentaci i statický posudek - provádíme montáž překladů, vyztužení otvorů konstrukcemi z ocelových profilů i uhlíkovými lamelami, drobné stavební práce - zajišťujeme odvoz suti a stavebního odpadu na skládku RYCHLOST, PROFESIONALITA, ČISTOTA - Nemusíte se obávat, že po nás zbude zbytečný nepořádek. Snažíme se pracovat efektivně s minimem hluku, prachu a bez úniku chladící vody. - Po dokončení prací provádíme veškerý nezbytný úklid. TECHNICKÁ KONZULTACE - Nebojte se nás kontaktovat telefonicky nebo emailem. - Poradíme Vám na co si dát pozor a jaký způsob řešení je pro danou situaci nejvhodnější a nejefektivnější. Práce provádíme v lokalitě: celý Moravskoslezský kraj


Týdeník REGION OPAVSKO - aktuality z Vašeho regionu

Týdeník REGION OPAVSKO - aktuality z Vašeho regionu

Vydavatelství STISK spol. s r.o. Vám nabízí vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který vychází každé pondělí s programem TV POHODA. Náš zpravodajský týdeník přinášející aktuality z oblasti: - Politiky - Společnosti - Ekonomiky - Kultury - Sportu. Pro firemní klienty zajišťuje ve vydání PR články, personální či reklamní inzeráty. Podívejte se i na: - zajímavé akce v kultuře - tipy na volný čas - televizní program - unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství - fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. Příjemné čtení Vám přeje REGION OPAVSKO.


Opavský region, Region Opava

Opavský region, Region Opava

Dovolujeme si Vám nabídnout vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který dnes vychází s programem TV POHODA. Zpravodajství Vám přinášíme z těchto oblastí: - Publicistika - Historie - Osobnosti - Rozhovory - Sport - Fotbal - Futsal - Hokej - Basketbal - Atletika - Volejbal - Florbal Podívejte se i na zajímavé akce v kultuře, tipy na volný čas, televizní program, unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství, fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. Příjemné čtení Vám přeje Vaše redakce REGIONu OPAVSKO