Väzba periodík a brožovaných tlačí

Väzba periodík a brožovaných tlačí

Predmetom zákazky je zhotovenie ručne šitej väzby novín a časopisov a pevnej priemyselnej väzby v súlade s platnými technologickými postupmi do pevného umývateľného plátna (mondial, baldek, ..) pre všetky typy tlačí z fondov Slovenskej národnej knižnice s ohľadom na dlhodobé uchovanie obsahu. Podrobný opis predmetu zákazky je v Prílohe č. 1 Súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2023 08:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská národná knižnica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská národná knižnica

Zadavatel IČ:
36138517

Zadavatel ulice:
nám. J.C.Hronského 1

Zadavatel PSČ:
036 01

Zadavatel obec:
Martin

Kontaktní osoba:
Mgr. Oľga Tarabová

Zadavatel telefon:
+421 432 451 298

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.snk.sk/sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79971200-3
Knihárske služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jádrové vrtání, řezání železobetonu, výřezy pro okna a dveře

Jádrové vrtání, řezání železobetonu, výřezy pro okna a dveře

Jádrovému vrtání a řezání diamantovou technikou se věnuje společnost Radek Šťastný - Happy Diamond. Služby poskytujeme v rámci celé České republiky. Vrtáme kruhové otvory do průměru 500 mm kvalitním diamantovým jádrovým vrtacím strojem. Nabízíme řezání do železobetonu i dalších stavebních materiálů do tloušťky stěny 520 mm. Jsme schopni zhotovit výřezy pro okna i dveře do kamene, betonu či cihlových zdí.


Týdeník REGION OPAVSKO - aktuality z Vašeho regionu

Týdeník REGION OPAVSKO - aktuality z Vašeho regionu

Vydavatelství STISK spol. s r.o. Vám nabízí vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který vychází každé pondělí s programem TV POHODA. Náš zpravodajský týdeník přinášející aktuality z oblasti: - Politiky - Společnosti - Ekonomiky - Kultury - Sportu. Pro firemní klienty zajišťuje ve vydání PR články, personální či reklamní inzeráty. Podívejte se i na: - zajímavé akce v kultuře - tipy na volný čas - televizní program - unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství - fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. Příjemné čtení Vám přeje REGION OPAVSKO.


Řezání komunikací a zpevněných ploch spárovou pilou

Řezání komunikací a zpevněných ploch spárovou pilou

Potřebujete udělat řez do betonu či komunikace? Firma BBG-BENDA, s.r.o. řezání do komunikace či ploch do hloubky až 420 mm. Firma provádí: -dělicí spáry v betonu -přesné vyřezávání poškozených částí z betonových a asfaltových ploch -výřezy drážek v betonových plochách pomocí řezaček spár s jedním nebo se dvěma řezacími kotouči pro pokládání vedení -příprava betonových ploch k demolici -řezání drážek na dálnicích, vzletových a přistávacích drahách.


Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Neví co se děje? Každé úterý si můžete zakoupit týdeník REGION OPAVSKO, kde se dozvíte, co se děje v oblasti sportu, kultury, kriminality i politiky. Týdeník vychází také s televizním magazínem. Čtenáři si také mohou vložit do společenské rubriky své přání, oznámení, poděkování, vzpomínku nebo řádkovou inzerci. Pro firemní klienty zajišťuje ve vydání PR články, personální či reklamní inzeráty. REGION OPAVSKO vychází vždy v pondělí odpoledne, kdy je pomocí kolportérů prodáván v ulicích Opavy. Od úterního rána je k dispozici na stáncích PNS a dalších prodejních místech v celém okrese Opava. Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. V souvislosti s vydáváním prestižních příloh, které naleznete na www.regionopavsko.cz, můžete svou nabídkou oslovit širokou veřejnost na Opavsku.


Pískování dřeva a dřevěných konstrukcí – odstranění starých nátěrů, zviditelnění struktury dřeva

Pískování dřeva a dřevěných konstrukcí – odstranění starých nátěrů, zviditelnění struktury dřeva

Potřebujete zrenovovat dřevěné trámy, podlahy nebo starožitnosti? Chcete zbavit dřevěnou chatu starého nátěru? Firma Tryskání a pískování se postará o renovaci dřeva v interiéru i exteriéru. Díky mobilní tryskací jednotce můžeme očistit tryskáním-pískováním dřevěné předměty a konstrukce kdekoliv v terénu. Tryskáním odstraníme nánosy špíny způsobené klimatickými podmínkami a zbavíme dřevo starého nátěru. Navíc dojde i ke zviditelnění stáří (let) dřeva. Pískování lze použít k odstranění starých nátěrů z nábytku a starých barev z oken, dveře nebo lodí. Metodou pískování lze ošetřit i dřevěné chaty, altány, dřevěnice, trámy, desky, hranoly, podlahy, schodiště, stropy a další.


Jádrové vrtání a řezání betonových konstrukcí – diamantová řezací technika

Jádrové vrtání a řezání betonových konstrukcí – diamantová řezací technika

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám vytvoří prostupy pro rozvody nebo otvory pro kotvení? V tom případě se obraťte na společnost BBG-BENDA, s.r.o., která se postará o jádrové vrtání a řezání. Společnost BBG-BENDA, s.r.o. provádí jádrové vrtání, kterým lze odstraňovat velké betonové plochy. Průměr vrtací korunkyy je v rozmezí od 16 mm do 900 mm a pronikají betonem výrazně rychleji než pneumatické sbíječky. Klasickým využitím je vrtání otvorů pro potrubí a rozvody, zkušební vrty a kotevních otvorů.