Poptávám scelení roztržené záclony

Poptávám scelení roztržené záclony

Poptávám scelení roztržené záclony.
Poptávka byla vložena dne:
12.05.2017 11:05

Platnost poptávky:
12.06.2017 10:50

Kontaktní osoba:
Vaverová Jitka

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 234 004

Okres:
Přerov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázkové šití Olomouc, šití nadměrných velikostí, šití svatební módy, šití dekorací do bytu

Zakázkové šití Olomouc, šití nadměrných velikostí, šití svatební módy, šití dekorací do bytu

Představujeme Vám firmu Hanka Fashion z okresu Olomouc, která svoji činnost zaměřila na šití oděvů a bytového textilu na zakázku. Specializujeme se na šití zejména svatební módy. Dále díky vybavení šicí dílny nabízím také strojové vyšívaní různých motivů a firemní loga. Zakázkové šití Hanka Fashion Olomouc: - šití svatební módy, šití svatebních šatů - šití dámské, pánské a dětské konfekce na zakázku - šití nadměrných velikostí - šití dekorací do bytu a dětských pokojíčků Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma Hanka Fashion bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Hrabí 44, Bílá Lhota, Olomouc.


Vyřezání otvoru do panelu, řezání a vrtání betonu od profesionálů – precizně i s úklidem

Vyřezání otvoru do panelu, řezání a vrtání betonu od profesionálů – precizně i s úklidem

Potřebujete vyřezat do panelu otvor pro okno či dveře? Hledáte firmu, která Vám vyvrtá díry pro potrubí? Pak oslovte společnost ARBE s.r.o. se sídlem v Ostravě. Působíme po celém Moravskoslezském kraji, takže pokud jste z okolí Frýdku-Místku nebo Orlové nebojte se nás oslovit a my za Vámi přijedeme. Řezání, vyřezávání otvorů: Řezání se provádí diamantovou stěnovou kotoučovou pilou do betonu a železobetonu. Přesné vedení pily zajišťuje speciální kolejnice, která zaručuje čistý a rovný řez i v betonu s ocelovými armaturami, nebo s extrémně tvrdými přísadami. Řezání je možné v libovolné poloze. Využití: - vyřezání stavebních otvorů - řezání otvorů pro okna a dveře - odstranění příček - řezání drážek K řezání používáme odhlučněné kotouče, které snižují úroveň hluku o polovinu. Jádrové vrtání: Jádrové vrtání se využívá pro vytvoření přesného kruhového otvoru bez vibrací ve vrtaném materiálu. Vrtat lze do jakéhokoliv materiálu - horniny, železobeton, panelové zdivo, kámen a také tvrdou dlažbu. Vrtat lze všemi směry – horizontálně, vertikálně a šikmo pod úhlem. Využití: - vrtání otvorů pro všechny druhy rozvodů – voda, potrubí, odpady, kabely, plyn, klimatizace, revizní otvory, vzduchotechnika a další - vrtání kotevních otvorů - odvrtávání vzorků pro zkoušku materiálu


Výšivky na reklamní oblečení, 3D výšivky, loga. Vysočina, Jihlava, Třebíč

Výšivky na reklamní oblečení, 3D výšivky, loga. Vysočina, Jihlava, Třebíč

Sháníte firmu co Vám profesionálně vyšije nápis nebo logo přímo na danou látku nebo textil, pracovní oblečení? Pak jste našli správně. Firma Strojové vyšívání Alena Filipská Třebíč zhotovuje výšivky i 3D výšivky na látkové předměty i jakýkoliv oděv. Výšivky na trička, mikiny, čepice, pracovní oděvy, kšiltovky, svetry, bundy, nástřihový textil, kůži, koženka a jiné textilie. Vyšijeme Vám firemní loga a obrázky podle Vašeho návrhu. vyšíváme již od jednoho kusu až po sériovou výrobu. Zakázkové vyšívání na všechny druhy textilu. U 3D výšivky se používá puffy pěna, aby výšivka byla plastická. Výšivka je kvalitně vyrobena a je zde zaručena dlouhá životnost, barevná stálost a odolnost proti opotřebení při praní a nošení. Nebledne jako nažehlovací loga na trika, nedrolí se. Kvalita za rozumnou cenu. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.


Opravy oděvů, prodej textilní galanterie

Opravy oděvů, prodej textilní galanterie

Potřebujete zkrátit kalhoty či vyměnit zip u bundy nebo kalhot? Chcete si koupit galanterní zboží? Tak navštivte naši provozovnu BELLIS – Stanislava Štoková, kterou najdete v Praze 10 – Uhříněves. Zaměřujeme se na opravu oblečení jako úprava délky kalhot, rukávů, výměna zipů, přešití podšívky, ale i jiné úpravy. Dále pak Vám zkrátíme záclony a závěsy, přešijeme péřové polštáře a přikrývky. Opravíme jak látkové, tak kožené zboží. V naší prodejně si můžete zakoupit galanterní materiál, potřeby pro šití – nitě, jehly, špendlíky, vlny, mašle, zipy i knoflíky… Nabízíme i prodej oděvů a punčochového zboží. Neváhejte a zavítejte k nám do BELLIS v Praze, kde najde vše pro domácí i profi šití.


Štukaterství – obnovení fasád a interiéru na historických budovách

Štukaterství – obnovení fasád a interiéru na historických budovách

Chcete obnovit historickou památku? Hledáte společnost, která se na to specializuje? Naše společnost Štukatérství Fajmon je profesionálem právě v tomto oboru. Zabýváme se obnovou historických fasád a interiérů více než 30 let. Provádíme repliky historických fasád a interiérů na základě historické dokumentace. V případě, že máte zájem, nabídneme Vám ale i vlastní originální návrhy. Dále Vám můžeme nabídnout výrobu odlitků, modelování z ruky, zhotovení a opravu sgrafit i tažení říms a profilací. Neváhejte nás kontaktovat pro cenovou kalkulaci, nebo v případě dotazů. Naši společnost Štukaterství Fajmon najdete na ul. Havlíčkova 158 ve Velkém Oseku v okrese Kolín ve Středočeském kraji.


Pokladka stropních konstrukcí, ocelové výztuže stropů

Pokladka stropních konstrukcí, ocelové výztuže stropů

Jsme specialisté v pokládce stropních konstrukcí. Zajistíme kvalitní provedení stropů pro vícepatrové i výškové budovy. Realizujeme pokládku stropních trámů, podepření konstrukcí a betonáž. Zhotovujeme i armování – ocelové výztuže do betonové směsi. To dodá stropům odolnost proti poškození a zvýší životnost a statickou bezpečnost budovy. Zajišťujeme také pokládku armovacích košů do věnce budov. Vše realizuje přesně dle projektové dokumentace investora. Na nás se můžete spolehnout. Kdykoliv nás kontaktujte a společně se domluvíme na budoucí spolupráci. Můžete nás navštívit i osobně. Naše společnost ATTRACTIVE WORK s.r.o. sídlí v Praze na ulici Turnovská 478.