Bytové, domovní a průmyslové vodoměry pro přesné měření a úsporu nákladů na energie

Maddeo CZ s.r.o.

Bytové, domovní a průmyslové vodoměry pro přesné měření a úsporu nákladů na energie

Velmi přesné bytové SMARTm vodoměry, měřáky s dálkovým odečtem a pro snížení rozdílů dodává a montuje pražská profesionální společnost Maddeo CZ s.r.o., která se specializuje na přesné měření vody v Online Systému Maddeo OSM, cílící na úsporu a přehled nákladů na energie. Instalujeme také domovní a průmyslové vodoměry Bmeters nejen v Praze, ale po celé ČR.

Poptávám řezání příčky

Poptávám řezání příčky

Dobrý deň,
Chcel by som sa u vás informovať, či by bolo možné objednať si vyrezanie prechodu medzi dvoma miestnosťami v byte, v Ostrave - Porube. Rozmer prechodu je 2m x 1m, hrúbka (nosnej) priečky je 25 cm, priečka je zo starších oranžových, klasických tehiel.
Kedy by sa mohlo realizovať vyrezanie a koľko by to u Vás stálo?

Vopred ďakujem za Vašu odpoveď.

S pozdravom
Rudolf Maják
Poptávka byla vložena dne:
22.03.2019 12:45

Platnost poptávky:
22.04.2019 09:37

Kontaktní osoba:
Rudolf Maják

Kontaktní email:

Telefon:
+420 +421 904 328 505

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Renovace domů, starého zdiva, cihel i kamenných soklů za pomocí mobilní tryskací jednotky

Renovace domů, starého zdiva, cihel i kamenných soklů za pomocí mobilní tryskací jednotky

Chystáte se na renovaci staré cihlové zdi? Potřebujete se zbavit rychle staré omítky? Očistit kamenné sokly? Oslovte firmu Tryskání a pískování Vladimír Veselý se sídlem v Podivíně, v okrese Břeclav. Díky mobilní tryskací jednotky jsou schopni zajistit tryskání starého zdiva kdekoliv, i bez připojení elektrické energie, po celé České republice. Zajistíme Vám rychle odvedenou práci, navíc naše technické vybavení nám umožňuje práci i obtížných podmínkách. Pomocí tryskání lze velmi efektivně a precizně očistit povrchy všech stavebních materiálů. Jedná se o předúpravu, kdy tryskaný povrch je dokonale očistěný a připraven na další úpravu, jako jsou malby, penetrace, zinkování a jiné nátěry. Tryskání zdiva, kamene i cihel se využívá především při renovaci obytných domů, zámků, hradů a jiných stavení, ale i schodů, soch a starých zdí, čištění sklepů a vináren. Systém mobilní tryskací jednotky je schválen památkových úřadem. Tryskat lze venkovní i vnitřní povrchy.


Pískování dřeva a dřevěných konstrukcí – odstranění starých nátěrů, zviditelnění struktury dřeva

Pískování dřeva a dřevěných konstrukcí – odstranění starých nátěrů, zviditelnění struktury dřeva

Potřebujete zrenovovat dřevěné trámy, podlahy nebo starožitnosti? Chcete zbavit dřevěnou chatu starého nátěru? Firma Tryskání a pískování se postará o renovaci dřeva v interiéru i exteriéru. Díky mobilní tryskací jednotce můžeme očistit tryskáním-pískováním dřevěné předměty a konstrukce kdekoliv v terénu. Tryskáním odstraníme nánosy špíny způsobené klimatickými podmínkami a zbavíme dřevo starého nátěru. Navíc dojde i ke zviditelnění stáří (let) dřeva. Pískování lze použít k odstranění starých nátěrů z nábytku a starých barev z oken, dveře nebo lodí. Metodou pískování lze ošetřit i dřevěné chaty, altány, dřevěnice, trámy, desky, hranoly, podlahy, schodiště, stropy a další.


Vyřezání otvoru do panelu, řezání a vrtání betonu od profesionálů – precizně i s úklidem

Vyřezání otvoru do panelu, řezání a vrtání betonu od profesionálů – precizně i s úklidem

Potřebujete vyřezat do panelu otvor pro okno či dveře? Hledáte firmu, která Vám vyvrtá díry pro potrubí? Pak oslovte společnost ARBE s.r.o. se sídlem v Ostravě. Působíme po celém Moravskoslezském kraji, takže pokud jste z okolí Frýdku-Místku nebo Orlové nebojte se nás oslovit a my za Vámi přijedeme. Řezání, vyřezávání otvorů: Řezání se provádí diamantovou stěnovou kotoučovou pilou do betonu a železobetonu. Přesné vedení pily zajišťuje speciální kolejnice, která zaručuje čistý a rovný řez i v betonu s ocelovými armaturami, nebo s extrémně tvrdými přísadami. Řezání je možné v libovolné poloze. Využití: - vyřezání stavebních otvorů - řezání otvorů pro okna a dveře - odstranění příček - řezání drážek K řezání používáme odhlučněné kotouče, které snižují úroveň hluku o polovinu. Jádrové vrtání: Jádrové vrtání se využívá pro vytvoření přesného kruhového otvoru bez vibrací ve vrtaném materiálu. Vrtat lze do jakéhokoliv materiálu - horniny, železobeton, panelové zdivo, kámen a také tvrdou dlažbu. Vrtat lze všemi směry – horizontálně, vertikálně a šikmo pod úhlem. Využití: - vrtání otvorů pro všechny druhy rozvodů – voda, potrubí, odpady, kabely, plyn, klimatizace, revizní otvory, vzduchotechnika a další - vrtání kotevních otvorů - odvrtávání vzorků pro zkoušku materiálu


Jádrové vrtání do betonu v Brně či Olomouci – přesné a šetrné

Jádrové vrtání do betonu v Brně či Olomouci – přesné a šetrné

Potřebujete-li zajistit jádrové vrtání do betonu, obraťte se na společnost BBG-BENDA, s. r. o. z Brna. Firma zajišťuje otvory pro instalace, klimatizace, odvětrání, kanalizaci a další. Díky použití moderní technologie je zaručena přesnost, bezpečnost a minimální zásah do konstrukce. Jádrové vrtání do betonu je efektivní a šetrná metoda pro vytváření otvorů v různých materiálech. Ať už potřebujete provést vrtání do betonu, železobetonu, cihly nebo kamene, odborná firma jako je tato, je tu pro Vás. Působí v Brně, Olomouci a Ostravě a okolí. Provádí vrtání vodorovně, svisle i pod úhlem, s průměry od 10 mm do 1000 mm. Využívají špičkovou technologii, která zajišťuje nízkou hlučnost, prašnost a vibrace. Domluvte si nezávaznou cenovou nabídku.


Řezání železobetonu stěnovou pilou pro dodatečné vyřezání otvorů

Řezání železobetonu stěnovou pilou pro dodatečné vyřezání otvorů

Naše firma se zaměřuje nejen na řezání železobetonu, ale také na řezání betonových a cihelných konstrukcí. Pro tyto speciální práce používáme stěnovou pilu značky Husquarna, která je velice oblíbená a spolehlivá pro svou malou hlučnost a také díky této technice nevznikají otřesy a vibrace. Řezání stěnovou pilou: - používá se při řezání svislých železobetonových a betonových stěn nebo na šikmé konstrukce - vhodná i pro řezání vysoce armovanými betony - využívá se pro vyřezání kvalitních otvorů, oken, dveří, rozvodů, podlah, stropů, řezání panelů a stěn, ke srovnání nerovných stěn a také k odstranění stěn.


Profesionální řezání betonu i panelu – vyřezávání otvorů pro okna a dveře

Profesionální řezání betonu i panelu – vyřezávání otvorů pro okna a dveře

Společnost ARBE s.r.o. provádí řezání betonu, panelu, spár, železobetonu a vyřezávání otvorů pro okna a dveře ve všech okresech Moravskoslezského kraje – Havířov, Hlučín, Karviná, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Opava, Ostrava a Bruntál. Pomocí diamantové pily, která umožňuje řezat v libovolném směru a lze s ní vytvořit v betonu, panelu či v železobetonu rovné a čisté řezy a to i v betonu s ocelovými armaturami nebo s nerovným povrchem. K řezání se se používají odhlučněné kotouče, které dokáží snížit úroveň hluku až o polovinu. - Řezání spár, betonu a panelu - vyřezávání okenních, dveřních a jiných stavebních otvorů - odstranění příček, dělení materiálů - řezání drážek - projekční technická dokumentace i statický posudek Samozřejmostí je pro nás po práci odvoz suti a stavebního odpadu na skládku, úklid.