Poptávám řezání panelu

Poptávám řezání panelu

Poptávám mokré řezání panelu, nebo příprava s minimálni prašností, v paneláku připravit otvory na obložkové dveře, stávajíci otvory jsou malé. Jedná se o 3 otvory. Byt ja zabydlen.
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 08:00

Platnost poptávky:
04.01.2019 11:06

Kontaktní osoba:
Jozef Chomistek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Kolín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řezání a vrtání železobetonových konstrukcí, vrtání do betonu, Olomouc

Řezání a vrtání železobetonových konstrukcí, vrtání do betonu, Olomouc

Plánujete úpravu železobetonové konstrukce či jiného stavebního materiálu? Naše společnost Ing. Jiří Sotolář, sídlící v Olomouci, Vám v této specializaci může být nápomocná. Zaměřujeme se na řezání a vrtání železobetonových konstrukcí a prostého betonu, broušení a frézování stavebních materiálů, smíšeného zdiva, stěn, stropů, podlah, vodorovných, svislých i šikmých konstrukcí, dveřních otvorů, vykružování děr. Dále provádíme řezání lanovou pilou, stěnovou pilou, speciální bourací a demoliční práce. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte, rádi Vám poradíme a poskytneme kompletní služby našeho oboru.


Vyřezání otvoru do panelu, řezání a vrtání betonu od profesionálů – precizně i s úklidem

Vyřezání otvoru do panelu, řezání a vrtání betonu od profesionálů – precizně i s úklidem

Potřebujete vyřezat do panelu otvor pro okno či dveře? Hledáte firmu, která Vám vyvrtá díry pro potrubí? Pak oslovte společnost ARBE s.r.o. se sídlem v Ostravě. Působíme po celém Moravskoslezském kraji, takže pokud jste z okolí Frýdku-Místku nebo Orlové nebojte se nás oslovit a my za Vámi přijedeme. Řezání, vyřezávání otvorů: Řezání se provádí diamantovou stěnovou kotoučovou pilou do betonu a železobetonu. Přesné vedení pily zajišťuje speciální kolejnice, která zaručuje čistý a rovný řez i v betonu s ocelovými armaturami, nebo s extrémně tvrdými přísadami. Řezání je možné v libovolné poloze. Využití: - vyřezání stavebních otvorů - řezání otvorů pro okna a dveře - odstranění příček - řezání drážek K řezání používáme odhlučněné kotouče, které snižují úroveň hluku o polovinu. Jádrové vrtání: Jádrové vrtání se využívá pro vytvoření přesného kruhového otvoru bez vibrací ve vrtaném materiálu. Vrtat lze do jakéhokoliv materiálu - horniny, železobeton, panelové zdivo, kámen a také tvrdou dlažbu. Vrtat lze všemi směry – horizontálně, vertikálně a šikmo pod úhlem. Využití: - vrtání otvorů pro všechny druhy rozvodů – voda, potrubí, odpady, kabely, plyn, klimatizace, revizní otvory, vzduchotechnika a další - vrtání kotevních otvorů - odvrtávání vzorků pro zkoušku materiálu


Výrobce ručně kovaných damaškových nožů, nožů z damaškové (damascénské) oceli

Výrobce ručně kovaných damaškových nožů, nožů z damaškové (damascénské) oceli

Chcete vlastnit jedinečný nůž z damaškové, respektive damascénské oceli? Toužíte si pořídit originální kousek sběratelského ručně kovaného nože? V tomto případě se obraťte na uměleckou kovářskou dílnu Jiřího Čurdy z Rešic. Nožířská dílna Jiřího Čurdy je výrobcem ručně kovaných nožů z damašku, známých také jako nožů z damascénské oceli. Zakázkově vyrábíme sběratelské, lovecké či myslivecké nože, a to i ve skládacím provedení. Rukojeť si můžete nechat zhotovit z exotických nebo vzácných dřevin, stabilizovaných kostí, paroží, mamutího zubu nebo klu či ze slonoviny. Čepel každého námi vyrobeného nože má jedinečnou a neopakovatelnou strukturu – dekorativní kresbu.


Nože z damašku s rukojetí z exotických dřevin, slonoviny, mamutoviny nebo paroží

Nože z damašku s rukojetí z exotických dřevin, slonoviny, mamutoviny nebo paroží

Ať už jste vášnivým lovcem nebo sběratelem prvotřídních a originálních nožů a chcete svou sbírku doplnit o další netradiční kousek nože s čepelí damašku a rukojetí vyrobené z atypického materiálu, obraťte se na umělecké kovářství a nožířství Jiří Čurda. Naše umělecká nožířská dílna Vám zhotoví na zakázku nože s rukojetí z exotické dřeviny, ale také stabilizovaných mamutích nebo sloních kostí a také z paroží různých druhů lesní zvěře. V nožířství Jiří Čurda naleznete damaškové nože s rukojetí, jako je: - jasan, oliva, eben, platan, achát, tis, cocobolo, turecký ořech, ironwood, bahenní dub - klasické dřeviny – topol, javor, lípa, olše, třešeň, dub, švestka, bříza - slonovina - mamutí kost nebo zub - paroh jelení, sobí, - velbloudí, žirafí kost Rukojeti nožů jsou vyráběny buďto čistě z kostí nebo dřeviny, ale také zhotovujeme kombinaci dřeviny a kosti (paroží). Kromě tradičních nožů vyrábíme i nože skládací.


Jádrové vrtání betonu, železobetonu diamantovým nástrojem, řezací technikou Brno

Jádrové vrtání betonu, železobetonu diamantovým nástrojem, řezací technikou Brno

Pokud potřebujete rozřezat, nebo vrtat beton diamantovým nástrojem, v tom případě neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost BBG-BENDA, s.r.o., má sídlo v Brně, a zaměřuje se přímo na jádrové vrtání betonu, železobetonu i cihel. Umíme vrtat prostupy pro rozvody, odvrtáváme otvory soustav obvodových vrtů, vzorky pro zkoušky materiálu a vrtáme také kotevní otvory. Pro nás není problém vyřezat otvory ve stěně, ve stropech, otvory pro okna, dvěře nebo i výtahy. Řežeme beton, železobeton diamantovým lanem, prořezáváme dilatace, řežeme dilatační spáry, brousíme i frézujeme podlahy, kotvíme konstrukce. Pokud máte zájem, neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Výklad karet, esoterika i léčitelství, věštkyně a kartářka Plzeň, telepatie a čtení z ruky

Výklad karet, esoterika i léčitelství, věštkyně a kartářka Plzeň, telepatie a čtení z ruky

Pomoc při posuzování zdravotního stavu či získání lásky i peněz poskytuje věštkyně Ivana Regina Kupcová Sádlová z malé vesnice Kozolupy, okres Plzeň. Provádíme veškeré činnosti spadající do oblasti kartářství, astrologie, esoteriky i léčitelství. Poskytujeme spolehlivé služby s cílem harmonizovat tělo i duši. Pomocí očisťujících rituálů, kyvadel i run dokážeme z Vašeho domu i mysli vyhnat zlé síly a zodpovědět jednoduché otázky týkající se života i smrti. Pro naše klienty zajišťujeme věštění budoucnosti z křišťálové koule, čtení z ruky včetně profesionálního výkladu karet i tarotu. Nedílnou součástí našich činností je pořádání výukových seminářů a kurzů s magickou tematikou.