Poptávám řezání panelu

Poptávám řezání panelu

Poptávám mokré řezání panelu, nebo příprava s minimálni prašností, v paneláku připravit otvory na obložkové dveře, stávajíci otvory jsou malé. Jedná se o 3 otvory. Byt ja zabydlen.
Poptávka byla vložena dne:
05.12.2018 08:00

Platnost poptávky:
04.01.2019 11:06

Kontaktní osoba:
Jozef Chomistek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Kolín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řezání panelů diamantem. Vaše rekonstrukce bytu či domu - nové otvory do stěny.

Řezání panelů diamantem. Vaše rekonstrukce bytu či domu - nové otvory do stěny.

Sháníte firmu co by Vám dokázala pomoci při řezání nového otvoru v bytě či domě? Nové okno či další dveře? Ale i rozvody a větrání? Potřebujete srovnat nerovné úseky stěn či přesné odstraňování stěn, podlah a stropů? Potom hledáte nás! Firmu BBG-BENDA, s.r.o., Brno - provádíme řezání do panelů diamantem. Naše diamantové stroje jsou připravený jak na samotnou betonovou zeď, tak i železobetonem. Zaručujeme rovný a čistý řez. Naše stěnové pily slouží k řezání konstrukcí v libovolné poloze. Diamantový kotouč je poháněn hydraulicky nebo elektricky. Jeho vedení zajišťuje kolejnice, což zaručuje rovný a čistý řez i v betonu s ocelovými armaturami a s extrémně tvrdými přísadami. Při použití speciálního kloubového uchycení vodících kolejnic je možno provádět i šikmé řezy. Hloubka řezu až 700 mm. Také jsme specialisté na postupné a šetrné demolice celých objektů. Více informací na webových stránkách. Máte li zájem o řezání se stěnovou pilou kontaktujte nás.


Řezání železobetonu stěnovou pilou pro dodatečné vyřezání otvorů

Řezání železobetonu stěnovou pilou pro dodatečné vyřezání otvorů

Naše firma se zaměřuje nejen na řezání železobetonu, ale také na řezání betonových a cihelných konstrukcí. Pro tyto speciální práce používáme stěnovou pilu značky Husquarna, která je velice oblíbená a spolehlivá pro svou malou hlučnost a také díky této technice nevznikají otřesy a vibrace. Řezání stěnovou pilou: - používá se při řezání svislých železobetonových a betonových stěn nebo na šikmé konstrukce - vhodná i pro řezání vysoce armovanými betony - využívá se pro vyřezání kvalitních otvorů, oken, dveří, rozvodů, podlah, stropů, řezání panelů a stěn, ke srovnání nerovných stěn a také k odstranění stěn.


Preparování loveckých trofejí, věrné preparáty jako živé

Preparování loveckých trofejí, věrné preparáty jako živé

Je Vaším koníčkem myslivost a lov zvěře? Zajisté si chcete ze svých nejlepších ulovených kousků vytvořit památku v podobě trofeje. S tím Vám bude nápomocná naše společnost Preparace Pekař spol. s r.o., která sídlí v obci Chmelík v okrese Svitavy. Naše firma se specializuje na preparování ulovených částí zvěře, hlavy i celého těla a vytvoření tak krásných loveckých trofejí. Nejčastěji zhotovujeme preparáty srnky, daňka, jelena, lišky, muflona, ale i zvěře z exotických zemí jako lva, slona či zebry. Vytvoříme preparát v pozici Vámi určené tak, že bude vypadat jako živý. Používáme nejnovější technologie a inovace, a tak je výsledek naší práce ve vysoké kvalitě a dáváme na něj doživotní záruku.


Jádrové vrtání betonu, železobetonu diamantovým nástrojem, řezací technikou Brno

Jádrové vrtání betonu, železobetonu diamantovým nástrojem, řezací technikou Brno

Pokud potřebujete rozřezat, nebo vrtat beton diamantovým nástrojem, v tom případě neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost BBG-BENDA, s.r.o., má sídlo v Brně, a zaměřuje se přímo na jádrové vrtání betonu, železobetonu i cihel. Umíme vrtat prostupy pro rozvody, odvrtáváme otvory soustav obvodových vrtů, vzorky pro zkoušky materiálu a vrtáme také kotevní otvory. Pro nás není problém vyřezat otvory ve stěně, ve stropech, otvory pro okna, dvěře nebo i výtahy. Řežeme beton, železobeton diamantovým lanem, prořezáváme dilatace, řežeme dilatační spáry, brousíme i frézujeme podlahy, kotvíme konstrukce. Pokud máte zájem, neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Vyřezání otvoru do panelu, řezání a vrtání betonu od profesionálů – precizně i s úklidem

Vyřezání otvoru do panelu, řezání a vrtání betonu od profesionálů – precizně i s úklidem

Potřebujete vyřezat do panelu otvor pro okno či dveře? Hledáte firmu, která Vám vyvrtá díry pro potrubí? Pak oslovte společnost ARBE s.r.o. se sídlem v Ostravě. Působíme po celém Moravskoslezském kraji, takže pokud jste z okolí Frýdku-Místku nebo Orlové nebojte se nás oslovit a my za Vámi přijedeme. Řezání, vyřezávání otvorů: Řezání se provádí diamantovou stěnovou kotoučovou pilou do betonu a železobetonu. Přesné vedení pily zajišťuje speciální kolejnice, která zaručuje čistý a rovný řez i v betonu s ocelovými armaturami, nebo s extrémně tvrdými přísadami. Řezání je možné v libovolné poloze. Využití: - vyřezání stavebních otvorů - řezání otvorů pro okna a dveře - odstranění příček - řezání drážek K řezání používáme odhlučněné kotouče, které snižují úroveň hluku o polovinu. Jádrové vrtání: Jádrové vrtání se využívá pro vytvoření přesného kruhového otvoru bez vibrací ve vrtaném materiálu. Vrtat lze do jakéhokoliv materiálu - horniny, železobeton, panelové zdivo, kámen a také tvrdou dlažbu. Vrtat lze všemi směry – horizontálně, vertikálně a šikmo pod úhlem. Využití: - vrtání otvorů pro všechny druhy rozvodů – voda, potrubí, odpady, kabely, plyn, klimatizace, revizní otvory, vzduchotechnika a další - vrtání kotevních otvorů - odvrtávání vzorků pro zkoušku materiálu


Jádrové vrtání, vrtání do betonu Praha – vysoce přesné, bez vibrací a nadměrného hluku

Jádrové vrtání, vrtání do betonu Praha – vysoce přesné, bez vibrací a nadměrného hluku

Potřebujete zajistit prostup cihlovou nebo betonovou zdí? Obáváte se poškození okolního zdiva? Vysoce přesné vrtání do betonu, cihel nebo kamene zajistí firma Josef Kuneš z Prahy. Jádrové vrtání do betonu, cihel nebo kamene se postará o vysoce přesnou perforaci a vytvoření otvoru v žádaném místě, ale také o odstranění celého velkého bloku zdi. To vše s minimem otřesů a hluku. Zaujalo Vás jádrové vrtání diamantovou technikou? Přejete si více informací o výhodách využití této moderní techniky? Pak prosím kontaktujte firmu Josef Kuneš.