Väzba a údržba periodík a brožovaných tlačí

Väzba a údržba periodík a brožovaných tlačí

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb pevnej priemyselnej väzby periodík a brožovaných tlačí a oprava a údržba pôvodných poškodených väzieb formou preväzby periodík a brožovaných tlačí určených na trvalé uchovávanie v depozitoch. Ďalšie podrobnosti sú v prílohe č.1 Súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
12.07.2018 09:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská národná knižnica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.09.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská národná knižnica

Zadavatel IČ:
36138517

Kontaktní osoba:
Ing. Štefan Buzek

Zadavatel telefon:
+421 905 632 239

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79971200-3
Knihárske služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jádrové vrtání betonu, železobetonu diamantovým nástrojem, řezací technikou Brno

Jádrové vrtání betonu, železobetonu diamantovým nástrojem, řezací technikou Brno

Pokud potřebujete rozřezat, nebo vrtat beton diamantovým nástrojem, v tom případě neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost BBG-BENDA, s.r.o., má sídlo v Brně, a zaměřuje se přímo na jádrové vrtání betonu, železobetonu i cihel. Umíme vrtat prostupy pro rozvody, odvrtáváme otvory soustav obvodových vrtů, vzorky pro zkoušky materiálu a vrtáme také kotevní otvory. Pro nás není problém vyřezat otvory ve stěně, ve stropech, otvory pro okna, dvěře nebo i výtahy. Řežeme beton, železobeton diamantovým lanem, prořezáváme dilatace, řežeme dilatační spáry, brousíme i frézujeme podlahy, kotvíme konstrukce. Pokud máte zájem, neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Preparování loveckých trofejí, věrné preparáty jako živé

Preparování loveckých trofejí, věrné preparáty jako živé

Je Vaším koníčkem myslivost a lov zvěře? Zajisté si chcete ze svých nejlepších ulovených kousků vytvořit památku v podobě trofeje. S tím Vám bude nápomocná naše společnost Preparace Pekař spol. s r.o., která sídlí v obci Chmelík v okrese Svitavy. Naše firma se specializuje na preparování ulovených částí zvěře, hlavy i celého těla a vytvoření tak krásných loveckých trofejí. Nejčastěji zhotovujeme preparáty srnky, daňka, jelena, lišky, muflona, ale i zvěře z exotických zemí jako lva, slona či zebry. Vytvoříme preparát v pozici Vámi určené tak, že bude vypadat jako živý. Používáme nejnovější technologie a inovace, a tak je výsledek naší práce ve vysoké kvalitě a dáváme na něj doživotní záruku.


Řezání panelů diamantem. Vaše rekonstrukce bytu či domu - nové otvory do stěny.

Řezání panelů diamantem. Vaše rekonstrukce bytu či domu - nové otvory do stěny.

Sháníte firmu co by Vám dokázala pomoci při řezání nového otvoru v bytě či domě? Nové okno či další dveře? Ale i rozvody a větrání? Potřebujete srovnat nerovné úseky stěn či přesné odstraňování stěn, podlah a stropů? Potom hledáte nás! Firmu BBG-BENDA, s.r.o., Brno - provádíme řezání do panelů diamantem. Naše diamantové stroje jsou připravený jak na samotnou betonovou zeď, tak i železobetonem. Zaručujeme rovný a čistý řez. Naše stěnové pily slouží k řezání konstrukcí v libovolné poloze. Diamantový kotouč je poháněn hydraulicky nebo elektricky. Jeho vedení zajišťuje kolejnice, což zaručuje rovný a čistý řez i v betonu s ocelovými armaturami a s extrémně tvrdými přísadami. Při použití speciálního kloubového uchycení vodících kolejnic je možno provádět i šikmé řezy. Hloubka řezu až 700 mm. Také jsme specialisté na postupné a šetrné demolice celých objektů. Více informací na webových stránkách. Máte li zájem o řezání se stěnovou pilou kontaktujte nás.


Knihařství Praha – vazby, opravy vazeb, výroba šanonů

Knihařství Praha – vazby, opravy vazeb, výroba šanonů

Kvalitní provedení veškerých knihařských prací jako jsou opravy starých vazeb knih a památníků, vazby diplomových a bakalářských prací, výroba representativního alba na fotky, známky nebo jiné upomínky či výroba originálních firemních desek a šanonů, toto vše nabízí knihařství Tomos Praha a.s. V našem knihařství nám záleží na kvalitě, dobře odvedené ruční práci a spokojenosti zákazníků. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v oboru a možnost konzultace. Hledáte-li odborníky na knihařské práce, kontaktuje firmu Tomos Praha a.s.


Jádrové vrtání, vrtání do betonu Praha – vysoce přesné, bez vibrací a nadměrného hluku

Jádrové vrtání, vrtání do betonu Praha – vysoce přesné, bez vibrací a nadměrného hluku

Potřebujete zajistit prostup cihlovou nebo betonovou zdí? Obáváte se poškození okolního zdiva? Vysoce přesné vrtání do betonu, cihel nebo kamene zajistí firma Josef Kuneš z Prahy. Jádrové vrtání do betonu, cihel nebo kamene se postará o vysoce přesnou perforaci a vytvoření otvoru v žádaném místě, ale také o odstranění celého velkého bloku zdi. To vše s minimem otřesů a hluku. Zaujalo Vás jádrové vrtání diamantovou technikou? Přejete si více informací o výhodách využití této moderní techniky? Pak prosím kontaktujte firmu Josef Kuneš.


Opravy vazeb všech druhů Praha – knihy budou jako nové

Opravy vazeb všech druhů Praha – knihy budou jako nové

Poškozené a rozpadlé hřbety knih, sbírek zákonů, alb nebo památníků budou jako nové po opravě šikovných odborníků z knihařství Tomos Praha a.s. Opravíme a zrenovujeme všechny druhy poškozených vazeb, včetně knih vázaných v kůži, a tím jim vdechneme nový život na dalších mnoho let. Při nové vazbě zachováme původní desky, pouze v případě velmi poškozených desek dáme nové. Nevzdávejte se oblíbených a památečných knih jen kvůli rozpadlé vazbě a dejte je profesionálně opravit knihařství Tomos Praha a.s.