Väzba a údržba periodík a brožovaných tlačí

Väzba a údržba periodík a brožovaných tlačí

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb pevnej priemyselnej väzby periodík a brožovaných tlačí a oprava a údržba pôvodných poškodených väzieb formou preväzby periodík a brožovaných tlačí určených na trvalé uchovávanie v depozitoch. Ďalšie podrobnosti sú v prílohe č.1 Súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
12.07.2018 09:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská národná knižnica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.09.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská národná knižnica

Zadavatel IČ:
36138517

Kontaktní osoba:
Ing. Štefan Buzek

Zadavatel telefon:
+421 905 632 239

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79971200-3
Knihárske služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Preparování loveckých trofejí, věrné preparáty jako živé

Preparování loveckých trofejí, věrné preparáty jako živé

Je Vaším koníčkem myslivost a lov zvěře? Zajisté si chcete ze svých nejlepších ulovených kousků vytvořit památku v podobě trofeje. S tím Vám bude nápomocná naše společnost Preparace Pekař spol. s r.o., která sídlí v obci Chmelík v okrese Svitavy. Naše firma se specializuje na preparování ulovených částí zvěře, hlavy i celého těla a vytvoření tak krásných loveckých trofejí. Nejčastěji zhotovujeme preparáty srnky, daňka, jelena, lišky, muflona, ale i zvěře z exotických zemí jako lva, slona či zebry. Vytvoříme preparát v pozici Vámi určené tak, že bude vypadat jako živý. Používáme nejnovější technologie a inovace, a tak je výsledek naší práce ve vysoké kvalitě a dáváme na něj doživotní záruku.


Řezání panelů diamantem. Vaše rekonstrukce bytu či domu - nové otvory do stěny.

Řezání panelů diamantem. Vaše rekonstrukce bytu či domu - nové otvory do stěny.

Sháníte firmu co by Vám dokázala pomoci při řezání nového otvoru v bytě či domě? Nové okno či další dveře? Ale i rozvody a větrání? Potřebujete srovnat nerovné úseky stěn či přesné odstraňování stěn, podlah a stropů? Potom hledáte nás! Firmu BBG-BENDA, s.r.o., Brno - provádíme řezání do panelů diamantem. Naše diamantové stroje jsou připravený jak na samotnou betonovou zeď, tak i železobetonem. Zaručujeme rovný a čistý řez. Naše stěnové pily slouží k řezání konstrukcí v libovolné poloze. Diamantový kotouč je poháněn hydraulicky nebo elektricky. Jeho vedení zajišťuje kolejnice, což zaručuje rovný a čistý řez i v betonu s ocelovými armaturami a s extrémně tvrdými přísadami. Při použití speciálního kloubového uchycení vodících kolejnic je možno provádět i šikmé řezy. Hloubka řezu až 700 mm. Také jsme specialisté na postupné a šetrné demolice celých objektů. Více informací na webových stránkách. Máte li zájem o řezání se stěnovou pilou kontaktujte nás.


Astrologie, sestavování osobních horoskopů, léčba těla i duše pomocí energie rukou

Astrologie, sestavování osobních horoskopů, léčba těla i duše pomocí energie rukou

Chystáte se na důležitou operaci a potřebovali byste stanovit ideální datum pro tento zákrok? HVĚZDOPRAVEC Ing. Pavla Baudyšová Jirků je astroložka z Prahy 5, která se na poli astrologie pohybuje již řadu let. Zaměřujeme se primárně na sestavování osobních horoskopů, jež tvoří něco jako mapu či návod k použití našeho osobního života. Dále provádíme partnerskou astrologii, horoskop pro děti, zdravotní astrologii včetně stanovení vhodného data pro případné operace, zákroky či početí. Důležitou součást naší činnosti tvoří péče a léčba fyzické i duševní části těla, přičemž se specializujeme především na Rekonektivní léčení, což je v podstatě léčba pomocí energie rukou, kdy v těle pacienta nastartujeme proces samoléčení.


Jádrové vrtání, vrtání do betonu Praha – vysoce přesné, bez vibrací a nadměrného hluku

Jádrové vrtání, vrtání do betonu Praha – vysoce přesné, bez vibrací a nadměrného hluku

Potřebujete zajistit prostup cihlovou nebo betonovou zdí? Obáváte se poškození okolního zdiva? Vysoce přesné vrtání do betonu, cihel nebo kamene zajistí firma Josef Kuneš z Prahy. Jádrové vrtání do betonu, cihel nebo kamene se postará o vysoce přesnou perforaci a vytvoření otvoru v žádaném místě, ale také o odstranění celého velkého bloku zdi. To vše s minimem otřesů a hluku. Zaujalo Vás jádrové vrtání diamantovou technikou? Přejete si více informací o výhodách využití této moderní techniky? Pak prosím kontaktujte firmu Josef Kuneš.


Opravy vazeb všech druhů Praha – knihy budou jako nové

Opravy vazeb všech druhů Praha – knihy budou jako nové

Poškozené a rozpadlé hřbety knih, sbírek zákonů, alb nebo památníků budou jako nové po opravě šikovných odborníků z knihařství Tomos Praha a.s. Opravíme a zrenovujeme všechny druhy poškozených vazeb, včetně knih vázaných v kůži, a tím jim vdechneme nový život na dalších mnoho let. Při nové vazbě zachováme původní desky, pouze v případě velmi poškozených desek dáme nové. Nevzdávejte se oblíbených a památečných knih jen kvůli rozpadlé vazbě a dejte je profesionálně opravit knihařství Tomos Praha a.s.


Řezání podlah, řezání komunikací a zpevněných ploch spárovou pilou.

Řezání podlah, řezání komunikací a zpevněných ploch spárovou pilou.

Hledáte firmu na řezání dělicích či dilatačních spár v betonových plochách? Jste tu správně. Firma BBG-BENDA, s.r.o. z Brna je specialistou v řezání řezačkou s jedním či několika diamantovými řeznými kotouči. Provádíme dilatační spáry v betonových plochách, řezání drážek na dálnicích, vzletových a přistávacích drahách, a také příprava betonových ploch pro demolice. Hloubka řezu až 420 mm. Máte-li zájem o řezání spárovou pilou obraďte se na nás. Bližší informace na webových stránkách.