PÁKISTÁN; Textilní a řemeslné výrobky
Mám zásoby bavlny, povlaků na polštáře s ruční výšivkou a mnoho dalších řemeselných výrobků z kovu, onyxu, dřeva v Londýně. Hledám odběratele, prodám velmi levně.
EGYPT; Vinylové podlahy
Hledáme dodavatele vinylových podlah a dodavatele podlah se zvýšeným přístupem.
Poptáváme gumové nášlapy na schody
Gumové nášlapy na točité schodiště.
PÁKISTÁN; Bytový textil
Poskytujeme služby ve všech druzích bytového textilu v Pákistánu pro zákazníky z celého světa. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.
Poptáváme prodej palubovek
Palubka a podlahovky v okrese Liberec - prodej.
PÁKISTÁN; Výrobky z onyxu, mramoru, lazuritu
PMOW vyrábí výrobky z onyxu, mramoru a lazuritu. Dodáváme kvalitní výrobky za dobré ceny (obklady, mozaiky, bazény, vany, sloupky, urny apod.). Hledáme obchodní spolupráci s importéry.
PÁKISTÁN; Příze, látky, textilní výrobky
Jsme velmi aktivní obchodní zástupci pro všechny typy příze, surovou bavlnu (import a export), režnou látku, barvené / potištěné tkaniny, textilní výrobky, hotelový textil, nemocniční textil, bytový textil a kuchyňské potřeby. Prodáváme pákistánské textilní výrobky nejlepší kvality do celého světa. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce. ...
PÁKISTÁN; Tkaniny, bytový textil
Fazal Exports je textilní firma se sídlem v Pákistánu s moderním zařízením, vyrábí tkaniny včetně režných, bělených, barvených, potištěných, bytový textil a technické tkaniny, nemocniční a hotelové látky. Naše produkty: -režné tkaniny, -látky na pracovní oblečení, -ložní povlečení, -napínací prostěradla, -stolní prádlo, -povlaky na ...
Poptávám interiérovou roletu
Mám zájem o dodání interiérové rolety, která bude použita na zakrytí výklenku v chodbě, kde bude umístěná pračka. Rozměr rolety je cca 900x 2500 mm. Prosím nabídněte. Děkuji.
BANGLADÉŠ; Svetry, prostírání, tašky
Poptáváme importéry svetrů, pulovrů, kardiganů apod. Rovněž můžeme dodat jutové dveřní rohožky, prostírání, podložky (pod sklenice), běhouny, stolní ubrusy, jutové nákupní tašky, velké tašky, dámské peněženky atd.
Poptávám smrkové palubky
Poptávám smrkové palubky softline, síla 15mm, šiřka 96-118mm -36m2.
PÁKISTÁN; Koberce ruční výroby
Jsme výrobci a exportéři ručně dělaných koberů, hledáme obchodní spolupráci.
PÁKISTÁN; Ručně vyrobené koberce
Máme zájem o navázání obchodní spolupráce s odběrateli ručně dělaných koberců a koberečků, textilií.
PÁKISTÁN; Látky, bytový textil
Jsem marketingový manažer velké textilní skupiny. Potřebuji adresy dovozců látek a firem, které se zabývají vybavováním bytů a dovážejí ze zahraničí.
PÁKISTÁN; Napínací prostěradla
Vyrábíme pletená napínací prostěradla od roku 1995. Našimi hlavními produkty jsou žerzejová, froté a žakárová napínací prostěradla ze 100% bavlněné a polybavlněné příze. Vyrábíme také napínací prostěradla z mikrovlákna a lycry. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.
PÁKISTÁN; Prostěradla
Jsme výrobce pleteninových napínacích prostěradel již od roku 1994. Máme certifikáty ISO a OeKOTEX. Naším hlavním produktem jsou žerzejová napínací prostěradla, froté napínací prostěradla, žakárová napínací prostěradla. Máme zájem o navázání obchodní spolupráce.
PÁKISTÁN; Textilní zboží
Jsme předním výrobcem a vývozcem textilního zboží. Máme již 20 let zkušeností a jsme schopni zvládnout všechny druhy zakázek na textilní výrobky. Naše výrobky: tkaniny, prostěradla, mopy, hadry a utěrky, deky, ručníky, prachovky, prostírání. Nedávno jsme začali vyvíjet nový výrobek z organické bavlny. Důrazně se zaměřujeme na mezinárodní trh, ...
ČÍNA; Lůžkoviny
Hledám distributory lůžkovin.
SRÍ LANKA; Potahy
Poptáváme potahy skladem.
ČÍNA; Antistatické výrobky, magnetické separátory
Specializujeme se na prodej antistatických výrobků jako antistatické pryžové rohožky, antistat. křesla, antistat. zápěstní řemínky, antistat. pinzety, kartáče, lahve, krabice atd. Rovněž dodáváme vysokoteplotní polyamidové, teflonové a PET izolepy ve velmi dobré kvalitě za nejlepší ceny. Rovněž vyrábíme magnetické separátory, které slouží k ...
BANGLADÉŠ; Rukodělné výrobky
Jsme věhlasní exportéři rukodělných výrobků z Bangladéše. Mezi hlavní obchodní artil patří: ručně šité - ložní přehozy, přikrývky, potahy na polštáře, nástěnné rohože, ubrusy, dámské peněženky, kabelky, batohy, prostírání jutové výrobky - dveřní a podlahové rohože, anglické prostírání, nástěnné rohože, nákupní tašky kovové svícny, kožené ...
Poptávám dřevěné rohové lišty
Poptávám lišty rohové dřevěné borovice 4,5*4,5cm a 4* 4cm,v délce 2m.
PÁKISTÁN; Ručníky, mopy, lůžkoviny
Jsme výrobci a exportéři všech typů froté ručníků, mopů na tyči, prachovek, institučních lůžkovin, žerzejových lůžkovin. Hledáme obchodní spolupráci s importéry.
TOGO; Lůžkoviny
Jsme obchodníci s ložním povlečením, hledáme dodavatele.
ČÍNA; Podlahy s řízením elektrostatického výboje
Jsme předním čínským výrobcem podlah s řízením elektrostatického výboje. Našimi hlavními produkty jsou antistatické PVC dlaždice, laminované PVC dlaždice a podlahy se zvýšeným přístupem. Další podrobnosti na: www.esdfloorcn.com Tyto výrobky se používají v odvětvích telekomunikací, elektroniky, mikroelektroniky. Jsou vhodné pro počítačové ...