Poptávám okrasný šroub
Poptávám okrasný šroub M4/42.
Poptáváme výrobu měděného vodiče ze smaltovaného drátu
Dopyt Mame zaujem o vyrobu Cu stvistovany vodic zo smalt. drotu fi 0.56mm GR2(2xlak) a to; 1vodic stredovy na nom sa ovija 6drotov smalt fi 056mmGR2 na tvrdo (tvrdy skrut|)na to sa ovije dalsich 12 vodicov smalt. drotu 0.56mm GR2 v proti smere( tvrdy skrut) priemer tohto s tvistovaneho vodica musi byt do3.00mm . V ohybe pri navijani cievky ...
Poptávám opravu elektrokotle
Poptávám - elektrokotel PROTHERM RAY 9KE nevytápí pouze do 30 stupňů závadu neukazuje, ale elektrikář si s tím nevěděl rady. Kdo mi s tím pomůže?
Poptávám průhledné lamely do dveří
Dobrý den, poprosím nacenit průhledné lamely do dveří dílny 2metry širokých, výška lamel 220 cm možná bych zvolil cca 5 lamel červených.. porosím o cenu, děkuji Hulínský
Poptávám renovaci dřevěných dveří
Poptávám repas dřevěných dveří 4 kusy v bytě Radhoštská 12 Praha 3 a opravu zábradlí-dřevo na Praze 8.
Poptávám dodávku a montáž střešních oken Velux
Hledáme firmu pro dodání a montáž 5 ks střešních oken Velux (trojskla) v Liberci. Děkujeme za nabídky.
Poptávám opravu střechy na rodinném domě
Dobrý den, poptávám opravu střechy na rodinném domě (je potřeba přeložit 2 strany střechy a vyměnit paropropustnou folii). Plocha střechy cca 53 m2. Krytina střechy-taška střešní Bramac. Součástí poptávky je též demontáž a montáž FVE, která je na střeše již instalovaná. V případě, že nemáte možnost demontáže a následně montáže FVE, zkusil bych ...
Poptávám renovaci parket
Dobrý den, poptávám renovaci parket (broušení a lakování) - 60m2 a pokládku nových parket - 17m2. 11.5 M2 současný podklad škvára a dřevěné desky. 5,5m2 současný podklad beton. Dejvice, Rooseveltova. Děkuji za nabídky.
Poptávám zhotovení polykarbonátových desek
Žádám Vás o cenovou nabídku na zhotovení dvou kusů polykarbonátových desek, provedení bronz oboustranný komorový o rozměrech 2987 x 600 x 6 mm.
Poptávám výrobu dřevěných oken
Dobrý den, poptávám výrobu nových dvoukřídlých francouzských oken z modřínového dřeva a jedno menší okno do kuchyně klasické také ze dřeva. Všechna okna trojsklo. Jsem z Prahy 4 z Krče. Děkuji.
Poptávám demontáž a montáž chodníku
Dobrý den, demontáž a montáž chodníku ve Štěrboholích do minimálního sklonu, rozbourání podkladu plus nový, sem tam usadit obrubník, malá práce, asi 20m2, odpovídá šířce jedné parcely. Volejte nebo i orientační cena písemně.
Materiály na suchou stavbu, Německo
Hledám dodavatele materiálů na suchou stavbu. Je potřeba sádrokarton, kolejnice spodní stavby, izolační pásy, šrouby a nářadí.
Řídicí jednotka pro parní kabinu, Německo
Vážení, potřebuji řídicí jednotku pro parní kabinu WD8029, předem děkuji. S pozdravem S.Freytag
Poptávám stavbu plotu
Poptávám stavbu plotu. Dobrý den poptávám plot při autonehodě mi ho zničili potřebují postavit nový . Pro pojišťovnu potřebují cenovou nabídku děkuji.
Poptávám stropní panely
Poptávám cenovou nabídku na 60m čtverečních stropních panelů na sklep.
Poptáváme sanitární příčky
Prosím o sdělení rozměrů a cen sanitárních příček na WC pro oddělení pisoárů. S přáním pěkného dne Josef Zemek
Poptávám výrobu okna s požární odolností
Dobrý den, poptávám výrobu okna s požární odolností velikosti 3,2 x 1,6 m. Prosím o cenovou nabídku. Děkuji.
Poptávám boční stěnu na pergolu
Dobrý den, poptávám boční stěnu na pergolu vhodnou i na zimu . Rozměry 3 x 8 x2.5m. Děkuji za bližší info.
Materiál pre Univerzitu Komenského 05
Predmetom zákazky je dodanie vodoinštalačného, elektroinštalačného a maliarskeho materiálu, pre Univerzitu Komenského v Bratislave. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 výzvy.
Dopadové plochy - detské ihriská
Zákazka pozostáva z obstarania liatej gumy EPDM a tlmiacej podložky potrebných pri zrealizovaní detských ihrísk obsahujúcich hracie prvky a herné zostavy.
Plastové krycie dosky do výkopov pre VN a NN káble – spoločné obstarávanie - PCI
Plastové káblové krycie dosky sú určené na mechanickú ochranu VN a NN káblov uložených v zemi, spĺňajúce zároveň aj výstražnú funkciu.
Spišská Nová Ves OÚ, rekonštrukcia kotolne
Predmetom zákazky je rekonštrukcia kotolne v objekte OÚ Spišská Nová Ves na Markušovskej ulici č. 1 v Spišskej Novej Vsi v rozsahu spracovaného projektu stavby.
Dodávka stavebných a údržbárskych materiálov
Predmetom vytvoreného DNS je zriadenie DNS, prostredníctvom ktorého sa budú priebežne, podľa potreby verejného obstarávateľa, zadávať jednotlivé zákazky na dodávku stavebných a údržbárskych materiálov počas 48 mesiacov po zriadení DNS, podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa.
Náhrada zastaraných spaľovacích zariadení za nízkoemisné v budovách strednej školy, Dobšiná
Predmetom zákazky je výber dodávateľa stavebných prác, ktorých predmetom bude náhrada zastaraných spaľovacích zariadení za nízkoemisné v budovách Strednej odbornej školy techniky a služieb, Dobšiná.
Poprad Kvetnica, MS, b. č. 13 – oprava a náter plechovej strešnej krytiny, náter okien
Predmetom zákazky: je oprava budovy. Je potrebné v interiéri vybúranie podláh a vybetónovanie nových podláh z drátkobetónu, hrúbky daného zaťaženia podlahy. Zároveň je potrebná oprava vnútorných omietok a malieb. Očistenie a náter drevených okien a vybúranie prechodových dverí spolu so zárubňami. Na budove z exteriéru je potrebné očistenie a nový ...