Poptávám výrobu vazníků
Dobrý den, měl bych zájem o cenovou nabídku na výrobu příhradových vazíků na garáž o rozměrech 7,8 na 5,8m a na zahradní domak na garáž navazující 4,2 na 3,2m společně do tvaru L. Předem děkuji za Váš kladný přístup, kdykoli mě prosím kontaktujte. Milan Kouble
Poptávám zhotovení zábradlí a schodiště ze skla
Sháním firmu na zhotovení zábradlí a schodiště ze skla za použití nerezových prvků. Děkuji.
Sháníme dělníky na obnovu dvorku
Dobrý den, sháníme šikovné dělníky na obnovu našeho dvorku. Jedná se o dvorek Cca10 x 5m, trén je je trochu nerovný. Prosím nejlépe o zámkovou dlažbu. Děkuji za odpověď.
Poptávám betonové panely v šedé barvě
Poptávám betonové panely v šedé barvě. Panely chci použít na vyvýšené záhony. Může být i druhá jakost, s potiskem, nebo bez potisku. Odvoz vlastní. - 10x - 200 x 50 cm - 10x - 200 x 25 cm Děkuji, s pozdravem David Merhout.
Poptávám střešní krytinu a okap
Střešní krytina Tornero Roco, barva oříškově hnědá, velikost střech 9,20x4,20 m okap délka 9,25 m, svod 2,10
Poptávám dodávku a montáž plynového kotle
Dobrý den, prosím o zpracování CN na dodávku a montáž průtočného kondenz. plynového kotle Immergas, včetně vyvložkování komína 6m, včetně potřebného příslušenství. Dále demontáž a odvoz stávajícího kotle a nádrže na ohřev teplé vody. Jedná se o byt v osobním vlastnictví v Českém Těšíně. Termín zn. co nejdříve.
Poptávám černou rohožku s bílým nápisem bez obvodového pogumování
Dobrý den, poptávám černou rohožku s rozměry 100x100cm a bílým nápisem No.1 bez obvodového pogumování. Rohož bude vložena do podlahy mezi vinil. Formát je upraven na konečnou velikost. Poprosím o nacenění. díky moc s pozdravem Herzán.
Poptávám beton
Poptávám cenu betonu na RD v Nové Vsi u Prahy 250 63. Jednalo by se cca o 100 m3 B-15 do základu cca 45 m3 , B-20 do desky a KBbloku 50 m3 a B-25 do věnce. Beton bych kupoval na soukromou osobu ne na firmu . Předem děkuji za nabídku Havelka
Poptávám montáž plastových oken
Poptávám nacenění výměny za kastlová okna,okny plastovými. Rozměr,šířka 240 cm,výška 140 cm. Trojskla,rozdělení na 3 díly,venkovní strana tmavý dub,vnitřní strana + vnitřní parapety ,bílá. Na všechny otvíry žaluzie,na jednu otvírku síť. Celkem by se jednalo o 8 oken. Předem děkuji L.Hubáček
Poptáváme realizaci rozšíření betonové zabezpečené plochy pod zásobníky s chemikáliemi
Předmětem výběrového řízení je rozšíření stávající zabezpečené plochy a vybudování zabezpečené plochy pod zásobníky čpavku. V příloze je předběžná dokumentace. Jedná se o rozšíření plochy o 13 x 9,03 m a o novou plochu 3,75 x 7,8 m.
Poptávám tužidlo Novatic
Dobrý den, rád bych poptal tužidlo Novatic ZH62 / samostatně / balení po 1,5 kg / cca 15-20 balení. Děkuji.
Poptávám opravu plynového kotle ACV Prestige
Poptávám opravu plynového kotle ACV Prestige, zobrazovaná chyba E31.
Poptávám okrasný šroub
Poptávám okrasný šroub M4/42.
Poptáváme výrobu měděného vodiče ze smaltovaného drátu
Dopyt Mame zaujem o vyrobu Cu stvistovany vodic zo smalt. drotu fi 0.56mm GR2(2xlak) a to; 1vodic stredovy na nom sa ovija 6drotov smalt fi 056mmGR2 na tvrdo (tvrdy skrut|)na to sa ovije dalsich 12 vodicov smalt. drotu 0.56mm GR2 v proti smere( tvrdy skrut) priemer tohto s tvistovaneho vodica musi byt do3.00mm . V ohybe pri navijani cievky ...
Poptávám opravu elektrokotle
Poptávám - elektrokotel PROTHERM RAY 9KE nevytápí pouze do 30 stupňů závadu neukazuje, ale elektrikář si s tím nevěděl rady. Kdo mi s tím pomůže?
Poptávám průhledné lamely do dveří
Dobrý den, poprosím nacenit průhledné lamely do dveří dílny 2metry širokých, výška lamel 220 cm možná bych zvolil cca 5 lamel červených.. porosím o cenu, děkuji Hulínský
Poptávám renovaci dřevěných dveří
Poptávám repas dřevěných dveří 4 kusy v bytě Radhoštská 12 Praha 3 a opravu zábradlí-dřevo na Praze 8.
Poptávám dodávku a montáž střešních oken Velux
Hledáme firmu pro dodání a montáž 5 ks střešních oken Velux (trojskla) v Liberci. Děkujeme za nabídky.
Poptávám opravu střechy na rodinném domě
Dobrý den, poptávám opravu střechy na rodinném domě (je potřeba přeložit 2 strany střechy a vyměnit paropropustnou folii). Plocha střechy cca 53 m2. Krytina střechy-taška střešní Bramac. Součástí poptávky je též demontáž a montáž FVE, která je na střeše již instalovaná. V případě, že nemáte možnost demontáže a následně montáže FVE, zkusil bych ...
Poptávám renovaci parket
Dobrý den, poptávám renovaci parket (broušení a lakování) - 60m2 a pokládku nových parket - 17m2. 11.5 M2 současný podklad škvára a dřevěné desky. 5,5m2 současný podklad beton. Dejvice, Rooseveltova. Děkuji za nabídky.
Poptávám zhotovení polykarbonátových desek
Žádám Vás o cenovou nabídku na zhotovení dvou kusů polykarbonátových desek, provedení bronz oboustranný komorový o rozměrech 2987 x 600 x 6 mm.
Poptávám výrobu dřevěných oken
Dobrý den, poptávám výrobu nových dvoukřídlých francouzských oken z modřínového dřeva a jedno menší okno do kuchyně klasické také ze dřeva. Všechna okna trojsklo. Jsem z Prahy 4 z Krče. Děkuji.
Poptávám demontáž a montáž chodníku
Dobrý den, demontáž a montáž chodníku ve Štěrboholích do minimálního sklonu, rozbourání podkladu plus nový, sem tam usadit obrubník, malá práce, asi 20m2, odpovídá šířce jedné parcely. Volejte nebo i orientační cena písemně.
Materiály na suchou stavbu, Německo
Hledám dodavatele materiálů na suchou stavbu. Je potřeba sádrokarton, kolejnice spodní stavby, izolační pásy, šrouby a nářadí.
Řídicí jednotka pro parní kabinu, Německo
Vážení, potřebuji řídicí jednotku pro parní kabinu WD8029, předem děkuji. S pozdravem S.Freytag