Poptávám renovaci parket
Dobrý den, poptávám renovaci parket (broušení a lakování) - 60m2 a pokládku nových parket - 17m2. 11.5 M2 současný podklad škvára a dřevěné desky. 5,5m2 současný podklad beton. Dejvice, Rooseveltova. Děkuji za nabídky.
Poptávám zhotovení polykarbonátových desek
Žádám Vás o cenovou nabídku na zhotovení dvou kusů polykarbonátových desek, provedení bronz oboustranný komorový o rozměrech 2987 x 600 x 6 mm.
Poptávám výrobu dřevěných oken
Dobrý den, poptávám výrobu nových dvoukřídlých francouzských oken z modřínového dřeva a jedno menší okno do kuchyně klasické také ze dřeva. Všechna okna trojsklo. Jsem z Prahy 4 z Krče. Děkuji.
Poptávám demontáž a montáž chodníku
Dobrý den, demontáž a montáž chodníku ve Štěrboholích do minimálního sklonu, rozbourání podkladu plus nový, sem tam usadit obrubník, malá práce, asi 20m2, odpovídá šířce jedné parcely. Volejte nebo i orientační cena písemně.
Řídicí jednotka pro parní kabinu, Německo
Vážení, potřebuji řídicí jednotku pro parní kabinu WD8029, předem děkuji. S pozdravem S.Freytag
Poptávám stropní panely
Poptávám cenovou nabídku na 60m čtverečních stropních panelů na sklep.
Poptáváme sanitární příčky
Prosím o sdělení rozměrů a cen sanitárních příček na WC pro oddělení pisoárů. S přáním pěkného dne Josef Zemek
Poptávám výrobu okna s požární odolností
Dobrý den, poptávám výrobu okna s požární odolností velikosti 3,2 x 1,6 m. Prosím o cenovou nabídku. Děkuji.
Poptávám boční stěnu na pergolu
Dobrý den, poptávám boční stěnu na pergolu vhodnou i na zimu . Rozměry 3 x 8 x2.5m. Děkuji za bližší info.
Materiál pre Univerzitu Komenského 05
Predmetom zákazky je dodanie vodoinštalačného, elektroinštalačného a maliarskeho materiálu, pre Univerzitu Komenského v Bratislave. Bližšia špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 výzvy.
Plastové krycie dosky do výkopov pre VN a NN káble – spoločné obstarávanie - PCI
Plastové káblové krycie dosky sú určené na mechanickú ochranu VN a NN káblov uložených v zemi, spĺňajúce zároveň aj výstražnú funkciu.
Spišská Nová Ves OÚ, rekonštrukcia kotolne
Predmetom zákazky je rekonštrukcia kotolne v objekte OÚ Spišská Nová Ves na Markušovskej ulici č. 1 v Spišskej Novej Vsi v rozsahu spracovaného projektu stavby.
Dodávka stavebných a údržbárskych materiálov
Predmetom vytvoreného DNS je zriadenie DNS, prostredníctvom ktorého sa budú priebežne, podľa potreby verejného obstarávateľa, zadávať jednotlivé zákazky na dodávku stavebných a údržbárskych materiálov počas 48 mesiacov po zriadení DNS, podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa.
Náhrada zastaraných spaľovacích zariadení za nízkoemisné v budovách strednej školy, Dobšiná
Predmetom zákazky je výber dodávateľa stavebných prác, ktorých predmetom bude náhrada zastaraných spaľovacích zariadení za nízkoemisné v budovách Strednej odbornej školy techniky a služieb, Dobšiná.
Poprad Kvetnica, MS, b. č. 13 – oprava a náter plechovej strešnej krytiny, náter okien
Predmetom zákazky: je oprava budovy. Je potrebné v interiéri vybúranie podláh a vybetónovanie nových podláh z drátkobetónu, hrúbky daného zaťaženia podlahy. Zároveň je potrebná oprava vnútorných omietok a malieb. Očistenie a náter drevených okien a vybúranie prechodových dverí spolu so zárubňami. Na budove z exteriéru je potrebné očistenie a nový ...
Maliarsky materiál
Predmetom zákazky je dodanie maliarskych materiálov, ktorých množstvo a druh je uvedený v Prílohe č. 2 Výzvy. Plnenie bude realizované na základe aktuálnych prevádzkových potrieb verejného obstarávateľa (podmienky a požiadavky na predmet zákazky sú uvedené v Prílohe č. 6 Rámcová dohoda). Rozsah a špecifikácia vodoinštalačných materiálov je uvedená ...
Servis a údržba plynových a tlakových zariadení - Dodanie a montáž plynových kotlov
Predmetom zákazky bude dodanie a montáž plynových kotlov v celkovom počte 2 ks.
Nákup a dodávka PPR materiálu pre rozvody vody a kúrenia pre potreby BPMK, s.r.o
Nákup a dodávka PPR materiálu pre rozvody vody a kúrenia pre potreby BPMK, s.r.o viď Príloha č.1 SP.
Zníženie energetickej náročnosti budovy kultúrneho domu v Kapušanoch
Predmetom zákazky je obnova, zateplenie a výmena okien na budove kultúrneho domu v obci Kapušany, výmena strešnej krytiny a osvetlenia.
Výmena dverí v objektoch FNsP Žilina
1.Časť - Výmena protipožiarnych dverí v objektoch FNsP Žilina: Jedná sa o dodávku a montáž 12 ks dvojkrídlových protipožiarnych dverí. Osadenie dverí do zhotoviteľom pripraveného stavebného otvoru vzniknutého po vybúraní jestvujúcich drevených protipožiarnych dverí vrátane jestvujúcej kovovej zárubne. 2.Časť Výmena interiérových dverí: Jedná sa o ...
Poptáváme sanitární příčky
Poptáváme sanitární WC příčky do rekonstruovaného objektu v Blansku. Jedná se o příčky do 3 WC ve dvou patrech budovy. Děkuji.
Rekonštrukcia kúrenia chata Koborno
Predmetom rekonštrukcie kúrenia je vybudovanie nového ústredného kúrenia na pevné palivo s vybudovaním nového externého komína pre kúrenie. Nový komín bude umiestnený na vonkajšom plášti chaty v požadovanej výške a hrúbke komína, tak aby bol zachovaný správny odvod spalín z kotla. Samotný kotol a príslušenstvo bude umiestnené v pivnici so všetkými ...
Rekonštrukcia kancelárskych priestorov a rekonštrukcia sociálnych zariadení
Predmetom zákazky je rekonštrukcia kancelárskych priestorov a WC pre klientov a zamestnancov. Predpokladaný rozsah prác: Dodanie stavebného materiálu a iného spotrebného materiálu. Dodanie a montáž podlahových krytín v priestoroch budovy, interiérových, exteriérových dverí a zárubní, zábradlia, sociálnych zariadení a doplnkov. Demontáž pôvodných ...
Výmena okien - časť nájomníci
Predmetom zákazky je výmena pôvodných drevených (šrobovaných) okenných a dverných výplní za nové plastové (8 ks okien, 1ks balkónovej zostavy) Dodávka okien bude vrátane interiérových, horizontálnych, hliníkových žalúzií. Likvidácia starých okien a iného vzniknutého stavebného odpadu; vypratanie a upratanie po montáži.
Dodávka komponentov pre segmentáciu siete
Predmetom zákazky je Dodávka komponentov pre segmentáciu siete. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe 1 výzvy na predloženie CP.