Dřevěná a plastová okna české výroby včetně veškerého příslušenství

Baran - FMB, spol. s r.o.

Dřevěná a plastová okna české výroby včetně veškerého příslušenství

Společnost Baran-FMB, spol. s r.o., tradiční výrobce a dodavatel vysoce kvalitních plastových a dřevěných oken f&m pro rodinné domy, bytové domy a paneláky. Pro okenní systémy Midea, Supra, Supra energeto vyrábíme hliníkové opláštění Aluskin s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Okna dodáváme a montujeme včetně okenního příslušenství, žaluzií, parapetů, rolet i sítí proti hmyzu.

Zvýšenie kapacity Základnej školy s materskou školou A. Felcána 4 - ul. M. Benku v Hlohovci

Zvýšenie kapacity Základnej školy s materskou školou A. Felcána 4 - ul. M. Benku v Hlohovci

Predmetom zákazky je dvojpodlažný objekt SO-02. Jedná sa o budovu určenú pre školstvo. Po obnove bude na prízemí umiestnená základná škola a kuchyňa s jedálňami, na poschodí materská škola. Objekt bude organizačne pričlenený k základnej škole na ulici A. Felcána v Hlohovci. Obnova zahŕňa nové dispozičné riešenie, nové podlahy a stropné podhľady, zateplenie obvodového plášť vrátane výmeny výplní otvorov, komplet nové vnútorné inžinierske siete (prípojky vody a plynu), malý nákladný výťah z kuchyne na poschodie, nová strešná krytina vrátane klampiarskych výrobkov, zateplenia strechy. V riešenom objekte SO-02 budú na prízemí riešené triedy pre základnú školu, vrátane šatní a zázemia pre učiteľov. V priestoroch prízemia je taktiež navrhnutá nová kuchyňa so zázemím a jedálňou pre žiakov. Na poschodí bude prevádzka materskej škôlky s celodennou starostlivosťou. Herne a spálne pre štyri triedy vrátane šatní, hygienických zariadení a zázemím pre učiteľky.

Predmetom stavebných prác bude aj jednopodlažná murovaná prístavba 6 x 6, 6 m na prízemí pre potrebu novej jedálne. Základové pásy z betónu, pórobetónová obvodová stena s kontaktným zateplením, plochá strecha s fóliovou krytinou.

Práce budú pozostávať z vybudovania novej konštrukcie prístavby, nových požiarnych schodísk, nových prípojok vody, plynu a elektriny. Z dôvodu nedostatočnej kapacity verejného rozvodu vody je treba zabezpečiť umelý zdroj požiarnej vody - prefabrikovanú podzemnú požiarnu nádrž. Jestvujúce uličné oplotenie sa zdemontuje. Nové areálové oplotenie bude stĺpikové s pletivovou výplňou.
Zákazka je delená na štyri časti. Uchádzač môže predložiť ponuku na jednu časť, dve časti, tri časti alebo na všetky štyri časti. Ponuky na jednotlivé časti predkladá samostatne. Členenie stavby na stavebné objekty podľa jednotlivých častí:

ČASŤ 1
Zvýšenie kapacity Základnej školy s materskou školou A. Felcána 4 - ul. M. Benku v Hlohovci - stavebné práce:
SO-02 Riešený obnovovaný objekt - stavebná časť (obnova jestvujúceho objektu, prístavba) vnútorné rozvody inžinierskych sietí ZTI, ÚK, VZT, plyn, zariadenie kuchyňe, nové oplotenie;
SO-03 Búracie práce pre obnovovaný objekt SO-02;
SO-04 Zdravotechnika vodovodná prípojka;
SO-05 Zdravotechnika - zariadenia a vonkajšie dažďovej kanalizácie, lapač tukov;
SO-06 Plyn prípojka, zariadenia a vonkajšie rozvody plynu;
SO-07 Silnoprúd - zariadenia a vonkajšie rozvody elektro NN verejné osvetlenie;
SO-08 Slaboprúd - zariadenia a rozvody slaboprúdu;
SO-13
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Hlohovec

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Hlohovec

Zadavatel IČ:
00312509

Zadavatel ulice:
M. R. Štefánika 1

Zadavatel PSČ:
920 01

Zadavatel obec:
Hlohovec

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Miklovičová

Zadavatel telefon:
+421 333 813 384


Zadavatel web:
https://www.hlohovec.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214200-2
Stavebné práce na stavbe budov škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

Rekonstrukce interiérů rodinných domů OKAL

Stavební firma RD Komex sídlící v Jeseníku provádí rekonstrukce interiérů rodinných domů typu OKAL po celé České republice. Díky rekonstrukci interiérů Vašeho domu OKAL společností RD KOMEX bude Vaše bydlení mnohem více komfortní než doposud. RD Komex Vám může v rámci rekonstrukce interiérů a s tím spojených oprav poskytnout: - sádrokartonové obklady stěn a stropů - tapetování tapetami značky RAUFHAUSER - pokládání nových podlah – systém FARMACELL, plovoucí podlahy DECOSTEP - pokládání keramických dlažeb a koberců - opravy vnitřních dělících příček - výměnu rozvodů vody - výměnu rozvodů ústředního topení


Výkopové, zemní práce a demolice objektů

Výkopové, zemní práce a demolice objektů

Chystáte se stavět základy, pokládat inženýrské sítě, realizovat hydroizolaci či odvodnění? Určitě se Vám bude hodit firma, která pro Vás zajistí výkopové a zemní práce. Spolehlivou a rychlou volbou je společnost BADIN s.r.o. z Ivančic. Zajišťujeme ruční í strojové práce. Disponujeme technickým zařízením a vozovým parkem, který nám umožňuje pokrýt pohledávky v jakémkoli měřítku. Veškeré práce provedeme rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Flexibilně se přizpůsobíme Vašim požadavkům Zajímá Vás více? Neváhejte nás kontaktovat!


Stavební společnost MERCATOR, s.r.o - odborník na výstavbu inženýrských sítí a projektování

Stavební společnost MERCATOR, s.r.o - odborník na výstavbu inženýrských sítí a projektování

Mercator, s.r.o., je česká firma, která byla založena 23. listopadu 1992. V současné době má 32 stálých zaměstnanců a provozovnu v Příbrami. Společnost se specializuje na komplexní výstavbu inženýrských sítí, zejména v oblasti kanalizačních a vodovodních řádů. Kromě toho nabízí služby v oblasti vodohospodářských staveb, stavebních prací, výstavby sítí nízkého a vysokého napětí, protipožárního zabezpečení a zemních a výkopových prací. Mercator je schopen provádět stavby dodavatelským způsobem na klíč, včetně zabezpečení všech nutných subdodávek. Společnost se také zaměřuje na státní zakázky a v současné době pracuje na několika energetických a developerských projektech. K dispozici je také rozsáhlá půjčovna nářadí. Společnost je držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 14001:2016 a ČSN ISO 45001:2018, což zaručuje vysokou kvalitu a odbornost služeb. Pokud máte zájem o spolehlivé a kvalitní řešení v oblasti inženýrských sítí a stavebnictví, neváhejte kontaktovat Mercator, s.r.o., na telefonních číslech +420 318 623 986 nebo +420 222 512 642, nebo prostřednictvím e-mailu na adrese energy@mercator.cz.


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Plánujete výstavbu domu? Každá stavba začíná od základů a prvně od hloubení základů. S touto prací Vám pomůže naše společnost REIN BAU, s.r.o. Naše stavební odvětví se již řadu let zaměřuje na zemní a výkopové práce jako hloubení rýh pro inženýrské sítě a domovní přípojky, výkopy základů i bazénů, terénní úpravy, svahování či srovnávání terénu. Máte starší bydlení a chtěli byste jej zmodernizovat? I v tomto případě nás kdykoliv kontaktujte. Zrekonstruujeme Vám bydlení dle Vašich požadavků. Zajišťujeme celkovou či částečnou rekonstrukci. Realizujeme nové topení, rozvody vody a elektroinstalace, omítky, výmalbu, obklady koupelen, položení podlah a jiné stavební práce. V případě zájmu se obracejte na profesionály, a to společnost REIN BAU, s.r.o. Sídlíme v Praze 14 na ulici Poděbradská.


Nabídka práce revizního technika elektro - zaměstnání v oboru elektro

Nabídka práce revizního technika elektro - zaměstnání v oboru elektro

Rádi no našeho týmu přijmeme nové pracovníky na tyto pozice: - elektrikář, elektromontér - elektrikář - revizní technik elektro - technik elektro - příprava a rozpočty Naše firma se zabývá elektromontážními pracemi pro firmy, podnikatele i právnické osoby. Požadujeme vyučení v oboru a minimálně tři roky praxe. Samozřejmostí je pak pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a pozitivní přístup k práci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat! Rádi Vám zodpovíme další dotazy na osobním pohovoru. Staňte se součástí stabilní české firmy, která je na českém trhu již od roku 1992.