Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Biogen Praha, s.r.o.

Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Odhalte tajemství genomu s Biogenem a našimi partnery pro sekvenování! Ve spolupráci s GENEWIZ a Nimagen přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka. V Biogenu si uvědomujeme, že cesta k objevování tajemství genomu může být komplikovaná, zejména když nemáte přístup k vlastnímu sekvenátoru. Ale nebojte se, máme pro vás skvělé zprávy! Ve spolupráci s našimi partnery GENEWIZ a Nimagen vám přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka.

Zvýšenie kapacity Základnej školy s materskou školou A. Felcána 4 - ul. M. Benku v Hlohovci

Zvýšenie kapacity Základnej školy s materskou školou A. Felcána 4 - ul. M. Benku v Hlohovci

Predmetom zákazky je dvojpodlažný objekt SO-02. Jedná sa o budovu určenú pre školstvo. Po obnove bude na prízemí umiestnená základná škola a kuchyňa s jedálňami, na poschodí materská škola. Objekt bude organizačne pričlenený k základnej škole na ulici A. Felcána v Hlohovci. Obnova zahŕňa nové dispozičné riešenie, nové podlahy a stropné podhľady, zateplenie obvodového plášť vrátane výmeny výplní otvorov, komplet nové vnútorné inžinierske siete (prípojky vody a plynu), malý nákladný výťah z kuchyne na poschodie, nová strešná krytina vrátane klampiarskych výrobkov, zateplenia strechy. V riešenom objekte SO-02 budú na prízemí riešené triedy pre základnú školu, vrátane šatní a zázemia pre učiteľov. V priestoroch prízemia je taktiež navrhnutá nová kuchyňa so zázemím a jedálňou pre žiakov. Na poschodí bude prevádzka materskej škôlky s celodennou starostlivosťou. Herne a spálne pre štyri triedy vrátane šatní, hygienických zariadení a zázemím pre učiteľky.

Predmetom stavebných prác bude aj jednopodlažná murovaná prístavba 6 x 6, 6 m na prízemí pre potrebu novej jedálne. Základové pásy z betónu, pórobetónová obvodová stena s kontaktným zateplením, plochá strecha s fóliovou krytinou.

Práce budú pozostávať z vybudovania novej konštrukcie prístavby, nových požiarnych schodísk, nových prípojok vody, plynu a elektriny. Z dôvodu nedostatočnej kapacity verejného rozvodu vody je treba zabezpečiť umelý zdroj požiarnej vody - prefabrikovanú podzemnú požiarnu nádrž. Jestvujúce uličné oplotenie sa zdemontuje. Nové areálové oplotenie bude stĺpikové s pletivovou výplňou.
Zákazka je delená na štyri časti. Uchádzač môže predložiť ponuku na jednu časť, dve časti, tri časti alebo na všetky štyri časti. Ponuky na jednotlivé časti predkladá samostatne. Členenie stavby na stavebné objekty podľa jednotlivých častí:

ČASŤ 1
Zvýšenie kapacity Základnej školy s materskou školou A. Felcána 4 - ul. M. Benku v Hlohovci - stavebné práce:
SO-02 Riešený obnovovaný objekt - stavebná časť (obnova jestvujúceho objektu, prístavba) vnútorné rozvody inžinierskych sietí ZTI, ÚK, VZT, plyn, zariadenie kuchyňe, nové oplotenie;
SO-03 Búracie práce pre obnovovaný objekt SO-02;
SO-04 Zdravotechnika vodovodná prípojka;
SO-05 Zdravotechnika - zariadenia a vonkajšie dažďovej kanalizácie, lapač tukov;
SO-06 Plyn prípojka, zariadenia a vonkajšie rozvody plynu;
SO-07 Silnoprúd - zariadenia a vonkajšie rozvody elektro NN verejné osvetlenie;
SO-08 Slaboprúd - zariadenia a rozvody slaboprúdu;
SO-13
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Hlohovec

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Hlohovec

Zadavatel IČ:
00312509

Zadavatel ulice:
M. R. Štefánika 1

Zadavatel PSČ:
920 01

Zadavatel obec:
Hlohovec

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Miklovičová

Zadavatel telefon:
+421 333 813 384


Zadavatel web:
https://www.hlohovec.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214200-2
Stavebné práce na stavbe budov škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a opravy pozemních komunikací a příjezdových cest – komplexní služby v oblasti silničního stavitelství

Výstavba a opravy pozemních komunikací a příjezdových cest – komplexní služby v oblasti silničního stavitelství

Hledáte specialistu na silniční stavitelství i inženýrské sítě, který si poradí s návrhem i samotným dokončením? V tom případě se obraťte na společnost Dopravní stavby Smrčka s.r.o. s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Dopravní stavby Smrčka s.r.o. realizuje rychlostní komunikace a silnice, místní komunikace, okružní křižovatky a dopravní uzly, parkoviště, zpevněné plochy, lesní a polní cesty i cyklostezky. Při realizaci jsou zajištěny zemní práce, betonové povrchy, asfalt, dopravní značení, frézování a mnoho dalšího. Mějte své dopravní stavby v perfektním stavu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Nízkonapěťové rozvaděče, elektrické zařízení - nejmodernější technologie, projekční a revizní činnost

Nízkonapěťové rozvaděče, elektrické zařízení - nejmodernější technologie, projekční a revizní činnost

Společnost ReSpol s.r.o. je uznávaným výrobcem v oblasti rozvaděčů nízkého napětí a úspěšně se podílí na dodávkách a montážních technologických celků pro energetiku včetně stavebních prací. Naše firma vyrábí: - nízkonapěťové rozvaděče. Revize, projekce: - elektro. Výstavba: - kabelové sítě (nízkonapěťové, vysokonapěťové) - trafostanice. Společnost působící na trhu od roku 1992 dodává nejmodernější technologie například Armádě České republiky nebo společnosti ČEZ a.s.. se kterou dlouhodobě spolupracuje.


Firemní budovy, kanceláře a reprezentativní showroomy - výstavba na klíč

Firemní budovy, kanceláře a reprezentativní showroomy - výstavba na klíč

Sháníte nové prostory pro své podnikání? Nechte si postavit vlastní objekt na klíč od firmy Homestead, s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou, která se o vše špičkové postará. V okolí Vysočině realizujeme stavbu firemních budov, kanceláří nebo reprezentativních prodejních showroomů v moderním designu. Vytvoříme vám komfortní místo, kde se bude návštěvníkům líbit a zaměstnancům lépe pracovat. Využíváme pouze ověřené a certifikované materiály. Ve spolupráci s autorizovanými inženýry zajistíme návrh a zpracování projektu, poradenství (také co se týče financování), realizaci a finální předání stavby. Napište nebo zavolejte, a my vám zpracujeme cenovou kalkulaci zcela zdarma!


Foukaná izolace s vynikající tepelnou a zvukovou ochranou – úspora až 20 % na vytápění

Foukaná izolace s vynikající tepelnou a zvukovou ochranou – úspora až 20 % na vytápění

Chcete snížit náklady na vytápění pomocí moderní a efektivní metody, která také přispívá k ochraně životního prostředí? V tom případě se obraťte na společnost Česká Foukaná izolace s.r.o. Česká Foukaná izolace s.r.o. realizuje inovativní metodu zateplení, která využívá bezodpadovou technologii. Ta zajišťuje dokonalé vyplnění izolovaných prostor bez nutnosti vyklízení. Foukaná izolace má vynikající zvukovou, tepelnou a protipožární ochranu a díky použití minerální vaty se eliminují tepelné mosty a zajišťuje stabilní teplotu ve Vašem domově. Dosáhněte úspor na vytápění a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Společnost V A M A s.r.o. se zaměřuje na elektromontážní práce. Zabývá se montáží nízkého i vysokého napětí, ale také jeho opravou a revizemi. Mezi jejich činnost patří bytové a průmyslové instalace, kabelové rozvody včetně zemních prací, veřejné osvětlení, montáž trafostanic, připojení fotovoltaických a ostatních výroben elektrické energie do distribuční soustavy a mnoho dalšího. Díky jejich práci na nízkém i vysokém napětí bylo připojeno nespočet domácností k elektrické síti, postaveno mnoho trafostanic, uvedlo se do provozu kabelové vedení a svítí lampy v nespočtu obcích.


Elektroinstalace komerčních, průmyslových objektů - elektromontáže od A do Z

Elektroinstalace komerčních, průmyslových objektů - elektromontáže od A do Z

Spolehlivým partnerem pro větší zakázky v oblasti elektroinstalací pro komerční, průmyslové objekty Vám bude firma MBI Tec Elektro s.r.o. Chropyně. Elektromontáže řešíme od A do Z - působíme převážně v lokalitě Zlínský kraj i Olomoucký a Jihomoravský kraj. Naše služby zahrnují montáž, servis i revize silnoproudých i slaboproudých elektroinstalací. Řešíme i menší zakázky pro majitele rodinných domů nebo bytových domů. Elektromontáže od A do Z: Naše tým řeší všechny fáze - od projektu až po realizaci zakončenou revizí. Úspora provozních nákladů: Připravujeme návrhy řešení, které pomáhají snižovat náklady na provoz firmy. Bezpečnost a spolehlivost: Při práci na všech projektech dbáme na to, aby výsledný systém byl bezpečný, spolehlivý a splňoval všechny normy. Dodávku elektroinstalačního materiálu zajistíme také.