Vajcia

Vajcia

Predmetom zákazky, ktorej súčasťou sú aj súvisiace služby spojené s dopravou na miesto dodania, naloženie a vyloženie dodávaného tovaru do skladu na miesto dodania, je dodávka jednotlivých druhov potravín realizovaná na základe pravidelných objednávok podľa potreby verejného obstarávateľa a v súlade so zákonom č. 152/1995 Z. z. o potravinách v znení neskorších predpisov a ostatnými platnými právnymi predpismi SR a EÚ a taktiež s príslušnými platnými predpismi týkajúcimi sa hygienických požiadaviek podľa osobitných predpisov na skladovanie, manipuláciu a dopravu potravín najmä rastlinného a živočíšneho pôvodu. Všetky druhy potravín požadované verejným obstarávateľom, ich balenie, označovanie, preprava atď. musia spĺňať požiadavky Potravinového kódexu SR.
Rozsah dodávaných potravín :
V rozsahu jednotlivých častí :
1.časť : Vajcia
2.časť : Ovocie, zelenina, orechy, zemiaky
3.časť : Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky, chladená hydina a výrobky z hydiny
4.časť : Spracované a konzervované ryby
5.časť : Mlieko a mliečne výrobky
6.časť : Chlieb, pečivo a pekárenské výrobky
7.časť : Koloniálny tovar a rôzne potravinárske výrobky
8.časť : Hlbokozmrazené výrobky (hydina, zelenina) a spracovaná mrazená zelenina
9.časť : Spracované potravinárske výrobky, tuky
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany

Zadavatel IČ:
00162019

Zadavatel ulice:
Stromová 34

Zadavatel PSČ:
921 01

Zadavatel obec:
Piešťany

Kontaktní osoba:
Iveta Ružičková

Zadavatel telefon:
+421 337 726 431


Zadavatel web:
https://www.hastropy.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15800000-6
Rôzne potravinárske výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Volné místo pro pekaře, skladníka, řidiče, seřizovače strojů - práce v potravinářství na Zlínsku

Volné místo pro pekaře, skladníka, řidiče, seřizovače strojů - práce v potravinářství na Zlínsku

Pokud hledáte práci na Zlínsku v oblasti potravinářství, můžete začít pracovat v perspektivní firmě Mogador s.r.o. z Otrokovic na pozici pekaře, skladníka, seřizovače strojů nebo řidiče. Firma je významným výrobcem müsli, instantních kaší a dalších produktů racionálního stravování. Nábor zaměstnanců pořádáme celoročně. Na trhu působíme více než 20 let, naši zaměstnanci získávají mnohé benefity: - nástupní bonus - příspěvek na dojíždění - příspěvek na stravování - cafeterie, nápoje zdarma - zaměstnanecké nákupy.


Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Pořádáte oslavu a chystáte pro hosty večeři? Jistě je potěšíte výborným uzeným bokem. Máte rádi uzená masa a hledáte spolehlivé řeznictví, kde se udí na bukovém dřevě a vyrábí poctivé maso? Navštivte řeznictví Poctivé uzenářství s.r.o., které najdete v Prosiměřicích blízko Znojma. Vyrábíme pro Vás poctivé výrobky z kvalitního masa. Nepoužíváme náhražky na nastavování, jako jsou kosti, hlavy a kůže. Ani sójovou mouku a především žádné chemikálie. Ani do uzenin nevstřikujeme vodu. Navíc jsou všechny naše výrobky bez lepku. Tím Vám můžeme zajistit kvalitní a poctivé uzené maso, které udíme na bukovém dřevě. Jen na takovém mase si můžete opravdu pochutnat. Přijďte si k nám pro uzené maso, bok a další uzeniny. Z našeho masa hravě vykouzlíte vynikající oběd, večeři či pohoštění pro hosty na oslavě i na zahradní party.


Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Pochutnáváte si rádi na dobrém a kvalitním mase? Oceňujete u masa lahodnou výraznou chuť a křehkost? Upřednostňujete bio potraviny od českých farmářů? Navštivte Farmu Jestřábí, kde kromě chovu pštrosů a prodejem jejich masa, se zabývají i chovem ušlechtilého skotu plemene Wagyu a následným prodejem vakuovaného masa. Farmu najdete ve Fulneku, v okrese Nový Jičín. Maso výkrmného skotu plemene Wagyu je nejen velmi jemné a křehké, ale vyznačuje se výraznou chutí. Maso necháváme po dobu 4 týdnů vyzrát suchou cestou, pečlivě opracováváme každý kousek, a tím dosahujeme vysoké kvality masa. Čímž naše maso dosahuje prémiové kvality, kterou můžete najít na českém trhu. Prodáváme jej vakuově balené. Pokud se řadíte mezi gurmány, rádi zkoušíte nové chutě a recepty, určitě nás navštivte a vyzkoušejte toto hovězí. O zvířata se pečlivě staráme, veškeré naše výrobky jsou v BIO kvalitě. Máte-li dotazy například k cenám, neváhejte nám zavolat nebo nás navštivte. Poskytujeme i poradenství začínajícím chovatelům.


Dárková balení švestkových povidel pro firmy - dárkové sady, koše s povidly

Dárková balení švestkových povidel pro firmy - dárkové sady, koše s povidly

Netradiční dárek mohou firmy připravit pro své obchodní partnery či zaměstnance - u firmy Švestková povidla Jiří Netopil můžete objednat dárková balení švestkových povidel. Připravíme individálně dárkové sady, koše s povidly v cenách již od 100Kč. Sady lze doplnit např. kvalitní pálenkou. Vždy dbáme na kvalitu a čistotu dárkových sad. Naše povidla jsou 100% přírodní produkt, neobsahují přidaný cukr, při výrobě nepoužíváme konzervanty. Pokud si objednáte naše povidla, poznáte kvalitu, náš produkt se stal vítězem testu švestkových povidel v D-testu 03/2016.


Sezónní ovoce a zelenina k uskladnění – jablka a bílé, žluté i červené cibule;

Sezónní ovoce a zelenina k uskladnění – jablka a bílé, žluté i červené cibule;

Chcete si pochutnat na lahodných a čerstvých jablkách a cibulích po celý rok? V tom případě je nakupte u společnosti Drago spol.s r.o., která má mnoho odrůd, které jsou ideální pro dlouhodobé skladování. Mnoho druhů jablek a cibulí jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty. Plody prodávané společností Drago spol.s r.o. jsou pěstovány ekologicky, pečlivě sklízeny, tříděny a baleny. Posilte Vaše zdraví, mějte zásobu jablek a cibulí na dlouhou dobu a objednejte si ještě dnes!


Točená zmrzlina, italská zmrzlina, smetanové zmrzliny, ovocné sorbety, Dobřany

Točená zmrzlina, italská zmrzlina, smetanové zmrzliny, ovocné sorbety, Dobřany

Zmrzlina U kruháče Dobřany - místo, kde si pochutnáte na nejlepší italské zmrzlině! Milujete zmrzlinu? Pak byste si neměli nechat ujít naši nabídku. Nabízíme vám totiž jedinečnou kvalitní italskou zmrzlinu značky Mec, která je vyrobena z čerstvých a přírodních surovin. Naše zmrzlina je krémová, jemná a plná chuti. U nás si můžete vybrat z širokého výběru příchutí, které uspokojí každého milovníka zmrzliny. Ať už máte rádi klasickou smetanovou zmrzlinu s čokoládou, vanilkou nebo karamelem, nebo dáváte přednost osvěžujícímu ovocnému sorbetu s jahodami, malinami nebo citronem, u nás si jistě najdete tu svou oblíbenou kombinaci. Naše zmrzlinárna se nachází v Dobřanech na ulici Tř. 1. Máje 1175, hned vedle kruhového objezdu. Přijďte si k nám pochutnat na výborné italské zmrzlině a užijte si sladkou chvilku. Těšíme se na vás!