Vajcia

Vajcia

Predmetom zákazky, ktorej súčasťou sú aj súvisiace služby spojené s dopravou na miesto dodania, naloženie a vyloženie dodávaného tovaru do skladu na miesto dodania, je dodávka jednotlivých druhov potravín realizovaná na základe pravidelných objednávok podľa potreby verejného obstarávateľa a v súlade so zákonom č. 152/1995 Z. z. o potravinách v znení neskorších predpisov a ostatnými platnými právnymi predpismi SR a EÚ a taktiež s príslušnými platnými predpismi týkajúcimi sa hygienických požiadaviek podľa osobitných predpisov na skladovanie, manipuláciu a dopravu potravín najmä rastlinného a živočíšneho pôvodu. Všetky druhy potravín požadované verejným obstarávateľom, ich balenie, označovanie, preprava atď. musia spĺňať požiadavky Potravinového kódexu SR.
Rozsah dodávaných potravín :
V rozsahu jednotlivých častí :
1.časť : Vajcia
2.časť : Ovocie, zelenina, orechy, zemiaky
3.časť : Živočíšne výrobky, mäso a mäsové výrobky, chladená hydina a výrobky z hydiny
4.časť : Spracované a konzervované ryby
5.časť : Mlieko a mliečne výrobky
6.časť : Chlieb, pečivo a pekárenské výrobky
7.časť : Koloniálny tovar a rôzne potravinárske výrobky
8.časť : Hlbokozmrazené výrobky (hydina, zelenina) a spracovaná mrazená zelenina
9.časť : Spracované potravinárske výrobky, tuky
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera Piešťany

Zadavatel IČ:
00162019

Zadavatel ulice:
Stromová 34

Zadavatel PSČ:
921 01

Zadavatel obec:
Piešťany

Kontaktní osoba:
Iveta Ružičková

Zadavatel telefon:
+421 337 726 431


Zadavatel web:
https://www.hastropy.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15800000-6
Rôzne potravinárske výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čerstvá zelenina každý den přímo z pole – zelenina, papriky, rajčata, květák a brambory

Čerstvá zelenina každý den přímo z pole – zelenina, papriky, rajčata, květák a brambory

Máte rádi čerstvou zeleninu? Hledáte v okolí Brna rodinnou farmu, která prodává vlastnoručně vypěstovanou zeleninu? Pak navštivte prodejnu Zelenina Kupařovice. V naší prodejně na Vás čeká každý den čerstvá zelenina, kterou pro Vás vždy ráno vlastnoručně sklidíme na našich polích. Čerstvou zeleninu prodáváme v naší prodejně od poloviny května do října. Sortiment zeleniny Kupařovice: - papriky – zelená, bílá, červená, kozí rohy – sladké, pálivé - brambory - květák - okurky - cibule, česnek - mrkev, petržel, celer - rajčata - lilek, dýně - okurky


Pravé české knedlíky, jako od babičky

Pravé české knedlíky, jako od babičky

Houskové knedlíky vyráběné firmou Mavik jsou nadýchané a lehké, připravené z kvalitních surovin. Dále si můžete také pochutnat na výborných kynutých knedlících, které jsou plně chuti a jsou ideální volbou pro každý nedělní oběd. Současně Mavik vyrábí také luxusní bramborové knedlíky, které jsou bohaté na chuť a dokonale hladké. Každý knedlík je vyráběn s pečlivostí a s důrazem na tradici a svou chutí vás přenese do vašeho dětství u babiččina stolu.


Každý den čerstvá, do křupava pečená vepřová kolena a žebra, domácí sekaná

Každý den čerstvá, do křupava pečená vepřová kolena a žebra, domácí sekaná

Dostali jste chuť na pořádně vypečené vepřové koleno s křenem a hořčicí? Rádi byste si pochutnali na domácích pečených žebrech nebo sekané? Navštivte Poctivé uzenářství v Prosiměřicích, kde nakoupíte tyto masné výrobky prvotřídní kvality. Pečená kolena, žebra i sekanou pro Vás pečeno každý den čerstvá. Používáme jen a pouze kvalitní a vždy čerstvé vepřové maso z českých chovů. Pokud chystáte oslavu a rádi byste vaše hosty pohostili uzenými koleny a žebry, můžete si u nás tyto dobroty objednat a my Vám je na daný den připravíme.


Potravinové automaty, svačinkové automaty, obědové automaty - chlazená jídla DAMIAN

Potravinové automaty, svačinkové automaty, obědové automaty - chlazená jídla DAMIAN

Chcete mít na svém provozu potravinové automaty? Firma DELIKOMAT s.r.o. Vám poskytne kompletní servis. Svačinkové či obědové. Obědové automaty jsou ideálním řešením pro stravování Vašich zaměstnanců. Široký výběr tradičních chutí z více než 50 druhů jídel pro jednoduchý ohřev pomocí mikrovlnné trouby. Pro Vaši představu jídel: -svíčková na smetaně s brusinkami, houskový knedlík -hovězí guláš, houskový knedlík -vepřové výpečky se zelím, bramborový knedlík -vepřová plec na houbách, rýže -plněné bramborové knedlíky se zelím -smažený kuřecí řízek, bramborová kaše -paprikové lusky, rajská omáčka, houskový knedlík -pečené kuřecí stehno, rýže -rizoto s kuřecím masem, sypané sýrem -vepřová játra na roštu, houskový knedlík -halušky se zelím -Kung pao s rýží a další. Dodavatelé chlazených jídel jsou HAMÉ, HELI FOOD FRESH, SV CATERING a QUICKDELI. Svačinkové automaty stále se obměňují a rozšiřuje sortiment výběru. Naleznete v automatech: -bagety, sendviče, cukrovinky, oplatky -slané pochutiny -nápoje -müsli -cereální tyčinky. Pestrá nabídka baget a sendvičů od firem Hamé, Crocodille nebo Frencl.


Prodej nových raných brambor za výhodné ceny

Prodej nových raných brambor za výhodné ceny

Už nekupujte drahé brambory bez chuti a dejte přednost české kvalitě, kterou Vám nabídne naše společnost Arbia ze Zlína. Jsme český producent a prodejce brambor za výhodné ceny. Od 11.7. jsme zahájili prodej nových raných brambor, které mají skvělou chuť a při skladování neklíčí. Od září až do prosince je možný odběr pozdních brambor v 25kg pytlech s možností rozdělení do menších balení. Více informací na webu https://www.arbia.cz. Brambory jsou jednou z nejdůležitější plodin, používají se pro výrobu většiny pokrmů. Nakupujte brambory přímo od pěstitele, protože kvalita brambor v obchodech je stále horší. Chuť našich vypěstovaných brambor je výrazně lepší oproti těm, které zakoupíte v běžném řetězci. Snažíme se pěstovat a prodávat chutné brambory po celý rok. Naši prodejnu najdete na Tyršově ul.361 za Tescem ve Zlíně - Malenovicích. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Prodej okurek nakladaček od lokálního pěstitele

Prodej okurek nakladaček od lokálního pěstitele

Pokud neradi kupujete nakládané okurky v supermarketu a raději si nakládáte vlastní, využijte možnost odběru okurek nakladaček v Zelenině Kupařovice - od lokálního pěstitele Jiřího Kratochvíla. Zabýváme se pěstováním okurek a další zeleniny v malém objemu, vždy jde do prodeje čerstvá, ta kterou ráno sklidíme. Jsme dodavateli pro zákazníky z okolí Pohořelic, Ivančic, Rajhradu i okolí Brna. Prodejna Kupařovice 51. Prodej okurek nakladaček probíhá v rozmezí června-srpna. Z důvodu postupné sklizně doporučujeme podat objednávku předem.