Humanizácia obytného súboru Vodáreň, dvor č. 1

Humanizácia obytného súboru Vodáreň, dvor č. 1

Predmetom zákazky je humanizácia územia, ktoré bude využívané ako polyfunkčný priestor trávenia voľného času pre šport, hry a krátkodobý oddych obyvateľov okolitých obytných blokov.
Plocha je vhodne doplnená o nové herné prvky usporiadané tak, aby boli funkčne oddelené pre rôzne zóny využitia v zmysle súťažných podmienok a zároveň zohľadnili vekové kategórie detí v prípade detského ihriska. Zároveň je vytvorený nový priestor pre posedenie a krátkodobý oddych.
Maximálne sú využité jestvujúce asfaltové plochy s novým povrchom a liatej gumy.
Zároveň nové športové plochy nie sú predimenzované a rešpektujú priestorové limity územia. Obvodová časť s prevládajúcou kompaktnou zeleňou je ponechaná bez nových zmien, tie sa týkajú postupnej prestavby jestvujúcich porastov drevín. Doplnené sú kostrové druhy a redukované nevhodné skupiny kríkov. Samostatný problém predzáhradiek je riešený modelovými riešeniami formou výsadieb zmiešaných trvalkových záhonov. Okrem nových prvkov a aktivít je navrhnuté aj osvetlenie centrálneho priestoru medziblokového dvora.
Predmetný dvor je členený na zónu s multifunkčným ihriskom, zónou pre hry detí na detskom ihrisku a v centre je oddychová plocha trávnika. Jednotlivé zóny vytvárajú polyfunkčné využitie plochy pre všetky vekové kategórie obyvateľov. Toto bol hlavný cieľ návrhu - umožniť trávenie voľného času v blízkosti domu v peknom a zmysluplnom priestore. Okrem uvedených aktivít je dôležitým lineárnym prvkom promenádny chodník. Vznikol rozšírením jestvujúceho chodníka a bočnými sedeniami pod pergolami. Výhľad sediacich je orientovaný do plochy na centrálnu časť s trávnikom a výsadbami stromov. Atraktivitu priestoru dotvárajú trvalkové záhony lemujúce chodník. Multifunkčné ihrisko je s gumovým povrchmi na asfalte využitím časti jestvujúcich plôch. Multifunkčné ihrisko je oplotené ochranným pletivom zelenej farby vo výškach 3 a 5 m. Ostatné prvky sú solitérne a konštrukčne jednotného dizajnu. Tým je celková plocha spojená do jedného vizuálneho aj logického celku.
Detské ihrisko je súborom 8 herných prvkov pre menšie deti a školákov do 14 rokov. Jednotlivé prvky umožňujú pestrú hru a pohyb. Časť pre menšie deti je s pieskoviskom a na dlažbe s hracím plánom Panák na hranie. Plocha je doplnená o mobiliár. Porasty stromov sú navrhnuté v maximálnej miere vzhľadom k priestorovým limitom. Vytvoria príjemné prostredie a dočasný tieň. Súčasťou nových prvkov je pitná fontána pri detskom ihrisku a verejné osvetlenie, ktoré je doplnené zo
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2017 08:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trnava

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
195 549 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trnava

Zadavatel IČ:
00313114

Zadavatel ulice:
Trhová 3

Zadavatel PSČ:
917 71

Zadavatel obec:
Trnava

Kontaktní osoba:
Ing. František Drgoň

Zadavatel telefon:
+421 333 236 159


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45236210-5
Stavebné práce na stavbe plôch pre detské ihriská

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výklopná vrata Hradec Králové – provedení ocelové nebo dřevěné křídlo

Výklopná vrata Hradec Králové – provedení ocelové nebo dřevěné křídlo

Strojírna Kukleny spol.s r.o. Hradec Králové Zabýváme se výrobou a montáží různých druhů vrat od sekčních, rolovacích, skládacích až po výklopná vrata. Výklopná vrata disponují širokým rámem a vodorovnými výztuhy, které zajišťují vysokou pevnost. Stropní vodící kolejničky jsou zavěšeny ve 4 bodech a zajišťují přesné vedení vrat. Tichý chod zajišťují prvky z umělé hmoty. Několika pružinový systém zabraňuje nekontrolovaný pohyb vrat v případě prasknutí pružin. Před vstupem nežádoucích osob chrání zámek a samočinné zablokování. Výklopná vrata nabízíme buď ocelové dodávané v bílé barvě nebo s dřevěnou výplní v pěti barevných odstínech.


Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Truhlářství pod Budínem Rychnov nad Kněžnou – kompletní vybavení interiérů. Naše truhlářství má dlouholetou tradici a dokáže vyrobit vše dle požadavku zákazníka. Specializujeme se na truhlářskou výrobu interiérových i exteriérových dveří, kuchyní na míru a různých vestavěných skříní. Dřevěný nábytek od nás je nadčasovým prvkem, který je zároveň designový, moderní a kvalitní. Skvěle zapadne do každého interiéru ať už je to kuchyně, ložnice nebo kancelář.


Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Společnost Truhlářství Radim Sladký vyrábí v okolí Ivančic, Pohořelic a Moravského Krumlova kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek a další vybavení nejen do bytu, ale také do kanceláří. Před samotnou výrobou, dopravou a montáží díla, si přijedeme zaměřit vymezené prostory, doporučíme Vám výběr vhodného materiálu a zpracujeme grafický návrh. To vše rychle bez zbytečné časové prodlevy. V případě výměny své staré kuchyňské linky za novou od nás, Vám samozřejmě pomůžeme také vybrat spotřebiče od osvědčených výrobců. Jestliže Vám chybí úložné prostory, pak jsme schopni zhotovit vestavěné skříně na míru, které tento problém hravě vyřeší. Pokud byste uvítali příjemnou změnu, ale brání Vám v tom finanční situace, navštivte Truhlářství Radim Sladký, kde také toto lze pořešit formou splátek. Pro více informací navštivte náš web.


Plotové panely 2D a 3D pro oplocení rodinných domů, parků a škol - prodej

Plotové panely 2D a 3D pro oplocení rodinných domů, parků a škol - prodej

Pokud potřebujete oplocení pro váš dům, zahradu či jiný objekt, který chcete zabezpečit, pak se neváhejte obrátit na firmu Ploty Gaves Marian Garaj! Zabýváme se prodejem oplocení a příslušenství a následnou montáží. Naše plotové panely jsou vyrobeny z ocelových drátů, které jsou výrazně pozinkované a umocňují elegantní vzhled oplocení. K našim plotovým panelům dodáváme také jeklové sloupky pro bezpečné přichycení panelů a systémové brány a branky v různém provedení a povrchové úpravě. Naše plotové systémy nacházejí využití hlavně v místech, kde je nutné vysoké zabezpečení objektů, tudíž u rodinných domů, parků, škol, u průmyslových a vojenských a sportovních areálů. Pro více informací neváhejte navštívit naše webové stránky!


Industriální svítidlo vhodné do obývacího pokoje, haly či restaurace

Industriální svítidlo vhodné do obývacího pokoje, haly či restaurace

Nezbytnou součástí výbavy interiéru je i výběr kvalitního osvětlení. Jestliže pak máte zájem o industriální osvětlení, které splňuje základní předpoklady každého zákazníka, a to přijatelnou cenu, kvalitu a trendy vzhled, navštivte naše internetové stránky. Zde naleznete širokou paletu různých typů indistriálních svítidel, kterými můžete vybavit a zároveň ozdobit nejen interiéry, ale i exteriéry. V tomto ohledu najdou naše industriální svítidla své uplatnění jak v domácnostech, tak i v kavárnách, barech, hotelích, ale i v zahradách. Vybrat si můžete z následujích typů industriálních svítidel: - stropní industriální svítidla - nástěnná industriální svítidla - závěsná industriální svítidla - stojací industriální lampy


Kompletní zemní, výkopové práce a terénní úpravy

Kompletní zemní, výkopové práce a terénní úpravy

Stavíte a potřebujete zajistit zemní, výkopové, bourací práce či úpravy terénu? Pak se obraťte na znojemskou společnost ATLANTA a.s., která pro Vás vše zajistí! Zajišťujeme kompletní služby v oblasti zemních a výkopových prací, také úpravy terénu, demoliční a bourací práce: - těžba zeminy - výkopy základů, inženýrských sítí a kanalizací - svahování břehů - terénní úpravy rovných a svahovitých terénů - bourací a demoliční práce rodinných domů i průmyslových budov - bouraní a odstranění betonových či asfaltových ploch - řezání betonu Tyto práce vykonává náš tým profesionálních pracovníků, kteří dbají nejen na bezpečnost, ale také na ochranu životního prostředí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.