Humanizácia obytného súboru Vodáreň, dvor č. 1

Humanizácia obytného súboru Vodáreň, dvor č. 1

Predmetom zákazky je humanizácia územia, ktoré bude využívané ako polyfunkčný priestor trávenia voľného času pre šport, hry a krátkodobý oddych obyvateľov okolitých obytných blokov.
Plocha je vhodne doplnená o nové herné prvky usporiadané tak, aby boli funkčne oddelené pre rôzne zóny využitia v zmysle súťažných podmienok a zároveň zohľadnili vekové kategórie detí v prípade detského ihriska. Zároveň je vytvorený nový priestor pre posedenie a krátkodobý oddych.
Maximálne sú využité jestvujúce asfaltové plochy s novým povrchom a liatej gumy.
Zároveň nové športové plochy nie sú predimenzované a rešpektujú priestorové limity územia. Obvodová časť s prevládajúcou kompaktnou zeleňou je ponechaná bez nových zmien, tie sa týkajú postupnej prestavby jestvujúcich porastov drevín. Doplnené sú kostrové druhy a redukované nevhodné skupiny kríkov. Samostatný problém predzáhradiek je riešený modelovými riešeniami formou výsadieb zmiešaných trvalkových záhonov. Okrem nových prvkov a aktivít je navrhnuté aj osvetlenie centrálneho priestoru medziblokového dvora.
Predmetný dvor je členený na zónu s multifunkčným ihriskom, zónou pre hry detí na detskom ihrisku a v centre je oddychová plocha trávnika. Jednotlivé zóny vytvárajú polyfunkčné využitie plochy pre všetky vekové kategórie obyvateľov. Toto bol hlavný cieľ návrhu - umožniť trávenie voľného času v blízkosti domu v peknom a zmysluplnom priestore. Okrem uvedených aktivít je dôležitým lineárnym prvkom promenádny chodník. Vznikol rozšírením jestvujúceho chodníka a bočnými sedeniami pod pergolami. Výhľad sediacich je orientovaný do plochy na centrálnu časť s trávnikom a výsadbami stromov. Atraktivitu priestoru dotvárajú trvalkové záhony lemujúce chodník. Multifunkčné ihrisko je s gumovým povrchmi na asfalte využitím časti jestvujúcich plôch. Multifunkčné ihrisko je oplotené ochranným pletivom zelenej farby vo výškach 3 a 5 m. Ostatné prvky sú solitérne a konštrukčne jednotného dizajnu. Tým je celková plocha spojená do jedného vizuálneho aj logického celku.
Detské ihrisko je súborom 8 herných prvkov pre menšie deti a školákov do 14 rokov. Jednotlivé prvky umožňujú pestrú hru a pohyb. Časť pre menšie deti je s pieskoviskom a na dlažbe s hracím plánom Panák na hranie. Plocha je doplnená o mobiliár. Porasty stromov sú navrhnuté v maximálnej miere vzhľadom k priestorovým limitom. Vytvoria príjemné prostredie a dočasný tieň. Súčasťou nových prvkov je pitná fontána pri detskom ihrisku a verejné osvetlenie, ktoré je doplnené zo
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2017 08:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trnava

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
195 549 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trnava

Zadavatel IČ:
00313114

Zadavatel ulice:
Trhová 3

Zadavatel PSČ:
917 71

Zadavatel obec:
Trnava

Kontaktní osoba:
Ing. František Drgoň

Zadavatel telefon:
+421 333 236 159


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45236210-5
Stavebné práce na stavbe plôch pre detské ihriská

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plotové systémy-sloupky, oplocení, pletivo na ploty, brány, branky

Plotové systémy-sloupky, oplocení, pletivo na ploty, brány, branky

Společnost Oplocení Tlumačov s.r.o. nabízí k prodeji plotové systémy a různé druhy oplocení pro klientelu hlavně v regionu Zlínský kraj. Jedná se o prodej pletiva na brány, ploty, plotové sloupky i hotové zahradní branky či vjezdové brány. Realizujeme a montujeme oplocení na klíč. Vyberte si z našeho sortimentu: - plotový systém AXIS, AXOR - svařované plotové panely - gabionové ploty - pletivo čtyřhranné poplastované, PVC, svařované - pletivo na sportoviště, bezpečnostní - plotové sloupky - sloupek zelený, s patkou, pozinkovaný, zinkovaný, plastový - plotové vzpěry - plotové laťky, plotovky, zatravňováky. Zajistíme dovoz v okruhu 30km - tel.:736635083.


Profesionální úklid firem, domácností-jednorázový, pravidelný

Profesionální úklid firem, domácností-jednorázový, pravidelný

Potřebujete vyřešit profesionálně úklid? Jednorázový generální úklid domácností, bytu, rodinného domu i firem zajistí firma BAVA servis s.r.o. Staré Město u Uherského Hradiště - tel.:775860547. Postaráme se i o pravidelný úklid kanceláře, provozovny firem, společných prostor panelových domů i pro bytová družstva. Při dlouhodobé spolupráci poskytujeme zajímavé ceny - působíme v okolí měst Uherské Hradiště, Uherský Brod, Zlín, Brno a Kroměříž. Zajistíme komplexní úklidový servis. - čištění koberců, mytí oken, speciální práce v interiéru - čištění a tepování koberců a čalounění - údržba zeleně, zimní údržba chodníku, odklízení sněhu.


Truhlářské práce a truhlářská výroba - kvalitní nábytek na míru

Truhlářské práce a truhlářská výroba - kvalitní nábytek na míru

Hledáte firmu v okolí města Břeclav, která nabízí kvalitní truhlářské práce, truhlářskou výrobu? Neváhejte a kontaktujte firmu LAMÉ Kuchyňské linky - nábytek, která se svou činností působí na jižní Moravě převážně v okrese Břeclav a zabývá se truhlářskými prácemi. Veškerý nábytek zpracujeme pro Vás ve 3D návrh: - vestavěné skříně - obývací pokoje - dětské pokoje - ložnice - koupelnový nábytek - ordinace. Naše výroba zahrnuje také kuchyňské linky, korpusy, kuchyňská dvířka a kuchyňské pracovní desky. U truhlářských prací nabízíme a zaručujeme: -krásný desing kuchyní, nábytku i interiéru -vysoká kvalita výrobků -řemeslné zpracování -nízkou cenu -rychlé dodání zakázek -nejmodernější technologie a stroje -zpracováváme grafické návrhy.


Osvětlení strojového vidění od firmy Smart View-velkoobchod, prodej

Osvětlení strojového vidění od firmy Smart View-velkoobchod, prodej

Firma EMS ELEKTRO z okresu Zlín je partnerem firmy Smart View. Dodáme osvětlení strojového vidění, které je klíčovým prvkem aplikací strojového vidění. Nabízíme osvětlení následujících principů: - pruhová, výkonová pruhová světla dodávaná v různých vlnových délkách - k universálnímu osvětlení většiny povrchů - matricová a kruhová světla - přímé světlo k universálnímu osvětlení většiny povrchů - kopulovitá světla - dome Light, vhodná k nepřímé homogenní iluminaci členitých povrchů, objektů, dodávaná v různých vlnových délkách - bodová světla - spot light pro přímé nasvícení vzdálenějších objektů nebo kódů - přední osvětlení typu bright field a dark-field - back light osvětlení - pro zvýraznění tvaru a kontur kontrolovaného objektu, dodávané v červeném, bílém a IR provedení - příslušenství difuzory, kontrolery osvětlení.


Výkopové a zemní práce – hloubení jam, výkopy, terénní úpravy

Výkopové a zemní práce – hloubení jam, výkopy, terénní úpravy

Potřebujete vyhloubit stavební jámu? Hledáte na Brněnsku firmu, která Vám srovná terén na zahradě nebo se postará o vykopání základů pro bazén? Kontaktujte firmu Autodoprava Jan Karpíšek z Brna, která zajistí veškeré výkopové a zemní práce. Zajistíme terénní úpravy rovinatého i svažitého terénu. Vyhloubíme stavební šachty, jámy a rýhy, Připravíme výkopy pro kanalizace a přípojky. Realizujeme také výkopy pro bazény a stavební základy. V rámci zemních a výkopových prací se také postaráme o odvoz vykopané zeminy.


Střechy na klíč, tesařské, klempířské, pokrývačské práce

Střechy na klíč, tesařské, klempířské, pokrývačské práce

Chcete na svém domě plochou střechu? Plánujete rekonstrukci Vaší střechy? Naše společnost DachBEST Zachara Vám poskytne služby od A do Z. Zanalyzujeme stav Vaší střechy, sestavíme variantu rekonstrukce, poradíme s výběrem krytiny a klempířských prvků. Zajistíme všechny práce v návaznosti po sobě jdoucích řemesel. Zajistíme i odvoz a likvidaci starého materiálu. Kvalitní materiály, zruční řemeslníci, práce odvedená v té nejlepší kvalitě a v termínu – to je naše společnost DachBEST Zachara. Zajistíme Vám i profesionální montáž střešních oken, výlezů a světlovodů či odbornou montáž hromosvodů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku.