Udržiavacie stavebné práce, služby  Bratislavský kraj

Udržiavacie stavebné práce, služby Bratislavský kraj

Predmetom zákazky je údržba budov udržiavacie stavebné práce, služby poskytovateľom stavebných prác a služieb, ktorý zabezpečí udržiavacie stavebné práce podľa konkrétnych potrieb verejného obstarávateľa ako aj ďalšie súvisiace služby pre objekty MV SR
Drobná údržba a opravy:
1. Maľby a nátery
2. Stavebné práce
3. Podlahy
4. Rozvody elektrickej energie
5. Izolatérske práce
6. Oprava vonkajšej fasády
7. Zámočnícke prace
8. Stolárske práce
9. Sklenárske práce
10. Žalúzie a rolety
Veřejná zakázka vložena:
15.11.2022 11:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.12.2022 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Tomáš Kundrát

Zadavatel telefon:
+421 250 944 573

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79993000-1
Správa budov a zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kuchyně a kuchyňské sestavy do bytu vyráběné na míru

Kuchyně a kuchyňské sestavy do bytu vyráběné na míru

Potřebujete novou kuchyňskou linku do vašeho bytu? Kontaktujte truhlářskou dílnu Jiří Kafka, která se zabývá realizací kuchyňských linek a sestav v Třebíči. Zhotovíme kuchyňské sestavy, linky a kuchyňské skřínky i servírovací stolky a jídelní stůl se židlemi. Zaměření kuchyně do bytu a vytvoření grafického návrhu od nás obdrží naši klienti zcela zdarma. Poskytneme Vám také poradenství při výběru kuchyňských dvířek, pracovní desky, kování i korpusu kuchyně. Ke kuchyni navíc dodáváme i vestavěné spotřebiče a zajistíme také jejich zapojení. Vyrábíme kuchyňské sestavy v nadčasovém, moderním i rustikálním stylu.


Foukaná tepelná izolace Náchod - dostupnost i v hůře přístupných místech

Foukaná tepelná izolace Náchod - dostupnost i v hůře přístupných místech

Společnost IQ KONSTRUKT s.r.o. z okresu Náchod se již dlouhá léta věnuje foukané tepelné izolaci pomocí celulózy. Díky specializovanému aplikačnímu zařízení ISOBLOW STANDARD +PLUS se izolace aplikuje i do hůře přístupných míst včetně dutin stavebních konstrukcí, do prefabrikovaných stěnových a střešních dílců. Dále se využívá při sanaci střech a podlah. Výhoda foukané izolace pomocí celulózy je především rychlost aplikace, výborná akumulace tepla, žádné spáry, akustické a požární vlastnosti, šetrnost k životnímu prostředí a navíc ekologická, kdy je recyklovatelná jako dřevo. Pokud Vás foukaná tepelná izolace pomocí celulózy zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma IQ KONSTRUKT s.r.o. Vám ráda provede odbornou aplikaci.


Zámečnické práce Jičín - svařování a zámečnické práce

Zámečnické práce Jičín - svařování a zámečnické práce

INZA Rohoznice s.r.o. Jičín Nevíte na koho se obrátit ohledně kvalitních zámečnických prací nebo svařování? Potřebujete zajistit atipickou výrobu v malém či větším množství? Naše firma INZA Rohoznice s.r.o. Jičín je vám plně k dispozici. Konvenční svařování metodou MIG/MAG a TIG Zámečnické práce Ohýbání, montáž, stříhání na tabulových nůžkách...


Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Kompletní rekonstrukce a opravy bytů - realizace u jednoho dodavatele

Chcete renovovat Váš domov a vše realizovat v rámci jednoho dodavatele? Kompletní rekonstrukce a opravy bytů, domů zajišťuje profesionální firma Woodtech Jiřího Májka z Brna. Vytvoříme Vám moderní bydlení snů přesně podle Vašich požadavků a bez zbytečných starostí. Mezi naše služby patří: - výroba interiérového nábytku na míru - pro kuchyně, jídelny, ložnice apod. - elektroinstalace - rozvody vody a odpadů, osvětlení, výměna stoupaček - bourání, výstavba zděných příček a jiné zednické práce - pokládka podlah, parket a koberců včetně povrchových úprav - zpracování návrhu i kalkulace, servis - malířské a natěračské práce Neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi se vším poradíme, a to s ohledem na ideální dispoziční řešení bytu i na Vaše přání.


Služby v oblasti kovovýroby - kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, frézování, vyvrtávání

Služby v oblasti kovovýroby - kovoobrábění, CNC obrábění, soustružení, frézování, vyvrtávání

Veškeré služby v oblasti kovovýroby na CNC stojích poskytuje pro zákazníky z regionu Zlínský kraj společnost ZPS-MECHANIKA a.s. Zlín. Máme vybavení pro CNC obrábění, kovoobrábění, soustružení, frézování, vyvrtávání i broušení. K dispozici: - CNC vertikální obráběcí centrum Eumach VMC 1100 - hrotový soustruh SUI 50/1000, SUI 50/2000, SN 40B/1000 - vodorovná vyvrtávačka WHN 10NC Mefi - svislé frézky FA4AV, FA5V - stolová svislá frézka FC50V - sloupové vrtačky V20A, V32B - otočné vrtačky VR4 - řadová vrtačka VR4/20B - bruska BPH 200. Postaráme se také o šetrné balení a přepravu výrobků vlastními automobily.


Stínící technika, prodej a montáž žaluzií, rolet, záclonových rolet, posuvných stěn, výsuvných markýz

Stínící technika, prodej a montáž žaluzií, rolet, záclonových rolet, posuvných stěn, výsuvných markýz

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám dodá a namontuje stínící techniku, Jako jsou žaluzie nebo rolety? Nebo si chcete nechat zrealizovat japonskou posuvnou stěnu či záclonový systém? Představujeme společnost MARK-MONT - Marian Dědič se sídlem v Litoměřicích, která se zabývá prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, japonské posuvné stěny, plissé, markýzy, záclonové systémy a výsuvné markýzy. Odborně Vám poradíme, jakou stínící techniku zvolit a provedeme profesionální montáž. Samozřejmostí je poskytování servisu. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky.