Poptávám dodávku a montáž venkovních horizontální žaluzií
Poptávám dodávku a instalaci venkovních horizontální žaluzií o rozměrech cca 2000 x 1600 cm ( Nutno přesně zaměřit na místě Vašim zaměstnancem ). Počet kusů 3. Dům není zateplený, žaluzií bude vidět kryt . Pohon ruční nebo elektro, dle cenové nabídky. Instalace - pozdější jaro - teplejší počasí.
Revitalizace objektu Staré Radnice, č.p. 171 v Litoměřicích
Stavební úpravy interiéru budovy č.p. 171 (součástí pozemku p. č. 234, k.ú. Litoměřice) na úrovni podzemního podlaží, prvního až třetího nadzemního podlaží pro účely provozu nové expozice Oblastního muzea v Litoměřicích včetně vytvoření zázemí pro návštěvníky, vybudování nového zdroje vytápění v prostoru podkroví, výměny střešní krytiny, opravy ...
Pořízení decentrální vzduchotechniky a instalace venkovních žaluzií do MěÚ Lysá nad Labem
I. část: • Pořízení decentrální vzduchotechniky: - 5 samostatných VZT jednotek o jednotlivém objemovém průtoku vzduchu 3x max. 1500 m3/h a 2x max. 2500 m3/h s účinností min. 90 %. Osazení čidla CO2 s IR senzorem. II. část • Pořízení venkovních žaluzií Není-li dále v textu zadávací dokumentace výslovně uvedeno jinak, platí pokyny v ní uvedené ...
Poptávám interiérové žaluzie
Poptávám interiérové žaluzie. Můžete mi udělat cenovou nabídku?
Poptávám screenové rolety
Poptávám vytvoření kalkulace na 2 ks screenových rolet o rozměru 244 cm x 210 cm. S pozdravem Dulawa
Poptávám předokenní rolety
Poptávám cenovou nabídku na předokenní rolety. 13ks šířka 150cm a výška 160cm. 1ks 100cm šířka a 160cm výška.2 ks 80cm šířka a 220cm výška. Barva bílá a ovládání ruční. Moc děkuji za odpověď a zdraví Vás Musilova.
Poptávám montáž markýzy
Poptávám montáž markýzy koupené v hobbymarketu. Montáž do stropu balkónu v sedmém patře.
Poptávám instalaci motorického ovládání závěsů
Poptávám instalaci motorického ovládání závěsů. Měl bych zájem o motorické ovládání dvou závěsů, event. dvou závěsů a dvou záclon.
Modernizace Severočeského muzea v Liberci - 2. etapa – dodávka interiérů – zastínění
Sekce zastínění obsahuje technický popis a schémata zastiňovacích prvků a schéma umístění zastiňovacích prvků v prostou muzea. Stínící prvky jsou specifikovány pomocí konstrukční a materiálové charakteristiky. Stínící prvky jsou navrženy v závislosti na tvaru oken. Vzhledem ke stavebním pracím, které proběhnou před dodáním interiéru je dodavatel ...
Poptávám vnitřní rolety
Poptávám vnitřní rolety den a noc v liště o rozměrech: šířka 62cm, délka 95cm, počet 14 ks.
Exteriérová tieniaca technika
Predmetom zákazky sú výroba, dodanie a montáž exteriérových žalúzií a látkových roliet na objekt objednávateľa.
Dodávka interiérů pro Bertiny lázně Třeboň
Část I Předmět zakázky: Dodávka kompletního interiéru pro jídelny, restauraci Adéla, salonky a terasa bar. Část II Předmět zakázky: Dodávka veškerého nábytku do pokojů a apartmánů včetně postelí a matrací. Část III Předmět zakázky: Dodávka veškerého sedacího čalouněného i nečalouněného nábytku včetně stolů do všech ...
VPŠa SPŠ MV v Praze - Instalace předokeních žaluzií
Jedná se o instalaci venkovních žaluzií na okna školské budovy za účelem snížení teplot na učebnách v letních měsících.
Poptávám dodávku venkovní rolety
Poptávám dodávku venkovní rolety o rozměru 2120*1580mm, barva bílá, ovladaní manuální.
Modernizace Severočeského muzea v Liberci - 2. etapa – dodávka interiérů – zastínění
Předmětem veřejné zakázky je dodávka zastiňovacích prvků do interiéru nově zrekonstruovaných prostor Severočeského muzea v Liberci. Stínící prvky jsou navrženy v závislosti na tvaru oken. Vzhledem ke stavebním pracím, které proběhnou před dodáním interiéru a zastínění je dodavatel povinen zaměřením ověřit rozměry jednotlivých oken. Především je ...
Modernizace a zvýšení kapacity ZŠ Borotín
vybavení odborných učeben Základní školy v Borotíně (dodávka výpočetní techniky, zajištění konektivity, dodávka nábytku a stínící techniky)
Poptávám zhotovení markýzy na zastínění lodžie
Ráda bych nechala zhotovit markýzu na zastínění lodžie v bytě. Šířka lodžie je 5,3 m. Prosím o nabídku jak mechanické, tak elektrické verze, abych se mohla rozhodnout. Jsem z Brna.
Poptávám dodávku markýzy
Poptávám dodávku markýzy, kazetová, mechanická, balkonová markýza, odstíny šedé: 14 ks (délka 3m-výsuv 1,5m), 6 ks (délka 5,5m-výsuv 1,5m), včetně montáže.
VPŠ a SPŠ MV v Praze - Instalace předokenních žaluzií
Jedná se o instalaci venkovních žaluziíé na okna školské budovy za účelem snížení vnitřních teplot na učebnách v letních měsících.
Poptávám dodání venkovní markýzy
Poptávám dodání venkovní markýzy, prosím o vypracování cenové nabídky na venkovní markýzu v šíři buď 2x3,5m nebo 1x7m, polokazetovou v barvě cihlové nebo hnědošedá. Výsuv do 3m.
Poptávám opravu horizontální žaluzie
Poptávám opravu horizontálních žaluzií. Jsou potřeba nové řetízky a šňůrky na ovládání. Jedná se o žaluzie na jednom okně v paneláku.
ZŠ Pohůrecká České Budějovice – dodávka a montáž venkovních žaluzií 156 ks
Předmětem plnění veřejné zakázky dodávka a montáž venkovních AL žaluzií – 156 ks, – včetně uvedení do provozu, zajištění napájení a zaškolení obsluhy. Podrobná specifikace dodávky viz Soupis dodávek.
Poptávám sítě proti hmyzu na střešní okna
Poptávám sítě proti hmyzu na střešní okna.
Snížení energetické náročnosti ZŠ Šluknovská - realizace stavby
Předmětem zakázky je zhotovení stavby spočívající v komplexním zateplení obvodového pláště budovy, které zahrnuje výměnu oken včetně doplnění stínící techniky, výměnu dveří a lehkého obvodového pláště, zateplení fasády a střechy a úpravu otopného systému. Součástí předmětu zakázky je rovněž demontáž a likvidace panelů obsahujících azbest. Dále je ...
Poptávám dodávku žaluzií
Poptávám dodávku žaluzií, žaluzie okenní vnitřní, šířka 92cm s rámem, sklo 86cm, výška 132cm, 6 oken dvojité.