Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Konfekční membrány pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily

Vývoj a výroba konfekčních membrán pro stroje na výrobu pneumatik na osobní i nákladní automobily patří k jedné z hlavních činností společnosti ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o., která je v oblasti gumárenského průmyslu nepřehlédnutelným dodavatelem pryžových výrobků na domácí i zahraniční trh.

VZ Smilovice - rekonstrukce ubytovny - I. etapa

VZ Smilovice - rekonstrukce ubytovny - I. etapa

Předmětem veřejné zakázky je částečná rekonstrukce objektu ubytovny v areálu Vzdělávacího zařízení Smilovice v rozsahu:
- rekonstrukce a zateplení střešního pláště,
- výměna výplní otvorů v obálce budovy,
- zateplení obvodového pláště,
- sanace balkonů,
- zhotovení základové desky a akustické stěny pro umístění tepelných čerpadel,
- instalace tepelných čerpadel,
- zhotovení nové otopné soustavy,
- provedení elektroinstalace k tepelným čerpadlům,
- likvidace dešťových vod (retenční nádrže, vsaky),
- ostatní drobné stavební práce.
Veřejná zakázka vložena:
27.10.2022 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Generální finanční ředitelství

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.12.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Generální finanční ředitelství

Zadavatel ulice:
Lazarská 15/7

Zadavatel PSČ:
117 22

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Mgr. Karolína Lacková, DiS.

Zadavatel telefon:
+420 296 854 443


Zadavatel web:
http://www.financnisprava.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45453000-7
Opravy a modernizace budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Foukané izolace jako skvělé řešení pro zateplení domu, stropů, střech, stěn i podlah

Foukané izolace jako skvělé řešení pro zateplení domu, stropů, střech, stěn i podlah

Foukané izolace na bázi celulózy na zateplení domů, stropů, krovů, podlah a stěn realizuje společnost VARIO VILA s.r.o. z okresu Olomouc. Celulózová foukaná izolace má mnoho výhod. Vyrábí se ze tříděného recyklovaného papíru. Mimoto že je ohnivzdorná, je odolná proti plísním a hmyzu. Je zdravotně nezávadná, reguluje vlhkost a akumuluje teplo. Pomáhá udržovat optimální klima v interiéru. Její využití najdeme při zateplení stropů, střech, stěn a podlah. Je ideální pro dřevostavby i rekonstrukce starších budov. Foukaná izolace je ekonomicky výhodná a její aplikace je relativně jednoduchá. Obraťte se na zkušený tým společnosti, která má spokojené zákazníky po celé Střední Moravě - v Olomouci, Šumperku, Přerově, Prostějově, Rýmařově.


Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

Jedním z klíčových aspektů chytrých budov je měření a regulace vytápění. Nejlepší řešení v této oblasti Vám pomůže najít společnost RX servis s.r.o. z Brna. Díky termostatickým ventilům a termostatickým hlavicím lze individuálně řídit každé otopné těleso v budově. Zónová regulace umožňuje nastavení teploty v jednotlivých místnostech podle aktuálních potřeb. Automatizace budov je dalším důležitým prvkem. Chytré systémy reagují na venkovní podmínky a optimalizují vytápění. Solární kolektory, tepelná čerpadla a výměníkové stanice jsou součástí moderních systémů měření a regulace. Společnost RX servis s.r.o. se specializuje na oblast měření a regulace. Nabízí komplexní služby od domovních kotelen až po průmyslové projekty. Jejich odborníci se zaměřují na vytápění, tepelná čerpadla a další technologie spojené s energetickým managementem.


Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Společnost V A M A s.r.o. se zaměřuje na elektromontážní práce. Zabývá se montáží nízkého i vysokého napětí, ale také jeho opravou a revizemi. Mezi jejich činnost patří bytové a průmyslové instalace, kabelové rozvody včetně zemních prací, veřejné osvětlení, montáž trafostanic, připojení fotovoltaických a ostatních výroben elektrické energie do distribuční soustavy a mnoho dalšího. Díky jejich práci na nízkém i vysokém napětí bylo připojeno nespočet domácností k elektrické síti, postaveno mnoho trafostanic, uvedlo se do provozu kabelové vedení a svítí lampy v nespočtu obcích.


Izolace plochých, šikmých střech proti vhlkosti i tepelným ztrátám

Izolace plochých, šikmých střech proti vhlkosti i tepelným ztrátám

Potřebujete najít spolehlivou firmu pro realizaci izolace vaší ploché nebo šikmé střechy? Chcete se zbavit problémů s vlhkostí, vyřešit tepelné ztráty nebo poškození starší střešní krytiny? Pak se obraťte na firmu Izolace střech Kamil Provazník z Fryštáku, která vám navrhne řešení na míru. Firma Izolace střech Kamil Provazník Fryšták se zabývá izolacemi plochých i šikmých střech již více než 20 let. Realizovali jsme stovky zakázek pro soukromé i firemní zákazníky a máme reference od zákazníků nejen ze Zlínského kraje. Pro hydroizolaci plochých střech používáme asfaltové pásy i PVC folie. Kromě izolace plochých střech proti vlhkosti zajišťujeme také montáž tepelné izolace - používáme minerální vatu, polystyren i PUR pěny. Naše firma vám poskytne v oblasti střech kompletní služby. Děláme vše podle vašich požadavků a představ, s ohledem na vzhled domu. Naše práce je naší vizitkou.


Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Vlastníte rodinný dům s bazénem? Rádi by jste se koupali i když už venku není horko? Chcete levný způsob ohřevu vody nejen v bazénu, ale o pro ohřev teplé užitkové vody? Hledáte spolehlivého dodavatele solárních zařízení? A ocenili by jste i odbornou montáž? Pak se obraťte na společnost Topenářství Kříž, která se specializuje na kompletní instalatérské a topenářské práce v Brně a v jeho širokém okolí. Solární zařízení pro ohřev teplé užitkové vody a bazénů Vám nejen dodáme, ale zajistíme i profesionální montáž. Veškeré naše práce realizujeme jak pro rodinné a bytové domy, ale jsme schopni zrealizovat i velké zakázky, jako jsou školy, průmyslové celky, ČOV i větší firmy. Solární zařízené Vám efektivně a rychle dopřeje skvělý pocit při koupání. Navíc je toto řešení ekonomické a ekologické. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.


Montáže a realizace veřejného a venkovního osvětlení – individuální přístup a spolehlivost

Montáže a realizace veřejného a venkovního osvětlení – individuální přístup a spolehlivost

Hledáte spolehlivého partnera s dlouholetými zkušenostmi pro montáže a realizace veřejného a venkovního osvětlení? Ceníte si kvality, spolehlivosti a individuálního přístupu? V tom případě se obraťte na Elektro Mikeš, s.r.o. působící v Telči, okresu Jihlava, na Vysočině i Jemnicích a Dačicích. Elektro Mikeš, s.r.o. provádí komplexní elektroinstalační práce zahrnující realizace veřejného osvětlení, které je klíčovou součástí infrastruktury každého města či obce. Zajišťována je instalace vnitřního i venkovního osvětlení i montáže elektroměrových skříní. Využijte kvalifikovaný a zkušený tým elektromontérů a elektrotechniků a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!