Dopravní terminál Loket Předmostí - II

Dopravní terminál Loket Předmostí - II

Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce na zřízení dopravního terminálu v lokalitě současného autobusového nádraží před mostem do historické části města Loket. Součástí veřejné zakázky jsou bourací práce, odstranění a zajištění skalního masivu, přemístění silnice III. třídy č. 2099, přeložka a výstavba místních komunikací, výstavba parkovišť a chodníků, zajištění opěrné zdi, vybudování dešťové a splaškové kanalizace, vodovodu, rozvodů NN a VO, jednopodlažní objekt terminálu, vegetační úpravy a městský mobiliář. Zakázka je rozdělaná na část A), B) a C) Část C není předmětem tohoto ZŘ.
Veřejná zakázka vložena:
13.06.2022 09:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Loket

Originální záznam:

Okres:
Sokolov

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.07.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Loket

Zadavatel ulice:
T. G. Masaryka 1/69

Zadavatel PSČ:
357 33

Zadavatel obec:
Loket

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Smolíková

Zadavatel telefon:
+420 602 751 503

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.loket.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233000-9
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Revize, opravy a elektroinstalační práce a montáže elektřiny od Bc. Miloš Novotný

Revize, opravy a elektroinstalační práce a montáže elektřiny od Bc. Miloš Novotný

S elektřinou není sranda, když nefunguje nebo je špatně nainstalována, může způsobit nemalé problémy, špatné jističe jsou mnohdy první příčinou vyhoření. Pokud i Vy potřebujete natáhnout novou elektřinu, nebo jen opravit tu stávající, neváhejte kontaktovat pana Bc. Miloše Novotného z Nymburku. Pan Bc. Miloš Novotný je elektrikář, který poskytuje: - elektroinstalační práce - elektromontážní práce - opravy a kontrolu rozovdů - opravy pojistek a jističů - výměna špatných rozvodů, jističů, pojistek a dalších elektroinstalačních prvků - revize Kvalitně odvedená práce a profesionální přistup, to jsou elektroinstalační práce pana Bc. Miloše Novotného, který sídlí v Sány v okrese Nymburk.


Zemní, výkopové práce nebo demolice pro jednotlivce i firmy od Tomáš Brejcha

Zemní, výkopové práce nebo demolice pro jednotlivce i firmy od Tomáš Brejcha

Firma, která se zabývá zemními a výkopovými práce již přes dvacet let. To je společnost pana Tomáše Brejchy Zemní a výkopové práce, která za svou dobu působení zajistila již přes 2000 zakázek. Ať už budete potřebovat vykopat díru na bazén nebo udělat vrtání pro kuly na plot, společnost Zemní a výkopové práce Vám s tím ráda pomůže. Mimo výkopové práce pro Vás zajistí i: - terénní úpravy a zemní práce - demolice a drobné stavební práce jako je pokládka dlažby nebo v zimně vyhrnování sněhu. Společnost Zemní a výkopové práce sídlí v Červnemém Kostelci v okrese Náchod. Pro více informací ohledně prací je neváhejte kontaktovat.


Stavba pozemních dopravních komunikací – cesty, silnice, cyklostezky

Stavba pozemních dopravních komunikací – cesty, silnice, cyklostezky

Potřebujete vytvořit příjezdovou cestu k vašemu domu či firmě? Nebo potřebujete provést výstavbu nové komunikace nebo cyklostezky ve vaší obci? Obraťte se na firmu BADIN s.r.o., která má zkušenosti s prováděním a výstavbou dopravních komunikací v menším i větším rozsahu. Na Brněnsku jsme se stali vyhledávanou společností pro realizaci dopravních staveb, jako jsou silnice, komunikace či cyklostezky. Provádíme i jejich rekonstrukce a revitalizace.


Výstavba a rekonstrukce železničního a tramvajového svršku a spodku

Výstavba a rekonstrukce železničního a tramvajového svršku a spodku

Tak pro realizaci Vašich plánů oslovte společnost SEŽEV-REKO, a.s., která má více jak 25 let zkušeností v tomto oboru. Naše společnost se zaměřuje na provádění staveb v oboru kolejové dopravy. Našim klientů zajišťujeme komplexní služby v oblasti výstavby a rekonstrukce železničních svršků a spodků. Naše činnost se nezaměřuje pouze na vlakové koleje, ale také na tramvajové tratě. V rámci služeb vykonáváme potřebné zemní práce, sanace, odvodnění trati, ochranu drážních těles, zhotovení oplocení a chráničů. Realizujeme také další stavby tykající se železniční dopravy, a to výstavbu nástupišť, ramp, zpevněných ploch u tratí, přejezdů a přechodů, výhybek. Současně také zajišťujeme pravidelnou či nárazovou údržbu. Veškeré služby poskytujeme v celé České republiky. Sídlo naší firmy najdete v Brně na ulici Vídeňská.


Zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí - elektroinstalace slaboproud, silnoproud

Zkušení elektrikáři s dlouholetou praxí - elektroinstalace slaboproud, silnoproud

Elektroinstalace a elektromontáže v bytových, rodinných domech i průmyslových budovách provádí ve Zlíně, Vsetíně a okolí společnost JML-Elektro s.r.o. Působí i ve vzálenějších lokalitách - Brno, Olomouc, Ostrava. Naši zkušené elektrikáři, s dlouholetou praxí, řeší silnoproudé rozvody a instalace včetně jejich překládek a slaboproudé rozvody datové, televizní, telefonní i bezpečnostní, kamerové, protipožární systémy. Silnoproudé instalace: - průmyslové a bytové instalace - veřejné a venkovní osvětlení - fotovoltaické systémy a tepelné čerpadla Slaboproudé instalace: - rozvody domácího telefonu, videotelefonu - kamerové systémy CCTV - televizní rozvody STA - datové (TPC/IP) rozvody - zabezpečovací a protipožární systémy - dálkové ovládání pro topení.


Opravy elektroinstalace non-stop – havarijní služby vždy k dispozici

Opravy elektroinstalace non-stop – havarijní služby vždy k dispozici

Máte doma spálené či nefunkční jističe nebo máte problém s vypínačem? Obraťte se na firmu Nonstop elektrikář vedenou Michalem Tycem v Brně a vyřešte tak veškeré své starosti s elektroinstalací. Havarijní služba je poskytována 24 hodin, 7 dní v týdnu a specializuje se na opravy a poruchy elektroinstalace, může se jednat například o jističe, vadné zásuvky a mnoho dalšího. Dojezd elektrikáře se pohybuje v rozmezí od 30 do 90 minut. Zbavte se závad a kontaktujte nás!