Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

CENTROPLAST, s.r.o.

Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

Výrobou a dodáním plastových obalových materiálů vysoké kvality se zabývá společnost Centroplast, s.r.o., která se specializuje na plastové fólie a hadice, hydroizolační fólie a agrofólie svařitelné teplem, které jsou využívány především v zemědělství.

Dodávka a instalace kompletního vybavení nové ZŠ Za cihelnou v Roztokách u Prahy

Dodávka a instalace kompletního vybavení nové ZŠ Za cihelnou v Roztokách u Prahy

Předmětem plnění zakázky je jednorázová dodávka, a v nutných případech i instalace kompletního vybavení nově budované základní školy „Za cihelnou“ v Roztokách u Prahy. Její objekt je koncipován jako třípodlažní (1 PP a 2 NP), rámcově zahrnující 3 třídy pro školní družinu; učebnu ICT, učebnu přírodopisu, dvě jazykové učebny a 8 kmenových tříd s příslušným sociálním a technickým a kancelářským zázemím pro žáky a personál. Součástí objektu je gastroprovoz s jídelnou pro 120 osob. Celková kapacita objektu je 240 žáků a 76 pedagogických a nepedagogických pracovníků. Požadované vybavení zahrnuje školní a kancelářský nábytek, výpočetní, zobrazovací a audio techniku a techniku k zajištění vnitřní konektivity; učební pomůcky a úklidové stroje a prostředky.
Veřejná zakázka vložena:
03.06.2021 09:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Roztoky

Originální záznam:

Okres:
Praha-západ

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
07.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 166 240 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Roztoky

Zadavatel IČ:
00241610

Zadavatel ulice:
Náměstí 5. května 2

Zadavatel PSČ:
252 63

Zadavatel obec:
Roztoky

Kontaktní osoba:
Ing. Ivan Goll

Zadavatel telefon:
+420 725 022 654

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.roztoky.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39160000-1
Školní nábytek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Dlouhodobé dodávky drogerie a hygienických prostředků pro Vás zajistí společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o.. Objednávky z eshopu vyřizujeme obratem. Pro klientelu z regionu Zlínský kraj je k dispozici velkoobchodní prodejna v Kroměříži. Doporučujeme registrací na eshopu, tím získáte VIP členství a využijete veškeré výhody při nákupu - individuální ceny, nákup na fakturu se splatností a také širší nabídku zboží, na speciální akce Vás s předstihem upozorníme. Pro konzultace i poradenství Vám bude k dispozici osobní obchodník. Sortiment drogerie: - čistící prostředky - prostředky na praní - papírový sortiment - zásobníky, dávkovače a koše - úklidové pomůcky - repelenty - osvěžovače a svíčky - kyseliny a louhy - autokosmetika. Sortiment osobní hygieny: - šampóny - mýdla - čistící pasty - krémy - kartáče a kartáčky - holící štětce - houby.


Prodej gramofonů Pro-Ject, Rega, Denon včetně montáže přenosek - předzesilovače a příslušenství

Prodej gramofonů Pro-Ject, Rega, Denon včetně montáže přenosek - předzesilovače a příslušenství

Chcete si svou oblíbenou hudbu vychutnat v nejlepší kvalitě? Značkovou kvalitní hifitechniku, elektroniku a gramofony značek Pro-Ject, Rega, Denon pro zkušené hudebníky i domácí poslech prodává firma Hifi Safír se sídlem v Olomouci. Gramofony dodáváme včetně montáže přenosek. Prodáváme gramofony, předzesilovače, zdroje, přenosky a příslušenství: - gramofony značek Pro-Ject, Rega, Denon, Lenco, Eat, Dual, Marantz - gramofonové předzesilovače - Mc Intosh, Pro – Ject, REGA - MC a MM přenosky - Audio-technica, Ortofon, Gold Note, Lyra – ZYX, HANA - příslušenství - čištění desek a přenosek – kartáčky, váhy, antirezonanční položky, obaly na desky Kvalitní poslech u vás doma zajistí gramofon, který vždy potěší špičkovým zvukem. Navštivte naši prodejnu, rádi vám pomůžeme s výběrem. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem s prodejem a instalacemi vám nabídneme řešení na míru. Poskytujeme profesionální poradenství nejen pro zákazníky z regionu Olomouc, Přerov a Prostějov.


Nábytek pro mateřské školy Praha, bezpečný dětský nábytek, skříně, stoly, židle, postýlky, šatny,

Nábytek pro mateřské školy Praha, bezpečný dětský nábytek, skříně, stoly, židle, postýlky, šatny,

Představujeme Vám firmu DENELL Trade s.r.o. z Prahy, která se specializuje na výrobu nábytku určeného mateřským školkám. Potřebujete vybavit mateřskou školku pěkným a zároveň plně funkčním nábytkem? Chcete pořídit bezpečný a kvalitní skříně, stoly, židle, postýlky a další dětský nábytek? Pak v našem Eshopu naleznete spoustu nábytku právě pro Vaší školku. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout nejen nové nápady, ale i maximální kvalitu výrobků spojenou s důrazem na bezpečnost. Pokud Vás náš nábytek pro mateřské školy zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Univerzální zametací zařízení - zametače pro průmyslové areály, farmy i stavby

Univerzální zametací zařízení - zametače pro průmyslové areály, farmy i stavby

Přemýšlíte jak nejrychleji a hlavně efektivně odstranit nečistoty v průmyslových areálech, na farmě nebo stavbě? Výborným řešením jsou univerzální zametací zařízení - zametače od firmy GreenMech, s.r.o. v Bořeticích u Břeclavi. Univerzální zametací zařízení BROOMATE pro odstraňování nečistot v průmyslových areálech, farmách, velkochovech, stavbách a skladech: - vybrat si můžete ze tří velikostí (1,8 m 2,4 m a 3 m) a z 11 řad vyměnitelných kartáčů - je vhodný pro odklízení průmyslové suti, odpadu, hlíny, bláta, pilin, hoblin, písku, obilí, listí, sněhu nebo stojící vody. Kromě zametačů nabízíme také tříbodové kontejnery. Zametače jsou nenahraditelným pomocníkem všude tam, kde se tvoří nečistoty.


Výroba čistícího stroje na zakázku, který je určen k vysokotlakému čištění potravinářských strojů

Výroba čistícího stroje na zakázku, který je určen k vysokotlakému čištění potravinářských strojů

Na přání zákazníka byl dodán firmou AQ PUMPY s.r.o. čistící stroj, jehož úkolem je vysokotlaké čištění podávacího šneku kontinuálního varného zařízení sloužícího ke zpracování masa. Čistící stroj má automaticky a rychle očistit tlakovou vodou podávací šneky od zapečených kousků masa, bez použití jakékoliv chemie a bez znečištění pracoviště. Pokud možno v uzavřeném prostoru stříkacího boxu. Před samotným návrhem konstrukčně-technického řešení na míru bylo potřeba provést prvotní tryskací zkoušky, které vedly ke zjištění, jak velký tlak a průtok (přesněji čistící výkon) bude k vyčištění potřeba. Dodávka zahrnovala vysokotlaký agregát, tedy zdroj tlakové vody. Dále přepínací 3/2 cestný vysokotlaký ventil a vhodné rotační a ploché trysky. Současně bylo třeba zajisti vhodné propojení a elektrické zapojení celého stroje i s instalací řídícího softwaru, taktéž naprogramovaného na zakázku. Řídící systém je unikátní a umožňuje flexibilní nastavení potravinářského stroje a jeho přizpůsobení podle výběru typu trysky, rychlosti posuvu trysek po tryskacím boxu, nastavení tlaků a průtoků. Samozřejmostí je kompletní zabezpečení stroje pro ochranu obsluhy (např. vysokotlaký agregát se nespustí, je-li tryskací kabina otevřena) a případně včasné zachycení poruch zařízení.


Centrální vysavače Beam Alliance pro byty a rodinné domy Olomouc

Centrální vysavače Beam Alliance pro byty a rodinné domy Olomouc

Ne každý má v oblibě domácí práce, mezi které patří také vysávání. Proto jsou pro vás tím pravým společníkem k vysávání centrální vysavače Beam Alliance od firmy EKOELEKTRO. Tyto centrální vysavače jsou především určeny pro byty a rodinné domy. Značka Beam určuje trendy ve vývoji centrálních vysavačů a neustále se zdokonalují pro spokojenost zákazníků. Proč výkonné centrální vysavače Beam Alliance: - odstraní 100% vysávaného prachu - vhodné nejen pro úklid koberců, ale také pro dřevěné podlahy, dlažby, rohože, schody a těžko přístupná místa - unikátní filtrační systém (bezúdržbový, snížení alergických obtíží) - šetrný k životnímu prostředí - tichý chod - záruka 10 let. Vyzkoušejte centrální vysavač Beam pro úklid vašeho bytu či rodinného domu a uvidíte, že budete nadmíru spokojeni!