Dodávka technologie prádelny pro  MMN, a.s.
Předmětem veřejné zakázky je dodávka technologického vybavení pro prádelnu Nemocnice v Semilech.
Hygienické, čisticí, dezinfekční a úklidové prostředky pro Finanční správu ČR
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek hygienických, čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků pro orgány Finanční správy.
Modernizace a dostavba Oblastní nemocnice Náchod, a.s., I. Etapa dodávka prvotního vybavení
Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka prvotního vybavení tj. zrcadla, dávkovače mýdla a dezinfekce, zásobníky a držáky toaletních papírů, poliček a věšáků, WC štětek, zásobníky papírových ručníků a koše) a poskytnutí souvisejících služeb včetně dohodnutých záručních podmínek. Součástí plnění je i dodávka prvotní náplně do dávkovačů, ...
Velkokapacitni stojanova mycka chovnych nadob
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks velkokapacitní stojanové myčky chovných nádob pro laboratorní zvířata pro pracoviště zadavatele Centrum experimentální medicíny CEM, Oddělení kardio-renálního výzkumu a následný servis.Předmět plnění spočívá v demontáži, odvozu a ekologické likvidaci starého přístroje, v dodávce nového přístroje v souladu ...
Brno - rekonstrukce prádelny EED
Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce prostoru a obměna technologie prádelny.
ATLANT spol. s r.o. - snížení prašnosti - dodávka stroje
Předmětem veřejné zakázky je dodávka multifunkčního zařízení pro snížení prašnosti. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Petrokámen s.r.o. - technologie pro snížení prašnosti - dodávka stroje
Předmětem veřejné zakázky je dodávka multifunkčního zařízení pro snížení prašnosti. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Myčky podložních mís
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 19 ks myček podložních mís pro pracoviště zadavatele. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
EKOREMA recycling s.r.o. - technologie pro snížení prašnosti - dodávka stroje
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního zametacího a vysávacího stroje zpevněných ploch. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Rámcová dohoda na dodávku věcných prostředků - 2. část - Technické prostředky
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky věcných prostředků - technické prostředky.
Technologické vybavení zvěřince Fyziologického ústavu AV ČR - Rekonstrukce současných zvěřinců
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace mycích a transportních technologií zvěřince. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části.
Modernizácia práčovne - nákup technológie pre modernizáciu práčovne v Psychiatrickej nemocnici
Predmetom zákazky je dodanie tovaru ako: Hygienická bariérová pračka (4 ks) Bubnový sušič s mikroprocesorovým ovládaním ( 2 ks) Priemyselný valcový žehlič s pozdĺžnym skladačom a predným výstupom (1ks) Podrobná špecifikácia je uvedená v kapitole B.1 Opis predmetu zákazky.
Úklidové vozíky pro Krajskou zdravotní, a.s.
Uskutečňování jednotlivých dodávek úklidových vozíků, vozíků na tříděný odpad a vozíků na prádlo.
Poptávám profesionální sušičku značky Primus
Poptávám cenovou nabídku na profesionální sušičku Primus SDH 10.Děkuji.
Mycí linka Areál autobusy Hranečník
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mycí linky včetně stavebních prací a souvisejících služeb dle požadavků stanovených zadavatelem v zadávacích podmínkách. Bližší specifikace předmětu plnění, jakož i technických a obchodních podmínek jsou uvedeny v přílohách zadávací dokumentace.
Dodávka a montáž žehlící linky, Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž žehlící linky, skládající se z vkladače, žehliče a skladače, spolu s odpovídajícím příslušenstvím.
Nákup umývacích liniek pre DPB, a.s.
Predmetom zákazky je nákup umývacích liniek pre jednotlivé vozovne. Bližšie špecifikované v súťažných podkladoch.
Dodání kancelářských a hygienických potřeb pro ÚMČ Praha 5
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, na základě které budou zadavatelem zadávány jednotlivé veřejné zakázky na zajištění dodávek kancelářského materiálu v obvyklém sortimentu (kancelářské potřeby, úklidové a hygienické prostředky, apod.), vše za podmínek stanovených závazným návrhem rámcové dohody, ...
Nákup umývacích liniek pre DPB, a.s.
Predmetom zákazky je nákup umývacích liniek pre jednotlivé vozovne. Bližšie špecifikované v súťažných podkladoch.
Práčovňa
Predmetom zákazky je nákup nového, nerepasovaného a nepoužívaného vybavenia práčovne: - práčka bariérová [3 ks] - práčka nebariérová [2 ks] - sušička [2 ks] - práčka a sušička na mopy [2 komplety] - lis a žehliaci stroj [1 ks] - priemyselný sušiaci valcový žehlič [1 ks] - profesionálny šijací stroj [1 ks] Bližšie informácie ohľadom ...
Poptávám hnací řemen na vysavač značky Turbo Bomber
Poptávám hnací řemen na vysavač Turbo Bomber, označený VC 0001.
Profesionální prací systém – dodávky pracích prostředků
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technologie a chemického systému praní prádla pro dvě tunelové pračky a tři prokládací prací stroje dle potřeb zadavatele, splňující požadavky kvality opakovaně praného zdravotnického a nezdravotnického prádla a požadavky na vypouštění odpadních vod z prádelny do veřejné kanalizace.
Odstranění graffiti, oprava omítek a aplikace ochranných nátěrů v obvodu OŘ Praha
Odstraňování graffiti na objektech v obvodu OŘ Praha, úplné očišťování povrchů objektů od nežádoucího znečištění, provádění sjednocujících nátěrů očištěných povrchů včetně aplikace anti-graffiti ochrany.
Špeciálne čistiace služby
Predmetom zákazky sú špeciálne čistiace služby technologických a netechnologických objektov a zariadení JAVYS, a.s. v rozsahu : -čistenie výťahových šácht -čistenie vodojemov a nádrží odpadových vôd -čistenie technologických zariadení -čistenie striech -ostatné čistiace služby. Služby budú počas platnosti zmluvy zadávané a vykonávané po ...
Poptáváme dodávku a instalaci profesionální pračky
Poptáváme dodávku, dopravu a instalaci profesionální pračky v naší organizaci s následujícími parametry: kapacita cca 6,5 kg prádla ...