Valdice - prádelenská technologie - EED
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání a instalace strojního vybavení prádelny a demontáž stávajícího zařízení včetně jeho likvidace.
Poptávám rýžové smetáky
Poptávám rýžové smetáky široké 60-100cm do průmyslové haly. Předem děkuji. S pozdravem Stanislav Mrázek
Priemyslové pracie stroje a priemyslové bubnové sušičky
Predmet zákazky je určený na pranie, dezinfekciu, impregnáciu a sušenie hasičských zásahových odevov a OOPP využívaných počas zásahov, ktoré poskytujú ochranu povrchu tela pred chemickými, biologickými prípadne inými nebezpečnými látkami pre zasahujúcich príslušníkov HaZZ.
Systém priestorovej dezinfekcie
Predmetom zákazky je nákup systému priestorovej dezinfekcie a prenosného ručného zariadenia na výrobu studenej hmly pre dezinfekciu. Zákazka je rozdelená na časť 1 - Systém priestorovej dezinfekcie a časť 2 - Prenosné ručné zariadenia na výrobu studenej hmly pre dezinfekciu predmetov a povrchov s dezinfekčným prípravkom.
ATM CZ a.s. - snížení prašnosti - dodávka stroje
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního skrápěcího a odprašovacího stroje. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
ATLANT spol. s r.o. - snížení prašnosti - dodávka stroje - nové vyhlášení
Předmětem veřejné zakázky je dodávka multifunkčního zařízení pro snížení prašnosti. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Poptáváme ochranné pomůcky
Poptávám produkty PAINT-TEX + kombinézy - 30762,3,4,5,6; Návleky na PNEU 30401-00; Nitrilové rukavice modré 80581-01,02,03; respirátory FFP1 30971-01 a FFP 2 30972-01; Útěrky z mikrovlákna PRAKTITEX 10291-01, 10292-01, 10293-01; Držáky útěrek 60959-00, 60955-00; Pytle na odpad modré 80101-02. Prosím o nějakou cenovou nabídku a info o ...
Dodávka vybavení prádelny pro Novostavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská v Sokolově
Předmětem veřejné zakázky je vybavení provozu prádelny v novém objektu pobytového zařízení pro seniory a osoby se zvláštním režimem. Dodávka vybavení prádelny musí být realizována v návaznosti na provedenou výstavbu pobytového zařízení v ul. Sokolovská č.p. 1507. Předpokládané dokončení stavby je stanoveno na 30.04.2021. Dodávka vybavení prádelny ...
Dodávka žehlící linky na malé kusy prádla pro Krajskou zdravotní, a.s. Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž žehlící linky, skládající se z vkladače, žehliče a skladače, spolu s odpovídajícím příslušenstvím
Dodávka technologie prádelny pro  MMN, a.s.
Předmětem veřejné zakázky je dodávka technologického vybavení pro prádelnu Nemocnice v Semilech.
Hygienické, čisticí, dezinfekční a úklidové prostředky pro Finanční správu ČR
Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek hygienických, čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků pro orgány Finanční správy.
Modernizace a dostavba Oblastní nemocnice Náchod, a.s., I. Etapa dodávka prvotního vybavení
Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka prvotního vybavení tj. zrcadla, dávkovače mýdla a dezinfekce, zásobníky a držáky toaletních papírů, poliček a věšáků, WC štětek, zásobníky papírových ručníků a koše) a poskytnutí souvisejících služeb včetně dohodnutých záručních podmínek. Součástí plnění je i dodávka prvotní náplně do dávkovačů, ...
Velkokapacitni stojanova mycka chovnych nadob
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks velkokapacitní stojanové myčky chovných nádob pro laboratorní zvířata pro pracoviště zadavatele Centrum experimentální medicíny CEM, Oddělení kardio-renálního výzkumu a následný servis.Předmět plnění spočívá v demontáži, odvozu a ekologické likvidaci starého přístroje, v dodávce nového přístroje v souladu ...
Brno - rekonstrukce prádelny EED
Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce prostoru a obměna technologie prádelny.
ATLANT spol. s r.o. - snížení prašnosti - dodávka stroje
Předmětem veřejné zakázky je dodávka multifunkčního zařízení pro snížení prašnosti. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Petrokámen s.r.o. - technologie pro snížení prašnosti - dodávka stroje
Předmětem veřejné zakázky je dodávka multifunkčního zařízení pro snížení prašnosti. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Myčky podložních mís
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 19 ks myček podložních mís pro pracoviště zadavatele. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
EKOREMA recycling s.r.o. - technologie pro snížení prašnosti - dodávka stroje
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního zametacího a vysávacího stroje zpevněných ploch. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Rámcová dohoda na dodávku věcných prostředků - 2. část - Technické prostředky
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na průběžné dodávky věcných prostředků - technické prostředky.
Technologické vybavení zvěřince Fyziologického ústavu AV ČR - Rekonstrukce současných zvěřinců
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace mycích a transportních technologií zvěřince. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části.
Modernizácia práčovne - nákup technológie pre modernizáciu práčovne v Psychiatrickej nemocnici
Predmetom zákazky je dodanie tovaru ako: Hygienická bariérová pračka (4 ks) Bubnový sušič s mikroprocesorovým ovládaním ( 2 ks) Priemyselný valcový žehlič s pozdĺžnym skladačom a predným výstupom (1ks) Podrobná špecifikácia je uvedená v kapitole B.1 Opis predmetu zákazky.
Úklidové vozíky pro Krajskou zdravotní, a.s.
Uskutečňování jednotlivých dodávek úklidových vozíků, vozíků na tříděný odpad a vozíků na prádlo.
Poptávám profesionální sušičku značky Primus
Poptávám cenovou nabídku na profesionální sušičku Primus SDH 10.Děkuji.
Mycí linka Areál autobusy Hranečník
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mycí linky včetně stavebních prací a souvisejících služeb dle požadavků stanovených zadavatelem v zadávacích podmínkách. Bližší specifikace předmětu plnění, jakož i technických a obchodních podmínek jsou uvedeny v přílohách zadávací dokumentace.
Dodávka a montáž žehlící linky, Krajská zdravotní, a.s. - Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, o.z
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž žehlící linky, skládající se z vkladače, žehliče a skladače, spolu s odpovídajícím příslušenstvím.