Poptávám zapůjčení vysavače
Potřebuji půjčit vysavač, který zvládne vysátí jemného prachu z odstranění vybroušených spár dlažby
Část A - Myčka chovných nádob a úpravna vody
Předmětem veřejné zakázky je nákup myčky chovných nádob a )úpravny vody s příslušenstvím.
Čištění skleněných fasád, Rakousko
Vážené dámy a pánové, hledáme spolehlivého partnera pro čištění skleněných fasád (uvnitř i venku) pro větší oblast Vídně. Kontaktujte nás prosím telefonicky co nejdříve. Tisíceré díky! S přátelským pozdravem Pan Merkle
Technologické vybavenie nemocničnej práčovne
Technologické vybavenie nemocničnej práčovne vrátane jej inštalácie a spustenia do prevádzky.
Poptávám vyčištění stěny RD
Poptávám vyčištění jedné stěny RD, který je zateplený a na jedné stěně se vyskytla plíseň.Dům je s rovnou střechu , patro a přízemí.Výška domu je - 2 m sokl a výška zateplení je asi 6 m.Šířka domu je 12 m. Takže k vyčištení je to asi 72 m2.
Poptávám čištění kamenného soklu u rodinného domu
Chtěl bych se zeptat, zda je možné vyčistit kamenný sokl u rodinného domu na přijatelnou úroveň. Celkem je toho cca 35 čtverečních metrů. Jaká by byla přibližná cena. Lokalita Havlíčkův Brod. Zatím nezávazně zjišťuji nabídky.
Dodávky drogerie, hygienických potřeb, čistících a úklidových prostředků pro Krajskou zdravotní, a.s.
Předmětem této veřejné zakázky, která je rozdělena na části v souladu s § 101 ZZVZ, jsou průběžné dodávky drogerie, hygienických potřeb, čistících a úklidových prostředků pro Krajskou zdravotní, a. s. Části veřejné zakázky: Část 1: Obalový materiál a pytle Část 2: Hygienické potřeby Část 3: Úklidové potřeby Část 4: Čisticí a prací ...
Dodávka a instalace kompletního vybavení nové ZŠ Za cihelnou v Roztokách u Prahy
Předmětem plnění zakázky je jednorázová dodávka, a v nutných případech i instalace kompletního vybavení nově budované základní školy „Za cihelnou“ v Roztokách u Prahy. Její objekt je koncipován jako třípodlažní (1 PP a 2 NP), rámcově zahrnující 3 třídy pro školní družinu; učebnu ICT, učebnu přírodopisu, dvě jazykové učebny a 8 kmenových tříd s ...
Čisticí prostředky
Předmětem veřejné zakázky jsou čisticích prostředků včetně bezplatné zápůjčky, instalace a servisu potřebné technologie na dobu neurčitou.
Poptáváme odstranění rzi z cisterny
Poptáváme odstranění rzi ze staré cisterny. Děkuji Koblihová
SIN CBO Těchonín - lůžková část - nákup
Předmětem veřejné zakázky je dodávka - nákup přístrojového vybavení pro SIN CBO Těchonín.
Čištění nádrže H21
Předmětem veřejné zakázky je vyčištění velkokapacitní nádrže H21 na ropu v Centrálním tankovišti ropy Nelahozeves ve vlastnictví zadavatele. Čištěním se rozumí kompletní zajištění odstranění kapalných i pevných zbytků, které zůstanou v nádrži po jejím technologickém vyprázdnění a odstavení z provozu, a to včetně odmaštění nádrže, střechy po ...
Hygienické a čistiace prostriedky
Predmetom zákazky je dodávka hygienických a čistiacich prostriedkov slúžiacich na zabezpečenie chodu jednotlivých fakúlt a súčastí Univerzity Komenského v Bratislave.
Technologické vybavenie nemocničnej práčovne a úpravy objektu
Technologické vybavenie nemocničnej práčovne a úpravy objektu
Čistiace a osobné hygienické prostriedky
Predmetom zákazky je dodávka čistiacich a osobných hygienických prostriedkov čistiace prostriedky, saponáty, prostriedky na riad, sklo, podlahu, toalety, prach na pranie, handra, utierky, prachovky a podobne potrebných na zabezpečenie čistiacich a upratovacích činností, činnosti práčovne a údržby komunikácií a plôch areálu JAVYS, a.s. Ďalšie ...
Laserové čistiace zariadenie
Dodanie Laserového čistiaceho zariadenia - Moderná a kompaktná laserová jednotka na priemyselné čistenie materiálov od oxidu, hrdzi, farieb, lakov, mastnoty a nečistôt.
Modernizace a dostavba Oblastní nemocnice Náchod, a.s., I. Etapa dodávka prvotního vybavení
Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka prvotního vybavení tj. zrcadla, dávkovače mýdla a dezinfekce, zásobníky a držáky toaletních papírů, poliček a věšáků, WC štětek, zásobníky papírových ručníků a koše) a poskytnutí souvisejících služeb včetně dohodnutých záručních podmínek. Součástí plnění je i dodávka prvotní náplně do dávkovačů, ...
Čistiace a hygienické potreby
Predmetom zákazky je nákup čistiacich a hygienických potrieb pre potreby verejného obstarávateľa. Predmet zákazky je dostatočne opísaný v dokumente Špecifikácia predmetu zákazky, ktorý je súčasťou súťažných podkladov, kde je uvedený zoznam potrieb a ich špecifikácia.
Valdice - prádelenská technologie - EED
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání a instalace strojního vybavení prádelny a demontáž stávajícího zařízení včetně jeho likvidace.
Poptávám rýžové smetáky
Poptávám rýžové smetáky široké 60-100cm do průmyslové haly. Předem děkuji. S pozdravem Stanislav Mrázek
Priemyslové pracie stroje a priemyslové bubnové sušičky
Predmet zákazky je určený na pranie, dezinfekciu, impregnáciu a sušenie hasičských zásahových odevov a OOPP využívaných počas zásahov, ktoré poskytujú ochranu povrchu tela pred chemickými, biologickými prípadne inými nebezpečnými látkami pre zasahujúcich príslušníkov HaZZ.
Systém priestorovej dezinfekcie
Predmetom zákazky je nákup systému priestorovej dezinfekcie a prenosného ručného zariadenia na výrobu studenej hmly pre dezinfekciu. Zákazka je rozdelená na časť 1 - Systém priestorovej dezinfekcie a časť 2 - Prenosné ručné zariadenia na výrobu studenej hmly pre dezinfekciu predmetov a povrchov s dezinfekčným prípravkom.
ATM CZ a.s. - snížení prašnosti - dodávka stroje
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního skrápěcího a odprašovacího stroje. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
ATLANT spol. s r.o. - snížení prašnosti - dodávka stroje - nové vyhlášení
Předmětem veřejné zakázky je dodávka multifunkčního zařízení pro snížení prašnosti. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Poptáváme ochranné pomůcky
Poptávám produkty PAINT-TEX + kombinézy - 30762,3,4,5,6; Návleky na PNEU 30401-00; Nitrilové rukavice modré 80581-01,02,03; respirátory FFP1 30971-01 a FFP 2 30972-01; Útěrky z mikrovlákna PRAKTITEX 10291-01, 10292-01, 10293-01; Držáky útěrek 60959-00, 60955-00; Pytle na odpad modré 80101-02. Prosím o nějakou cenovou nabídku a info o ...