Výstavba a provoz hydraulického ochranného systému na skládce K4a

Výstavba a provoz hydraulického ochranného systému na skládce K4a

Předmětem plnění je vybudování hydraulického ochranného systému na skládce K4a pro zachycení silně kontaminovaných podzemních vod z prostoru popelových skládek UNIPETROL, a.s. východně od průmyslového areálu Chempark Záluží. Hydraulický ochranný systém bude tvořit linie 9 čerpacích širokoprofilových vrtů a výtlačné potrubí pro odvedení čerpaných vod do objektu ČS2, odkud budou vody čerpány dále do areálu právnické osoby, kde budou čištěny na ČOV. Dále budou provedeny tyto práce: příprava území, terénní úpravy, přípojka napájecího kabelu, sdělovacích kabelů, obslužná štěrková cesta, rezervní výtlačné potrubí, úpravy objektu ČS2 včetně navazujících inženýrských sítí zejména kabelů (dle samostatné projektové dokumentace v příloze č. 3b) a nové monitorovací vrty.
Součástí plnění je provoz a monitoring hydraulického ochranného systému po dobu 4, 5 roku (z toho 6 měsíců zkušební provoz a 4 roky trvalý provoz), včetně vyhodnocení.
Veřejná zakázka vložena:
14.06.2018 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo financí

Originální záznam:

Okres:
Most

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo financí

Zadavatel IČ:
00006947

Zadavatel ulice:
Letenská 525/15

Zadavatel PSČ:
118 10

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Sibalová Jitka, Ing.

Zadavatel telefon:
+420 257 044 215

Fax:
+420 257 042 788

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mfcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90740000-6
Sledování, monitorování znečišťujících látek a sanace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba hydraulických lisů na kov, plasty a keramiku

Výroba hydraulických lisů na kov, plasty a keramiku

Hydraulické lisy a zařízení vyrobené společností PRESSHYDRAULIKA pracují v zemích celého světa. Pořiďte si kvalitní hydraulické lisy u firmy PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která se zabývá jejich výrobou, vývojem i prodejem. Jsme tady pro Vás také v okolí Frýdku - Místku a Karviné. Lisy z naší společnosti mají dostatečně velkou lisovací sílu a lze s nimi tvarovat i kovové materiály. Mezi produkty naleznete také speciální lisy, které jsou určeny pro zpracování keramických materiálů či plastů. Dodáváme tyto hydraulické lisy: - hlubokotažné - dílenské - stolní - speciální. Velice výkonné a oblíbené lisy jsou lisy stolní. I přes malé rozměry mají vlastnosti velkých lisů, využít je můžete zejména k tvarování kovových materiálů s menším průřezem a lze je použít pro: - montážní práce - ohyby - tahy - děrování - nýtování - stříhání - rovnání a značení.


Membránová čerpadla Udor pro rosiče a postřikovače za akční ceny

Membránová čerpadla Udor pro rosiče a postřikovače za akční ceny

Vlastníte-li rosiče nebo postřikovače, kterými vyživujete a chráníte rostliny, určitě využijete nabídky společnosti FORSCH s. r. o., která nabízí membránová čerpadla Udor pro rosiče a postřikovače za akční ceny. Do naší nabídky membránových čerpadel Udor patří čerpadla: nízkotlaká (série ZETA, RO, IOTA) nízkotlaká až vysokotlaká (série KAPPA) vysokotlaká (série OMEGA, BETA). Mimo jiné v naší nabídce najdete také čerpadla pístová, která jsou vysokotlaká (série GAMMA). Zajišťujeme také servisování a dodávání náhradních dílů. Pokud chcete kvalitu a firmu s dlouholetými zkušenostmi, je společnost FORSCH s. r. o. pro Vás tou pravou. Pro více informací neváhejte a navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte.


Kamerové a zabezpečovací systémy - chránit musíme to nejcennější

Kamerové a zabezpečovací systémy - chránit musíme to nejcennější

Chránit musíme to nejcennější, ochraňte svůj majetek a své nejbližší proti zlodějům. Naše spolehlivá firma 4M zabezpečovací systémy se zabývá kamerovými a zabezpečovacími systémy již více než 19 let. Provádíme instalaci a servis těchto systému: Elektronická Zabezpečovací Signalizace - drátový systém - bezdrátové - EZS, PZTS Kamerové systémy - IP, HD-TVI, HD-SDI, HDCVI - Analogové - CCTV, OCTV Nabízíme nadstandardní záruky: - 60 měsíců na montážní práce - 24 měsíců na materiál Chráníme Vás od roku 1997.


Rychlá a profesionální výstavba, dodávka, montáž plynovodů a ropovodů

Rychlá a profesionální výstavba, dodávka, montáž plynovodů a ropovodů

Společnost Glumbík s.r.o. v Ostravě má dlouholeté zkušenosti v oblasti plynovodů, ropovodů a poskytuje služby, které jsou kvalitní a rychlé: - výstavba, montáž, rekonstrukce, dodávka ropovodů, plynovodů - opravy plynovodů a ropovodů - montáž trasových uzávěrů - výroba a montáž segmentových kolen - izolování a svařování potrubí - demontáž potrubí. Pokud chcete služby na vysoce profesionální úrovni, tak nás neváhejte kontaktovat a budete maximálně spokojeni! Těšíme se na Vás!


Docházkové a přístupové systémy - kontrola vstupu a průchodu

Docházkové a přístupové systémy - kontrola vstupu a průchodu

Mějte přehled přehled o zaměstnancích, návštěvách či vozidlech na Vašem parkovišti. Pořiďte si docházkový a přístupový systém u firmy 4M zabezpečovací systémy z Opavy, která Vám vše namontuje, uvede do provozu a vysvětlí. Naše systémy Vám poskytnou bezchybné, rychlé a plně automatizované vyhodnocení odpracované doby včetně přesčasů a to pro každého pracovníka individuálně. Se zabezpečovacími systémy máme zkušenosti již od roku 1997. Na veškeré montážní práce Vám poskytneme nadstandardní záruku 5 let a na materiál 2 roky. Mějte docházku pod kontrolou, kontaktujte nás ještě dnes.


Rychlá a jednoduchá identifikace s čipovými hodinkami kolem zápěstí

Rychlá a jednoduchá identifikace s čipovými hodinkami kolem zápěstí

Bezkontaktní čipové hodinky s RFID čipem jsou využívány v prostředí, kde je zapotřebí rychlá a jednoduchá identifikace. Hodinky standardně slouží jako identifikátor při vstupu a jako elektronická peněženka. Čipové hodinky s náramky můžete nakombinovat jak chcete. Čip máte jednoduše kolem zápěstí. Podle barvy, typu nebo materiálu si zvolíte svůj nastavitelný náramek. Využití bezkontaktních čipových hodinek: -wellnes centra -lázně -aquaparky -fitness centra -jídelny -festivaly a další Různé barevné a čipové varianty dodáváme do 24 hodin od objednání z našeho eshopu. Skladem držíme čipy EM125kHz (4100, 4200, 4102), MIFARE S50 1k, HITAG 2 ostatní čipové bezkontaktní technologie dodáváme do 10 dní od objednání.