Oprava časti administratívnej budovy

Oprava časti administratívnej budovy

Predmetom zákazky je oprava časti administratívnej budovy ŠGÚDŠ Mlynská dolina 1, 817 04 Bratislava.

Oprava budovy bude pozostávať z:
-výmeny vzduchotechniky v časti budovy - IV.NP,
-výmeny vnútorného osvetlenia a el. rozvodov v časti budovy - III. NP a IV. NP,
-elektromontážnych prác,
-obnovy podláh na chodbách - III. NP a IV. NP,
-realizácie kazetového obkladu stropov na chodbách - III. NP a IV. NP,
-montáže žalúzii,
-murárskych prác,
-opráv vnútorných omietok, vystierkovanie stien dotknutých priestorov,
-maliarskych práce, maľovania interiéru dotknutých priestorov,
-vybudovania prístupového a dochádzkového systému budov a celého areálu /prístup do dvora a na parkovisko na verejne dostupnom priestore pred hlavnou budovou/,
-modernizácie výťahov dodávka a montáž osobného a nákladného výťahu /5 podlaží/,
-vybudovania nových priestorov predajne a vstupu do budovy - I. NP,
-opravy kancelárií - I.NP a II. NP.
Veřejná zakázka vložena:
19.09.2017 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Štátny geologický ústav Dionýza Štúra

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.11.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
684 916 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Štátny geologický ústav Dionýza Štúra

Zadavatel IČ:
31753604

Zadavatel ulice:
Mlynská dolina 1

Zadavatel PSČ:
817 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Marta Gandžalová Jančeková

Zadavatel telefon:
+421 259 375 319


Zadavatel web:
http://www.geology.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslová LED svítidla Weidmüller řady WIL - úsporné osvětlení pracovních prostor

Průmyslová LED svítidla Weidmüller řady WIL - úsporné osvětlení pracovních prostor

Na trh postupně přicházejí nové typy osvětlení pracovních prostor strojů a montážních pracovišť. Optimální osvětlení zajistí průmyslová LED svítidla Weidmüller nové řady WIL. Jde o úsporné řešení pro různé pracovní prostory, je nenáročné na prostor a přitom účelné. Údržba na strojích tak může být prováděna bezpečně a efektivně. Dodavatelem LED osvětlení Weidmüller v lokalitě Zlínský kraj je firma EMS ELEKTRO s.r.o Otrokovice. Přednosti LED osvětlení Weidmüller: - moderní a kompaktní design - dlouhá životnost - více než 10 000 h - nejnovější LED technologie - velmi jasné světlo 1315 lm - extrémně odolná konstrukce - pevné zapouzdření - kovový kryt - široký kužel světla - různé možnosti připojení - k dispozici různá napětí – 12 V a 24 V.


Prodej mechanického zabezpečení - trezory, sejfy, bezpečnostní schránky

Prodej mechanického zabezpečení - trezory, sejfy, bezpečnostní schránky

Vlastníte cennosti a potřebujete je uschovat do bezpečí? Pak se obraťte na společnost TRESYS s.r.o., která prodává bezpečnostní úschovné objekty ve Znojmě a okolí. Naše společnost se zabývá prodejem a servisem mechanického zabezpečení. Naše trezory a sejfy jsou vhodné pro úschovu peněžních hotovostí, písemností, cenných papírů, dokladů, šperků, osobních zbraní, léků, záznamových médií a jiných cenných předmětů. Máme široký sortiment produktů: - stěnové a nábytkové trezory a sejfy - mobilní skříňové trezory - skříně na lovecké a sportovní zbraně - archivační skříně - trezory vyráběné na zakázku dle požadavků zákazníka (trezory zabudované do podlahy, trezory upravené pro vhazování peněžních hotovostí, trezory a skříně atypických rozměrů apod) Trezory a sejfy jsou vyráběny v různých velikostech (i atypických) a ve všech bezpečnostních třídách. Obraťte se na nás a náš odborně vyškolený personál Vám ochotně poradí s výběrem!


Už žádná tlaková ztráta se vzduchovými filtry FGO

Už žádná tlaková ztráta se vzduchovými filtry FGO

Nedovolte nečistotám poničit nebo rovnou zničit Vaše cenné kompresorové zařízení. Obstarejte si účinnou ochranu v boji proti prachu, oleji, vodě nebo jiným nečistotám. Kupte si kvalitní a spolehlivé filtry FGO. Špičkové filtrace vzduchu prodlouží životnost užívání všech druhů kompresorů s průtokem od 34 m?/h až po 30 000 m?/h. Hlavní charakteristiky filtrů: Nízká tlaková ztráta. Filtry jsou vhodné pro použití ve všech aplikacích stlačeného vzduchu a se všemi druhy kompresorů. Vhodnost pro minerální, syntetické ale i bezolejový stlačený vzduch. Bez obsahu silikonu (žádné barvy pro úpravu vnitřních částí filtrů) Pro zamezení potencionální koroze je pouzdro chromátované.


Montáže a opravy distribučních sítí kabelových i venkovních Dobřichovice - pro NN i VN

Montáže a opravy distribučních sítí kabelových i venkovních Dobřichovice - pro NN i VN

V okolí Dobřichovic se zabývá montážemi a opravami distribučních sítí společnost ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. Postará se o venkovní i kabelové sítě pro nízké i vysoké napětí i s trafostanicemi. Dále se společnost postará o veřejné osvětlení, vyhotovení přípojek pro vysoké i nízké napětí pro velké, ale i malé odběratele nebo zajistí připojení fotovoltaických a dalších výroben el. energie pro distribuční systémy pro VN i NN.


Nadčasové a designové osvětlení nejen do kuchyní ve světě světel

Nadčasové a designové osvětlení nejen do kuchyní ve světě světel

Máte kuchyň, která potřebuje doslova prozářit? Pak navštivte naši prodejnu Svítidla Bachman ve Znojmě, kde Vám rádi doporučíme nejvhodnější osvětlení do Vaší kuchyně, protože v našem světě světel moc dobře víme, že na detailech přeci záleží! Ať už na naše doporučení vhodného osvětlení nebo na Vašem osobním vkusu, či představě, Vám velmi rádi zpracujeme cenovou nabídku. Mimo to u nás naleznete rozmanitý výběr nejrůznějších typů osvětlení, což ocení každý majitel nemovitosti. Přijďte se přesvědčit do naší prodejny ve Znojmě už dnes. Více informací naleznete na našich webových stránkách nebo přímo na prodejně. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Moderní stylové stojací lampy a svítidla pro Váš útulný domov

Moderní stylové stojací lampy a svítidla pro Váš útulný domov

Vybíráte osvětlení do Vašeho bytu, kavárny, hotelu či restaurace? Vsaďte na stojací lampy a svítidla, které vytvářejí jedinečnou atmosféru a zútulňují interiér. Rozmanitou škálu stojacích lamp a svítidel naleznete u znojemské společnosti Svítidla Bachmann. Na prvním místě je pro nás spokojenost zákazníků. Nabízíme nejen klasické lampy, ale speciálně se zaměřujeme na industriální, vintage a retro svítidla. Zároveň však klademe důraz také na kvalitu a funkčnost. Naše práce je pro nás koníčkem. Přesvědčte se a navštivte náš e-shop nebo kamennou prodejnu.