Poptávám prodej budovy

Poptávám prodej budovy

Mám zájem o budovu (bývalé kulturní středisko), které se renovuje na hlavním náměstí v Police nad Metují, Česká republika. Mohli byste mi prosím sdělit, kde mohu obdržet informace o bytech k pronájmu/prodeji v této budově? Děkuji

Původní znění:
I am interested in the building (former cultural centre) you are renovating in the main square in Police nad Metují., Czech Republic. Could you please tell me where I can get information on the apartments for rent/sale in the building? Thank you.
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2007 11:08

Platnost poptávky:
25.07.2007 11:08

Kontaktní osoba:
Elizabeth Harney

Kontaktní email:

Telefon:
222 514 302

Země:
Czech Republic

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pronájem skladových prostor Praha, pronájem skladu, pronájem kanceláří, Praha 10

Pronájem skladových prostor Praha, pronájem skladu, pronájem kanceláří, Praha 10

Hledáte kvalitní a cenově dostupné prostory pro vaše podnikání? Chcete mít k dispozici moderní kanceláře a skladové prostory v Praze 10? Pak je pro vás ideální volbou společnost JUBEL, s.r.o. JUBEL, s.r.o. je rodinná firma, která se zabývá pronájmem nebytových prostor v Hostivaři. Nabízí vám širokou škálu možností, jak uspokojit vaše potřeby. Můžete si vybrat z prostorných kanceláří, které jsou umístěné v moderních administrativních budovách D a F. Tyto budovy jsou vybaveny všemi potřebnými zařízeními, jako jsou internet, telefon, klimatizace, sociální zařízení a parkovací místa. Kanceláře jsou vhodné pro různé typy podnikání, jako jsou IT, marketing, účetnictví, právní služby a další. Pokud potřebujete skladovat své zboží nebo materiál, můžete využít pronájmu skladových prostor, které jsou součástí areálu JUBEL. Sklady mají různé velikosti a kapacity, od 20 m2 do 500 m2. Jsou vybaveny regály, paletovými vozíky, zdvihacími zařízeními a zabezpečením. Kromě toho máte k dispozici i provozní kancelář s odděleným vstupem, kde můžete vést svou administrativu nebo se scházet se svými zákazníky nebo dodavateli. JUBEL, s.r.o. vám nabízí pronájem skladů a kanceláří za velmi příznivé ceny. Můžete si sjednat krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem podle vašich potřeb. Navíc máte možnost upravit si prostory podle vašich představ a požadavků. JUBEL, s.r.o. je flexibilní a vstřícný partner, který se snaží vyhovět vašim požadavkům. Pokud vás zaujala nabídka společnosti JUBEL, s.r.o., neváhejte a kontaktujte je ještě dnes. JUBEL, s.r.o. je spolehlivá a profesionální firma, která vám poskytne skvělé prostory pro vaše podnikání. Neváhejte a získejte si své místo v Hostivaři!


Město Kroměříž, historie, kultura, památky, Arcibiskupský zámek, Květná zahrada

Město Kroměříž, historie, kultura, památky, Arcibiskupský zámek, Květná zahrada

Hledáte místo, kde si užít krásu přírody, bohatství kultury a pohostinnost lidí? Pak je pro vás ideální destinací Město Kroměříž, perla Hané a Zlínského kraje. Město Kroměříž je známé svým zámkem a zahradami, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Zde můžete obdivovat vzácné umělecké sbírky, procházet se po romantických alejích a obklopit se květinovou nádherou. Město Kroměříž je také místem, kde se odehrály důležité události českých dějin. Zde se konal slavný sněm roku 1848, kde byla schválena ústava pro České království. Zde také pobývali významní osobnosti jako císař Leopold I., arcibiskup Antonín Theodor Colloredo-Waldsee nebo hudební skladatel Leoš Janáček. Město Kroměříž je také živým a moderním městem, které nabízí mnoho možností zábavy a relaxace. Můžete navštívit muzea, galerie, divadla, kina nebo koncerty. Můžete si zasportovat na cyklostezkách, plaveckých bazénech nebo tenisových kurtech. Můžete si také pochutnat na tradičních i exotických specialitách v restauracích, kavárnách nebo pivnicích. Město Kroměříž je místem, které vás okouzlí svou atmosférou, historií a krásou. Přijeďte a přesvědčte se sami!


Realitní kancelář Opava s výbornými referencemi a doporučením - dobré recenze od klientu

Realitní kancelář Opava s výbornými referencemi a doporučením - dobré recenze od klientu

Pokud hledáte spolehlivou a ochotnou realitku v Opavě, jste na správném místě. AVAPO - realitní kancelář s.r.o. má díky svým zkušenostem a znalostem řadu spokojených klientu a nespočet kladných recenzí. Jsme tu pro Vás, ať už potřebujete pomoct při koupi, prodeji nebo pronájmu. Přijďte se k nám přesvědčit sami nebo se podívejte na naše doporučení či reference od naších klientů. Všem klientům se vždy snažíme vyjít vstříc a poskytnou odborné informace, které Vám pomohou se správně rozhodnout. Co od nás můžete očekávat: Na nás se můžete vždy spolehnout nabízíme vše, co je potřeba k prodeji, pronájmu či koupi nemovitosti: - vše si pečlivě projdeme a sepíšeme - vezmeme si potřebné podklady pro správnou prezentaci nemovitosti - společně si dohodneme podmínky prodeje - připravíme internetovou prezentaci, fotografie a dobrý popis nemovitosti - vybavíme nabídku nemovitosti vizuálními poutači - nemovitost aktivně nabízíme naším klientům - dáváme zpětnou vazbu z prohlídek a pravidelně s Vámi komunikujeme - vybereme rezervační zálohu, abychom věděli, že to kupec myslí vážně - pro přípravu kupní smlouvy pošleme veškeré podklady advokátovi - všechnu administrativu a úřady vyřídíme za Vás. Neváhejte se obrátit na naší realitní kancelář AVAPO, zajistíme Vám také potřebný právní servis a poradenství.


Pronájem skladu ve Fryštáku - skladovací prostor 100 m2 pro uložení stavebního, hutního materiálu, strojních součástek, pneumatik

Pronájem skladu ve Fryštáku - skladovací prostor 100 m2 pro uložení stavebního, hutního materiálu, strojních součástek, pneumatik

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták aktuálně poskytne k pronájmu sklad o výměře 100 m2 ke skladování materiálu, mimo potravin. Sklad se nachází v klidné a bezpečné lokalitě Fryštáku, přímo v areálu družstva. Pronájem skladovacích prostor je možné sjednat dle domluvy na dobu, kterou potřebujete. Sklad je vybaven elektrickou energií, osvětlením. Prostor je vhodný pro skladování různých druhů materiálů, jako jsou například stavební, hutní materiál, strojních součástek, obrobků, dřevo, pneumatiky a další. Sklad je suchý, čistý, s možností větrání. Dostupnost zajištěna 7 dní v týdnu. Cena pronájmu je stanovena individuálně podle délky pronájmu. Pro více informací nás kontaktujte na telefonu 571117271 nebo pište na email sekretariat@zdv.cz.


Praha 3, městská část, Žižkov, Vinohrady, Vysočany a Strašnice, kultura, historie, památky

Praha 3, městská část, Žižkov, Vinohrady, Vysočany a Strašnice, kultura, historie, památky

Městská část Praha 3 je jednou z nejatraktivnějších a nejživějších částí hlavního města Prahy. Nabízí bohatou historii, kulturní rozmanitost, zelené parky a moderní architekturu. Praha 3 je ideálním místem pro život, práci i zábavu. Praha 3 se skládá ze čtyř katastrálních území: Žižkov, Vinohrady, Vysočany a Strašnice. Každé z nich má svůj vlastní charakter a kouzlo. Žižkov je známý jako bývalá dělnická čtvrť, kde se odehrávaly husitské boje a kde dnes najdete největší koncentraci barů, hospod a klubů v Praze. Vinohrady jsou elegantní rezidenční oblast s nádhernými secesními domy, širokými bulváry a klidnými zahradami. Vysočany jsou průmyslovou zónou, která se postupně proměňuje v moderní obchodní a kulturní centrum. Strašnice jsou tradiční vilovou čtvrtí s rodinnými domky, zahradami a vinicemi. Praha 3 je také městskou částí plnou památek, muzeí a galerií. Mezi nejznámější patří Národní památník na Vítkově s jezdeckou sochou Jana Žižky, kostel svatého Prokopa s gotickým jádrem, Palác Akropolis s divadlem a koncertním sálem, Muzeum komunismu s expozicí o totalitním režimu, nebo Galerie moderního umění DOX s originálními výstavami. Pokud hledáte místo pro aktivní odpočinek, Praha 3 vám nabídne spoustu možností. Můžete si zajít na procházku nebo na piknik do některého z mnoha parků, jako jsou Riegrovy sady, Parukářka, Vrch svatého Kříže nebo Mahlerovy sady. Můžete si také zacvičit na sportovištích, jako jsou fotbalové stadiony Bohemians 1905 a Viktorie Žižkov, tenisové kurty na Olšanech, plavecký bazén na Ohradě nebo skatepark na Vltavské. A pokud máte rádi cyklistiku, můžete si projet po cyklostezkách vedoucích například podél železniční trati nebo kolem řeky Rokytky. Praha 3 je městská část, která má co nabídnout každému. Je to místo plné života, kultury, historie a přírody. Je to místo, kde se cítíte jako doma. Přijďte se přesvědčit sami a navštivte Prahu 3!


Pronájem školících prostor prostor vybavených multimediální technikou ve školícím středisku

Pronájem školících prostor prostor vybavených multimediální technikou ve školícím středisku

Plánujete školení a hledáte na Vysočině školící prostory s kvalitním organizačním zázemím? Chcete si pronajmout školící místnost s dobrou dopravní dostupností do Třebíče? Školící místnosti vybavené moderní prezentační technikou pronajímá Školící středisko DISTING s.r.o. v Dukovanech na Třebíčsku. Školící prostory poskytují komfortní zázemí – všechny místnosti jsou klimatizované a vybavené vzduchotechnikou. K dispozici je také moderní multimediální technika, jako je dataprojektor s projekčním plátnem, flipchart, Smart LED Full HD televizor s úhlopříčkou 168 cm, video a DVD, notebooky a bezdrátové připojení k Wi-fi. Parkování mají hosté zdarma. Zajistíme coffe break a catering dle Vašich požadavků. Možnost zajištění obědu pro všechny zúčastněné přímo ve školícím středisku. K dispozici Vám bude také obsluha.