Právní služby v oblasti občanského práva – majetkové vztahy, rozvody, exekuce

Mgr. Pavlína Řehová

Právní služby v oblasti občanského práva – majetkové vztahy, rozvody, exekuce

I v oblasti občanského práva můžete využít právních služeb advokátní kanceláře Mgr. Pavlíny Řehové. Fyzickým osobám nepodnikatelům nabízíme řešení majetkových vztahů, rozvodů, sepisování smluv o převodu nemovitostí, darovacích, kupních, nájemních smluv, vymáhání pohledávek včetně exekučního řízení.

Poptávám prodej budovy

Poptávám prodej budovy

Mám zájem o budovu (bývalé kulturní středisko), které se renovuje na hlavním náměstí v Police nad Metují, Česká republika. Mohli byste mi prosím sdělit, kde mohu obdržet informace o bytech k pronájmu/prodeji v této budově? Děkuji

Původní znění:
I am interested in the building (former cultural centre) you are renovating in the main square in Police nad Metují., Czech Republic. Could you please tell me where I can get information on the apartments for rent/sale in the building? Thank you.
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2007 11:08

Platnost poptávky:
25.07.2007 11:08

Kontaktní osoba:
Elizabeth Harney

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Czech Republic

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vinařská obec Sedlec u Mikulova, ptačí oblast Lednické rybníky, vinařství, ZOO park, ubytování

Vinařská obec Sedlec u Mikulova, ptačí oblast Lednické rybníky, vinařství, ZOO park, ubytování

V Jihomoravském kraji v okresu Břeclav se nachází vinařská obec Sedlec známá ostrovním letoviskem zvaným Tichý ostrov, dnes již jako okrasný statek. Navštivte známou vinařskou oblast, vydejte se do největší ptačí rezervace v České republice nebo svým dětem ukažte život v malém ZOO parku. Neseďte doma a zavítejte do obce Sedlec ležící na území chráněné krajinné oblasti Pálava a biosférické rezervace Dolní Morava pod záštitou UNESCO. Významné historické objekty obce Sedlec: - Kostel sv. Víta - Portzinsel a okrasný statek - Sirné lázně - Sochy Jana Nepomuckého


Aukce nemovitostí u profesionálních realitních makléřů

Aukce nemovitostí u profesionálních realitních makléřů

Jsme profesionální realitní kancelář patřící do mezinárodní sítě RE/MAX, která je jedním z lídrů na trhu a zajišťuje ty nejvyšší standardy prodeje nemovitostí v Evropě. Naší velkou výhodou je rychlost, efektivita, kvalit a diskrétnost poskytovaných služeb. Rádi Vám seženeme kvalitní bydlení pro Vaši rodinu či zajistíme prostory pro podnikání. V případě, že chcete svoji nemovitost prodat, můžete se spolehnout na prvotřídní podporu prodeje, moderní způsoby prezentace Vašeho majetku a také kompletní servis, kdy se nemusíte již o nic starat. Naší doménou jsou aukce nemovitostí, které zajišťují vždy dosažení toho nejlepšího výsledku. Budoucí vlastníci se nemusejí bát, že se o nabízenou nemovitost nepřihlásili jako první, zde rozhoduje kvalita nabídky. Pro prodávajícího má tento způsob prodeje velkou výhodu v tom, že může porovnat nejen cenové rozmezí, ale také např. okolnosti jako termín prodeje, platební podmínky apod. Navštivte nás na naší adrese Strašnická 3164, Praha 10-Záběhlice, anebo nás kontaktujte přes náš web.


Stavební bytové družstvo Pelhřimov, výstavba nových bytů,  správa domů a bytů, nebytových prostor

Stavební bytové družstvo Pelhřimov, výstavba nových bytů, správa domů a bytů, nebytových prostor

Představujeme Vám Stavební bytové družstvo Pelhřimov, které provozuje bytové družstvo. Jedná se zejména o správu a údržbu družstevních bytů, domů a bytů v osobním vlastnictví, nebytových prostor. Dále se naše stavební bytové družstvo Pelhřimov zabývá realitní činností. Stavební bytové družstvo: - správa a údržba družstevních bytů, nebytových prostor - správa domů a bytů v osobním vlastnictví - realitní činnost. Pokud potřebujete cokoliv vyřídit či poradit, neváhejte k nám přijít v návštěvních hodinách.


Město Golčův Jeníkov, zajímavé výlety, poznávání pamětihodností, Kostel sv. Markéty, Loreta

Město Golčův Jeníkov, zajímavé výlety, poznávání pamětihodností, Kostel sv. Markéty, Loreta

Na Vysočině poblíž Havlíčkova Brodu se nachází historické město Golčův Jeníkov. Město Golčův Jeníkov je složen ze sedmi částí ležících na sedmi katastrálních územích - Kobylí Hlava, Nasavrky, Římovice, Sirákovice, Stupárovice, Vrtěšice a Golčův Jeníkov. Ze zajímavostí jistě stojí zmínka o turistické atrakci a tou jsou pivovary. Dále můžete navštívit radnici, zámecký areál, Děkanství, věž se zvonicí, budovu staré pošty, Synagogu a židovský hřbitov. Pamětihodnosti: Děkanský kostel sv. Františka Serafínského Kostel svaté Markéty Golčova tvrz Loretánská kaple Neseďte doma a přijeďte město Golčův Jeníkov navštívit!


Zajistíme bezpečný a rychlý prodej pozemků pro bydlení, komerční výstavbu, sklady i zemědělské pozemky

Zajistíme bezpečný a rychlý prodej pozemků pro bydlení, komerční výstavbu, sklady i zemědělské pozemky

Chystáte se stavět dům? Potřebujete pozemek pro stavbu skladu? Hledáte pozemky v okolí Ostravy? Nebo naopak potřebujete v Čechách? Nebo naopak prodáváte pozemky? O rychlý a především bezpečný prodej pozemků pro komerční výstavbu, pro bydlení, sklady, ale i zemědělské pozemky se postarají realitní poradci ze společnosti I.E.T. Reality s.r.o., které najdete na pobočkách v Brně, Ostravy i v Praze. Působíme po celé České republice. K prodeji máme připraven velký výběr pozemků o různých rozlohách. Stačí si vybrat, k čemu pozemek potřebujete a jak velký by měl být. Postaráme se o všechny služby spojené s prodejem, především o právní stránku prodeje i o financování Vámi vybrané nemovitosti či pozemku. Inzerujeme ve všech dostupných informačních médiích, časopisech a internetových portálech. Na naše vyškolené realitní makléře se můžete spolehnout, že se postarají o bezpečný i rychlý prodej. Ať už potřebujete prodat nebo koupit pozemek, obraťte se na nás a budete spokojeni.


Realitní kancelář ve Znojmě – prodej, pronájem, koupě

Realitní kancelář ve Znojmě – prodej, pronájem, koupě

Pokud hledáte realitní kancelář, která Vám dokáže pomoci s prodej či koupi nemovitostí, společnost Znojemské reality s.r.o., je tou nejlepší volbou pro Váš klid a jistotu. Zajistíme Vám prodej a pronájem nemovitostí s komplexními služby od začátku do konce. Chcete prodat nemovitost? Jsme aktivní v prodeji, nemáme žádné skryté poplatky a nabízíme záruku, tak abyste nepřišli ani o nemovitost, ani o peníze.  Chcete koupit nemovitost? Dle Vašeho zájmu a představ Vám zajistíme prohlídky nemovitostí se všemi potřebnými informacemi, a v případě Vašeho zájmu Vám pomůžeme se zařízením hypotéky a zajistíme Vám veškerý právní servis. Naše realitní kancelář se o celý realitní obchod postará a pomůže Vám od začátku do konce. Díky dlouhodobým znalostem a zkušenostem v realitním oboru dokážeme poskytnout pomoc při koupi, prodeji nebo pronájmu nemovitosti, bytu i domu. Komplexní služby Vám zajistí klidné rozhodování a Vaši spokojenost.