Poptávám prodej budovy

Poptávám prodej budovy

Mám zájem o budovu (bývalé kulturní středisko), které se renovuje na hlavním náměstí v Police nad Metují, Česká republika. Mohli byste mi prosím sdělit, kde mohu obdržet informace o bytech k pronájmu/prodeji v této budově? Děkuji

Původní znění:
I am interested in the building (former cultural centre) you are renovating in the main square in Police nad Metují., Czech Republic. Could you please tell me where I can get information on the apartments for rent/sale in the building? Thank you.
Poptávka byla vložena dne:
13.06.2007 11:08

Platnost poptávky:
25.07.2007 11:08

Kontaktní osoba:
Elizabeth Harney

Kontaktní email:

Telefon:
222 514 302

Země:
Czech Republic

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obec Vřesovice, okres Prostějov, hanácká pahorkatina

Obec Vřesovice, okres Prostějov, hanácká pahorkatina

V hanácké pahorkatině ve výšce okolo 220 metrů nad mořem se nachází obec Vřesovice. Nejvyšším bodem obce je kopec Předina, který má výšku 312 metrů nad mořem a nachází se tam vysílač Dobrochov. Rozloha obce je 620 ha, z toho zemědělské půdy je 582 ha. Kousek za severním okrajem obce Vřesovice vyvěrá na pravém břehu potoka Vřesůvky sirnatý minerální pramen a má podobné složení jako v nedaleké Skalce. Obecní úřad naleznete na adrese Vřesovice 41, okres Prostějov.


Prodej činžovních domů, investiční (komerční) nemovitosti – rychlé vyřízení

Prodej činžovních domů, investiční (komerční) nemovitosti – rychlé vyřízení

Potřebujete rychle prodat nemovitost vhodnou k investici? Nebo jste se rozhodli investovat a koupit činžovní dům v Praze nebo v Brně? Pak se obraťte na realitní společnost I.E.T. Reality, s.r.o. se sídlem v Brně, ale i s pobočkami v Ostravě a v Praze. V naší databázi máme velký výběr činžovních domů k prodeji, komerčních nemovitostí a pozemků pro komerční účely. Naši realitní makléři Vám rádi umožní prohlídku a poskytnou veškeré informace. Klientům pomáháme s vyřízením veškeré administrace a s bezplatnou inzercí v případě, že by jste sami potřebovali prodat nemovitost. Dále poskytujeme bezplatné poradenství, advokátní servis, financování nákupu nemovitostí, hypotéky, rozparcelování pozemků, znalecké posudky a pojištění. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o koupi či poradenství.


Obec Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

Obec Horní Domaslavice, okres Frýdek-Místek

V turistickém regionu Beskydy, v Podbeskydské pahorkatině se nachází obec Horní Domaslavice. Naleznete ji v okrese Frýdek-Místek. První písemná zmínka o obci Domaslavice je z roku 1305. Jméno doslala obec po rodu Domaslaviců, který tuto obec založil. V dnešní době má obec Horní Domaslavice více než 900 obyvatel a rozkládá se na ploše 505 hektarů. Obec si do dnešní doby dochovala typický ráz původního slezského rozptýleného typu zástavby.


Správa nemovitostí Praha 6 -  bezproblémový chod nemovitosti

Správa nemovitostí Praha 6 - bezproblémový chod nemovitosti

Vlastníte nemovitost s kancelářemi, byty či jiné budovy? Nemáte dostatek prostoru řešit potřebné náležitosti s provozem, úklidem či revizemi? Tak tyto starosti přenechte naší společnosti ANESO s.r.o., která sídlí v Praze 6. Specializujeme se na komplexní správu nemovitostí a s tím spojené veškeré úkony. K poskytovaným službám patří evidence nájemních smluv, zajištění úklidu, údržby, revizí, potřebných oprav, dodávky energií, vody, tepla a médií, placení faktur. Bezproblémový chod nemovitostí svěřte odborníkům. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat s námi ušetříte čas i peníze.


Obec Lenešice okres Louny, zajímavosti, památky, výlety, turistická trasa

Obec Lenešice okres Louny, zajímavosti, památky, výlety, turistická trasa

Chcete si udělat výlet a navštívit zajímavosti a památky v okrese Louny? Nezapomeňte zavítat do obce Lenešice, která se nachází cca 4 km severozápadně od Loun. První písemná zmínka pochází z roku 1226, kdy jsou Lenešice uváděny jako majetek kláštera v Doksanech. Mezi nejvýznamnější pamětihodnosti bezesporu patří Kostel svatého Šimona a Judy, který je jednou z nejstarších památek tohoto druhu v Čechách. Dále zde naleznete Zámek Lenešice, sloup se sochou svatého Václava, faru, sýpku a cukrovar. Z přírodních zajímavostí stojí rozhodně za návštěvu Lenešický rybník o rozloze 111 ha, který je významnou ornitologickou lokalitou. Nachází se zde i chráněné druhy obojživelníků, plazů, savců a slanomilné vegetace. Obcí prochází turistická trasa.


Obec Jenčice, okres Litoměřice, hrad Košťálov, turistika, výlety

Obec Jenčice, okres Litoměřice, hrad Košťálov, turistika, výlety

Přemýšlíte kam si udělat výlet v okrese Litoměřice? Obec Jenčice se nachází 5 km severovýchodně od města Lovosice v okrese Litoměřice. Okolí obce je jako stvořené pro pěší turistiku. Cca 1,5 km severozápadně od Jenčic se nachází vrch Košťál (481 m) se zříceninou středověkého hradu Košťálova. Kdysi královský hrad byl postaven k ochraně obchodníků a poutníků na obchodní stezce vedoucí z Čech do Saska. O Košťálovu se zachovala řada pověstí, hlavně o pokladu, který je skryt ve skále. Poblíž obce se nachází největší strom tzv. Košťálovská oskeruše v Čechách, který stojí za to navštívit během Vaší návštěvy. Oskeruši má obec Jenčice i ve svém znaku. Neváhejte a udělejte si výlet do malebné obce Jenčice!