Poptávám pronájem nebytových prostor ve Vratimově
Poptávám pronájem nebytových prostor ve Vratimově pro Logopedii s.r.o.- cca do 20 m/2- zatím na 2 dny v týdnu / pondělí dopoledne a čtvrtek celý den/ . Případně lze i okolí - Řepiště, Paskov, Lískovec, Horní Datyně, .....
Poptávám do pronájmu ubytovnu, hotel nebo penzion
Poptávám do pronájmu ubytovnu, hotel, penzion. Nejlépe v Královéhradeckém kraji.
Hledáme prostory v Praze pro dobročinnou organizaci
Hledáme prostory pro nezávislou, samofinancovanou, dobročinnou organizaci v rámci zajištění jejího budoucího chodu a rozvoje. Naše představa: prostory v rámci Prahy, kancelář klidně i 15 - 20 m2 + min. přístup ke komplet sociálnímu zázemí, nebo i menší byt, alespoň běžná reprezentativnost prostor, Ideálně raději přístup 24/7, ne ...
Poptávám ke koupi byt
Koupím světlý prostorný byt o dispozici 4+kk až 5+1 v klidné ulici s dobrou dostupností od 90 m2 a více - Praha 4, 5, 6, 7, 8, 10. Vyšší patro, blízko park nebo les (např. Stromovka, Letná, Pankrác apod. výhodou. Cena od 8 000 000 a více. Cenu akceptuji. NE RK! Děkuji.
Zpeněžení nemovitého majetku MČ Praha 5 s využitím elektronických nástrojů
Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody bude komplexní zajištění průběhu Výběrových řízení. Předmět plnění a pravidla postupu ve Výběrových řízeních jsou podrobněji popsány v návrhu rámcové dohody (část 3 zadávací dokumentace). Podrobně viz ZD.
Prodej stávajícího portfolia nemovitostí banky a zajištění alternativních administrativních prostor
Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Smlouvy upravující podmínky: prodeje stávajícího portfolia nemovitostí blíže specifikovaného v Návrhu smlouvy, a současně vyhledání a zprostředkování nájmu vhodných administrativních prostor včetně zajištění projektu zařízení prostor včetně zprostředkování jejich vybavení a zajištění přestěhování pracovišť ...
Hledám byt v Praze
Hledám byt 3+1 v lokalitě Prahy 10.
Poptávám pronájem prodejních prostor ve Strakonicích a okolí
Poptávám prodejní prostror cca 200m2, lokalita Strakonice a okolí do 50 km.
Poptáváme rodinný dům
Poptáváme rodinný dům, do 150 km od Prahy, dispozice min. 4+1 (může být i více). Vítány jsou i vedlejší stavby na pozemku (stodola apod.). Zahrada min. 200 m2. Podmínkou je absence vlhkosti a plísně. Stav fasády není rozhodující, podmínkou je dobrý stav střechy a celkově udržovaný stav nemovitosti, bez nutnosti zásadnější (okamžité) rekonstrukce ...
Poptávám pronájem bytu v Tišnově
Poptávám pronájem bytu v Tišnově, byt 2+1.
Poptávám dlouhodobý pronájem chaty v okolí Pardubic
Poptávám dlouhodobý pronájem zahradní chatky v okolí Pardubic.
Nájem nebytových prostor pro pobočku VoZP ČR v Ústí na Labem
Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na pronájem nebytových prostor pro pobočku VoZP ČR v Ústí na Labem na 60 měsíců, s 5 - ti letou opcí ve prospěch VoZP ČR.
Poptáváme rodinný dům ve Středočeském kraji
Poptáváme rodinný dům ve Středočeském kraji, dobrá dostupnost do Prahy (vlak, autobus), 2 bytové jednotky, 4+1, 1+1, a dále vedlejší stavba (stodola atd). Podmínkou je vetší pozemek. Cena max. do 2.200.000 Kč.
Finanční služby, Velká Británie
V současné době poskytuje Croydon Finance Bank (CB) okamžité půjčky, jako je zajištěná a nezajištěná půjčka jednotlivcům, právnickým osobám, společnostem a malým podnikům, aby podpořily své podnikání ve vyšší míře. Nabízíme také následující služby, jako je financování projektů, komerční půjčky, softwarové půjčky, mikroúvěry, úvěry na projekty, ...
Pronájem nebytových prostor
Předmětem veřejné zakázky je zajištění vhodných nebytových prostor odpovídajících specifikaci uvedené zejména v příloze č. 4 zadávací dokumentace za účelem umístění sídla zadavatele.
Poptávám koupi bytu v České Lípě
Koupím byt v původním stavu v České Lípě. Platím hotově!
Hledáme byt v Brně - Vinohradech
Hledáme ke koupi 2+kk s balkonem na Vinohradech. Cenu nabídněte. Děkujeme za nabídky.
Hledáme byt v Brně
Hledáme 3+kk - 4+kk na prodej v Brně - Bystrci, Žabovřeskách nebo Komíně. Cena do 3 700 000 Kč, děkujeme.
Hledáme ke koupi bytový dům v Kuřimi
Hledáme ke koupi bytový dům v Kuřimi s 8 a více bytovými jednotkami nebo s možností jejich zbudováním.
Poptáváme zakoupení bytového domu, Brno
Poptáváme zakoupení bytového domu, Brno s 8 a více bytovými jednotkami nebo s možností jejich zbudováním.
Hledám rodinný dům určený k demolici nebo rekonstrukci
Hledám rodinný dům určený k demolici nebo rekonstrukci, Brno - město, Brno - venkov, cena do 3 mil. Kč.
Poptávám koupi rodinného domu, Brno a okolí
Poptávám koupi rodinného domu v Brně a okolí do 25 km, plocha pozemku od 300 m2, užitná plocha od 100 m2, stav RD nerozhoduje.
Hledám stavební pozemek pro výstavbu rodinného domu
Hledám stavební pozemek pro výstavbu rodinného domu, Brno - město, Brno - venkov, plocha pozemku 500 - 1500 m2, IS na pozemku nebo v dosahu.
Poptávám zakoupení bytu v Brně a okolí
Poptávám zakoupení bytu v Brně a okolí. Hledám byt k investici, dispozice 1+1 až 3+1, balkon/lodžie, cena 2 mil. Kč - 3.5 mil. Kč.
Poptávám služby realitní kanceláře
Poptávám služby realitní kanceláře. Prodám byt 2/1 v OV.