Snížení energetické náročnosti budovy ubytovny Lanškroun

Snížení energetické náročnosti budovy ubytovny Lanškroun

Předmětem plnění veřejné zakázky je snížení energetické náročnosti objektu využívaného jako ubytovací zařízení ve městě Lanškroun.
Záměrem objednatele je zlepšení energetických vlastností obálky budovy spočívající v zateplení plných částí svislého obvodového pláště, ve výměně všech stávajících otvorových výplní v obvodových konstrukcích (okna, balkonové dveře, lodžiové stěny, vstupní prosklené stěny apod.) a v zateplení stávající ploché střechy s živičnou krytinou z asfaltových pásů.
Rozsah předmětu stavby je podrobně specifikován projektovou dokumentací pro provádění stavby (dále jen „PD“): „Snížení energetické náročnosti ubytovna Lanškroun Krátká č.p. 561, Lanškroun“, zpracovanou v roce 2014 projekční kanceláří B K N, spol. s r.o., se sídlem Vladislavova 29/I., 566 01 Vysoké Mýto, IČ: 150 28 909, odpovědný projektant Ing. Vladimír Teplý. Opatření PD budou plně respektována a splněna.
Podkladem pro záměr je Energetický audit (dále jen „EA“), vypracován v roce 2014 Ing. Petrou Studeckou, Ph.D., společnost Energetická agentura, s.r.o., Strážovská 343/17, 153 00 Praha 5 – Radotín, IČ: 24678112. EA definuje úsporná opatření, která budou v rámci zakázky realizována.
Veřejná zakázka vložena:
19.12.2014 10:26

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
"ALBI, s r.o.".

Originální záznam:

Okres:
Karlovy Vary

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.01.2015 00:00

Cena veřejné zkázky:
13 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
"ALBI, s r.o.".

Zadavatel IČ:
47471573

Zadavatel ulice:
Masarykova 1/II

Zadavatel PSČ:
563 01

Zadavatel obec:
Lanškroun

Kontaktní osoba:
Ing. Adéla Kytlicová - kontaktní osoba

Zadavatel telefon:
+420 777 605 661

Zadavatel email:

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba nízkoenergetických, ekologických dřevostaveb na klíč

Výstavba nízkoenergetických, ekologických dřevostaveb na klíč

Rádi byste si nechali v oblasti Třebíče postavit nízkoenergetickou, ekologickou dřevostavbu na klíč? Pak se neváhejte obrátit na naši firmu! Provádíme veškeré stavební práce. Naše nízkoenergetické a ekologické stavby mohou být provedeny z jakéhokoli materiálu. K výstavbám dřevostaveb používáme ekopanely - lisované desky za vysoké teploty a tlaku z obilné slámy bez použití pojiv. Dřevostavby disponují tepelně izolačními vlastnosti, nízkou pořizovací cenou, rychlou výstavbou, nízkými tepelnými požadavky ad. Více informací naleznete na našich www stránkách!


Oprava trhlin a spár na vozovce speciální frézou a zalévacím zařízením

Oprava trhlin a spár na vozovce speciální frézou a zalévacím zařízením

Vznik spár a trhlin je nejčastějším problémem, který silničáři řeší v souvislosti s údržbou a opravou asfaltových vozovek. Pokud potřebujete opravit praskliny v komunikaci, stačí se obrátit na profesionály v tomto oboru - SILNICE.CZ s. r. o. Vám zajistí vše potřebné. Zajišťujeme kvalitní a rychlé opravy trhlin a spár speciální frézou a zalévacím zařízením. Tyto opravy prodlužují životnost komunikace až o několik let, oproti klasickému frézování poškozeného povrchu a opětovné pokládky živičné vrstvy. Naše firma používá ověřené mechanizmy firmy Schafer. Na zalévání spár se používají speciální bitumeny zpracovatelné za horka při 160°C. Spáry je také možné opravit samolepicími asfaltovými pásy.


Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Sháníte firmu, která by se postarala o stavbu či rekonstrukci kruhového objezdu? Společnost JANKOSTAV s.r.o. z Ostravy se zabývá opravami veškerých dopravních staveb a díky dlouholetým zkušenostem v oboru zaručuje kvalitně odvedenou práci. Specializujeme se zejména na tyhle stavby a rekonstrukce: - parkoviště - cyklostezky - kruhové objezdy - městské, místní, účelové komunikace - silnice I.,II. i III. třídy - polní silnice - chodníky - odstavné, zpevněné plochy - náměstí - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme profesionálními pracovníky a špičkovou technikou!


Povinnosti zpětného odběru a využití odpadů z obalů – vyřídíme za Vás

Povinnosti zpětného odběru a využití odpadů z obalů – vyřídíme za Vás

Pokud se i Vás týká povinnost zpětného odběru a využití odpadů z obalů, pak Vás jistě zaujme nabídka společnosti EKO–KOM a.s. se sídlem v Praze, která Vás ušetří starostí. Společnost EKO–KOM a.s. za Vás vyřídí náležitosti spojené s povinností zpětného odběru obalů, tedy zajistí přímo zpětný odběr a využití obalů, vyřídí návrh na zápis do Seznamu osob, povede za Vás průběžnou evidenci a ohlašování včetně povinné archivace dokumentů a bude hlídat lhůty pro zaplacení povinného registračního a evidenčního poplatku. Jestli-že vaše společnost uvádí na trh obaly nebo balené výrobky, pak pro vyřízení náležitostí spojených s povinností zpětného odběru kontaktujte společnost EKO–KOM a.s.


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s., divize Morava, oblast AT a speciálních prací se sídlem v Olomouci se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.


Řezání a zalévání trhlin v betonu, asfaltu - profesionální opravy silnic, cest a komunikací

Řezání a zalévání trhlin v betonu, asfaltu - profesionální opravy silnic, cest a komunikací

Potřebujete ve vašem kraji, městě nebo vesnici opravit silnici nebo cestu? Jsou na vašich komunikacích trhliny nebo nesouměrný terén? Obraťte se na firmu REKMA, spol. s r.o., která je v oblasti opravy silnic, cest a komunikací profesionálem. Je známá nejen v české republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Bulharsku a Srbsku. Díky novým technologiím a kvalitnímu strojnímu vybavení opravíme trhliny v betonu i asfaltu. Zajistíme řezání a zalévání trhlin - frézování, penetrace, aplikace zálivky, zalití bez překrytu nebo s překrytem, ošetření vápencovým práškem. Zamezte trhlinám na silnici a nechte je včas opravit - firma REKMA, spol. s r.o. se o vše postará.