Odsíření a odprášení kotlů K14,K13,K12

Odsíření a odprášení kotlů K14,K13,K12

Cílem realizace zakázky je dosažení výstupních hodnot emisí SO2 na úroveň maximálně 190mg/Rm3 a tuhých znečišťujících látek (TZL) na úroveň maximálně 18 mg/Rm3 z kotlů jmenovitého výkonu 161 MWt spalující uhelné palivo a to výstavbou odsiřovací jednotky pro každý kotel zvlášť na bázi suché nebo polosuché vápenné aditivní metody v kombinaci s tkaninovým filtrem.

Předmět realizace zakázky bude rozdělen do 3 etap. V I. etapě bude realizováno snížení emisí SO2 a TZL u kotle K14 (Odsíření a odprášení kotle K14) v předpokládaném termínu 08/2014 až 09/2015. V II. etapě bude realizováno snížení emisí SO2 a TZL u kotle K13 (Odsíření a odprášení kotle K13) v předpokládaném termínu 06/2017 až 07/2018. V III. etapě bude realizováno snížení emisí SO2 a TZL u kotle K12 (Odsíření a odprášení kotle K12) v předpokládaném termínu 06/2019 až 07/2020.Odsíření a odprášení kotlů K12 a K13 bude realizováno formou obchodně právních (smluvních) opcí zakázky. Podrobný popis zakázky je uveden v zadávací dokumentaci zveřejněné na profilu zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
14.02.2013 17:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
Dalkia Česká republika, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.04.2013 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dalkia Česká republika, a.s.

Zadavatel IČ:
45193410

Zadavatel PSČ:
702 00

Zadavatel obec:
Moravská Ostrava, Ostrava

Zadavatel telefon:
+420 597 452 101


Zadavatel web:
http://www.dalkia.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45253200-7
Výstavba odsiřovacích zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba nízkoenergetických, ekologických dřevostaveb na klíč

Výstavba nízkoenergetických, ekologických dřevostaveb na klíč

Rádi byste si nechali v oblasti Třebíče postavit nízkoenergetickou, ekologickou dřevostavbu na klíč? Pak se neváhejte obrátit na naši firmu! Provádíme veškeré stavební práce. Naše nízkoenergetické a ekologické stavby mohou být provedeny z jakéhokoli materiálu. K výstavbám dřevostaveb používáme ekopanely - lisované desky za vysoké teploty a tlaku z obilné slámy bez použití pojiv. Dřevostavby disponují tepelně izolačními vlastnosti, nízkou pořizovací cenou, rychlou výstavbou, nízkými tepelnými požadavky ad. Více informací naleznete na našich www stránkách!


Odvlhčování, odplísnění, větrání, tepmerování vzduchu

Odvlhčování, odplísnění, větrání, tepmerování vzduchu

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá odvlhčením, odplísněním, větráním a tepmerování vzduchu v okolí Svitav? Pak se obraťte na Společnost SolarAir s.r.o se sídlem ve Svitavách. Zabýváme se dovozem, prodáváme a montuje solární panely SolarVenti. SolarVenti - tři funkce v jednom panelu: -odvlhčování -větrání -temperování. Větrání: -vždy, když zasvítí slunce, zajistí SolarVenti proudění čerstvého venkovního vzduchu do domu, chaty či chalupy. Odvlhčování: -vzduch, který je vháněný dovnitř, vytlačuje různými netěsnostmi nebo jinou ventilací vlhkost z domu. Temperování: -vzduch je temperovaný až o 40 °C oproti venkovní teplotě. Výrazně ušetříte za vytápění.


Projekty a dodávka technologie na využití biomasy pro města, obce

Projekty a dodávka technologie na využití biomasy pro města, obce

Biomasa je zdroj energie budoucnosti. Pro obce a města, které mají místní zdroj biomasy nabízí firma OBILNÍ TECHNIKA připravení projektu a kompletnní dodávku technologie na využití biomasy. Je nutné naplánovat provoz zdroje, aby byl i bez dotací konkurenceschopný, životnost se udává zhruba 20 let, zdroj na biomasu ovšem s dobrým projektem a dobrou údržbou může sloužit až 50 let. Obraťte se na nás a ověřte si možnosti být soběstační při výrobě elektřiny a tepla. Pracujte efektivně s biomasou a využijte ji pro energetické účely. Jde o přímý zdroj obnovitelné energie. Pro podrobnosti volejte tel.:577914496.


Povinnosti zpětného odběru a využití odpadů z obalů – vyřídíme za Vás

Povinnosti zpětného odběru a využití odpadů z obalů – vyřídíme za Vás

Pokud se i Vás týká povinnost zpětného odběru a využití odpadů z obalů, pak Vás jistě zaujme nabídka společnosti EKO–KOM a.s. se sídlem v Praze, která Vás ušetří starostí. Společnost EKO–KOM a.s. za Vás vyřídí náležitosti spojené s povinností zpětného odběru obalů, tedy zajistí přímo zpětný odběr a využití obalů, vyřídí návrh na zápis do Seznamu osob, povede za Vás průběžnou evidenci a ohlašování včetně povinné archivace dokumentů a bude hlídat lhůty pro zaplacení povinného registračního a evidenčního poplatku. Jestli-že vaše společnost uvádí na trh obaly nebo balené výrobky, pak pro vyřízení náležitostí spojených s povinností zpětného odběru kontaktujte společnost EKO–KOM a.s.


Sběrové akce ve školách České Budějovice

Sběrové akce ve školách České Budějovice

Cílem sběrových akcí ve školách není jen samotný sběr znovu využitelných surovin, ale především výchova další generace k odpovědnému přístupu nakládání s odpady. Firma Petr Novák s.r.o. se podílí na organizaci těchto sběrových akcí ve školách v Českých Budějovicích a okolí přistavení sběrného kontejneru. Žáci a jejich rodiče i učitelé mohou tyto kontejnery využít k odložení netříděného papíru nebo Al folií. Chcete i vy zapojit Vaši školu do sběrové akce? Pak neváhejte kontaktovat firmu Petr Novák s.r.o.


Systémy a zařízení na využití dešťové vody - filtrace, úprava, zásobníky, IRM systémy

Systémy a zařízení na využití dešťové vody - filtrace, úprava, zásobníky, IRM systémy

Víte o tom, že ne vždy je zapotřebí kvalitní pitné vody? Přemýšlíte, jak pitnou vodou šetřit a tím také ušetřit Vaší peněžence? Ostravská společnost CZ PUMPY - čerpací technika s.r.o. Vám velmi ráda pomůže pomocí dešťové vody, kterou využijete jako náhradu. Pozitivní vedlejší efekty při užití dešťové vody: - zalévání rostlin - lepší účinnost při mytí - žádný močový kámen na WC - konec usazování vodního kamene v pračce - nádrže na dešťovou vodu mohou být poměrně malé - kompenzace odpadového stříkání při silném dešti v kanalizaci. Kombinace použití dešťové vody a vsakování do země dává optimální ekologický koncept, že se skvěle využije koloběh dešťové vody. IRM Systém - inteligentní zásobení dešťovou vodou. Toto zařízení vede pitnou vodu do zásobníků vody a tím reaguje na nepravidelnost dodávky vody. Tím udržuje samostatně bezporuchový provoz. K tomuto zařízení je zapotřebí těchto komponentů: - filtrační systém - tvoří první čistící stupeň zařízení pro dešťovou vodu - zásobník na dešťovou vodu - slouží k držení dešťové vody a jako druhý čistící stupeň - domácí vodárna - slouží k dopravě vody na místo odběru - IRM sytém - jedná se o centrální stavební prvek pro užitkovou dešťovou vodu, který zajišťuje vysoký stupeň obsluhy a provozní jistoty celého zařízení. Realizujeme prodej všech těchto komponentů a také u nás naleznete: - jemné filtry pro dešťový svod - vířivý jemný filtr - sklepní tanky - domácí vodárny - čerpadlové držáky - vypouštěcí kohouty s nástrčkovou ručičkou a tabulkou - zemní a sklepní nádrže - monolitní betonové cisterny. Jsme připraveni Vám ve všem poradit!