Prevence - změna včas!

Prevence - změna včas!

Projekt je zaměřen na zvýšení zaměstnatelnosti a zaměstnanosti cílové skupiny, prostřednictvím efektivního a cíleného využití nástrojů a opatření aktivní politiky zaměstnanosti.

Cílovou skupinou jsou uchazeči o zaměstnání, kteří spadají do skupiny krátkodobě nezaměstnaných. Projekt je zaměřen především na prevenci dlouhodobé nezaměstnanosti v kraji Vysočina. Cílem je aktivizace cílové skupiny.

Specifický cíl
Realizace bude zaměřena na rychlý návrat uchazečů zpět na trh práce dříve, než ztratí své pracovní návyky a uvíznou v pasti dlouhodobé nezaměstnanosti. V rámci dosažení tohoto cíle projekt klientům poskytne celý balíček služeb a aktivit

Účelem projektu je především udržet nebo rozvinout chuť a motivaci klientů k vzdělávání případně k profesní změně tak, aby se zvýšila uplatnitelnost na trhu práce. Dalším cílem je umístění určitého počtu klientů přímo na trh práce s podporou dotovaných pracovních míst.
V rámci projektu budou realizovány následující aktivity: aktivační kurz, na podporu vlastní sebedůvěry a zvýšení motivace aktivně realizovat změny ve vlastním životě. Navazující obecné a profesní rekvalifikace umožní klientům zvýšení či změnu kvalifikace. Půjde zejména o PC kurzy různých úrovní, různé profesní kurzy, jejichž skladba bude upřesněna dle aktuální situace trhu práce na Vysočině. V individuální podpoře a poradenství budou mít klienti projektu možnost řešit své individuální problémy související se ztrátou zaměstnání s poradcem. Klienti budou mít volný přístup na internet k vyhledávání volných pracovních míst a možnost se s prací na internetu blíže seznámit. Důležitou součástí projektu bude i podpora tvorby nových pracovních míst a projekt počítá s přímou podporou, která pomůže klientům vytvořit vyhovující podmínky pro vstup do projektu a umožní absolvování jednotlivých aktivit. Přímá podpora slouží k odstranění finančních bariér klientů bránících jim vstupu do projektu. Dostupnost aktivit bude zajištěna zřízením pěti kontaktních středisek v každém okresním městě kraje Vysočina. Všechny aktivity budou probíhat průběžně, ve všech okresech, po celou dobu projektu.
Veřejná zakázka vložena:
04.01.2013 08:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika - Úřad práce ČR

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
14.01.2013 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Úřad práce ČR

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Karlovo nám. 1359/1

Zadavatel PSČ:
128 00

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Mgr. Miroslavy Patočkové

Zadavatel telefon:
+420 950 123 324


Zadavatel web:
http://www.uradprace.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdělávání a školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


WEBINÁŘ ZDARMA: NA CO SI DÁT POZOR S PŘÍCHODEM ZÁKONA 250/2021? - Termín: 6.4.2022; 14:00 - 15:00 hod

WEBINÁŘ ZDARMA: NA CO SI DÁT POZOR S PŘÍCHODEM ZÁKONA 250/2021? - Termín: 6.4.2022; 14:00 - 15:00 hod

Klade důraz zejména na správnost a úplnost provozní dokumentace, a definuje přísnější požadavky a sankce při neplnění zákonných povinností. Současné přechodné období je dobré využít pro kontrolu a doplnění potřebné dokumentace a zjištění technického stavu. Zkontrolujte si, co je třeba udělat, aby byly splněny požadavky a nebyli jste vystaveni sankcím, v krajním případě nuceni odstavit výrobní technologii. Registrace na odkazu viz výše. Termín: 6.4.2022; 14:00 - 15:00 hod


Firemní školení na míru, firemní vzdělávání s kvalitními a ověřenými lektory,Brno

Firemní školení na míru, firemní vzdělávání s kvalitními a ověřenými lektory,Brno

Hledáte někoho, kdo poskytuje firemní školení? Neváhejte a kontaktujte nás. Regionální hospodářská komora Brno se zabývá službami v oblastí firemního školení, firemního vzdělávání. U nás máte velký výběr školení, seminářů, praktických kurzů, které jsou zaměřeny na rozvoj osobnosti a podnikatelské činnosti. Máme kvalitní, ověřené lektory. Co se táče firemního vzdělávání, jsme schopni připravit pro Vás firemní školení na zakázku. Bezplatně vypracujeme programovou i cenovou nabídku. Členské firmy můžou využívat naše školící prostory a to i kompletní servis a vybavení. Lze zajistit také dotace na školení zaměstnanců. Těšíme se na Vás. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Mediální trénink - trénink vystupování před kamerou, Praha

Mediální trénink - trénink vystupování před kamerou, Praha

Mediální trénink probíhá v atmosféře reálného televizního studia, před skutečnými televizními kamerami. Aby byl dojem skutečně reálný a nácvik díky tomu pro účastníky přínosný, je k dispozici rovněž maskérna. Mediální školení je vedeno profesionály z řad odborníků v oblastech rétoriky, řeči těla, společenského chování, oblékání a mnoha jiného, ale rovněž zkušenými praktiky z oblasti médií - rozhlasovými a televizními redaktory s dlouholetou praxí. Pro koho je mediální trénink vhodný? Prakticky pro každého, kdo mluví před větším auditoriem. Mediálního školení se nejčastěji účastní: - vyšší management firem - pracovníci marketingových a PR oddělení - zaměstnanci PR agentur. Projděte také vy naším mediálním tréninkem a zabraňte tak škodám způsobeným případnou nevhodnou formulací, zveřejněním nežádoucích informací či jen nepřiměřeným gestem!


Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Odborné revize žebříků, lešení a kurzy lešenářů - bezpečnost práce, požární ochrana

Různé činnosti spojené s prodejem lešení a žebříků provádí firma HROMEK s.r.o. z Hodonína. Mezi naše služby patří odborné revize žebříků a lešení s cenou od 150 Kč/ks, přičemž za dopravu účtujeme 5 Kč/km. Zajišťujeme různé kurzy pro lešenáře, které probíhají ve firemní školící místnosti a lze je vzájemně kombinovat. Nejčastěji se jedná o komplexní školení na bezpečnost práce, práce ve výškách, požární ochranu, vysokozdvižné vozíky, tahače, vazače, jeřáby a další zařízení. V případě zájmu o kurz je nutné sdělit, zda jej absolvujete poprvé nebo již opakovaně. Školíme také kurzy, které je nutno zakončit zkouškou podle platného zákona. Na základě složené zkoušky obdrží úspěšní absolventi platný průkaz lešenářů. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Aktivity pro děti i rodiče, hry a vzdělávání pod jednou střechou

Aktivity pro děti i rodiče, hry a vzdělávání pod jednou střechou

Jablíčko - centrum pro rodinu, z.s. je komunitní prostor, který nabízí širokou škálu aktivit pro rodiče i děti, od vzdělávacích workshopů až po přátelská setkání. Hernička ve spolkovém domě je srdcem Jablíčka, kde si mohou děti hrát v bezpečném a stimulujícím prostředí. Otevřeno je od pondělí do pátku, a to jak pro spontánní návštěvy, tak pro pravidelné kroužky. Naleznete zde cvičení pro nejmenší, angličtinu i tvořivé dílny s malováním a zpěvem. Pro rodiče na mateřské dovolené je Jablíčko místem, kde mohou najít podporu a inspiraci. Centrum nabízí přednášky a semináře na téma zdravý životní styl, vývoj dítěte a výchova. Je to také místo, kde se můžete setkat s ostatními rodiči a sdílet své zkušenosti a radosti z rodičovství.


Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

Školení včetně státní zkoušky elektromontér/ka fotovoltaických systémů – získejte konkurenční výhodu

V dnešní době úspory energií dochází k nedostatku kvalifikovaných elektromontérů v oblasti fotovoltaiky, proto naše firma z Ostravy nabízí příležitost získat tuto profesní kvalifikaci Elektromontér/ka fotovoltaických systémů 26-014-H. Profesní kvalifikace je ukončena státní zkouškou, která obsahuje jak teoretickou tak i praktickou část, která se provádí na fotovoltaickém polygonu. Naši klienti jsou jak z Ostravy, Opavy, Karviné, Havířova, Nového Jičína, ale také Olomouce, Brna a dalších měst České republiky. Získejte osvědčení a konkurenční výhodu, která umožňuje čerpat dotaci z veřejných zdrojů. Kontaktujte nás!