Hledáme dodavatele pro trh v Saudské Arábii

Hledáme dodavatele pro trh v Saudské Arábii

Hledáme vhodné výrobky/firmy pro trh Saudské Arábie/Quataru/UAE/Ománu a Kuvajtu. Máme zájem o zastupování firem na tomto teritoriu hlavně v oblasti strojírenství a stavebnictví. Máme vybudovanou, registrovanou a fungující firmu v Saudské Arábii (Dammam). Máme schválení pro dodávky klíčovým ropným firmám v regionu (Saudi Aramco, Sabic, ADNOC, Takreer, Quatargar apod.). Je zde široké pole působnosti pro stavební firmy v neustále probíhajícím stavebním boomu.
Poptávka byla vložena dne:
13.01.2010 10:58

Platnost poptávky:
13.02.2010 10:36

Kontaktní osoba:
Ing.Vladimír Říha

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Kompletní a kvalitní služby při výrobě plastových výlisků poskytuje na Jižní Moravě firma INCOT se sídlem v Podivíně. V oblasti vstřikování plastů jsme schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce vstřikovacích forem, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné vstřikování plastových výlisků. Sériová o malosériová výroba plastových výlisků: - návrhy výlisků, zhotovení počítačového 3D modelu - konstrukce formy ve 2D i ve 3D programu - výroba forem - vstřikování plastů - montáž a kompletace výrobků - zajištění konstrukce a výroba forem - vstřikovací lisy do uzavírací síly 4000 kN - plastové výlisky ze všech běžných materiálů (termoplastů) - výroba vstřikovacích forem - potisk výrobků sítotiskem popřípadě tampoprintem. Jsme spolehlivým partnerem v oblasti zpracování termoplastů.


Zakázková kovovýroba a kovobrábění - kvalitní zpracování výrobků

Zakázková kovovýroba a kovobrábění - kvalitní zpracování výrobků

Sháníte spolehlivou společnost, která se zabývá kovovýrobou a kovobráběním? Společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě - Zlatníkách se specializuje na zpracováním kovů a nabídne Vám zpracování výrobků v té nejvyšší kvalitě. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z nerez oceli, barevných kovů a klasické oceli pro vybavení interiéru i exteriéru.: - nerezové jídelní stoly - konferenční stoly - stolky a držáky - obklady koupelen - částí kuchyňských linek, soklových lišt, dveří a nábytků - nerezové zábradlí, brány, mříže - schodiště, úchyty skleněných zábradlí - různé druhy madel, úchytek, klik a držáků - kuchyňské, koupelnové a WC doplňky Výrobky jsou realizovány podle našich návrhů nebo osobních návrhů zákazníka. Společnost kvalitně zpracuje výrobky podle specifických přání zákazníka. Mimo to, také nabízíme přesné dělení materiálu vysokostlakým vodním paprskem. Svěřte zpracování kovových výrobků do rukou profesionálu!


Broušení kovů Kolín – broušení tvarové, na kulato, na plocho

Broušení kovů Kolín – broušení tvarové, na kulato, na plocho

TESPON s.r.o. Nástrojárna Kolín Nástrojárna provádí i vstřikování plastů, CNC obrábění, CNC frézování a soustružení a spoustu dalších služeb. Broušení kovů Kolín – broušení tvarové, na kulato, na plocho Broušení na plocho Broušení na kulato Broušení tvarové EWAG AG WS11 HANS & KOLB JUNGEN TOOLS Neváhejte naší firmu TESPON s.r.o. Nástrojárna Kolín kontaktovat. Působíme ještě i v těchto městech Praha, Brno, Ostrava.


Montované autosalony, autoservisy a STK budovy z ocelových konstrukcí

Montované autosalony, autoservisy a STK budovy z ocelových konstrukcí

Rychlé, snadné a nenáročné, to jsou montáže autosalonů, autoservisů a budov STK od firmy PKD, s.r.o., která sídlí nedaleko Jindřichov Hradce. Společnost PKD, s.r.o. se zaměřuje na montáž hal a dalších konstrukcí budov z ocelových konstrukcí, ze kterých jdou stavět například autosalony, autoservisy, budovy STK nebo sportovní haly a zemědělské budovy. Autosalony z ocelových konstrukcí mohou být v různých tvarech od čtvercového po kruhové půdorysy. Jsou doplněny o okenní výkladce, které zajití nejen dostatek světla, ale také komfortní vystavení automobilů. Autoservisy a budovy STK (Stanice technické kontroly) jsou zase montovány tak, aby bylo možno využít, co nejvíce vnitřních prostor. Samozřejmostí je doplnění o sekční vrata pro příjezd vozidel. Autoservisy, autosalony a budovy STK jsou stavěny ze sendvičových panelů, které jsou lehce udržovatelné a nevyžadují tak obložení sádrokartonem. Mezi další podstatné výhody těchto konstrukcí patří: - ekonomičnost - funkčnost - rychlá montáž - variabilnost barev a doplňků Pro více informací ohledně výstavby a montáže ocelových konstrukcí se neváhejte obrátit na webové stránky firmy PKD, s.r.o. z Dačic nedaleko Jindřichova Hradce.


Profese HSV  - kompletní stavební činnost

Profese HSV - kompletní stavební činnost

Naše firma HAVAX a.s. Liberec zajišťuje kompletní stavby, tak organizaci a řízení staveb. Profese HSV Jedná se o hrubou stavbu objektů občanské, bytové a průmyslové výstavby, inženýrské sítě, objekty vodního hospodářství. Firma HAVAX a.s. Liberec zajišťuje: zemní práce inženýrské sítě zakládání staveb a provádění staveb základy, základové desky svislé konstrukce (obvodové stěny, příčky) vodorovné konstrukce (stropy ) betonová schodiště úpravy povrchů vnější a vnitřní omítky podlahy a podlahové konstrukce dokončovací práce


Nástrojárna, vstřikovací formy, lisování plechů

Nástrojárna, vstřikovací formy, lisování plechů

Potřebujete vyrobit jednoúčelový stroj pro konkrétní provoz? Chcete zajistit konstrukci a výrobu vstřikovacích forem? Naše společnost nástrojárna MATRIX s.r.o. Vám nabízí mnohem víc. Zabýváme se nejen vývojem a výrobou jednoúčelových strojů, ale i konstrukcí a výrobou vstřikovacích forem či střižných a tvářecích nástrojů. Z našich dalších služeb Vám nabízíme lisování plechových a plastových výrobků nebo válcování obyčejných i lakovaných plechových či hliníkových profilů. V případě potřeby Vám naši specialisté mohou navrhnout celkové řešení technologie výroby Vaší společnosti. Proto neváhejte a kontaktujte naši společnost, pro své zákazníky najdeme vždy nejvýhodnější řešení.