Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera

Vestavěné skříně na míru od Kuchyně Chábera - Liberec s 15% slevou

Kuchyně Chábera v Liberci se specializuje na návrh a realizaci vestavěných skříní na míru. S jejich odborným přístupem a důrazem na detail získáte nejen funkční, ale i esteticky vyladěné úložné prostory. Vestavěné skříně jsou vyráběny ze stejných materiálů jako kuchyně, takže lze sladit dekor. V článku se dozvíte, jaké výhody vám vestavěné skříně od této firmy mohou přinést a proč byste měli zvolit právě je.

Poptávám zastřešení terasy

Poptávám zastřešení terasy

Zastřešení otevřené části terasy plochou pochozí střechou (na obrázku v příloze ve fialovo-hnědé barvě) a postavení přístřešku, kde na jedné části budou fotovoltaické panely. Zatím máme k zastřešení studii, kterou v případě zájmu mohu zaslat, a tento týden by měl být dokončen výsledný projekt.
Poptávka byla vložena dne:
13.05.2024 14:46

Platnost poptávky:
13.06.2024 07:04

Kontaktní osoba:
Monika Vaňová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 194 330

Okres:
Kladno

Obrázek:
Poptávám zastřešení terasy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž střechy na klíč - střešní konstrukce včetně dodávky střešní krytiny

Montáž střechy na klíč - střešní konstrukce včetně dodávky střešní krytiny

Střecha musí být nejen funkční, ale také by měla splňovat i estetické požadavky - proto svým zákazníkům vždy poradíme s výběrem střešní krytiny tak, aby byla vhodná pro daný typ stavby. Naše mladá a rozvíjející se firma ROOFTRUSS s.r.o. klade důraz na kvalitu a skvěle odvedenou práci. Přijedeme za vám kamkoliv - Opava, Ostrava, Hranice, Olomouc, Brno, Uherské Hradiště, Kroměříž. Pro montáž střechy na klíč je důležitá kvalitní střešní konstrukce, proto sami vyrábíme dřevěné příhradové vazníky, které se nejčastěji používají právě při stavbě střechy. Tyto dřevěné vazníky nahrazují klasické vázané krovy i ocelové nebo betonové prvky (jsou lehké, cenově dostupné, ekologické a nabízí možnost různý tvarů). Dodáváme také střešní krytinu - vysoce kvalitní pálené střešní tašky (jsou oblíbené pro svou barevnou stálost a navíc vypadají krásně) - střešní betonové tašky - břidlicová střešní krytina. Svou pozici na trhu se nám daří dobývat a věříme, že si najdeme cestu i mezi další stavebníky, podnikatele, zemědělce nebo projekční a stavební firmy - pokud potřebujete zajistit kvalitní střechu na klíč, pak jsme zde pro vás.


Teleskopické, zásuvné tribuny - variabilní řešení prostoru u víceúčelových hal, sportovišť, kulturních zařízení

Teleskopické, zásuvné tribuny - variabilní řešení prostoru u víceúčelových hal, sportovišť, kulturních zařízení

Ideální řešení pro flexibilní využití prostoru pro sezení v arénách, víceúčelových halách, sportovištích a kulturních zařízeních jsou teleskopické - zásuvné tribuny. Společnost KOVOSTAL Jarošov je předním výrobcem teleskopických tribun. Díky promyšlenému designu a moderním technologiím, jako je například laserové řízení, dodá KOVOSTAL rychlé a snadné rozložení a složení tribun, což umožňuje efektivní přizpůsobení prostoru aktuálním potřebám. Teleskopické tribuny KOVOSTAL jsou navrženy tak, aby splňovaly individuální požadavky každého zákazníka a prostoru. Jsou vybaveny elektromotory pro snadné ovládání nebo mohou být obsluhovány manuálně pomocí ručních vozíků. Unikátní systém ovládání laserem, vyvinutý firmou po několikaletém vývoji, zajišťuje přesné a bezproblémové vysouvání a zasouvání tribun bez odchylek. KOVOSTAL klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých produktů, používá nehořlavé a těžce zápalné materiály odpovídající evropským standardům. S produkty KOVOSTAL se můžete setkat po celém světě, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí, kde firma úspěšně exportuje do zemí jako Německo, Rakousko, Švédsko a další. Teleskopické tribuny KOVOSTAL tak představují spojení inovativních řešení, kvality a funkčnosti, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky na variabilní využití prostorů.


Strojní zámečnictví, kovovýroba, obrábění kovů, svařování, výroba městského mobiliáře

Strojní zámečnictví, kovovýroba, obrábění kovů, svařování, výroba městského mobiliáře

Pokud poptáváte zámečnické práce, obrábění kovů či svařování, neváhejte a kontaktujte naši společnost XAN 89 s.r.o., sídlící v obci Němčice v regionu Kroměříž, která se věnuje oboru strojní zámečnictví, kovovýroba více jak 10 let. Zaměřujeme se i na výrobu městského mobiliáře. Specializujeme se na zakázkovou a malosériovou kovovýrobu - dodáme různé typy laviček, odpadkových košů, zastávkových přístřešků, kontejnerového stání. Dále dodáme zábradlí, květináče, vrata, ploty, brány, pergoly a mříže na míru. Součástí naší činnosti je svařování, pálení, řezání, stříhání, ohýbání, zkružování, vrtání, lisování, rovnání, ohraňování, broušení. Vrtací a frézařské práce realizujeme na CNC soustruhu.


Pokládka eternitové střešní krytiny a renovace eternitových střech

Pokládka eternitové střešní krytiny a renovace eternitových střech

Eternitové střechy jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení funkčnosti, odolnosti a estetiky. Naši kvalifikovaní pracovníci Vám pomohou s novou pokládkou nebo renovací eternitové střechy. Díky velmi nízké hmotnosti eternitu jsou nižší nároky na nosnost střešní konstrukce, což je ideální pro různé typy budov. Navíc mají eternitové střechy dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Moderní eternit již neobsahuje azbestová vlákna, která by mohla negativně ovlivňovat zdraví. Díky tomu můžete mít klidnou mysl, že Vaše střecha je bezpečná a zdraví neškodí. Kvalitní materiál pro eternitové střechy dodává spolehlivý německý výrobce – firma Eternit. S námi získáte nejen funkční a odolnou střechu, ale také estetický prvek, který dodá Vaší budově elegantní vzhled. Kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme s realizací Vaší nové eternitové střechy.


Udržitelné bydlení v ekologických dřevostavbách

Udržitelné bydlení v ekologických dřevostavbách

V dnešní době, kdy se stále více lidí obrací k udržitelným způsobům života, se ekologické dřevostavby stávají stále populárnější. Dřevostavby-Flexidomy, s.r.o. jsou specialisté na stavbu ekologických dřevostaveb. S více než desetiletou tradicí a rodinným přístupem, tato firma z Olomouce nabízí montované dřevostavby na klíč, které jsou synonymem pro kvalitu, rychlost a ekologii1. Co se týče energetické účinnosti, dřevostavby jsou navrženy tak, aby minimalizovaly náklady na vytápění. V průměru můžete očekávat roční úspory až 14.000 Kč, což je výrazně méně než u tradičních zděných domů. Tato úspora je dosažena díky vynikající izolaci a použití difúzně uzavřených stěn, které zabraňují úniku tepla. Naše dřevostavby jsou postaveny z přírodních materiálů, což znamená, že váš domov bude nejen krásný, ale také šetrný k přírodě. Dřevo jako obnovitelný zdroj hraje klíčovou roli v ekologické stavitelství a přispívá k celkové udržitelnosti projektu1. Pokud hledáte moderní, ekologický a energeticky účinný domov, Dřevostavby-Flexidomy jsou se širokou škálou modelů a dispozic, které lze přizpůsobit vašim potřebám, ideální volbou.


Antikorozní nátěry ocelových konstrukcí hal, mostů, vzduchotechniky a sil

Antikorozní nátěry ocelových konstrukcí hal, mostů, vzduchotechniky a sil

Ocelové konstrukce hal, mosty a řada dalších objektů potřebují preventivně ošetřit pomocí antikorozního nátěru. Aby byly opravdu chráněny před korozí, je potřeba zvolit správné materiály, barvy i postupy. Proto doporučujeme obrátit se na odborníky, mezi které patří společnost ARS z Prahy. S antikorozními nátěry má více než 21 let zkušeností. Disponuje také vlastní technikou, díky které dokáže antikorozní nátěry realizovat ve výškách a na složitě přístupných místech. Pokud tedy potřebujete ochránit před korozí ocelovou konstrukci, most, vzduchotechniku či např. silo, neváhejte se obrátit na společnost ARS. Po zaslání Vaší poptávky bude zjištěna náročnost zakázky a navrhnutý co nejlepší postup realizace. Cenová nabídka a vzorek jsou zdarma. Samozřejmostí je také následný servis a záruka 1-3 roky!