Dodávka patic do veřejného osvětlení
Předmětem této veřejné zakázky je uzavření jedné rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky patic stožárů do veřejného osvětlení po potřeby úseku servisu a údržby veřejného osvětlení Zadavatele.
Novostavba tribúny
Predmetom zákazky je vybudovať kryté sedenie pre 320 miest a zvýšiť kapacitu na sedenie, zlepšiť komfort divákov. Štadión obce Bešeňová v prípade nepriaznivého počasia nemá krytú tribúnu na sedenie a diváci majú k dispozícii len miesta na státie. Po zrealizovaní tribúny sa zvýši komfort divákov o prekryté sedenie.
Tribuna SK Braškov - stavební úpravy - II
Výstavba divácké tribuny, která bude nahrazovat stávající nevyhovující přístřešek.
Plávajúce plošiny s hydraulickým rýpadlom na pásovom podvozku
Nákup troch kusov plávajúcich plošín osadených hydraulickým rýpadlom s pásovým podvozkom, ktoré budú slúžiť na ťaženie štrkových a jemných sedimentov a na ich nakládku do člnov alebo lodí. Zároveň bude slúžiť na vykládku týchto materiálov z člnov a lodí v mieste depónie.
Poptávám silniční a mostní zábradlí
Poptávám cenovou nabídku: - zábradlí silniční lankové dodávka a montáž 58.5m - zábradlí mostní se svislou výplní dodávka a montáž 56m
Rámcová dohoda Stožáry pro dopravní a telematické systémy
Předmětem této Veřejné zakázky je dodávka stožárů, výložníků a příslušenství pro dopravní a telematické systémy, včetně příslušných dokumentů. Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem dle § 134 ZZVZ Postup bez obnovení soutěže. Zadavatel bude vyzývat vybraného dodavatele na základě Výzev k dílčímu plnění.
Dodávka patic do veřejného osvětlení
Předmětem této veřejné zakázky je uzavření jedné rámcové dohody s jedním dodavatelem na dodávky patic stožárů do veřejného osvětlení po potřeby úseku servisu a údržby veřejného osvětlení Zadavatele.
Nákup 1 kusu teleskopického stožáru s příslušenstvím - opakovaná
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 kusu teleskopického stožáru s příslušenstvím.
Vypracovanie statických posudkov na portáloch v správe Hlavného mesta Slovenskej republiky
Predmetom zákazky je vypracovanie nezávislého posudku na inžinierskych objektoch - oceľových statických portáloch, ktoré sú v správe verejného obstarávateľa a návrh riešení a opatrení na základe statického posudku. Podrobné informácie o opise predmetu zákazky sa nachádzajú v Prílohe č. 2 súťažných podkladov.
Poptáváme dodávku sloupu na fotbalové hřiště
Potrebujeme jeden stĺp na futbalové ihrisko pre dva reproduktory a jedno pouličné osvetlenie. Výška stĺpu je max. 5 metrov.
Poptávám stožáry
Poptávám 4ks stožárů typ - 0402513360 KK 2,5, kdy by bylo možno si vyzvednout, platba možno i hotově, Děkuji Becha
Nákup 1 kusu teleskopického stožáru s příslušenstvím
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 kusu teleskopického stožáru s příslušenstvím.
Modernizace velkého sálu - tribuna/elevace/stupňovité teleskopické hlediště, elektrické ovládání
Předmětem veřejné zakázky je dodávka elevace, stupňovité teleskopické hlediště, elektrické ovládání, otevírání, zavírání, posun. Počet sedadel 199, jejich demontáž, opětovná montáž na novou elevaci. Stupňovitá teleskopická elevace musí obsahovat elektromotor s dálkovým ovládáním, otevíráním, zavíráním a posunem. Nosná ocelová konstrukce, povrchová ...
Prístrešky na zastávkach MHD v Bratislave
Predmetom zákazky je zhotovenie, dodanie a stavebné osadenie zastávkových prístreškov na zastávkach MHD v Bratislave. Jedná sa o 85 prístreškov dĺžkovej kategórie 4m, 18 prístreškov dĺžkovej kategórie 8m a 3 prístrešky dĺžkovej kategórie 12m.
Poptáváme dodávku a montáž hangáru
Poptáváme dodávku a montáž hangáru včetně dokumentace pro stavební řízení , ocelová konstrukce a oláštění nezateplená. rozměr 18 x 24m.posuvná vrata šíře 22 m , výška 3,5 m, sněhová oblast 4
Poptáváme montovaný přístřešek
Poptáváme montovaný přístřešek bez bočního opláštění o rozměru 25x 15 metrů a výšce 4-5 metrů , na předem připravenou základovou plochu .
Plávajúce ostrovy
Predmetom zákazky je výroba, dodanie a inštalácia 6 ks plávajúcich ostrovov - plávajúcich železobetónových pontónov, ktoré budú slúžiť ako hniezda pre rybára riečneho a oddychové plochy pre vodné vtáctvo (ďalej aj ako "plávajúce zariadenia"), a to v súlade s technickou špecifikáciou, požadovanými parametrami a vlastnosťami predmetu zákazky, ...
Zdvojení vedení P.0407, Etapa I - V431/831, stavebně-montážní práce
V432/429 - zdvojení vedení (P.0407), Etapa I - V431/831, stavebně-montážní práce
Novostavba skladovací haly s administrativní přístavbou
Předmětem plnění veřejné zakázky je výstavba novostavby skladovací haly s administrativní přístavbou dle zadávacích podmínek.
Fixný oceľový zahradzovací stĺpik s prírubou
Predmetom zákazky je nákup a dodanie funkčných zahradzovacích stĺpikov pre potreby Hlavného mesta. Predmetom zákazky nie je ich osadenie. Podrobné informácie o predmete zákazky sa nachádzajú v časti D. súťažných podkladov.
Odpadové centrum Olomouc
Předmětem veřejné zakázky je modernizace areálu odpadového centra Olomouc situovaného v areálu Chválkovice I ve správě Technických služeb města Olomouc (dále jen „TSmO“), vč. související technické infrastruktury inženýrských sítí vč. technologických zařízení, dopravní infrastruktury, nového oplocení a nezbytných navazujících připojení na řady. V ...
Prístrešky električkových zastávok
Predmetom zákazky je osadenie zastávkových prístreškov na električkových zastávkach MHD . Bližšia špecifikácia predmetu zákazky sa nachádza v časti B.2 Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov.
Opravy základů stožárů
Opravy základů a konstrukcí příhradových stožárů z konstrukční oceli a oceli Atmofix pro nadzemní elektrická vedení vvn, vn, nn, opravy základů a konstrukcí distribučních stožárových trafostanic, opravy hlavních a pomocných konstrukcí v rozvodnách a transformovnách vvn / vn a vn, včetně zajištění dodávek materiálu.
LC1: Obrazovky
Predmetom zákazky je dodávka nasledovných položiek: LC1: Obrazovky LC2: Tribúny Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch. Predmet zákazky je rozdelený do dvoch samostatných častí (logických celkov), pričom uchádzač môže predložiť ponuku na jednu alebo obe časti predmetu zákazky.
V420 - modernizace (P.0519), I. Etapa p.b. 504 - TR HBM, stavebně-montážní práce
V420 - modernizace (P.0519), I. Etapa p.b. 504 - TR HBM, stavebně-montážní práce