Výroba plastových compoundů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

REMIVA, s.r.o.

Výroba plastových compoundů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Věhlasným výrobcem plastových compoundů a regranulátů na českém trhu je společnost REMIVA s.r.o., největší zpracovatel plastových technologických odpadů z výroby u nás. Nabízíme originální plněné i jinak modifikované compoundy, nacházející využití v mnoha oblastech průmyslu.

Nemocnica Poprad, a. s. – rekonštrukcia objektu geriatrie

Nemocnica Poprad, a. s. – rekonštrukcia objektu geriatrie

Rekonštrukčné práce v interiéry budovy nemocnice - riešenie vnútorných rozvodov elektrickej energie so záložným baterkovým systémom, medicínskych plynov, vzduchotechniky a kúrenia, kde budú na vykurovacích telesách doplnené termohlavice. Stavebne sa dopĺňa riešenie o výmenu vnútorných omietok, podláh, podhľadov a nového dispozičného delenia 1NP a čiastočných úprav delenia 2NP a 3NP.

Realizácia prác je rozdelená do 2 samostatných etáp. Realizácie 2 etapy si vyžaduje zabezpečenie zdrojov, ktoré momentálne nie su k dispozícii.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nemocnica Poprad a. s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2023 11:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnica Poprad a. s.

Zadavatel IČ:
36513458

Zadavatel ulice:
Banícka 803/28

Zadavatel PSČ:
058 45

Zadavatel obec:
Poprad

Kontaktní osoba:
Ing. Rastislav Tapšák

Zadavatel telefon:
+421 911 976 973

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nemocnicapp.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215140-0
Stavebné práce na objektoch nemocničných zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální rekonstrukce interiérů a pronájem pojízdného lešení od společnosti Zintex, spol. s r.o.

Profesionální rekonstrukce interiérů a pronájem pojízdného lešení od společnosti Zintex, spol. s r.o.

Zintex, spol. s r.o. působí na trhu od roku 1996, kdy jsme začínali jako fyzická osoba, a o rok později jsme se stali sdružením bez právní subjektivity. Od roku 2008 jsme právnickou osobou a zaměřujeme se na stavební činnost, především na rekonstrukce a úpravy interiérů. Naše zkušenosti, získané nejen u nás, ale i v Německu, jsou odrazem pečlivé práce dotažené do každého detailu. Klade se velký důraz na přípravu každé akce, což přináší kvalitnější a rychlejší realizaci. Zejména se specializujeme na tyto stavební činnosti: Rekonstrukce koupelen a bytových jader Kompletní rekonstrukce bytů, kanceláří, prodejen a jiných nebytových prostor Rekonstrukce půdních prostor Rekonstrukce rodinných domků, chat, garáží a jiných drobných objektů Opravy a rekonstrukce školních, kulturních a občanských budov Přístavby a nástavby Naším cílem je vyhovět jakémukoliv přání zákazníka a zajistit maximální spokojenost s výsledkem naší práce. Pronájem pojízdného lešení KRAUSE Pronajímáme pojízdné hliníkové lešení "KRAUSE PRO TEC" o délce 2,00 m a šířce 0,70 m, s maximálním zatížením 240 kg. Pracovní výška sestavy je 4,3 m, výška lešení je 3,3 m a výška podlahy 2,3 m. Mezi výhody tohoto lešení patří snadná a rychlá montáž, variabilita, bezpečný výstup vnitřkem lešení, dobrá stabilita a brzděná stavitelná pojezdová kola. Cena pronájmu je 299 Kč/den bez DPH. Kontakt: Zintex, spol. s r.o.; 9.května 753, 357 35 Chodov Provozovna: Tovární 223, 357 35 Chodov Zajišťujeme kompletní stavební servis a pronájem lešení pro vaše projekty. Kontaktujte nás pro více informací a individuální nabídku.


Splňte si sny stavbou rodinného domu na klíč či rekonstrukcí Vašeho bydlení

Splňte si sny stavbou rodinného domu na klíč či rekonstrukcí Vašeho bydlení

Máte starší rodinný dům, který potřebuje opravit či zrekonstruovat? Je Vašim snem nechat si postavit dům na klíč? Vaše přání splní Zednictví Pokorný ze Znojma. Provádíme rekonstrukce rodinných domů, opravy fasád, střech, stavby základových desek. Zajistíme dokončovací práce jako je pokládka dlažby, nahození omítky a další zednické práce. Budete spokojeni s kvalitou naší práce i s cenou. Vytvoříme Vám nezávaznou cenovou nabídku a poradí Vám s optimálním řešením pro váš dům. S naší stavební firmou bude Vaše rekonstrukce nebo oprava domu radost, nikoli starost.


Dodávka vzduchotechniky, klimatizace a chlazení do administrativních budov, nemocnic, hal a skladů

Dodávka vzduchotechniky, klimatizace a chlazení do administrativních budov, nemocnic, hal a skladů

Kvalita vzduchu, teplota a regulace jsou faktory, které ovlivňují naše každodenní životy. A právě zde vstupuje do hry obor vzduchotechniky, klimatizace, chlazení, vytápění a MaR měření, které Vám zajistí RX Servis z Brna. Vzduchotechnické systémy filtrují vzduch, odstraňují nečistoty a udržují optimální vlhkost. To je klíčové pro naše zdraví a pohodu. Správně navržená klimatizace zajišťuje příjemnou teplotu v interiéru po celý rok. V obchodech, kancelářích i domovech nám umožňuje pracovat a odpočívat v komfortním prostředí. Chlazení je nezbytné pro udržení správné teploty v průmyslových halách, obchodech a serverovnách. Moderní chladicí systémy jsou energeticky úsporné a spolehlivé. Tým odborníků společnosti RX servis s.r.o. zajišťuje nejen dodávku ale i montáž systémů přesně podle potřeb zákazníka a to v okrese Brna, Olomouce, Zlína i Ostravy. Kontaktujte specialisty společnosti RX servis s.r.o. z Brna.


Strojní broušení dubových, jasanových parket a dřevěných podlah

Strojní broušení dubových, jasanových parket a dřevěných podlah

Potřebujete zajistit odstranění nerovností a škrábanců na Vašich podlahách? Jejich strojní broušení ve Žďáru nad Sázavou a Novém Městě na Moravě Vám zajistí BH Podlahy. Strojní broušení masivních dubových, jasanových parket a dřevěných podlah je využíván k obnově povrchu podlah a odstranění nerovností a škrábanců. Broušení zlepšuje vzhled podlah a připravuje je na další úpravy, jako je nátěr nebo lakování. Broušení se provádí postupně s různými druhy brusných kotoučů, které mají různou hrubost. Cílem je dosáhnout hladkého a rovnoměrného povrchu, který je připravený pro další úpravy. Strojní broušení má několik benefitů, jedním z nich je odstranění nerovností. Broušení odstraní drobné nerovnosti, které mohou být viditelné na povrchu podlahy. Staré podlahy mohou mít opotřebený povrch. Broušení obnoví jejich vzhled a odstraní známky opotřebení. Po broušení je povrch připravený pro další úpravy, jako je nátěr nebo lakování. Strojní broušení by mělo provádět odborník, který má zkušenosti s tímto procesem. Je důležité používat správné brusné stroje a techniky, aby nedošlo k poškození podlahy. Proto se obraťte na BH Podlahy, profesionály v oboru.


Strojní sádrové omítky – ideální řešení pro Váš byt

Strojní sádrové omítky – ideální řešení pro Váš byt

Řešíte omítání stěn? Vsaďte na moderní technologie a vyzkoušejte strojní sádrové omítky. O jejich realizaci se Vám postará společnost Zednictví Jeneš, s.r.o., která působí v Brně a jeho okolí. Pokud se rozhodnete pro strojní sádrové omítky, jistě nebudete litovat. Tento způsob omítání je díky svým výborným vlastnostem stále oblíbenější. Se strojními omítkami se pracuje rychleji a dosahuje se větší kvality zpracování, jsou odolnější, stěny působí na první pohled hladší, bez nerovností a trhlin. Navíc zabezpečují optimální klimatické podmínky v místnosti. Pro dosažení maximálního výsledného efektu pracujeme pouze s kvalitními a léty prověřenými směsi od společností Knauf a Baumit. Neváhejte a kontaktujte nás!


Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Hledáte profesionála, který se vám postará o kompletní přestavbu nejen bytového jádra? Jsme firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, jež se kromě rekonstrukcí také zaměřuje na realizaci či renovací interiérů na klíč. Ducha naší společnosti tvoří progresivní mladý kolektiv, který srší nápady a jedinečnou originalitou designu, kterou vnáší do celého bytového jádra i jednotlivých prvků. Vše vymýšlíme tak, aby jste se cítili ve vašem domově skutečně dobře a splnili si tím zároveň svůj sen. Naleznete u nás prvotřídní profesionální přístup k realizaci zakázky nejen na klíč s garancí 100% servisu, přičemž spolupracujeme jen s ověřenými partnery. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám se vším pomoci.