Potraviny 01.07. - 31.12.2023

Potraviny 01.07. - 31.12.2023

Predmetom zákazky je dodávanie potravín na obdobie 01.07. do 31.12.2023
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Kúpeľno-rehabilitačný ústav Ministerstva vnútra SR Bystrá

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Kúpeľno-rehabilitačný ústav Ministerstva vnútra SR Bystrá

Zadavatel IČ:
00735540

Zadavatel ulice:
Jánska dolina 2127

Zadavatel PSČ:
032 03

Zadavatel obec:
Liptovský Ján

Kontaktní osoba:
Martina Lehotská

Zadavatel telefon:
+421 445 263 188

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Volné místo pro pekaře, skladníka, řidiče, seřizovače strojů - práce v potravinářství na Zlínsku

Volné místo pro pekaře, skladníka, řidiče, seřizovače strojů - práce v potravinářství na Zlínsku

Pokud hledáte práci na Zlínsku v oblasti potravinářství, můžete začít pracovat v perspektivní firmě Mogador s.r.o. z Otrokovic na pozici pekaře, skladníka, seřizovače strojů nebo řidiče. Firma je významným výrobcem müsli, instantních kaší a dalších produktů racionálního stravování. Nábor zaměstnanců pořádáme celoročně. Na trhu působíme více než 20 let, naši zaměstnanci získávají mnohé benefity: - nástupní bonus - příspěvek na dojíždění - příspěvek na stravování - cafeterie, nápoje zdarma - zaměstnanecké nákupy.


Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Pochutnáváte si rádi na dobrém a kvalitním mase? Oceňujete u masa lahodnou výraznou chuť a křehkost? Upřednostňujete bio potraviny od českých farmářů? Navštivte Farmu Jestřábí, kde kromě chovu pštrosů a prodejem jejich masa, se zabývají i chovem ušlechtilého skotu plemene Wagyu a následným prodejem vakuovaného masa. Farmu najdete ve Fulneku, v okrese Nový Jičín. Maso výkrmného skotu plemene Wagyu je nejen velmi jemné a křehké, ale vyznačuje se výraznou chutí. Maso necháváme po dobu 4 týdnů vyzrát suchou cestou, pečlivě opracováváme každý kousek, a tím dosahujeme vysoké kvality masa. Čímž naše maso dosahuje prémiové kvality, kterou můžete najít na českém trhu. Prodáváme jej vakuově balené. Pokud se řadíte mezi gurmány, rádi zkoušíte nové chutě a recepty, určitě nás navštivte a vyzkoušejte toto hovězí. O zvířata se pečlivě staráme, veškeré naše výrobky jsou v BIO kvalitě. Máte-li dotazy například k cenám, neváhejte nám zavolat nebo nás navštivte. Poskytujeme i poradenství začínajícím chovatelům.


Prodej kvalitní mouky na vánoční cukroví za nízké ceny

Prodej kvalitní mouky na vánoční cukroví za nízké ceny

Chystáte se péct vánoční cukroví a potřebujete nakoupit mouku levně? Pak neváhejte navštívit MLÝN HERBER spol. s r.o. v Opavě-Palhanci, kde dle otevírací doby nakoupíte vždy čerstvou mouku za levné ceny. V nabídce máme volně loženou i pytlovanou mouku pšeničnou, žitnou: - pšeničné otruby, klíčky, mouka, šrot, krupice, - pšeničná mouka hladká, hrubá, polohrubá a chlebová - žitná mouka chlebová a další varianty k zakoupení.


Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Vychutnejte si chuť uzeného masa, které je vyrobené bez náhražek, pouze z kvalitního masa

Pořádáte oslavu a chystáte pro hosty večeři? Jistě je potěšíte výborným uzeným bokem. Máte rádi uzená masa a hledáte spolehlivé řeznictví, kde se udí na bukovém dřevě a vyrábí poctivé maso? Navštivte řeznictví Poctivé uzenářství s.r.o., které najdete v Prosiměřicích blízko Znojma. Vyrábíme pro Vás poctivé výrobky z kvalitního masa. Nepoužíváme náhražky na nastavování, jako jsou kosti, hlavy a kůže. Ani sójovou mouku a především žádné chemikálie. Ani do uzenin nevstřikujeme vodu. Navíc jsou všechny naše výrobky bez lepku. Tím Vám můžeme zajistit kvalitní a poctivé uzené maso, které udíme na bukovém dřevě. Jen na takovém mase si můžete opravdu pochutnat. Přijďte si k nám pro uzené maso, bok a další uzeniny. Z našeho masa hravě vykouzlíte vynikající oběd, večeři či pohoštění pro hosty na oslavě i na zahradní party.


Točená zmrzlina, italská zmrzlina, smetanové zmrzliny, ovocné sorbety, Dobřany

Točená zmrzlina, italská zmrzlina, smetanové zmrzliny, ovocné sorbety, Dobřany

Zmrzlina U kruháče Dobřany - místo, kde si pochutnáte na nejlepší italské zmrzlině! Milujete zmrzlinu? Pak byste si neměli nechat ujít naši nabídku. Nabízíme vám totiž jedinečnou kvalitní italskou zmrzlinu značky Mec, která je vyrobena z čerstvých a přírodních surovin. Naše zmrzlina je krémová, jemná a plná chuti. U nás si můžete vybrat z širokého výběru příchutí, které uspokojí každého milovníka zmrzliny. Ať už máte rádi klasickou smetanovou zmrzlinu s čokoládou, vanilkou nebo karamelem, nebo dáváte přednost osvěžujícímu ovocnému sorbetu s jahodami, malinami nebo citronem, u nás si jistě najdete tu svou oblíbenou kombinaci. Naše zmrzlinárna se nachází v Dobřanech na ulici Tř. 1. Máje 1175, hned vedle kruhového objezdu. Přijďte si k nám pochutnat na výborné italské zmrzlině a užijte si sladkou chvilku. Těšíme se na vás!


Čerstvé maso, uzeniny, zpracování masa, Maso Příbram, Příbramská uzenina, Mr. Natur, tradiční receptury

Čerstvé maso, uzeniny, zpracování masa, Maso Příbram, Příbramská uzenina, Mr. Natur, tradiční receptury

Uzeniny Příbram - to je uzenina s tradicí! Pokud máte rádi kvalitní, českou uzeninu, pak jste na správném místě. Uzeniny Příbram, a.s. je společnost, která se zabývá zpracováním masa a výrobou tradičních uzenin již dlouhá léta. V naší nabídce najdete široký sortiment výrobků, které uspokojí každého milovníka masa. Ať už hledáte šunky, salámy, klobásy, párky, pečeně nebo speciality, u nás si jistě vyberete. Naše výrobky jsou vyrobeny podle tradičních receptur a postupů, které zaručují vysokou kvalitu a chuť. Zpracováváme jatečné zvířata z českých farem ve vlastních výrobních závodech v Příbrami a Zábřehu na Moravě. Dbáme také na zdraví našich zákazníků a nabízíme výrobky se sníženým obsahem sodíku nebo bez umělých přísad. Naše značky: Maso Příbram - čerstvé maso a masné výrobky. Příbramská uzenina - trvanlivé fermentované výrobky s dlouholetou tradicí. Mezi tyto jedinečné produkty patří například Brdská klobása, Příbramská sněženka nebo Vysočina salám. Mr. Natur - exkluzivní značka pro speciality z řad uzenin, polotovarů a také vyzrálých hovězích steaků či sezóně pro česká zvěřinová masa. Uzeniny Příbram si můžete koupit v mnoha obchodních řetězcích po celé České republice. Na našem webu také najdete více informací o naší společnosti, našich projektech a našich značkách. Nečekejte a ochutnejte uzeniny od firmy Uzeniny Příbram, a.s. Zjistíte, že je to opravdu rozdíl. Uzeniny Příbram - to je uzenina s tradicí!