Vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční doprava, spedice

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční doprava, spedice

Společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. zajišťuje silniční přepravu zboží v tuzemsku i zahraničí. Námi nabízené logistické služby zahrnují vnitrostátní i mezinárodní silniční nákladní dopravu napříč celou Evropou a spedici od prověřených partnerských společností.

Stavebné práce a opravy

Stavebné práce a opravy

Predmetom zákazky je zabezpečenie stavebných, inštalatérskych, maliarskych, podlahárskych, obkladačských a búracích prác a opráv v rozsahu technickej špecifikácie predmetu zákazky v objektoch a na nehnuteľnom majetku v správe alebo vo vlastníctve verejného obstarávateľa v obci Jaslovské Bohunice.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Jaslovské Bohunice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Jaslovské Bohunice

Zadavatel IČ:
00312614

Zadavatel ulice:
Námestie sv. Michala 36/10A

Zadavatel PSČ:
919 30

Zadavatel obec:
Jaslovské Bohunice

Kontaktní osoba:
Ing. Maroš Dunda

Zadavatel telefon:
+421 907 779 975


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální rekonstrukce interiérů a pronájem pojízdného lešení od společnosti Zintex, spol. s r.o.

Profesionální rekonstrukce interiérů a pronájem pojízdného lešení od společnosti Zintex, spol. s r.o.

Zintex, spol. s r.o. působí na trhu od roku 1996, kdy jsme začínali jako fyzická osoba, a o rok později jsme se stali sdružením bez právní subjektivity. Od roku 2008 jsme právnickou osobou a zaměřujeme se na stavební činnost, především na rekonstrukce a úpravy interiérů. Naše zkušenosti, získané nejen u nás, ale i v Německu, jsou odrazem pečlivé práce dotažené do každého detailu. Klade se velký důraz na přípravu každé akce, což přináší kvalitnější a rychlejší realizaci. Zejména se specializujeme na tyto stavební činnosti: Rekonstrukce koupelen a bytových jader Kompletní rekonstrukce bytů, kanceláří, prodejen a jiných nebytových prostor Rekonstrukce půdních prostor Rekonstrukce rodinných domků, chat, garáží a jiných drobných objektů Opravy a rekonstrukce školních, kulturních a občanských budov Přístavby a nástavby Naším cílem je vyhovět jakémukoliv přání zákazníka a zajistit maximální spokojenost s výsledkem naší práce. Pronájem pojízdného lešení KRAUSE Pronajímáme pojízdné hliníkové lešení "KRAUSE PRO TEC" o délce 2,00 m a šířce 0,70 m, s maximálním zatížením 240 kg. Pracovní výška sestavy je 4,3 m, výška lešení je 3,3 m a výška podlahy 2,3 m. Mezi výhody tohoto lešení patří snadná a rychlá montáž, variabilita, bezpečný výstup vnitřkem lešení, dobrá stabilita a brzděná stavitelná pojezdová kola. Cena pronájmu je 299 Kč/den bez DPH. Kontakt: Zintex, spol. s r.o.; 9.května 753, 357 35 Chodov Provozovna: Tovární 223, 357 35 Chodov Zajišťujeme kompletní stavební servis a pronájem lešení pro vaše projekty. Kontaktujte nás pro více informací a individuální nabídku.


Nátěry, čištění konstrukcí, fasád a střech ve výškách

Nátěry, čištění konstrukcí, fasád a střech ve výškách

Společnost Čištění fasád Zlín - ST.P.Falco již téměř 20 let poskytuje kompletní služby v oboru práce ve výškách - montáže i nátěry konstrukcí, čištění fasády, střechy. Při práci klademe důraz na pečlivost s použitím osvědčených materiálů šetrných i k životnímu prostředí. V oblasti výškových prací máme zkušenosti s čištěním a zvýšením ochrany různých typů fasády, u střechy, soch, pomníků a dalších stavebních povrchů. Mezi další služby patří také výškové mytí prosklených ploch, fotovoltaických panelů, čištění v průmyslových provozech. Našim cílem je vždy maximálně uspokojit přání a potřeby klientů. Zaměstnanci ST.P.Falco provedou všechny práce v dohodnutém termínu, spolehlivě, kvalitně a hlavně za přijatelné ceny. Pomocí horolezecké techniky jsou prováděny i různé stavební práce jako bourací práce, opravy omítek a betonových konstrukcí, nátěry, opravy střech, okapů, hromosvodů atd. V neposlední řadě pak také montáž ocelových konstrukcí a stříšek nad balkóny. Ve spolupráci s partnery je možnost zajistit dodatečné montáže balkónu na jakýkoli obytný dům. Sídlíme ve Zlíně, ale práce ve výškách provádíme po celé České republice.


Obkládka, pokládka a obložení schodů a schodišťových stupňů pomocí podlahových krytin Brno město a venkov

Obkládka, pokládka a obložení schodů a schodišťových stupňů pomocí podlahových krytin Brno město a venkov

Potřebujete obložit schody či schodišťové stupně? Obložení schodiště umí firma LASPO podlahářství, s r.o. Schody renovujeme pomocí různých podlahových materiálů. Používáme schody hydrokorek, vinyl, laminát, dřevo, PVC, koberec. Obkládku schodů či nášlap uděláme tak, aby barevně korespondovala s položenou plochou. Sjednotíme design vaší podlahy a schodiště v interiéru. Nabízíme obkládání schodů, ať se jedná o renovaci nebo o nové schodiště. Podlahářské práce provádíme jak pro státní instituce, úřady a firmy, tak i pro občanskou výstavbu v oblasti Brně město a venkov, Vyškov, Břeclav, Znojmo, Blansko, Hodonín. Pokud si přejete dokonalé schodiště, využijte služeb firmy LASPO podlahářství, s r.o. a nechte si vytvořit obklad Vašeho schodiště.


Strojní broušení dubových, jasanových parket a dřevěných podlah

Strojní broušení dubových, jasanových parket a dřevěných podlah

Potřebujete zajistit odstranění nerovností a škrábanců na Vašich podlahách? Jejich strojní broušení ve Žďáru nad Sázavou a Novém Městě na Moravě Vám zajistí BH Podlahy. Strojní broušení masivních dubových, jasanových parket a dřevěných podlah je využíván k obnově povrchu podlah a odstranění nerovností a škrábanců. Broušení zlepšuje vzhled podlah a připravuje je na další úpravy, jako je nátěr nebo lakování. Broušení se provádí postupně s různými druhy brusných kotoučů, které mají různou hrubost. Cílem je dosáhnout hladkého a rovnoměrného povrchu, který je připravený pro další úpravy. Strojní broušení má několik benefitů, jedním z nich je odstranění nerovností. Broušení odstraní drobné nerovnosti, které mohou být viditelné na povrchu podlahy. Staré podlahy mohou mít opotřebený povrch. Broušení obnoví jejich vzhled a odstraní známky opotřebení. Po broušení je povrch připravený pro další úpravy, jako je nátěr nebo lakování. Strojní broušení by mělo provádět odborník, který má zkušenosti s tímto procesem. Je důležité používat správné brusné stroje a techniky, aby nedošlo k poškození podlahy. Proto se obraťte na BH Podlahy, profesionály v oboru.


Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Realizace interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Hledáte profesionála, který se vám postará o kompletní přestavbu nejen bytového jádra? Jsme firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, jež se kromě rekonstrukcí také zaměřuje na realizaci či renovací interiérů na klíč. Ducha naší společnosti tvoří progresivní mladý kolektiv, který srší nápady a jedinečnou originalitou designu, kterou vnáší do celého bytového jádra i jednotlivých prvků. Vše vymýšlíme tak, aby jste se cítili ve vašem domově skutečně dobře a splnili si tím zároveň svůj sen. Naleznete u nás prvotřídní profesionální přístup k realizaci zakázky nejen na klíč s garancí 100% servisu, přičemž spolupracujeme jen s ověřenými partnery. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám se vším pomoci.


Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Uvažujete o nové podlaze do svého bytu, domu či kanceláře? Pak neváhejte a obraťte se na Podlahářství Svoboda, provádíme podlahářské práce včetně dodávky materiálu! Jsme velkoobchodní a maloobchodní prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah. Provádíme pokládku i vinylových, korkových, vodivých( elektrostatických) PVC (lino, linoleum) podlah, koberců a pomocných materiálů. Vybrat si můžete z různých typů, barevných odstínů, dřevin, vzorů, zkosených hran, zátěžové třídy i tloušťky lamelu. Neváhejte a přijďte navštívit naše Podlahářství Svoboda do Kojetic na Moravě, okr. Třebíč. Věříme, že si vyberete z velkého množství nabízených podlah a budete s naší pokládkou spokojeni!