Stavebné práce a opravy

Stavebné práce a opravy

Predmetom zákazky je zabezpečenie stavebných, inštalatérskych, maliarskych, podlahárskych, obkladačských a búracích prác a opráv v rozsahu technickej špecifikácie predmetu zákazky v objektoch a na nehnuteľnom majetku v správe alebo vo vlastníctve verejného obstarávateľa v obci Jaslovské Bohunice.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Jaslovské Bohunice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
17.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Jaslovské Bohunice

Zadavatel IČ:
00312614

Zadavatel ulice:
Námestie sv. Michala 36/10A

Zadavatel PSČ:
919 30

Zadavatel obec:
Jaslovské Bohunice

Kontaktní osoba:
Ing. Maroš Dunda

Zadavatel telefon:
+421 907 779 975


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Hledáte v blízkosti Brna a Blanska autodopravce pro pravidelnou nebo jen jednorázovou přepravu nákladu v rámci ČR nebo po Evropě? Pak neváhejte a kontaktujte společnost DS partner s.r.o., která sídlí v Blansku. Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní autodopravu. Přepravujeme palety i volně ložené zásilky. Přepravíme náklad o hmotnosti 1 kg až po hmotnost 25 tun. Naše autodoprava je schopna zajistit pravidelné přepravy v rámci ČR i po Evropě. Veškerý náklad máme pojištěný. V případě zájmu o bližší informace ohledně ceny dopravy nás neváhejte kontaktovat.


Realizace, montáž, rekonstrukce fasádních systémů, plášťů a odvětrávaných fasád - zaručujeme vysokou kvalitu odvedené práce

Realizace, montáž, rekonstrukce fasádních systémů, plášťů a odvětrávaných fasád - zaručujeme vysokou kvalitu odvedené práce

Zařizujete rekonstrukci fasády? Potřebujete nový plášť objektu? Zatéká Vám do haly? Obraťte se na společnost Brozire s.r.o. z Ostravy. Fasády dodáváme z cementovláknitých, alucobondových, z kompaktních desek. Také realizujeme fasády z cortenového plechu, smaltovaného skla, pororoštu a tahokovu. Každý materiál má své výhody, před realizací Vám veškeré konzultace rádi poskytneme. Naše společnost si zakládá na vysoké kvalitě provedených prací, výrobků a služeb. Spolupracujeme s dodavateli vysoce kvalitních materiálů tak, abychom mohli klientům zaručit opravdu precizně odvedenou práci a jejich spokojenost. Kontaktujte nás.


Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Neváhejte a přijďte se do Podlahářství Svoboda poradit s výběrem nejvhodnějšího typu podlahy do Vašeho bytu či domu! Nabízíme komplexní služby v oblasti podlahářství a to včetně dodávky materiálu. Vyrovnáme nerovnosti, podlahy zatmelíme a zajistíme dodej podlahových a obkladových panelů CLICK BOARD s finální povrchovou úpravou. Jsme velkoobchodní i maloobchodní prodejna, v naší nabídce naleznete plovoucí laminátové a dřevěné, vinylové, korkové, vodivé( elektrostatické) podlahy, dále podlahy z PVC (lino, linoleum), koberce a pomocný materiál. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Kojeticích na Moravě, cca 11 km od Třebíče. Kompletní nabídku služeb podlahářství a podlahových krytin naleznete na webových stránkách.


Strojně hlazené podlahy s pevným povrchem - pro obytné a kancelářské prostory

Strojně hlazené podlahy s pevným povrchem - pro obytné a kancelářské prostory

Hledáte podlahu, která Vám bude sloužit mnoho let? Jsme firma Zednictví Jeneš, s.r.o. z Kuřimi u Brna a provádíme strojně hlazené podlahy pro průmyslové haly, autoservisy, automobilové garáže, dílny, základové desky a veškeré obytné a kancelářské prostory. Strojně hlazené podlahy představují nízkonákladové řešení pokládky. Z betonu Vám jednoduše vytvoříme rovnou podlahu s hladkou strukturou a odolným povrchem. Velkou výhodou je rychlá realizace. Pro nadměrně zatěžované podlahy využíváme betonové směsi s vyšší třídou pevnosti a frakcí plniva. Pro ty standardní zase směsi s nižšími parametry. Máte zájem o pokládku? Pak nás oslovte na výše uvedených kontaktech, případně vyplňte poptávkový formulář na webových stránkách a my se Vám brzy ozveme.


Výstavba podlahy rychle suchou cestou bez betonování - příprava podkladu

Výstavba podlahy rychle suchou cestou bez betonování - příprava podkladu

I podlahářské práce jsou mnohdy ovlivněny časem, který ve stavebnictví někdy bohužel nemáme. Těžké betonové podlahy, které musejí dlouho zrát dnes umí nahradit lehké podlahové systémy. Zkušenosti s pokládkou podlah mají ve firmě LASPO podlahářství, s.r.o., kde vám zajistí veškeré podlahářské práce pro občanskou výstavbu, firemní objekty, státní instituce i úřady nejen v okolí Brna, ale také v Hodoníně nebo Znojmě. Provádíme přípravu podkladu k výstavbě podlahy RYCHLE suchou cestou bez betonování - mokrého procesu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, vždy vám s přesností dokážeme říci, zda je taková výstavba podlah vhodná i pro vás. Rádi za vámi přijedeme i k vám domů, kde provedeme přesné zaměření podlah a vytvoříme cenovou nabídku.


Vinylové plovoucí podlahy pokládané do stromečku – práce pro odborníky

Vinylové plovoucí podlahy pokládané do stromečku – práce pro odborníky

Klasické plovoucí podlahy se Vám příliš nelíbí a chcete něco, co by vypadalo přirozeněji, ale je to také podstatně složitější? V tom případě si nechte vinylovou plovoucí podlahu pokládanou do stromečku udělat společností Bukoma group s.r.o. Pokládka do stromečku je pracnější a vhodná spíše pro podlaháře nebo zkušené kutily, výsledná podlaha si však zachovává klasické vlastnosti jako je lehká údržba, odolnost proti vlhkosti a oproti podlaze dřevěné nevrže. Vyberte si barvu a práci nechte na nás!