Mäso, vnútornosti a ryby

Mäso, vnútornosti a ryby

Predmetom zákazky je obstaranie potravín v rozsahu kódov CPV 031 - Poľnohospodárske a záhradnícke produkty; 032 - Obilniny, zemiaky, zelenina, ovocie a orechy; 033 - Farmárske, poľovnícke a rybolovné produkty; 15 - Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty, vrátane služieb spojených s ich dodávkou pre verejného obstarávateľa Nemocnicu pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody Trenčín a Liečebno-rehabilitačné stredisko ZVJS, Omšenie s použitím dynamického nákupného systému postupom užšej súťaže.
Veřejná zakázka vložena:
25.04.2023 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.05.2023 11:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnica pre obvinených a odsúdených a Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Zadavatel IČ:
00738301

Zadavatel ulice:
Súdna 15

Zadavatel PSČ:
911 96

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Prekopová

Zadavatel telefon:
+421 322 832 803

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zvjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čerstvá zelenina každý den přímo z pole – zelenina, papriky, rajčata, květák a brambory

Čerstvá zelenina každý den přímo z pole – zelenina, papriky, rajčata, květák a brambory

Máte rádi čerstvou zeleninu? Hledáte v okolí Brna rodinnou farmu, která prodává vlastnoručně vypěstovanou zeleninu? Pak navštivte prodejnu Zelenina Kupařovice. V naší prodejně na Vás čeká každý den čerstvá zelenina, kterou pro Vás vždy ráno vlastnoručně sklidíme na našich polích. Čerstvou zeleninu prodáváme v naší prodejně od poloviny května do října. Sortiment zeleniny Kupařovice: - papriky – zelená, bílá, červená, kozí rohy – sladké, pálivé - brambory - květák - okurky - cibule, česnek - mrkev, petržel, celer - rajčata - lilek, dýně - okurky


"Něcojako" Limonády - osvěžení s příběhem, které musíte zkusit!

"Něcojako" Limonády - osvěžení s příběhem, které musíte zkusit!

Jako česká firma jsme hrdí na to, že nabízíme širokou škálu nealkoholických limonád, které osloví každého. Naše "Něcojako Cola" přináší unikátní twist klasické koly, zatímco "Něcojako Franta" osloví milovníky citrusových chutí. Pro ty, kdo mají rádi citron, je tu naše "Něcojako Spratek" a pro zastánce zdravého životního stylu nabízíme "Něcojako Nula" bez přidaného cukru. A nezapomeňte na naši speciální kombucha "Colo Bů Chá", která je skvělou volbou pro ty, kteří hledají něco jedinečného. Všechny naše limonády jsou známé svým originálním designem, který osloví mladší generaci a stávají se součástí populární POPkultury. Snažíme se dostat naše limonády do co nejvíce gastronomických zařízení, aby byly dostupné pro každého. Pokud chcete rozšířit nabídku vaší restaurace, hotelu, kavárny, bistra nebo baru o něco výjimečného, jsme tu pro vás. Nabízíme širokou škálu produktů, které obohatí vaši nabídku a přilákají nové zákazníky. Kontaktujte nás pro více informací a začněte nabízet naše limonády již dnes.


Prodej okurek nakladaček od lokálního pěstitele

Prodej okurek nakladaček od lokálního pěstitele

Pokud neradi kupujete nakládané okurky v supermarketu a raději si nakládáte vlastní, využijte možnost odběru okurek nakladaček v Zelenině Kupařovice - od lokálního pěstitele Jiřího Kratochvíla. Zabýváme se pěstováním okurek a další zeleniny v malém objemu, vždy jde do prodeje čerstvá, ta kterou ráno sklidíme. Jsme dodavateli pro zákazníky z okolí Pohořelic, Ivančic, Rajhradu i okolí Brna. Prodejna Kupařovice 51. Prodej okurek nakladaček probíhá v rozmezí června-srpna. Z důvodu postupné sklizně doporučujeme podat objednávku předem.


Prodej nových raných brambor za výhodné ceny

Prodej nových raných brambor za výhodné ceny

Už nekupujte drahé brambory bez chuti a dejte přednost české kvalitě, kterou Vám nabídne naše společnost Arbia ze Zlína. Jsme český producent a prodejce brambor za výhodné ceny. Od 11.7. jsme zahájili prodej nových raných brambor, které mají skvělou chuť a při skladování neklíčí. Od září až do prosince je možný odběr pozdních brambor v 25kg pytlech s možností rozdělení do menších balení. Více informací na webu https://www.arbia.cz. Brambory jsou jednou z nejdůležitější plodin, používají se pro výrobu většiny pokrmů. Nakupujte brambory přímo od pěstitele, protože kvalita brambor v obchodech je stále horší. Chuť našich vypěstovaných brambor je výrazně lepší oproti těm, které zakoupíte v běžném řetězci. Snažíme se pěstovat a prodávat chutné brambory po celý rok. Naši prodejnu najdete na Tyršově ul.361 za Tescem ve Zlíně - Malenovicích. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Každý den čerstvá, do křupava pečená vepřová kolena a žebra, domácí sekaná

Každý den čerstvá, do křupava pečená vepřová kolena a žebra, domácí sekaná

Dostali jste chuť na pořádně vypečené vepřové koleno s křenem a hořčicí? Rádi byste si pochutnali na domácích pečených žebrech nebo sekané? Navštivte Poctivé uzenářství v Prosiměřicích, kde nakoupíte tyto masné výrobky prvotřídní kvality. Pečená kolena, žebra i sekanou pro Vás pečeno každý den čerstvá. Používáme jen a pouze kvalitní a vždy čerstvé vepřové maso z českých chovů. Pokud chystáte oslavu a rádi byste vaše hosty pohostili uzenými koleny a žebry, můžete si u nás tyto dobroty objednat a my Vám je na daný den připravíme.


Prodej čerstvých brambor přímo od pěstitele - konzumní rané brambory, pozdní na uskladnění

Prodej čerstvých brambor přímo od pěstitele - konzumní rané brambory, pozdní na uskladnění

Využijte možnost zakoupit brambory na uskladnění přímo od pěstitele - firmy Arbia s.r.o. Zlín. Rané konzumní brambory v prodeji od června do srpna, od září až do prosince je pak možný odběr pozdních brambor k uskladnění v 25kg pytlech. Možnost je rozdělení i do menších balení. Firma Arbia je tradiční český producent brambor, který zásobuje klienty ve Zlíně, Otrokovicích i Napajedlech ranými i pozdními bramborami pro uskladnění. Zapomeňte na předražené brambory bez chuti a dejte přednost české kvalitě. Naši prodejnu najdete na Tyršově ul.361 za Tescem ve Zlíně - Malenovicích. Kontaktovat nás můžete i telefonicky na číslech 725208082, 603513680.