Dodávka potravín pre zariadenia školského stravovania vrátane dopravy a doručenia na miesto určenia

Dodávka potravín pre zariadenia školského stravovania vrátane dopravy a doručenia na miesto určenia

Predmetom tejto zákazky je dodávka potravín pre zariadenia školského stravovania vrátane dopravy a doručenia na miesto určenia podľa špecifikácii, ktoré sú bližšie uvedené v prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky (ďalej len Opis predmetu zákazky).

Verejné obstarávanie je rozdelené na päť (5) častí. Uchádzač môže predložiť ponuku na akýkoľvek potravinový artikel v príslušnej časti alebo ktorúkoľvek jednu časť alebo ktorékoľvek časti alebo na všetky časti zákazky tak, ako je to požadované v tejto Výzve.

Zákazka je rozdelená na týchto päť (5) častí:
1)Potraviny;
2)Pekárenské výrobky;
3)Ovocie a zelenina;
4)Mäso;
5)Mäsové výrobky;
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2023 11:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Materská škola, Milana Marečka 20, Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
14.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Materská škola, Milana Marečka 20, Bratislava

Zadavatel IČ:
31808999

Zadavatel ulice:
Milana Marečka 20

Zadavatel PSČ:
840 00

Zadavatel obec:
Bratislava - m. č. Devínska Nová Ves

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Garaj, PhD.

Zadavatel telefon:
+421 907 956 210


Zadavatel web:
https://www.skolkydnv.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výborné uzeniny, salámy, pomazánky nebo studená kuchyně za skvělé ceny

Výborné uzeniny, salámy, pomazánky nebo studená kuchyně za skvělé ceny

Ať už potřebujete koupit uzeniny, pomazánky, saláty nebo chlebíčky, pak je tu pro Vás Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov, které sídlí nedaleko města Prostějov a denně pro vás vyrábí tyto výborné pochutiny za skvělé ceny. Mezi širokou škálou výrobků najdete: - párky - špekáčky - kabanos - sekaná - tlačenka - saláty (horácký, rybí, vajíčkový, trampský, ďábelský,...) - pomazánky (bramborová, škvarková, bůčková, budapešťská,...) - chlebíčky (šunkové, sýrové, pikantní, s vejcem,...) a další speciality jako utopence, aspikové misky nebo bulky a bagety. Tak nečekejte a dejte si něco dobrého od Zemědělského družstva Ludmírov, které je specialistou na studenou kuchyni a další lahůdky


Dodávka opracované a rozbourané zvěřiny pro restaurace – jelen, daněk, srnec, divočák a další

Dodávka opracované a rozbourané zvěřiny pro restaurace – jelen, daněk, srnec, divočák a další

Hledáte pro vaši restauraci stálého dodavatele kvalitní zvěřiny? V tom případě oslovte firmu Moravialov, která se postará o stálou dodávku opracované a bourané zvěřiny pro Vaši restauraci. Prodáváme gulášové maso, řízečky, svíčkovou, hřbet a maso s kostí i bez. Vybrat si u nás můžete: - kýtu a plec bez kosti, gulášové maso, svíčková z jelena - kýtu a hřbet bez kosti, svíčková z daňka - řízečky z kýty, kýtu, plec a krk bez kosti, svíčková, hřbet, maso na guláš ze srnce - mufloní kýtu a hřbet bez kosti, maso na guláš - kolínko, kýtu, hřbet, špek, svíčková z divočáka - zajíce


Bylinný med – medová pochoutka plná zdraví prospěšných látek pro posílení imunity, vhodná i na mlsání

Bylinný med – medová pochoutka plná zdraví prospěšných látek pro posílení imunity, vhodná i na mlsání

Posilněte Vaši imunitu před podzimním a zimním obdobím, které je plné bacilů a virů bylinnými medy. Firma Meduška Monika Bednářová vyrábí jedinečné bylinkové medy, které jsou plné zdravíprospěšných látek, které posílí Vaši imunitu. Bylinné medy objednávejte z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím našeho e-shopu. Bylinkové medy představují super zdravou potravinu, kterým si můžete nejen zamlsat, ale také podpořit Vaši imunitu. Tato medová pochoutka vzniká spojením pastového medu se sušenými bylinkami nebo jejich extraktem. Na výběr máme med s rakytníkem, echynaceou, meduňkou, heřmánkem, mátou, propolisem, jitrocelí, ostropestřecem, fenyklem, šípky a ženšenem.


Podmáslový chléb - novinka z pekárny IVANKA

Podmáslový chléb - novinka z pekárny IVANKA

V pekárně IVANKA s.r.o. si pro Vás připravili něco nového - podmáslový chléb. Ochutnejte ho k snídani nebo k večeři. Podmáslový chléb je vyroben ze směsi tří druhů mouky a podmáslí. Charakteristickým znakem je světlejší střída a mírně nakyslá chuť s nádechem podmáslí. Chléb bude k dostání každé pondělí, středu a pátek. Přejeme dobrou chuť.


Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Máte rádi nakládanou zeleninu? Hledáte prodejnu zeleniny, která prodává domácí nakládanou zeleninu? Pak navštivte prodejnu Zelenina Kupařovice. V naší prodejně si můžete vybrat z několika druhů směsí domácí nakládané zeleniny. Tyto zeleninové směsi jsou naloženy v nálevy nebo ve vlastní šťávě. Pro výrobu nakládané zeleniny jsme použili pouze úrodu z našich vlastních polí, kterou jsme vlastnoručně vypěstovali – například mrkev, celer, paprika, květák, kozí rohy, petržel a další.


Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Jaro je za dveřmi, od druhé poloviny března lze začít sázet brambory i sazenice zeleniny do skleníku. Přijďte si vybrat sadbové brambory, sadbu košťálovin, plodové zeleniny nebo sazenice salátu do Talašova zahradnictví s.r.o. v Tlumačově. Naše prodejna má všeho dostatek. Spokojené zákazníky máme jak z okolí Zlína, Otrokovic i z Kroměříže. Sadbové brambory. Prodej sazenic: - košťálové zeleniny - kedlubny, květák, brokolice, kapusta, rané zelí - hlávkového salátu - plodové zeleniny - papriky, rajčata, okurky - sadbový česnek - cibule sazečka.