09020 - I/11 Mosty u Jablunkova, protihluková opatření - 2.etapa

09020 - I/11 Mosty u Jablunkova, protihluková opatření - 2.etapa

Předmětem veřejné zakázky je výměna a doplnění protihlukových opatření na silnici I/11 v obci Mosty u Jablunkova, konkrétně na mostech ev. č. 11-094, 11-095, 11-198, 11-199, 11-201, 11-202 a v mezilehlých úsecích v km 341, 393 - 347, 563 provozního staničení.
Veřejná zakázka vložena:
14.03.2023 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Ředitelství silnic a dálnic ČR

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
17.04.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ředitelství silnic a dálnic ČR

Zadavatel ulice:
Na Pankráci 546/56

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Hrtánková, DiS.

Zadavatel telefon:
+420 954 904 479

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.rsd.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213310-9
Stavební úpravy objektů sloužících silniční dopravě

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej stavebnin, hrubá stavba, obvodové zdivo a příčky Pardubice, základové pásy a desky

Prodej stavebnin, hrubá stavba, obvodové zdivo a příčky Pardubice, základové pásy a desky

Stavebniny DOLUR Pardubice - to nejlepší pro vaši vysněnou stavbu. Prodáváme stavebniny, na které se můžete 100% spolehnout. Nabízíme stavební materiály tuzemského i zahraničního původu jak pro malou, tak pro velkou stavbu. Přehled stavebních materiálů, které výhodně nakoupíte ve firmě DOLUR: Stavební izolace MULTI THERM a systém TERRANOVA sádrokartony KNAUF střešní okna dánské firmy VELUX tepelné,zvukové a protipožární izolace ORSIL,ROCKWOOL a ISOVER pěnový polystyren DCD IDEAL extrudovaný polystyren STYRODUR aJACKODUR lepenky, cement a suché maltové směsi PRINCE COLOR minerální podhledy OWA a THERMATEX cihelný systém SUPERTHERM a JISTROP pórobetonový systém YTONG komíny SCHIEDEL  a další materiály. Uváděný sortiment držíme skladem a není pro nás problém ho k vám dopravit. Stavebniny DOLUR Pardubice drží krok se stavbou!


Frézování vozovky frézou Wirtgen, pokládka asfaltu finišery Vogele

Frézování vozovky frézou Wirtgen, pokládka asfaltu finišery Vogele

Společnost Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. zajišťuje služby pro obce, města i firmy v lokalitě Zlínský kraj. Jsme technicky velmi dobře vybaveni. Provádíme opravy komunikací, frézování vozovky frézou Wirtgen W100 a DC50 a pokládku asfaltu pásovými finišery Vogele. Díky tomu, že vlastníme i dostatek nákladních vozidel, jsme schopni zajistit i odvoz vyfrézovaného materiálu. Dále zajišťujeme stavební práce vlastními nakladači, bagry, traktorbagry. Pokládka horkých asfaltových směsí: - s pásovými finišery VOGELE SUPER 1300-2 a VOGELE SUPER 800 - zajištěna pokládka asfaltu v šířce od 1,2 m do 5 m v jednom záběru - hutnění provádíme vibračními válci Bomag, Hamm. Frézování vozovky: - frézou Wirtgen W100i se záběrem 1m a Wirtgen DC50 se záběrem 0,5m - frézování živičných povrchů do hloubky 30 cm a 18 cm. Veškeré stavební stroje jsou v našem vlastnictví, proto zaručíme max. kvalitu práce.


Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Kompletní stavební servis včetně projektových služeb pro Vás na Moravě zajistí firma MM stavby Uherské Hradiště. Obraťte se na nás ohledně výstavby průmyslových objektů, výrobních, skladových hal i administrativních budov. Zakázky realizujeme na klíč od fáze projektu a studie stavby po kolaudaci a předání kompletního díla. Provádíme samozřejmě i rekonstrukce všech typů průmyslových staveb. V případě rekonstrukce se postaráme o odstranění stavebního odpadu i původního starého vybavení. Vlastními silami řešíme veškeré stavebně řemeslné práce i instalační práce s tím spojené.


Kanceláře, velíny a mistrovny ve výrobních halách - odhlučnění dle Vašich potřeb

Kanceláře, velíny a mistrovny ve výrobních halách - odhlučnění dle Vašich potřeb

Odhlučnění místností ve výrobních halách je třeba efektivně řešit. Společnost ROMAn s.r.o. má v této oblasti bohaté zkušenosti a dokáže vyřešit hluk z jakéhokoliv stroje. Za více než 25 let svého působení realizovala celou řadu zakázek v oblasti odhlučnění ve výrobních halách. Má za sebou realizace na míru, vedoucí k odhlučnění kanceláří, školících místností, velínů i mistroven. Řešení vytváří pomocí certifikovaných RS panelů individuálně, podle potřeb každého zákazníka tak, aby splňovalo platné normy i individuální požadavky. Pokud tedy také řešíte problematiku odhlučnění místností ve výrobní hale, kontaktujte firmu ROMAn s.r.o. z Prahy a nechte si připravit řešení!


Prodej fasádní dřevěné obklady na Váš dům s životností 30let. Pro provětrávané bezúdržbové fasády.

Prodej fasádní dřevěné obklady na Váš dům s životností 30let. Pro provětrávané bezúdržbové fasády.

Slyšeli jste už o provětrávané bezúdržbové fasádě? A co fasádní dřevěné obklady znáte? Firma G Import spol. s r.o.je předním dodavatelem této novinky. Se kterým Váš dům bude mít nezaměnitelný přírodní design. Můžete jej připevnit jak na novostavbu, tak na starší budovu. Z fasádních materiálů si můžete vybrat výrobce SILBONIT, PARKLEX, KRONOART. Výhody provětrávané fasády: -paropropustnost -vytváří tepelný most -voděodolnost -UV a akustická ochrana. Dřevěných fasádních obklady Parklex: -povrch fasádního obkladu je tvořen pravým tropickým dřevem -má speciální folii, která odolává slunečnímu záření, mrazu, dešti, větru i sněhu -absolutní bezúdržbovost -povrchy produktů Parklex jsou ošetřeny takovým způsobem, aby eliminovali všemožné vnější vlivy a dosahovaly tak nejvyšší možné míry bezúdržbovosti -nejlepší protipožární odolnosti u organických materiálů -životnost 30 let -dostupnost v několika barevných odstínech. Na anšich webových stránkách naleznete jak vzorník tak i realizované fasády.


Opravy a rekonstrukce dopravních staveb -  silnice, veřejné komunikace

Opravy a rekonstrukce dopravních staveb - silnice, veřejné komunikace

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti zemních a výkopových prací jsme spolehlivým partnerem pro realizace oprav a rekonstrukce dopravních staveb. Opravy a rekonstrukce silnic a dalších komunikací jsme schopni realizovat nejen v Ivančicích a Rosicích, ale celé oblasti Brna- venkov. Máme zkušenosti jak s rekonstrukcemi velkých dopravních staveb, tak i menších - podíleli jsme s například na modernizaci dálnice D1. Není tedy pro nás problémem zajistit rekonstrukci dálnic, krajských silnic, ale i cest a komunikací v obcích. Jsme schopni realizovat komplexní rekonstrukce a modernizace nebo pouze dílčí opravy.