D2 PHS Starovičky v km 30,2 - 31,0 vpravo
Výstavba nové protihlukové stěny na pravé straně dálnice D2 v km 30,2 - 31,0 u obce Starovičky.
Úspory energie ve společnosti Farma Kožichovice s.r.o. - energo clona
Předmětem plnění jsou dodávky v rámci projektu - Úspory energie ve společnosti Farma Kožichovice s.r.o. energo clona. Jedná se o dodávku energetické clony která zamezí úniku tepla a zajistí dostatečnou propustnost světla na pěstební plochu. Podrobný popis předmětu plnění je uveden ve Specifikaci předmětu plnění, který je jako součást zadávací ...
Poptávám zateplovací závěs na vrata
Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na zateplovací závěs na vrata o rozměrech: 360 x 400 cm (výška x šířka) Předem děkuji. Beraczka Pavel
Materiál pro Výzkum a vývoj modrozeleného inteligentního systému zateplení
Předmětem zakázky je dodávka materiálu. Podrobný seznam materiálu je uveden v příloze č. 4 Podrobný seznam materiálu této Zadávací dokumentace.
I/34 Havlíčkův Brod, SVO - PHS
Předmětem je přestavba (prodloužení a zvýšení) stávajících a výstavba nových PHS dle akustické studie a zpracované PD.
Dodávka zpevněné směsi - likvidace jam 2+5+6 - Lazy - III
Předmětem plnění je dodávka zpevněných zásypových materiálů vyspecifikovaných dle jednotlivých druhů a množství.
GFK panely, Rakousko
Vážené dámy a pánové, vyrábíte GFK panely o tloušťce 4,7 mm a 3,7 mm v různých velikostech v barevném provedení RAL 7047!? Mám zájem o velikosti panelu od 1200x1200 mm až do 1800x1700 mm Děkuji S přátelským pozdravem Dudic Sewa Chemie Gmbh
Dodávka č. 1 -  materiál pro Výzkum a vývoj modrozeleného inteligentního systému zateplení
Dodávka pro „Výzkum a vývoj modrozeleného inteligentního systému zateplení a chlazení obálky budov“
Poptávám vzorník látek termoizolačního závěsu
Poptávám vzorník látek termoizolačního závěsu do dveří, který udrží teplo. Děkuji Chlupová
Poptávám stavební desky Lignopor
Poptávám stavební desky lignopor (heraklit+polystyren) 80 m2, tl. 100 mm.
Poptávám izolační materiál
Poptávám izolačni desky Isover, desky pro izolaci šikmé střechy o tloušťce 40 mm a kolik m2 je v balení?
Poptávám geomembránu hydroizolační
Poptávám geomembránu hydroizolační - vyztužená tl 1mm - 1254 m2. Děkuji.
Poptávám panely na strop
Poptávám panely na strop. Bude to sice v hale tak mohou být i stěnové. Síla stěny min. 30 mm, délka 5m. Barva z jedné strany bílá.
Poptávám modifikovaný asfaltový pás a lepidlo
Poptávám modifikovaný asfaltový pás černý, Garden Roof TEGOLA a lepidlo na asfaltové pásy za studena DenBit BOND 5 kg Den Braven.
D2 PHS Hustopeče v km 25,095 - 26,950 vpravo
Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce protihlukové stěny na dálnici D2 v úseku km 25,095 - 26,955 vpravo. PHS bude výšky 3,25 - 5,25 m, s pohltivou výplní, na mostě průhledná s odrazivou výplní. Založení je částečně hlubinné na pilotách, částečně na prefabrikovaných patkách. U mostu bude PHS postavena na samostatné ocelové konstrukci.
Kbelská  - PHS, Praha 9
Předmětem plnění je modernizace stávající oboustranné protihlukové stěny (dále jen „PHS“) na komunikaci Kbelská v Praze 9, PHS je rozdělena na 2 úseky: Úsek 1 - Směr k D8 (do centra) od komunikace Beranových podél komunikace Kbelská (v délce 476,8 m, výška 4 m). Úsek 2 - Směr Kbely (z centra) podél komunikace Kbelská po výjezd na Proseckou ...
Poptávám izolaci Isover Unirol Profi
Poptávám nacenění izolace Isover Unirol Profi. Může to být v určitých tloušťkách, ale nejlépe kubaturově (cenu síly zatím neznám).
Poptávám konopnou izolaci
Poprosila by som o nacenenie konopnej izolacie o hrubke 20mm a 170m2. Prepravne a platobne podmienky. Za skoru odpoved vopred dakujem.
Poptávám odhlučnění dmychadla domovní čistírny odpadních vod
Poptávám odhlučnění dmychadla DČOV. V bezprostřední blízkosti chaty je umístěna DČOVa dmychadlo. Zřejmě přes stěnu garáže se přenáší hluk do chaty.
D8 PHS Úžice, exit 9
Účelem výstavby zvýšené protihlukové stěny je omezení hluku způsobenému provozem na dál-nici D8, který ovlivňuje obytnou zástavbu obce Úžice. Zástavba obce Úžice je částečně ochráně-na před hlukem emitovaným na dálnici D8 stávající protihlukovou stěnou umístěnou v pravé krajnici pravého jízdního pásu. Nová PHS je umístěna ve vzdálenosti 1,0 m od ...
Dodávky izolačních a tlumících prvků kolejnic tramvajových tratí
Účelem této veřejné zakázky s názvem „Dodávky izolačních a tlumících prvků kolejnic tramvajových tratí“ je uzavření rámcové dohody s více, konkrétně se dvěma dodavateli (bez obnovení soutěže). Předmětem této veřejné zakázky je dodávka kolejnicového materiálu – izolačních a tlumících prvků kolejnic tramvajových tratí.
Poptávám vyvaření bazénu těžkou fólií
Poptávám vyvaření bazénu těžkou folií. Bazén budeme na jaře stavět s polystyrenovych bloků. Bazén o rozměru 3,10 x 10,00. Hloubka: 1,50 Na kratší straně bazénu bude 5 schodů. Osazení bazenu: skimer, trysky, 2x světlo, spodní výpusť Uprava vody: chlor Adresa : Kralupy nad Vltavou.
Poptávám hydroizolační asfaltový pás
Poptávám hydroizolační asfaltový pás Elastek 40 Firestop cca 30m2, určený do požárně nebezpečného prostoru.
Poptávám izolační materiál značky Stafol
Poptávám izolační material Stafol 914 tl.0,8 mm šířka 1,2 m, barva černá, 14 m2. Děkuji
Jižní spojka – akustika, úsek Na Strži – 5. května PHS, Praha 4
Předmětem plnění je výstavba nové protihlukové stěny (PHS) a ostatních stavebních objektů dle specifikace zadávací dokumentace v úrovni DSP. Součástí předmětu plnění je: • zajištění DIR, • realizace DIO