Rozšíření kapacit MŠ Hvězdička - objekt Masarykovo náměstí a objekt Husova - Interiérové vybavení

Rozšíření kapacit MŠ Hvězdička - objekt Masarykovo náměstí a objekt Husova - Interiérové vybavení

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v:
Část 1 - objekt Masarykovo náměstí
dodání a montáži interiérového vybavení budovy Mateřské školy Hvězdička na Masarykově náměstí za účelem rozšíření kapacit Mateřské školy Hvězdička;
Část 2 - objekt Husova
dodání a montáži interiérového vybavení budovy Mateřské školy Hvězdička na ulici Husova za účelem rozšíření kapacit Mateřské školy Hvězdička.
Veřejná zakázka vložena:
23.09.2022 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
město Šlapanice

Originální záznam:

Okres:
Brno-venkov

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.10.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
město Šlapanice

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 100/7

Zadavatel PSČ:
664 51

Zadavatel obec:
Šlapanice

Kontaktní osoba:
Mgr. Lukáš Pruška, LAWYA tender, s.r.o., se sídlem: Březinova 746/29, Žabovřesky

Zadavatel telefon:
+420 778 598 698

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.slapanice.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39000000-2
Nábytek (včetně kancelářského), zařízení interiéru, domácí spotřebiče (mimo osvětlení) a čisticí prostředky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nábytek do dětského pokoje, židle a psací stole pro děti i studenty

Nábytek do dětského pokoje, židle a psací stole pro děti i studenty

Máte doma budoucího prvňáčka a potřebujete mu zařídit dětský pokoj? Nebo naopak chcete dětský pokoj proměnit v pokoj studentský? Chcete dětem pořídit výškově nastavitelné psací stoly a ergonomické židle? Navštivte e-shop 3Dkancelar.cz., kde si můžete objednat židle a psací stoly nejen pro malé děti, ale také studenty. Vytvořte Vašim dětem pohodlné a útulné místo pro psaní úkolů, učení a také a kreativní tvoření díky našeho nábytku. V našem sortimentu najdete moderní dětský a studentský nábytek, který vás zaujme funkčním provedením a vaše děti hravostí barev. Na e-shopu pořídíte psací a počítačové stoly, dětské a studentské židle nebo kontejnery a boxy k psacím stolům. Objednáte zde i herní a počítačová křesla do dětských pokojů.


Výroba a montáž nábytku Plzeň – kvalitně odvedená práce za přijatelné ceny

Výroba a montáž nábytku Plzeň – kvalitně odvedená práce za přijatelné ceny

Provádíme montáž nábytku do vašeho domu, bytu či kanceláře. Je jedno, zda se jedná o obývací stěnu, postel či dokonce kuchyňskou linku, zvládneme vše. Kromě montáže zajistíme také výrobu nábytku na míru přesně podle vašich požadavků. Máme bohaté zkušenosti a odvádíme kvalitní práci kdy dbáme hlavně na spokojenost zákazníka. Pokud potřebujete pouze nábytek rozebrat tzv. demontovat i s tím se na nás můžete obrátit, a nejen s tím také vám můžeme pomoci zařídit kuchyň všemi gastro spotřebiči a vy se tak nemusíte o nic starat. Ozvěte se nám na telefonním čísle +420 603 865 061 a veškeré podrobnosti spolu pečlivě probereme.


Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Společnost Nábytek Amadeus vyřešila problém, aby jste každý rok nemuseli vybavovat pokojíček své ratolesti novým nábytkem a to v podobě výškově stavitelného dětského nábytku, který je určen pro děti i dospělé. Tento speciální nábytek pro zdravější sezení je nezbytnou prevencí bolestí hlavy, únavy i poškození páteře. U stolu lze nastavit výšku i sklon stolové desky a u židlí lze nastavit výšku i hloubku sezení, aby nohy byly pevně na podlaze a záda se pohodlně opírala. Manipulace s nábytkem je velmi snadná a pohodlná. Podpořte dynamické sezení Vašeho dítěte a pořiďte mu náš revoluční rostoucí nábytek!


Kvalitní a designové obývací stěny a sestavy či sektorové obývací stěny – e-shop

Kvalitní a designové obývací stěny a sestavy či sektorové obývací stěny – e-shop

Chcete si sami sestavit obývací stěnu podle Vašeho vkusu? Nebo hledáte vhodný sektorový nábytek do obývacích pokojů, který by odpovídal Vašim představám? V tomto případě navštivte e-shop nabytek-aktiv.cz, kde si můžete vybrat z nepřeberného množství nábytku do obývacích pokojů. Z naší nabídky jak klasického, tak rustikálního nábytku si můžete sestavit vkusný a zároveň originální obývací pokoj. Sortiment nábytku do obývacích pokojů na stránkách nabytek-aktiv zahrnuje: - obývací stěny - skříně - police - regály - komody - vitríny - konferenční a TV stolky


Zakázková výroba nábytku na míru do šaten, dětských a obývacích pokojů – interiér dle Vašich představ

Zakázková výroba nábytku na míru do šaten, dětských a obývacích pokojů – interiér dle Vašich představ

Přejete si pořídit kvalitní, designový nábytek do Vašich domácností? Hledáte kvalitního výrobce nábytku na míru nejen do dětských a obývacích pokojů? V tom případě se obraťte na společnost TOM stolařství, která působí ve Zlíně, Kroměříži, Vsetíně, Otrokovicích a v Brně. Zakázková výroba nábytku se soustřeďuje na výrobu skříní, obývacích stěn, postelí, komod a dalšího vybavení nejčastěji z dýhy, masivu nebo LTD. Zákazníci si mohou určit atypický rozměr, barvu a materiály doplněné sklem. Neváhejte a pořiďte si nábytek u nás!


Formátování deskového materiálu, výroba nábytku Praha 9 – kvalitní truhlářské práce

Formátování deskového materiálu, výroba nábytku Praha 9 – kvalitní truhlářské práce

Pokud chcete nábytek, který vám opravdu vydrží nechte si ho na zakázku vyrobit v naší firmě sídlící v Praze 9, která má bohaté zkušenosti, pracuje pouze s velmi kvalitním materiálem a zajistí tak dlouhou životnost. Výrobu provádíme na míru a vy si tak můžete určit přesně to co chcete. Potřebujete pouze využít služby řezání na přesné formáty? To vám u nás také rádi připravíme nabízíme formátování deskového materiálu, mimo to také poskytujeme olepování hran, přípravu montážních otvorů a likvidaci dřevního odpadu. Pokud se vám nechce čekat zařídíme expresní řezání na počkání, tím vám ušetříme mnoho času a vy tak můžete začít s vašim kutilstvím co nejrychleji. Máte více otázek? Kontaktujte nás na telefonním čísle nebo e-mailu a vše spolu pečlivě probereme.