Vybavení bytu Kučerova 724
Vybavení bytu 4 + 1, vel. 132,95 m2 nábytkem na mírů, elektrospotřebiči, osvětlením a doplňky.
Expozice Návštěvnického střediska - stavba expozice
Předmětem VZ je zajištění stavby expozice vč. dodávek modelů, typových a atypových prvků a grafiky pro expozici Návštěvnického střediska KRNAP v místě nového návštěvnického centra Správy KRNAP na adrese Husova 213, Vrchlabí
Výmena nábytku na izbách VŠM Ľ. Štúra Mlyny UK
Predmetom zákazky je: zameranie každej izby a schodiska, výroba, dodanie, vynesenie, montáž a osadenie interiérového zariadenia - nábytku a obloženia schodiska na Átriových domkoch, blokoch C a E. Ide o štvorposchodové bloky bez výťahu, pričom pôjde o nábytok do jedno a dvoj-lôžkových izieb. Podrobné informácie týkajúce sa predmetu zákazky sú ...
Dům sociálních služeb Sv. Kateřiny, Bolatice - interiér
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na dodávku nábytku pro Dům sociálních služeb Sv. Kateřiny v Bolaticích, a to dle těchto zadávacích podmínek a všech jejich příloh, které jsou nedílnou součástí této Zadávací dokumentaci.
ČVUT FJFI - Rekonstrukce poslucháren objektu Trojanova 339
Předmětem plnění této veřejné zakázky je výroba a dodávka interiérového vybavení do Bubenečské koleje. V době vyhlášení zadávacího řízení probíhá rekonstrukce Bubenečské koleje se smluvním termínem dokončení do 30.8.2022. Zadavatel předpokládá přebírání stavby průběžně po jednotlivých patrech, které bude následně předávat vybranému dodavateli k ...
Poptávám vestavěnou skříň na míru
Poptávám vestavěnou skříň na míru. Vestavěná skříň na míru 294x189x53 (VxSxH) posuvné dveře, bílá, dělení na třetiny 1x police,1 x police + věšák saka,1 x police + věšák kabáty.Potřebuji pokrýt celou výšku proto možná varianta skříň + nástavec.
Dětská léčebna se speleoterapií v Ostrově u Macochy dodávka nábytku a ostatního vybavení
Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a instalace typového, atypického nábytku (volně stojícího a vestavěného) a dalšího interiérového vybavení do nového objektu Dětské léčebny v Ostrově u Macochy včetně dodávky potřebného montážního, spojovacího a kotevního materiálu a úklid po provedené montáži včetně likvidace použitých obalů.
Dodávka vybavení pro pavilon 36
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobiliáře do nového oddělení zadavatele, jak je specifikován v příloze č. 2 a 7 zadávací dokumentace (Kancelářský nábytek, Sedací nábytek, Kovový nábytek, Noční stolky, Zdravotní nábytek, Nemocniční lůžka, Koše, Koupelnové doplňky). .
Úprava přízemní budovy a kompletní obnova tech. vybavení HB MMP - interiér
Předmětem veřejné zakázky je komplexní dodávka nábytku a interiérového vybavení, včetně jeho montáže, do hlavní budovy zadavatele na adrese Na Poříčí 52/1554, Praha 8, k. ú. Praha, Nové Město dle specifikace zadavatele montáže interiérového vybavení. Předmět veřejné zakázky je dále podrobněji specifikován zejména v kapitole č. 2 zadávací ...
Transformace PO Nové Zámky - III. etapa - vybavení nábytkem
dodávka vybavení do objektů domovů pro osoby se zdravotním postižením, které jsou realizovány v rámci III. etapy projektu „Transformace PO Nové Zámky“.
Interiérové vybavení  Domov seniorů, Příbram VII
Předmětem veřejné zakázky je interiérové vybavení nově vybudovaného objektu „Domov seniorů Příbram VII, u. Žežická“.
FNUSA - Nábytkové vybavení - objekt P
Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž a instalace nábytkového vybavení pro FNUSA - Objekt P, II. Interní klinika: Hemodialyzační středisko a Pneumologická ambulance dle specifikace uvedené v přílohách ZD.
Výstavba sídla Nejvyššího kontrolního úřadu - zakázka na vestavěný/zabudovaný a atypický interiér
Předmětem veřejné zakázky je vybavení objektu nového sídla zadavatele vestavěným anebo atypickým interiérem podle autorského návrhu projekční kanceláře Masák & Partner, s.r.o., IČ: 27086631, Rooseveltova 39/575, 160 00 Praha 6 - Bubeneč. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Vybavenie interiéru pre DSS Gbeľany
Predmetom zákazky je vybavenie interiéru nábytkom pre domov sociálnych služieb Gbeľany (ďalej len DSS Gbeľany). Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe č. 1 Špecifikácia nábytkových prvkov.
Mobiliár do depozitára Galérie mesta Bratislavy
Predmetom zákazky je dodanie mobiliáru (regálové úložné systémy) do depozitára Galérie mesta Bratislavy a do depozitára Múzea mesta Bratislavy. Podrobnejšie informácie sú dostupné v súťažných podkladoch a v ich prílohách.
Synagóga v Senci interiérové vybavenie - dodanie nábytku
Predmetom zákazky je interiérové vybavenie - dodanie nábytku do synagógy v Senci a dodanie nábytku a svietidiel do kaštieľa Malokarpatského osvetového strediska (MOS) v Modre. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Dům přírody Pálavy - vybavení - III. řízení
Předmětem plnění veřejné zakázky je vybavení zrekonstruovaného objektu RMM v Dolních Věstonicích, kde se nyní nachází Archeologické muzeum. Expozice bude interaktivní a bude vhodná pro individuální návštěvníky i organizované skupiny napříč všemi generacemi. Zakázka je rozdělena na 7 částí, přičemž účastníci jsou oprávnění podat nabídku na ...
Dodávka a instalace vybavení interiérů - vozovna Slovany
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka vybavení interiérů kancelářským, sedacím nábytkem a dalším vybavením (např. obklady stěn, radiátorů, kuchyňských linek, vestavných elektrospotřebičů, osvětlení, jenž je součástí kuchyňský linek nebo nábytku, dále atypického nábytku, dílenských skříněk, regálů, polic apod.), souhrnně dále také jen ...
Výroba a montáž nábytku 1/2022
Předmětem této veřejné zakázky je výroba a montáž nábytkového vybavení pro budovy v areálu FN Olomouc.
Dodávka nábytkového vybavení - novostavba mateřské školy v Semilech III
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž nábytkového vybavení pro objekt novostavby mateřské školy, které je přesně specifikováno v příloze č. 1 této zadávací dokumentace - Projektová dokumentace, jejíž součástí je i položkový rozpočet. Jedná se především o židle, lavice, stěny, skříně, botníky a jiné. Vestavný nábytek je barevně ...
Dodávka a montáž interiérového vybavenia v objekte administratívy miestneho úradu mestskej časti
Predmetom zákazky je dodávka a montáž interiérového vybavenia v objekte administratívy miestneho úradu mestskej časti Bratislava Ružinov, ktorý pozostáva z nasledovného: nábytok, sedadlá, stoličky, otočné sedadlá, kreslá, stoly, skrine, písacie stoly, kancelársky nábytok, kancelárske police, skrine, nábytok k počítaču, rokovacie stoly, kuchynský ...
II. etapa dostavby centrálního depozitáře Národní knihovny v Hostivaři
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení stavby II. etapa dostavby centrálního depozitáře Národní knihovny ČR v Praze, Hostivaři včetně dodávky vybraného interiéru. Stavba bude obsahovat 1 podzemní a 4 nadzemní podlaží.
FSV UK - RTL vybavení
Dodání vybavení studentské radiotelevizní laboratoře, která bude poskytnout studentům reálné technické zázemí v objektu U Kříže 661/8, Praha 5 pod označením -Rozhlasová a televizní laboratoř, součástí je i dodávka atypu nábytku .
Jízdárna Tachov - Světce - dodávka mobiliáře - opakované řízení
Předmětem veřejné zakázky jsou interiérové úpravy stávajícího objektu Jízdárny v Tachově - Světcích, který je národní kulturní památkou.
Dodávka vnitřního vybavení Víceúčelového studijního a společenského centra Rakovník
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobiliáře: typového nábytku, křesel, židlí a atypického vybavení do nově rekonstruované budovy Víceúčelového studijního a společenského centra Rakovník dle požadavků zadavatele a specifikace, jak jsou uvedeny v ZD.