Obec Ketkovice - kanalizace a ČOV

Obec Ketkovice - kanalizace a ČOV

Předmětem veřejné zakázky je výstavba nové splaškové kanalizační sítě, včetně odboček z kanalizačního řadu, dále je předmětem veřejné zakázky výstavba nové ČOV.
Veřejná zakázka vložena:
09.10.2020 09:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice

Originální záznam:

Okres:
Brno-venkov

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice

Zadavatel ulice:
Kounická 1598/78

Zadavatel PSČ:
664 91

Zadavatel obec:
Ivančice

Kontaktní osoba:
Lukáš Hošek

Zadavatel telefon:
+420 721 652 845

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.svazekivancice.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní práce  - terénní úpravy, skrývky, práce s UNC

Zemní práce - terénní úpravy, skrývky, práce s UNC

Hledáte firmu provádějící zemní práce v okolí Hrušovan nad Jevišovkou? Potřebujete srovnat terén na zahradě? Připravit základy pro příjezdovou cestu nebo chodník? Pak se obraťte na firmu Kobliha stavitelství s.r.o. Provádíme různé typy zemních prací. Veškeré zemní práce provádíme za pomocí multifunkčního minibagru UNC. S jeho pomocí realizujeme: -terénní úpravy -skrývky Pro bližší informace ohledně provedení zemních prací nás neváhejte kontaktovat.


Demolice, výkopové a stavební práce Ostrava, příprava vodovodů a kanalizace, montáž plotů

Demolice, výkopové a stavební práce Ostrava, příprava vodovodů a kanalizace, montáž plotů

Vladimír Červeňák Demolice, výkopové a stavební práce Ostrava Pracujeme v oboru demoličních, výkopových a stavebních prací. Firma Vladimír Červeňák poskytuje komplexní stavební služby v rámci celé ČR. Dále provádíme pokládku zámkové dlažby včetně obrub, montáž plotů, přípravu vodovodů a kanalizace. Stavební práce: - demoliční práce - výkopové práce - příprava a položení zámkové dlažby včetně obrub - montáž plotů - příprava vodovodů a kanalizace. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jungmannova 997/7, Ostrava.


Výstavba inženýrské sítě - kanalizace, vodovody v oblasti Morava

Výstavba inženýrské sítě - kanalizace, vodovody v oblasti Morava

Spolehlivým partnerem pro výstavbu kompletních inženýrských sítí v lokalitě Morava je společnost RYBÁRIK s.r.o. se sídlem v Buchlovicích nedaleko Uherského Hradiště. Budujeme vodovody, kanalizace a plynovody včetně komunikací. Pro zemní, výkopové práce máme k dispozici vlastní stavební mechanizaci i nákladní vozidla. Provádíme i související demoliční a bourací práce. Poskytujeme komplexní stavební služby i v oblasti dopravních staveb a pozemního stavitelství. V případě potřeby spolupracujeme i s jinými firmami. Jsme schopni zajistit kvalitu za rozumnou cenu.


Zemní a výkopové práce Kutná Hora, terénní úpravy vlastní technikou, základy, koryta, přípojky

Zemní a výkopové práce Kutná Hora, terénní úpravy vlastní technikou, základy, koryta, přípojky

Představujeme Vám firmu Ekostarmont, s.r.o. - ekologické stavby Kutná Hora, která provádí kompletní zemní a výkopové práce od projektu až po finální realizaci. Veškeré stavební služby přitom provádíme jak pro obce a firmy, tak i pro soukromé investory. Zemní a výkopové práce Kutná Hora: - základy budov - kanalizace - plynové a vodovodní přípojky - terénní úpravy - svahování terénu - úpravy vodních toků - odbahnění - úpravy regulovaných i neregulovaných koryt Pokud Vás naše zemní a výkopové služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Libušina 383/10, Kutná Hora.


Výkopové práce Děčín, základové desky, výkopy pro ploty, hloubení bazénů, jezírek

Výkopové práce Děčín, základové desky, výkopy pro ploty, hloubení bazénů, jezírek

Firma AS Stavby - Děčín, kterou provozuje pan Alexandr Straka, nabízí kompletní zemní a výkopové práce. Součástí služeb je zaměření, cenovou kalkulaci, dodání veškerého materiálu a zajistíme konečnou realizaci. AS Stavby - Alexandr Straka, služby: - výkopové práce - výkopy základů - základové desky pro rodinné domy - hloubení bazénů - hloubení jezírek či rybníčků Nabízíme kvalitní výkopové služby, všem svým zákazníkům garantujeme dodržení termínu a profesionální přístup. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Sídlíme v obci Janská, okres Děčín.


Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Snažíte se najít kvalitní firmu, která by se postarala o rekonstrukci plynovodů? Ostravská společnost Glumbík s.r.o. je specialistou na opravy, rekonstrukce, montáž i výstavbu plynovodů. Své zakázky realizuje především v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji, ale po domluvě jsme Vám k dispozici kdekoli v České republice i na Slovensku. Kvalitní a hlavně rychlé služby: - montáž, rekonstrukce, oprava, dodávka plynovodů i ropovodů - montáž trasových uzávěrů - svařování a izolování potrubí - demontáž potrubí - zemní práce a práce s jeřábem. Máme k dispozici zkušené a vyškolené pracovníky, výborné technické vybavení a bohaté zkušenosti. Tím vším se řadíme mezi špičky v oboru. Dokážeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníků, aby byli maximálně spokojeni, proto neváhejte a obraťte se na nás!