Pořízení strojního vybavení pro OU a PRŠ Lipová-lázně

Pořízení strojního vybavení pro OU a PRŠ Lipová-lázně

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka strojního vybavení tréninkových pracovišť (učeben praktického vyučování) pro aplikaci tranzitního programu napříč všemi učebními obory Odborného učiliště a Praktické školy Lipová-lázně, Lipová-lázně č. p. 458, 790 61 Lipová-lázně.
Veřejná zakázka vložena:
30.03.2020 10:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Olomoucký kraj

Originální záznam:

Okres:
Jeseník

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.04.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
130 727 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Olomoucký kraj

Zadavatel IČ:
60609460

Zadavatel ulice:
Jeremenkova 1191/40a

Zadavatel PSČ:
779 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Soudná

Zadavatel telefon:
+420 585 508 282

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.olkraj.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42600000-2
Strojní nářadí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Příslušenství pro vrtačky - základní povinné i speciální příslušenství

Příslušenství pro vrtačky - základní povinné i speciální příslušenství

Hledáte firmu, která poskytuje příslušenství pro vrtačky, a to jak základní povinné vybavení tak nadstandardní speciální vybavení? Pak se podívejte na nabídku firmy Heltos s.r.o., která sídli ve Slavonicích nedaleko města Jindřichův Hradec. Mezi základní povinné vybavení pro vrtačky, které firma poskytuje patří: - strojní posuv - chlazení - osvětlení - vyrážecí klín - brusné kotouče - ochranné kryty - a mnohé další Mezi zvláštním nadstandardním příslušenství pak najdete například: - křížový stůl - příslušenství Heltos - chlazení - univerzální stůl - upínací desky různých velikostí - svěráky - závitovací jednotky Pro úplnou nabídku navštivte webové stránky firmy nebo je kontaktuje pomocí emailové adresy.


Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Potřebujete do kuchyně své restaurace či jídelny kvalitní gastro zařízení z nerezu? Oslovte společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, která se zabývá výrobou a broušením nerez materiálů. Výroba gastro zařízení: - nerez pracovní stoly a desky - digestoře - vozíky - police - regály - umyvadla a dřezy - a další výrobky Vše je vyráběno a svařováno s certifikací z kvalitních atestovaných nerez materiálů. Pro více informací o výrobě nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem nebo osobně. Využijte naších dlouholetých zkušeností s výrobou z nerez materiálů a nechte si u nás vyrobit gastro zařízení dle vašich požadavků.


Prodej nářadí a jeho příslušenství – kvalitní nářadí nejen pro kutily – s námi ušetříte  PROFI-TECHNIK s.r.o. Liberec

Prodej nářadí a jeho příslušenství – kvalitní nářadí nejen pro kutily – s námi ušetříte PROFI-TECHNIK s.r.o. Liberec

Naše firma PROFI-TECHNIK s.r.o. Liberec nabízí prodej nářadí od ručního přes benzínové po elektrické, dále stavební a automobilovou chemii, spojovací materiál, brusivo, různá měřidla nebo zahradní techniku. Prodej nářadí a jeho příslušenství: ruční nářadí značek NAREX ,FLEX,BERNER,MONTOLIT,HITACHI,DEWALT elektronářadí vrtáky do dřeva, kovu, betonu brusivo kotouče diamantové, abrasivní, drátěné, stopkové, pilové řemeslnické ruční nářadí pneumatická a stříkací technika kotvení, spojovací materiál vruty, hmoždinky, hřebíky benzínové a řetězové pily drtiče odpadu ,kotoučky do tachografů


Plastové jednorázové nádobí, prodej - kelímky, talíře, tácky a příbory

Plastové jednorázové nádobí, prodej - kelímky, talíře, tácky a příbory

Poptáváte nádobí pro jednorázové použití? Plastové kelímky, talíře a další sortiment pro různé příležitosti dodává v Opavě a Ostravě firma Chovancová Ilona. V gastroskladu a e - shopu lze zakoupit příbory, jako jsou kávové lžičky, jogurtové a koktejlové lžíce, UH nože, vidličky a vidličky na hranolky. Také kelímky, tácky, misky na guláš, talíře, menu boxy 2 - dílné dělené a nedělené. Mimo jiné dodáváme napichovátka, míchátka, palmičky do pohárů, brčka s ozdobou, stébla na ledovou tříšť a koktejly, lopatky na led a zmrzlinu. Při objednávce nad 10 000 Kč je dopravné zdarma. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.


Prodej a servis AKU vrtaček, brusek i šroubováků Milwaukee - eshop s širokým sortimentem nářadí

Prodej a servis AKU vrtaček, brusek i šroubováků Milwaukee - eshop s širokým sortimentem nářadí

Chcete si pořídit kvalitní nářadí, ale nemáte čas ani chuť chodit po obchodech? Na našem eshopu si můžete jednoduše vybrat profesionální elektrické ruční nářadí značky Milwaukee a další produkty přímo z pohodlí vašeho domova! V naší nabídce nářadí můžete vybírat z: - elektrických kladiv, - brusek, - vrtaček, - šroubováků, - fréz, - pil, - nůžek na kov aj. Kromě samotného prodeje pro vás zajistíme také servis, ať už záruční či pozáruční a další příslušenství i spotřební materiál, který je pro nářadí potřebný: - vrtáky, - brusné a řezné kotouče, - korunky, - pilky a spoustu dalších. Objednejte si pohodlně a rychle nářadí Milwaukee, které je zárukou kvality a profesionality!


Nářadí pro dílnu, servis, vybavení pro kutily i profesionály - vše za skvělé ceny na eshopu

Nářadí pro dílnu, servis, vybavení pro kutily i profesionály - vše za skvělé ceny na eshopu

Potřebujete dovybavit Vaši dílnu? Sháníte kvalitní nářadí za skvělé ceny? Pak navštivte e-shop firmy AGS svetpostrikovacu.cz. Najdete zde širokou nabídku nářadí pro dílnu, servis, domácnost i vybavení pro kutily a profesionály. Najdete u nás: - nářadí pro dílnu, domácnost a servis – gola sady, sady nářadí, kladiva, šroubováky, ploché klíče, stahováky, pájecí a mazací techniku, sady vrtáků a další - dílenské vybavení – zvedáky, hevery, kompresory, svěráky, svářecí technika - měřidla a zkušební přístroje - montážní lampy, svítilny a navijáky - samonavíjecí bubny - ruční čerpadla a odsávačky - kanystry, trychtýře a příslušenství - vysokotlaké čističe V našem e-shopu máte dílenské vybavení pěkně pohromadě