Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Stříbro, lokalita Za Stadionem - 1. část - dopravní a technická infrastruktura

Stříbro, lokalita Za Stadionem - 1. část - dopravní a technická infrastruktura

Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace dopravní a technické infrastruktury na severovýchodním okraji města Stříbra v prostoru jižně od Palackého ulice mezi sportovním areálem s fotbalovým hřištěm a izolovanou zástavbou v ulici K Floriánu. V rámci plnění budou realizovány tyto stavební objekty: SO 101a Úpravy na II/193, SO 101b Páteřní komunikace, SO 102 MK D1 - Větev A, SO 103 MK D1 - Větev B, SO 104 MK D1 - Větev C1 + Větev C2, SO 106 MK D1 - Větev E, SO 301 Dešťová kanalizace, SO 302 Tlaková kanalizace, SO 303 Vodovodní řad, SO 401 Veřejné osvětlení, SO 501 NTL Plynovody a přípojky, SO 502 Přeložka stávajícího NTL plynovodu, SO 701 Nové oplocení a SO 801 Příprava území.
Předmět veřejné zakázky přesně specifikují Smlouva o dílo (příloha č.1 Zadávací dokumentace) a projektová dokumentace pro provádění stavby zpracovaná společností D PROJEKT PLZEŇ Nedvěd s.r.o., IČ 26388791 (příloha č.2 Zadávací dokumentace).
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2020 08:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Stříbro

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Plzeň-sever

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
24.04.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Stříbro

Zadavatel ulice:
Masarykovo nám. 1

Zadavatel PSČ:
349 01

Zadavatel obec:
Stříbro

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45233100-0
Stavební úpravy pro komunikace

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch

Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch

Naše firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. Vysoké Mýto je naprostý specialista na výstavby silnic, rekonstrukce komunikací a náměstí. Dále realizujeme zpevněné plochy v areálech průmyslových závodů. Provádíme tyto práce: Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch Výstavby inženýrských sítí: Kanalizace, vodovod,plyn, veřejné osvětlení, rozvody NN, telekomunikační vedení, aj. Kompletní dodávky také obsahují námi vypracovanou projektovou dokumentaci.


Realizace dopravních staveb Plzeň

Realizace dopravních staveb Plzeň

Hledáte zavedenou a spolehlivou stavební společnost se specializací na dopravní stavby? Činností naší firmy Florian servis s.r.o. jsou dodávky dopravních staveb, pozemních komunikací i stavby inženýrské. Realizujeme mosty, lávky, propustky, opěrné zdi, chodníky, místní komunikace i polní či lesní cesty a další stavební práce. Disponujeme potřebným odborným, personálním i technickým zázemím a naše společnost dbá jak na bezpečnost svých zaměstnanců, tak na vysokou kvalitu prováděných prací. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, zdarma Vám vypracujeme cenovou kalkulaci či položkový rozpočet a zodpovíme Vaše případné dotazy.


LED úsporné průmyslové a veřejné osvětlení, které se opravdu vyplatí

LED úsporné průmyslové a veřejné osvětlení, které se opravdu vyplatí

V oblasti LED úsporného osvětlení jsme opravdovými odborníky. Díky našemu vybavení, odborným znalostem i zkušenostem vám poskytneme profesionální servis od odborného poradenství, přes 3D vizualizace, až po výběr nejvhodnějších komponentů a odbornou instalací úsporného osvětlení. Úsporné osvětlení, které se opravdu vyplatí: - průmyslové osvětlení hal a skladů - venkovní a veřejné osvětlení (pro vybavení měst a obcí, soukromých pozemků) Rádi vám vypracujeme nezávaznou studii, ze které se můžete přesvědčit o návratnosti investice.


Opravy a rekonstrukce dopravních staveb -  silnice, veřejné komunikace

Opravy a rekonstrukce dopravních staveb - silnice, veřejné komunikace

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti zemních a výkopových prací jsme spolehlivým partnerem pro realizace oprav a rekonstrukce dopravních staveb. Opravy a rekonstrukce silnic a dalších komunikací jsme schopni realizovat nejen v Ivančicích a Rosicích, ale celé oblasti Brna- venkov. Máme zkušenosti jak s rekonstrukcemi velkých dopravních staveb, tak i menších - podíleli jsme s například na modernizaci dálnice D1. Není tedy pro nás problémem zajistit rekonstrukci dálnic, krajských silnic, ale i cest a komunikací v obcích. Jsme schopni realizovat komplexní rekonstrukce a modernizace nebo pouze dílčí opravy.


Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Snažíte se najít kvalitní firmu, která by se postarala o rekonstrukci plynovodů? Ostravská společnost Glumbík s.r.o. je specialistou na opravy, rekonstrukce, montáž i výstavbu plynovodů. Své zakázky realizuje především v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji, ale po domluvě jsme Vám k dispozici kdekoli v České republice i na Slovensku. Kvalitní a hlavně rychlé služby: - montáž, rekonstrukce, oprava, dodávka plynovodů i ropovodů - montáž trasových uzávěrů - svařování a izolování potrubí - demontáž potrubí - zemní práce a práce s jeřábem. Máme k dispozici zkušené a vyškolené pracovníky, výborné technické vybavení a bohaté zkušenosti. Tím vším se řadíme mezi špičky v oboru. Dokážeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníků, aby byli maximálně spokojeni, proto neváhejte a obraťte se na nás!


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s.,divize Inženýrské stavitelství, oblast AT a speciálních prací se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.