UK – SBZ – Kompletní rekonstrukce Celetná 13 – Interiérové vybavení

UK – SBZ – Kompletní rekonstrukce Celetná 13 – Interiérové vybavení

Předmětem tohoto otevřeného nadlimitního zadávacího řízení je dodávka a instalace interiérového vybavení (nábytku) pro rekonstruovaný objekt Celetná 13. Podrobnosti plnění jsou uvedeny v přílohách ZD.
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2019 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Univerzita Karlova, Rektorát

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.06.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Karlova, Rektorát

Zadavatel IČ:
00216208

Zadavatel ulice:
Ovocný trh 560/5

Zadavatel PSČ:
116 36

Zadavatel obec:
Praha 1

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.cuni.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vestavné skříně do Vaší ložnice a předsíně, výroba na míru do Vašeho interiéru

Vestavné skříně do Vaší ložnice a předsíně, výroba na míru do Vašeho interiéru

Hledáte úložný prostor, který je elegantní, praktický a šetří místo? Vestavěné skříně jsou ideální volbou pro moderní domovy. Jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho prostoru, od podlahy až po strop, a poskytly vám maximální úložný prostor bez zbytečného zabírání místa. Dokonale se hodí do daného prostoru a lze je navrhnout tak, aby odpovídaly specifickým potřebám a stylu interiéru. Nabízí flexibilní úložné řešení s možností výběru materiálů, povrchových úprav a doplňků. Vestavěné skříně přinášejí nejen praktičnost, ale také estetický prvek do každé místnosti. Jsou ideální pro nepravidelné půdorysy nebo podkrovní prostory, kde tradiční nábytek nemusí sedět správně. Navíc si můžete vybrat z různých materiálů, barev a povrchových úprav, aby vaše skříň ladila s ostatním interiérem. Investice do vestavěné skříně se vyplatí díky její dlouhodobé hodnotě a přizpůsobivosti. Je to chytrý způsob, jak zvýšit hodnotu vašeho domova a zároveň udržet pořádek a styl. Kontaktujte TP interier morava s.r.o. a stylizujte svůj domov ještě dnes!


Polotovary pro stolaře za dobré ceny - výroba schodiště a nábytku z masivu na míru

Polotovary pro stolaře za dobré ceny - výroba schodiště a nábytku z masivu na míru

Pokud chcete kvalitní nábytek a schodiště přímo do vašeho interiéru, pak se neváhejte obrátit na firmu PODHAJI s.r.o. ve Vizovicích u Zlína. V letošním roce uvedla do provozu nové obráběcí centrum, díky kterému Vám vyrobí kvalitní výrobky, schodiště a nábytek z masívu na míru za dobré ceny. Díky našemu nábytku bude Váš interiér podle Vaších představ. V poslední době je velký zájem také o dřevěná schodiště, díky tomu jsme zahájili výrobu kvalitních schodišť. Schodiště Vám vyrobíme i namontujeme podle předem daných rozměrů a vybereme nejvýhodnější variantu. Naši zaměstnanci Vám vždy rádi a ochotně poradí. Najdete nás v nově zrekonstruovaném areálu na adrese Lutonina 138 ve Vizovicích. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Lavice do čekáren - čalouněné, plastové i dřevěné židle z kvalitních komponentů

Lavice do čekáren - čalouněné, plastové i dřevěné židle z kvalitních komponentů

Pokud sháníte lavice vhodné do čekáren, ordinací nebo jiných veřejných prostor navštivte náš e-shop zidle24h.cz, kde si vyberete ze široké nabídky čalouněných, plastových a dřevěných lavic z kvalitních komponentů. Můžete si vybrat lavice z těchto materiálu a variant: - plastové - kvalitní plast zaručuje lehkou údržbu - dřevěné - sedák i opěrák z lakované bukové překližky - čalouněné - chromované - dvoumístný - čtyřmístný modul - kombinace 2 - 4 sedáků se stolkem Ke krajním sedákům je možno domontovat područky, podnože lavic jsou upraveny pochromováním. Lavice jsou dodávány v rozloženém stavu s montážním materiálem a návodem, kde zaručujeme jednoduchou montáž Na základě Vaší objednávky jsme schopni lavice do čekáren expedovat ihned. Díky vlastní výrobě se můžeme přizpůsobit vaším nárokům jako je materiál a barevná varianta lavice. Rádi projednáme Vaše individuální podmínky. Neváhejte nás kontaktovat jsme spolehlivá společnost, která vám ráda zpříjemní čekání v čekárně, díky naším pohodlným lavicím a židlím.


Vestavěné skříně na míru do ložnicí, pokojů i chodeb včetně zaměření, dopravy a montáže

Vestavěné skříně na míru do ložnicí, pokojů i chodeb včetně zaměření, dopravy a montáže

Potřebujete ve vašem domě nebo bytě vyřešit úložné prostory pomocí vestavných skříní? Potřebujete vestavěnou skříň do ložnice nebo pokoje? Rádi byste využili prostor na Vaší chodbě k realizaci vestavěné skříně? Vestavěné skříně vyráběné na míru v různých provedeních, barevných i materiálových kombinacích dodává na Znojemsku Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s. Na začátku realizace zakázky provedeme zaměření a následně 3D vizualizaci návrhu vestavěné skříně v prostoru dle rozměru a požadavků klienta. Následně probereme s klientem možnosti výběru materiálu nebo barevného provedení. Dodáváme i skříně z masivu, které je možné mořit do různých odstínů. Naše vestavěné skříně jsou kvalitním, českým výrobkem. Navrhujeme skříně na míru do různých prostor, jako jsou ložnice, pokoje nebo chodby.


Zakázkové stolařství a truhlářství – profesionální výroba kuchyní, skříní a nábytku na míru

Zakázkové stolařství a truhlářství – profesionální výroba kuchyní, skříní a nábytku na míru

Přejete si pořídit originální nábytek na míru a nevíte, na které stolařství či truhlářství se obrátit? Jste z okolí Zlína a hledáte moderní nebo klasický styl? V tom případě kontaktuje TOM stolařství, které Vám splní Vaše přání a potřeby. TOM stolařství se zaměřuje na výrobu kuchyní, skříní a nábytku. Vyrábí z masivu, dřevotřísky a s lakovaným nebo foliovaným povrchem tak, aby nábytek ladil k interiéru zákazníků a odpovídal jejich představám a očekáváním. Zkrášlete svůj domov novou kuchyní a nábytkem a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Dětské a studentské pokoje vyráběné na zakázku– nábytek pro všechny věkové kategorie

Dětské a studentské pokoje vyráběné na zakázku– nábytek pro všechny věkové kategorie

Od prvopočátku je důležité, aby dětský pokoj podněcoval kreativitu a učení. Nábytek na míru umožňuje přizpůsobit prostor individuálním potřebám a zájmům každého dítěte. Ať už je to stůl s dostatečným prostorem pro umělecké projekty nebo postel, která se večer promění v pevnost pro dobrodružství, veškerý nábytek do pokoje školáků nebo vysokoškoláků Vám na míru zhotoví Katpet, výroba nábytku s.r.o. z Olomouce. Jakmile děti povyrostou a stanou se vysokoškoláky, jejich potřeby se mění. Potřebují místo, kde mohou soustředit se na studium, ale zároveň relaxovat a nabrat síly. Nábytek do pokoje pro vysokoškoláky je navržen tak, aby byl nejen funkční a stylový, ale také aby vydržel nároky studentského života. Ergonomické stoly, prostorné knihovny a pohodlné postele jsou jen začátek. Investice do nábytku na míru se vyplatí. Nejenže podporuje akademický úspěch, ale také pomáhá vytvářet prostředí, kde se mladí lidé mohou cítit jako doma, i když jsou daleko od rodiny. Je to investice do jejich budoucnosti.