Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 10 dní.


HC Nechranice – generální oprava TG 1 a TG 2 a HC Nechranice – rozvodna 22 kV a 6 kV

HC Nechranice – generální oprava TG 1 a TG 2 a HC Nechranice – rozvodna 22 kV a 6 kV

Předmětem zakázky je realizace generální opravy HC Nechranice za účelem zajištění dlouhodobého a bezporuchového provozu v dalších letech:
a) oprava technologického zařízení – hydrotechnická zařízení, turbíny a příslušenství, generátory
b) výměna 2 ks klapkových uzávěrů DN 2600
c) výměna snímačů MaR soustrojí
d) úprava technologické elektroinstalace TG 1 a TG 2
e) úprava ventilace transformátorů
f) buzení generátorů – servisní prohlídka, upgrade sw, kontrola nastavení a revize systému
g) náhradní díly
h) oprava rozvodny 22 kV a 6 kV

Technické podklady, včetně stávajících parametrů instalovaného zařízení, situace umístění a hydrologických údajů jsou součástí zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2019 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Povodí Ohře, státní podnik

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Chomutov

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
23.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Povodí Ohře, státní podnik

Zadavatel IČ:
70889988

Zadavatel ulice:
Bezručova 4219

Zadavatel PSČ:
430 03

Zadavatel obec:
Chomutov

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45240000-1
Výstavba vodních děl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zasakovací systémy, krechty - pro zasakování dešťových vod, srážkové vody

Zasakovací systémy, krechty - pro zasakování dešťových vod, srážkové vody

Pokud realizujete stavbu rodinného domu, nezapomeňte, že je dle platné legislativy povinné zajistit likvidaci dešťových vod zasakováním. Společnost EKODRILL, s.r.o. Zlín dodává zasakovací systémy, krechty pro zasakování dešťových vod, srážkové vody. Přijímáme zakázky v regionu Zlínský kraj i Přerově, Olomouci. Nesprávné řešení odvodu dešťové vody může způsobit važné problémy, naše firma navrhne vhodný druh zasakovacího zařízení a vyřeší problém efektivně likvidací či odvedením vody mimo pozemek. Odvod srážkové vody z pozemku lze řešit pomocí vsakovacích objektů, dešťové kanalizace či přírodních koryt. Provedeme: - návrh vhodného zasakovacího zařízení - terénní průzkumné sondy - zkoušky, posudky od hydrogeologa - realizace zasakovacího zařízení - zasakovací vrty, krechty, podzemní štěrkový prostor ...


Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

Vakuové systémy, vakuové generátory, ejektory, senzory, přísavky. Kompletní zakázka

Hledáte specialistu na vakuové systémy? Firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o. nejen že prodává, ale i montuje zakázky. Konstrukční řada CONVUM. Ejektory: -vakuové generátory a ejektory na principu Venturiho trubice pro vytváření podtlaku, k dispozici jsou jednotlivé přístroje nebo kompletní jednotky včetně integrovaného připojení na řídící systémy. Senzory: -tlakové spínače přetlaku nebo vakua s rozpínací nebo spínací funkcí, pomocí programového menu je možné individuálně nastavit mnoho parametrů. Přísavky: -vakuové přísavky s širokými možnostmi využití, různé materiály, tvary a konstrukce pro nejrůznější aplikace. Příslušenství: -pro vakuové přístroje: filtr tlumič hluku škrtící ventil manometr. a dále vakuové systémy konstrukční řada MODUFLEX -vakuové generátory řady MODUFLEX pro použití v mnoha průmyslových aplikacích, snadná integrace do modulárního systému ventilových ostrovů řady Moduflex. Katalogy s podrobným popisem naleznete na našich webových stránkách.


Chytrý byt - výroba, prodej inteligentní elektroinstalace a skleněné dotykové ovladače, vypínače

Chytrý byt - výroba, prodej inteligentní elektroinstalace a skleněné dotykové ovladače, vypínače

V současné době roste u novostaveb tlak na nízkou spotřebu energie a zdravé prostředí, proto se zvyšuje zájem o inteligentní elektroinstalace, tyto umožní řízení různých systémů celého domu současně a sledování potencionálně nebezpečných stavů. Vhodným řešením je inteligentní systém ChytrýByt od společnosti MICRONIC Přerov, s.r.o. Dále dodáváme systém TopeníChytře pro zónovou regulaci vytápění a kotelen. K ovládání lze využít skleněné dotykové vypínače, které dodáváme v originálním designu na míru. Dotykové ovladače lze využít pro všechny funkce od řízení topení (termostat), ovládání světel, vrat apod., jsou hezké a šetří hodně místa na zdi. Rádi Vám poradíme, navrhneme a případně i nainstalujeme spolehlivé řešení. Náš software umožňuje provádění změn na řízení i běžným uživatelům bez znalostí programování, v různých úrovních oprávnění. Náš systém využívá spolehlivé jednotky ověřené i v průmyslu: - je navržen formou stavebnice se sběrnicí - systém efektivně řídí různé technologie v domě - využití je v bytech, rodinných domech, bytových domech i průmyslových budovách - můžeme jej propojit i na systém zabezpečení EZS Jablotron100 Skleněný dotykový ovladač s termostatem získal ocenění návštěvníků na výstavě Infotherma2018 - 2. místo v soutěži TOP výrobek. Nabízíme konzultaci a předvedení u nás na firmě nebo různých výstavách. Nabízíme možnost efektivní spolupráce na realizacích i s běžnými elektroinstalačními firmami po celé ČR a SR. Neváhejte se na nás obrátit. Pomáháme Vám žít pohodlněji, a v bezpečí. Bydlete „chytře“. Tým Micronic Přerov s.r.o.


Kvalitní a spolehlivé domovní a průmyslové elektromontáže

Kvalitní a spolehlivé domovní a průmyslové elektromontáže

EPRO Trutnov s.r.o. Dvůr Králové, Hostinné, Úpice Nabízíme kvalitní práce v oboru elektro včetně elektromontáže a elektroinstalace. Všem svým zákazníkům provedeme kompletní elektromontáže včetně revize. Firma EPRO je velkoobchodním a maloobchodním prodejcem elektroinstalačního materiálu. Naše firma působí v těchto městech jako je Trutnov, Dvůr Králové, Hostinné, Úpice a v dalších okolních městech. Elektromontáže Domovní instalace Průmyslové instalace Opravy elektroinstalace Pokud sháníte právě tyto služby a jste z okolí Úpice nebo Trutnova, neváhejte nás kontaktovat.


Výpočty poplatků za znečištění ovzduší, o ochraně ovzduší

Výpočty poplatků za znečištění ovzduší, o ochraně ovzduší

Potřebujete firmu co Vám vypočítá poplatky za znečištění ovzduší? Se vším Vám pomůže firma Detekta s.r.o. z Brna. Je to autorizovaná firma podle zákona o ochraně ovzduší č.201/2012 Sb., autorizovaná rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2215/740/05. Dále nabízíme služby: -laboratorní měření emisí -odborné posudky -rozptylové studie -vypracování provozního řádu dle vyhl. 415/2012 Sb. -audity zdrojů znečišťování ovzduší -poradenství v problematice zdrojů znečištění ovzduší.


eddyNCDT – snímače na bázi vířivých proudů – nová generace

eddyNCDT – snímače na bázi vířivých proudů – nová generace

Nová generace snímačů eddyNCDT pracujících na bázi vířivých proudů od společnosti Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o. jsou určeny pro práci v náročných podmínkách, tedy podmínkách s výskytem prachu a tlaku. Vysokou stabilitu signálu i při změnách okolní teploty zajišťuje patentovaný postup. Díky pohodlnému intuitivnímu ovládání s pomocí webového rozhraní bez nutnosti instalace jiného softwaru je možné veškerá nastavení kdykoliv upravovat a sledovat. Základní výrobní kalibrace snímačů je nastavena na železo a hliník. Více informací o výhodách eddyNCDT snímačů Vám ochotně poskytnou profesionálové ze společnosti Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.