COV LK služeb – SOŠ a SOU Česká Lípa, p. o. – strojní zařízení

COV LK služeb – SOŠ a SOU Česká Lípa, p. o. – strojní zařízení

Předmětem je dodávka následujícího zařízení:
Část 1 – dřevoobráběcí stroje
- f1: Spodní truhlářská frézka s příslušenstvím a podavačem
- f3: Dvouválcová bruska
Část 2 - zařízení pro obor automechanik
- f4: Čtyřsloupový zvedák pro měření geometrie
- f5: Tester pro analýzu systémů vozidel
Část 3 – svařovací technika
- f6: Virtuální svařovací trenažér
- f7: CNC řezací automat + plazmový stroj + plazmový hořák
Část 4 – obráběcí stroje
- f8: Univerzální hrotový soustruh s digitálním odměřováním
- f2: Elektrický závitořez
Část 5 – CNC stroje
- f9: Frézka na výrobu plošných spojů včetně softwaru
- f10: CNC gravírovací stroj včetně softwaru.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2018 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Liberecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Česká Lípa

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
452 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Liberecký kraj

Zadavatel IČ:
70891508

Zadavatel ulice:
U Jezu 642/2a

Zadavatel PSČ:
461 80

Zadavatel obec:
Liberec 2

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimíra Semerádová


Zadavatel web:
http://krajsky-urad.kraj-lbc.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42900000-5
Různá strojní zařízení pro všeobecné účely a speciální strojní zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Efektivní svařovací a montážní linky, přípravky pro automobilový průmysl

Efektivní svařovací a montážní linky, přípravky pro automobilový průmysl

Díky společnosti Chropyňská strojírna může svařování být efektivní. Dodáváme svařovací linky na klíč a svařovací techniku, ta je používaná ve svařovnách hlavně výrobců OEM. Součástí našeho sortimentu jsou také svařovací a montážní přípravky. Poznejte výhody spolupráce s námi i Vy. Chropyňská strojírna nabízí komplexní řešení i pro vaši firmu. Poskytujeme služby, které oceníte: - kompletní plán řešení svařovací linky pro vaši provozovnu - konstrukce 3D a 2D - výroba svařovací linky a dalšího svařovacího zařízení - naprogramování a uvedení svařovací linky do provozu přímo v místě vaší provozovny - kompletní dokumentace včetně návodů na obsluhu a údržbu svařovací linky, proškolení vašeho personálu Podle požadavků zákazníka jsme schopni zrealizovat i jednotlivé částí procesu dodání svařovací linky či svařovací techniky. Chropyňská strojírna nabízí kromě svařovacích linek a svařovací techniky také další služby a výrobky, které oceníte ve svých průmyslových podnicích. Sídlo naší společnosti je v Chropyni. Už více než dvacet let poskytujeme našim zákazníkům prvotřídní řešení na klíč. Úspěšně spolupracujeme s takovými firmami, jako je BMW nebo Škoda. Zavázali jsme se k dodržování zásad pro udržení a neustálé zlepšování systému kvality a životního prostředí.


Vybavení autoservisů, vybavení pneuservisů. Prodej hevery, zvedáky.

Vybavení autoservisů, vybavení pneuservisů. Prodej hevery, zvedáky.

Zkušená firma na vybavení Vašich autoservisů, pneuservisů a karosáren. To je firma MITERAL Ing. Alice Smejkalová. Všechna prodávaná zařízení pocházejí z EU. Regionální zastoupení Praha i Brno. Veškerá naše zařízení jsou určena pro značkové i neznačkové autoservisy. Vybavení pro opravy osobních automobilů, nákladních vozidel a autobusů. Veškeré vybavení pro servisní činnost přivezeme, odborně zprovozníme a zaškolíme obsluhu. Prodej profesionálního vybavení autoservisů a pneuservisů je naše specializace. Zařízení a vybavení: -plničky klimatizací a proplachové sady – špičkové plničky klimatizací a příslušenství -geometrie podvozků – senzorové měření pro osobní a nákladní automobily -zkušebny brzd a testovací linky – pro osobní automobily i nákladní automobily -diagnostika motorů – motortestery a diagnostika řídících jednotek -regloskopy – autoservisní regloskopy s pojezdem pro profesionální kontrolu a seřizování světlometů a měření intenzity osvětlení motorových vozidel, -vybavení pneuservisů – montovací stroje, stahováky, zouvačky, vyvažovačky pneu pro osobní automobily, nákladní vozidla a autobusy -vybavení karosáren – Rozpínací soupravy, rovnací systémy pojízdné a podlahové přípravky, měřící systémy, ruční nářadí a přípravky pro osobní a nákladní vozidla -olejové hospodářství a mazací tuky - výdej Ad Blue, nového oleje a mazacího tuku, vypouštění a odsávání starého oleje, výměna brzdové kapaliny -nabíječky autobaterií, svářečky a plazmové řezání – nabíječky autobaterií, pomocné startovací zdroje, svářečky a technika pro plazmové řezání -zvedáky a hevery – sloupové a bezsloupové zvedáky, plošinové elektrohydraulické vertikální zvedáky. Bližší specifikaci k zařízení naleznete na našich stránkách.


Opravy, repase, ostření, povlakování obráběcích nástrojů - vlastních i od jiných výrobců

Opravy, repase, ostření, povlakování obráběcích nástrojů - vlastních i od jiných výrobců

U starších obráběcích nástrojů je možné provést repase či opravy - podle typu obráběcího nástroje lze takto uspořit 50-70 % nákladů oproti nákupu nového nástroje. Firma VYDONA poskytuje službu ostření, povlakování nástrojů a provádí menší opravy i repase obráběcích nástrojů - vlastních i od jiných výrobců. Je možné si dohodnout termíny pravidelného svozu nástrojů na servis a následný rozvoz. Repase obráběcích násrojů provádíme na extrémně přesných strojích, proto po repasi dosahují nástroje stejného výkonu jako nové. Technologie povlakování nástrojů - nanášíme otěruvzdorné povlaky na obráběcí nástroje, tím zvýšíme ochranu proti jejich opotřebení. Ostření: - dřevoobráběcích a kovoobráběcích nástrojů - pilové kotouče, nástrčné frézy, stopkové frézy, nástroje osazené PKD destičkami - hoblovacích nožů - ostření a lapování profilových HW destiček.


Generální opravy, renovace, modernizace kovoobráběcích strojů, CNC strojů

Generální opravy, renovace, modernizace kovoobráběcích strojů, CNC strojů

U starších kovoobráběcích strojů bývá nutností modernizace na nový řídící systém, případně generální oprava, kdy je nutná celková renovace mechanické části stroje, výměna elektrické části i řídícího systému. Společnost CNC–INTERSERVICE Zlín zaměstnává vysoce kvalifikované montéry a techniky, kteří posoudí stav staršího stroje a po dohodě s majitelem provedou modernizaci či generální opravu stroje. Po renovaci či generální opravě získáte stroj s lepšími či stejnými parametry jako u stroje nového. Zvýší se produktivita obrábění, sníží se poruchovost a zjednoduší obsluha řídícího systému. Výsledkem je tedy výkonnější CNC stroj, u nějž je zaručena vysoká provozní spolehlivost do dalších let.


Zajistíme všechno potřebné vybavení pro Váš autoservis

Zajistíme všechno potřebné vybavení pro Váš autoservis

Hledáte-li spolehlivého a zkušeného prodejce veškerého technického vybavení pro autoservisy, obraťte se na společnost Vybavení autoservisu Jiří Mejzlík. Naši specializací je vybavování autodílen podle přání našich zákazníků. Naleznete u nás široký sortiment technického vybavení pro autoservisy od předních světových výrobců autoservisní techniky, jako je MANATEC, MECLUBE, LUJAN nebo SIRIO. Našim zákazníkům navíc poskytujeme služby dovozu, montáže a servisu technického vybavení. Ve společnosti Vybavení autoservisu Jiří Mejzlík můžete zakoupit: - startovací vozíky - testovací linky - plničky klimatizací - zařízení pro geometrii kol - mazací soupravy - hydraulické detektory vůlí - regloskopy - autozvedáky - vysavače, tlakové čistíce stroje atd.


Prodej plasmové pálicí stroje odbočkové značka ForCUT

Prodej plasmové pálicí stroje odbočkové značka ForCUT

Uvažujete o koupi plasmového (plazmového) pálicího stroje? Firma FORMICA WELD spol. s r.o. se specializuje na značku ForCUT včetně hořáku. Prodává několik typů této značky: Vysoce výkonné plazmové řezací zařízení se vyrábí se vzduchem nebo kapalinou chlazeným ručním nebo strojním hořákem. Zvlášť vhodné pro částečně automatizované řezaní v náročných podmínkách např. na šrotištích a v dílnách. Jsou určené pro řezaní veškerých elektricky vodivých materiálů na přímé a tvarové řezy, také na ukosování. Centrální přípoj hořáku, bezkontaktní zapalování, regulátor vzduchu, kontrola plazmového plynu, kontrola chybějící fáze, kontrola tepelného přetížení, indikace plazmový oblouk zapnutý,kontrola zkratu hořáku.