COV LK služeb – SOŠ a SOU Česká Lípa, p. o. – strojní zařízení

COV LK služeb – SOŠ a SOU Česká Lípa, p. o. – strojní zařízení

Předmětem je dodávka následujícího zařízení:
Část 1 – dřevoobráběcí stroje
- f1: Spodní truhlářská frézka s příslušenstvím a podavačem
- f3: Dvouválcová bruska
Část 2 - zařízení pro obor automechanik
- f4: Čtyřsloupový zvedák pro měření geometrie
- f5: Tester pro analýzu systémů vozidel
Část 3 – svařovací technika
- f6: Virtuální svařovací trenažér
- f7: CNC řezací automat + plazmový stroj + plazmový hořák
Část 4 – obráběcí stroje
- f8: Univerzální hrotový soustruh s digitálním odměřováním
- f2: Elektrický závitořez
Část 5 – CNC stroje
- f9: Frézka na výrobu plošných spojů včetně softwaru
- f10: CNC gravírovací stroj včetně softwaru.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2018 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Liberecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Česká Lípa

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
452 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Liberecký kraj

Zadavatel IČ:
70891508

Zadavatel ulice:
U Jezu 642/2a

Zadavatel PSČ:
461 80

Zadavatel obec:
Liberec 2

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimíra Semerádová


Zadavatel web:
http://krajsky-urad.kraj-lbc.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42900000-5
Různá strojní zařízení pro všeobecné účely a speciální strojní zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Malé obráběcí stroje pro kovoobrábění, srážení hran, ostření nástrojů - ostřičky vrtáků, fréz

Malé obráběcí stroje pro kovoobrábění, srážení hran, ostření nástrojů - ostřičky vrtáků, fréz

Strojírenské firmy, kovoobráběcí dílny i dílny škol a učilišť potřebují malé obráběcí stroje pro vlastní výrobu. Na Zlínsku dodává stroje pro srážení hran, ostření nástrojů a další vybavení dílen firma VABEX s.r.o. . Provozovna firmy je nedaleko Zlína - ve Vizovicích. Dodáváme: - stroje pro srážení hran - srážeče hran - stroje pro ostření nástrojů - ostřičky vrtáků a fréz - vzduchové, elektrické závitořezy - orovnávače brusného kotouče - břemenové magnety - strojní svěráky - profesionální obráběcí stroje. Srážení hran: - univerzální srážeč hran SHE-VAB03, SHE-VAB05 - univerzální elektrický srážeč hran SHE-VAB01, SHE-VAB02 - přenosný elektrický ruční srážeč hran s úhlovým vedením Ostření nástrojů: - přesná ostřička na vrtáky VDG-13A + NA13-20 - na broušení, ostření vrtáků - ostřička vrtáků VDG-25, VDG-30, OV-VAB26 - ostřička na ostření fréz VEG-13A, VEG-25A.


Vybavení kovoobráběcích dílen, průmyslové značení - nová prodejna

Vybavení kovoobráběcích dílen, průmyslové značení - nová prodejna

Ucelený sortiment vybavení kovoobráběcích dílen dodá firma VABEX s.r.o. Navštivte naši novou prodejnu na adr. Vizovice, Růžová 1349 - najdete nás 10 km od Zlína. Dodáme průmyslové značení, upínací nástroje, strojní svěráky, měřidla, obráběcí nástroje a další vybavení dílny. Vybavení dílen: - průmyslové značení - laserové popisovací zařízení, pneumatické stolní mikroúderové zařízení - výkonné strojní svěráky - klasické, nerezové, brusičské, hydraulické, mechanické, pneumatické, příruční, modulární, dělené, samostředící, sinusové, sklopnootočné - upínací nástroje - upínací sklíčidla, držáky, desky, úhelníky, magnetické upínače - nástroje, nářadí - frézy, NC navrtáváky, vrtáky, výstružníky, závitníky, záhlubníky, závitořezy - měřidla - mikrometry, posuvná měřidla, koncové měrky, strojní vodováha, závitové kalibry a další.


Svařovací inventory pro ruční svařování obalenou elektrodou. Vysoký výkon.

Svařovací inventory pro ruční svařování obalenou elektrodou. Vysoký výkon.

Novinkový stejnosměrný svařovací zdroj v novém designu. To jsou svařovací inventory TARA TT142 svařovací invertor s nabíječkou, který naleznete ve firmě FORMICA WELD spol. s r.o. v Brně. Možnost zakoupit i přes eshop. Vybavený digitálním ukazatelem. Proč právě tento inventor? -Zdroj využívá moderních poznatků z oblasti výkonové a řídicí elektroniky. -I proto se vyznačuje vysokým výkonem při nízké hmotnosti a dobrými svařovacímí vlastnostmi. -Maximální jmenovitý vstupní proud 25,8 A -Jmenovité napětí naprázdno 98 V -Regulační rozsah 3 - 140 A -Regulace plynulá -Antistick ano -Hot start ano -Nabíjecí proud 1 - 60 A -Napětí akumulátoru 12 V, 24 V -Zatěžovatel 100% 80 A / 23,2 V 35% 140 A / 25,6 V -Hmotnost bez příslušenství 5 kg -Rozměry 13,5 x 19 x 34 cm -Stupeň krytí IP 21 -Lze použít elektrody od průměru 1,6 mm do průměru 3,2 mm. -Dokáže svařovat materiály od tloušťky 0,8 mm. Samozřejmě že u nás naleznete i jiné značky svařovacích inventorů: -PICO 162, PICO 162 -GAMA 141, GAMA 1500D, GAMA 151, GAMA 1550, GAMA 161, GAMA 1700D, GAMA 1750, GAMA 1950 -PEGAS 160 -PINGL 160 -TARA 180, TARA 181, TARA 200, TARA 201. Rádi poradíme s ideálním svářecím strojem přímo pro Vás.


Srovnávací fréza StabilHead DP VBD pro efektivní obrábění dřeva, drážkování

Srovnávací fréza StabilHead DP VBD pro efektivní obrábění dřeva, drážkování

Na mezinárodním veletrhu WOOD-TEC představila firma VYDONA s.r.o. v r.2017 srovnávací frézu StabilHead DP VBD, která patří mezi efektivní nástroje pro obrábění dřeva. Výhodou je nízká hlučnost, hmotnost a vyšší životnost. Srovnávací fréza DP VBD: - stabilní hlava z lehké tvrzené AL slitiny - vysoká kvalita obrobeného povrchu - odvod třísek po HW nosiči DP břitů - jednoduchá a rychlá výměna DP břitů - velká plocha pro přeostření 2mm - počet přeostření až 5x - malá zátěž na pohon díky nižší hmotnosti - nízká provozní hlučnost. Využiží má pro zarovnání dílců před olepováním a sousledné nebo nesousledné obrábění. Obrábění: - dřevotřískové a dřevovláknité desky (MDF, DTD...), nepotažených i potažených papírem, plastem nebo dýhou - plasty vyztužené skelnými nebo uhlíkovými vlákny.


Prodej svařovacích hořáků, svářecích kabelů a jejich náhradních dílů - servis

Prodej svařovacích hořáků, svářecích kabelů a jejich náhradních dílů - servis

Sháníte svářecí hořáky a kabely nebo jejich náhradní díly? Potřebujete servis záruční či pozáruční na svařovací hořáky? Pak se obraťte na firmu Svářecí technika WELDPOINT s.r.o. v Zákřanech u Brna. Vybírat můžete ze svařovacích hořáků: Hořáky svařovací určené pro svařování metodami MIG/MAG, na které dodáváme i náhradní díly. Všechny svařovací hořáky se připojují ke stroji pomocí EUROKONCOVKY. - vodou chlazené - plynem chlazené Hořáky svařovací TIG, ke kterým dodáváme náhradní díly. - Hořáky TIG plynem chlazené - Hořáky TIG vodou chlazené - Hořáky TIG s ventilem - Připojovací konektory TIG hořáků Svářecí kabely MMA používáme pouze s gumovým pláštěm (H01N2-D), protože jsou odolnější oproti kabelům s PVC pláštěm – lépe snášejí teplo, nelámou se na mrazu a jsou ohebnější a tím mají delší životnost. Kabely vybíráme dle proudového zátěžového svařovacího zdroje. Díly ke svářecím kabelům : - rychlospojky proudové - svářecí kabely metráž - zemnící svěrky a držáky elektrod - kabelová oka


Nová prodejna - strojní svěráky, upínací nástroje do dílen, magnetické upínače

Nová prodejna - strojní svěráky, upínací nástroje do dílen, magnetické upínače

Majitelé kovoobráběcích dílen mohou pořídit vybavení v nové prodejně firmy VABEX s.r.o., kterou najdete nedaleko Zlína na adrese Vizovice, Růžová 1349. Pořídit zde můžete strojní svěráky, upínací nástroje, magnetické upínače i další vybavení do dílen. Veškeré zboží zakoupíte i na eshopu firmy shop.strojnisveraky.cz . Výkonné strojní svěráky: - hydraulické, pneumatické, mechanické, příruční svěráky - modulární, samostředící, sinusové, sklopno-otočné svěráky - dělené svěráky k upínání velkých obrobků - nerezové svěráky - náhradní čelisti a díly ke svěráku. Upínací nástroje, magnetické upínače: - upínací magnetické desky - elektropermanentní magnetické upínače - nástrojové upínače - kleštinové upínače, upínací sklíčidla, držáky, čepy - vícenásobné upínání - upínací desky, úhelníky.