COV LK služeb – SOŠ a SOU Česká Lípa, p. o. – strojní zařízení

COV LK služeb – SOŠ a SOU Česká Lípa, p. o. – strojní zařízení

Předmětem je dodávka následujícího zařízení:
Část 1 – dřevoobráběcí stroje
- f1: Spodní truhlářská frézka s příslušenstvím a podavačem
- f3: Dvouválcová bruska
Část 2 - zařízení pro obor automechanik
- f4: Čtyřsloupový zvedák pro měření geometrie
- f5: Tester pro analýzu systémů vozidel
Část 3 – svařovací technika
- f6: Virtuální svařovací trenažér
- f7: CNC řezací automat + plazmový stroj + plazmový hořák
Část 4 – obráběcí stroje
- f8: Univerzální hrotový soustruh s digitálním odměřováním
- f2: Elektrický závitořez
Část 5 – CNC stroje
- f9: Frézka na výrobu plošných spojů včetně softwaru
- f10: CNC gravírovací stroj včetně softwaru.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2018 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Liberecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Česká Lípa

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
452 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Liberecký kraj

Zadavatel IČ:
70891508

Zadavatel ulice:
U Jezu 642/2a

Zadavatel PSČ:
461 80

Zadavatel obec:
Liberec 2

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimíra Semerádová


Zadavatel web:
http://krajsky-urad.kraj-lbc.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42900000-5
Různá strojní zařízení pro všeobecné účely a speciální strojní zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojní plazmové řezací zařízení

Strojní plazmové řezací zařízení

For CUT 263 A je nejsilnější model ve výrobním programu plazmových zdrojů společnosti FORMICA WELD spol. s r.o. Je určen na profesionální řezání všech elektricky vodivých materiálů pro automatizované a mechanizované řezání ve spolupráci s CNC řízenými vodícími zařízeními. Jedná se o průmyslové zařízení nejvyšší třídy určené pro řezání v nepřetržitých provozech v nejtěžších podmínkách. Použití: Stroj se širokým výběrem různých typů hořáků. Provedení s oddělenými konzolami umožňuje zvýšit kvalitu řezu a snížit spotřebu spotřebních dílů a zároveň zvýšit produkci výroby. Možnost markování díly se kterými se řeže, přepínání režimu automaticky. Zařízení je určeno pro strojní řezání všech elektricky vodivých materiálů (ocel, nerez, hliník, měď, mosaz a pod.) pomocí vhodné kombinace plynů. Obzvláště vhodné je pro řezání silných nerezových materiálů, které nemůže odřezat autogen nebo laser.


Prodej, oprava svářecí, svařovací technika, svářečky Ostrava

Prodej, oprava svářecí, svařovací technika, svářečky Ostrava

Prodej, oprava svářecí a svařovací techniky v Ostravě zajišťuje společnost DIRETT, s.r.o., která navíc prodává nářadí, elektrocentrály, čistící stroje, svářečky a další nářadí a zařízení. Zajišťuje záruční a pozáruční servis, opravy a údržbu strojů a zařízení. Prodej, oprava, servis: - svářecí, svařovací technika a příslušenství - elektrody a přídavné materiály - elektrické ruční nářadí - plazmové řezací stroje - ruční nářadí - pneumatické nářadí - čistící systémy - odsávací zařízení - vrtáky - brusivo - stříkací technika - řezné nástroje - kompresory - autogenní technika - elektrocentrály (generátory) - nastřelovací a kotevní technika - nabíjecí technika. Jsme nejlépe vybavená a největší půjčovna svařovací techniky, čistících strojů a elektrocentrál na Severní Moravě. Široký sortiment náhradních dílů a spotřebního materiálu máme skladem a zboží je připraveno k okamžitému odběru. U nás si vybere každý! Máme dlouholeté zkušenosti v oboru svařování. Jsme spolehlivým prodejcem a nabízíme profesionální přístup.


Profesionální a rychlý servis elektrického a ručního nářadí i čistících systémů

Profesionální a rychlý servis elektrického a ručního nářadí i čistících systémů

Potřebuje Vaše elektrické či ruční nářadí opravu a nevíte, kam s ním? Doneste ho k nám a naše servisní oddělení se o to postará. Zajišťujeme kvalitní záruční i pozáruční servis svařovací techniky, ručního, elektrického nářadí, čistících systémů a dalších strojů. Provedeme Vám opravu u těchto zařízení: - svářečky, svařovací technika - čistící systémy - stroje na čištění podlah, profesionální vysokotlaké čistící stroje, vysavače, mycí systémy aut, čistící zařízení pro domácnost - sekačky, křovinořezy - motorové, pásové pily - vysokotlaká stříkací technika - potřeby pro malíře, lakýrníky - elektrocentrály - stříkací pistole - kompresory - ruční a elektrické nářadí - řezné a brusné kotouče - vrtáky - autogenní hořáky, řezáky - redukční ventily - diamantová technika - nářadí a potřeby pro autoservisy - garážová technika. Opravu provádějí servisní technici, kteří jsou pravidelně proškolováni a seznamování s nejnovějšími trendy a postupy. Jsme schopni zajistit odvoz techniky nebo vykonat její opravu přímo u Vás!


Půjčovna svařovacích strojů, svařovací invertor, samozatmívací kukla

Půjčovna svařovacích strojů, svařovací invertor, samozatmívací kukla

Nechcete se Vám kupovat svářečka nebo máte v servisu své svařovací stroje? Firma FORMICA WELD spol. s r.o. Brno - Chrlice půjčuje svařovací invertory včetně kompletního příslušenství jako je samozatmívací kukla. Při dlouhodobém půjčení sleva. -Svařovací stroj MIG/MAG vodou chlazený -Svařovací stroj MIG/MAG ForMig 249, -Svařovací invertor přenosný GAMA1500 -Svařovací invertor přenosný GAMA1300D -Transformátor svařovací. Spotřební materiál - elektrody, dráty, je účtován zvlášť. U drátů je možné účtovat jen spotřebované množství. Zaškolení obsluhy a prověření fungování stroje je samozřejmostí. Dále je možnost půjčení samozatmívací kukly. Zavolejte nebo přímo dojeďte na prodejnu v Brně Chrlicích.


Svářecí zdroje -  invertorové konstrukce pro svářecí techniku

Svářecí zdroje - invertorové konstrukce pro svářecí techniku

Hledáte firmu, která poskytuje svářecí zdroje pro svářecí techniku? Pak se podívejte do internetového obchodu společnosti Svářecí technika WELDPOINT s.r.o.,nebo je navštivte v Zákřanech nedaleko Brna. Firma poskytuje svářecí zdroje invertorové konstrukce, které zajistí lepší a přesnější proces svařování. Můžete si tak vybrat z těchto typů zdrojů: - inventory MMA (jednorázové, podpěťové a třífázové) - inventory TIG DC (jednorázové s HF zapalováním a třífázové s HF zapalováním) - inventory TIG AC/DC - inventory MIG/MAG - inventory MIG/MAG pulzní - odbočkové MIG/MAG zdroje - odmagnetování Mimo jiné si můžete vybrat i z komponentů pro svářecí zdroje jako: - podavače drátů - chladící jednotky a příslušenství pro zdroje. Pro úplnou nabídku svářecích zdrojů se podívejte na webové stránky společnosti Svářecí technika WELDPOINT s.r.o..


Výroba dřevoobráběcích nástrojů pro modelárny, výrobní linky

Výroba dřevoobráběcích nástrojů pro modelárny, výrobní linky

Hlavní činností společnosti VYDONA Pravčice je výroba dřevoobráběcích nástrojů, např. pro modelárny i výrobní linky. Dodáváme po celé ČR i do zahraničí - hlavně do Německa, na Slovensko. Jsme prodejci a také servisujeme dřevoobráběcí a kovoobráběcí nástroje a speciální nástrojové systémy na dřevo, kov i plast. Vyrobíme na zakázku také speciální nástroje a nástrojové systémy podle individuálních požadavků zákazníka. Z naší produkce: -nástroje pro modelárny s pájenými HW břity, s výměnnými HW břitovými destičkami, HW monolit -speciální nástroje pro výrobní linky tesařských konstrukcí - frézovací hlavy s HW výměnnými břitovými destičkami, tvarové frézy s pájenými nebo výměnnými HW břity, HW monolitické spirálové frézy, hoblovací válce, -výměnné nože se dvěma či čtyřmi řeznými břity, se skosenými hranami, nože pro drážkovací frézy -drážkovací, srážecí, zaoblovací nože -polotovary ze slinutého karbidu -tyče kruhového průřezu pro stopkové nástroje, tyče obdélníkového průřezu pro pájené břity -kleštinové, hydraulické upínače -smršťovací termooupínače -upínací trny, kleštiny, redukční pouzdra. Kontaktovat nás můžete na telefonu +420573301360.