COV LK služeb – SOŠ a SOU Česká Lípa, p. o. – strojní zařízení

COV LK služeb – SOŠ a SOU Česká Lípa, p. o. – strojní zařízení

Předmětem je dodávka následujícího zařízení:
Část 1 – dřevoobráběcí stroje
- f1: Spodní truhlářská frézka s příslušenstvím a podavačem
- f3: Dvouválcová bruska
Část 2 - zařízení pro obor automechanik
- f4: Čtyřsloupový zvedák pro měření geometrie
- f5: Tester pro analýzu systémů vozidel
Část 3 – svařovací technika
- f6: Virtuální svařovací trenažér
- f7: CNC řezací automat + plazmový stroj + plazmový hořák
Část 4 – obráběcí stroje
- f8: Univerzální hrotový soustruh s digitálním odměřováním
- f2: Elektrický závitořez
Část 5 – CNC stroje
- f9: Frézka na výrobu plošných spojů včetně softwaru
- f10: CNC gravírovací stroj včetně softwaru.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2018 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Liberecký kraj

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Česká Lípa

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
26.06.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Liberecký kraj

Zadavatel IČ:
70891508

Zadavatel ulice:
U Jezu 642/2a

Zadavatel PSČ:
461 80

Zadavatel obec:
Liberec 2

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42900000-5
Různá strojní zařízení pro všeobecné účely a speciální strojní zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Modernizace CNC strojů Čelákovice - profesionální přístup

Modernizace CNC strojů Čelákovice - profesionální přístup

Služby modernizace, programování a oprav CNC strojů na území celé České republiky a Slovenska nabízí firma Kopretina, spolupracující sesterská společnost CZ. TECH Čelákovice. Mimo modernizací CNC strojů se firma zabývá také přestavbou konvenčních strojů na CNC stroje, provádí generální opravy a modernizace elektrických částí obráběcích, svářecích a jiných strojů nebo pracuje na zakázkových projektech elektrovýzbroje CNC strojů. Pokud máte o naše služby zájem, prosím neváhejte nás kontaktovat.


Pneumatické, vzduchové, elektrické závitořezy pro řezání závitů - eshop

Pneumatické, vzduchové, elektrické závitořezy pro řezání závitů - eshop

Při řemeslné činnosti a v průmyslu je často potřeba řezání závitů. Vzduchové či elektrické závitořezy se využívají jako moderní způsob pro řezání závitů. V eshopu firmy VABEX s.r.o. z regionu Zlín můžete objednat pneumatické i elektrické závitořezy a také další nástroje a vybavení do dílen. Novinkou na eshopu je pracovní stůl určený pro uchycení závitořezů vzduchových i elektrických, s možností využití pracovní plochy pro srážení hran obrobků. Zboží k objednání: - elektrický závitořez s ramenem ZEL-M16, ZEL-M30 - vzduchový závitořez s pohyblivým ramenem VAT 708, VAT 716, VAT-1412, VAT-1416, VAT-1612, VAT-1616 - unášecí trn pro závitořezy - vzduchový tlumič k vzduchovému závitořezu - speciální pryžová pružná kleština pro závitníky.


Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Výroba průběžných odmašťovacích a čistících strojů

Průběžné odmašťovací a čistící zařízení, které vyrábí společnost SUMMA spol. s.r.o. ze Šumperka, zabezpečí během čištění ekologické čištění. Tato čistící zařízení skříňového typu jsou vhodné pro náročné průmyslové čištění za pomocí voodu ředitelných prostředků. Průběžné odmašťovací a čistící zařízení od společnosti SUMMA s.r.o: - mají široké spektrum použití díky variabilitě vybavení – vhodné na čištění dílů znečištěných olejem, emulzemi nebo pro čištění dílů před montáží - jsou ekonomicky výhodné a zároveň výkonné - odstraní velký počet nečistot a jsou schopny dosáhnout požadovaného stupně čistoty - pracují na principu tlakového postřiku - stroje jsou vybaveny posuvným dopravníkem, který prochází čistícími zónami – odmašťovací, oplachovou a sušící


Prodej profesionální a spolehlivé autodiagnostiky Bosch pro servisy a autodílny

Prodej profesionální a spolehlivé autodiagnostiky Bosch pro servisy a autodílny

Vzhledem k čím dál většímu počtu elektroniky v automobilu, je nutná také její kontrola a tu vám zajistí profesionální a spolehlivá autodiagnostika od společnosti Autodiagnostika Bosch. Na elektronických systémech, která v autě zajišťují bezpečnost a spolehlivost, se může objevit závada, proto je nutností provést autodiagnostiku vozu. Ta pomáhá odhalit závady ve voze, nebo může změnit konfiguraci systémů vozů. Naše autodiagnostické zařízení si poradí s téměř všemi řídícími jednotkami většiny moderních automobilů a jsou za velmi příznivé ceny. Vybrat si můžete hned z několika řad autodiagnostických zařízení značky Bosch. Kompletní nabídku diagnostických zařízení naleznete na našich webových stránkách.


Strojní plazmové řezací zařízení

Strojní plazmové řezací zařízení

For CUT 263 A je nejsilnější model ve výrobním programu plazmových zdrojů společnosti FORMICA WELD spol. s r.o. Je určen na profesionální řezání všech elektricky vodivých materiálů pro automatizované a mechanizované řezání ve spolupráci s CNC řízenými vodícími zařízeními. Jedná se o průmyslové zařízení nejvyšší třídy určené pro řezání v nepřetržitých provozech v nejtěžších podmínkách. Použití: Stroj se širokým výběrem různých typů hořáků. Provedení s oddělenými konzolami umožňuje zvýšit kvalitu řezu a snížit spotřebu spotřebních dílů a zároveň zvýšit produkci výroby. Možnost markování díly se kterými se řeže, přepínání režimu automaticky. Zařízení je určeno pro strojní řezání všech elektricky vodivých materiálů (ocel, nerez, hliník, měď, mosaz a pod.) pomocí vhodné kombinace plynů. Obzvláště vhodné je pro řezání silných nerezových materiálů, které nemůže odřezat autogen nebo laser.


Sklíčidla hydraulická, soustružnická, pro frézování-prodej, eshop

Sklíčidla hydraulická, soustružnická, pro frézování-prodej, eshop

Společnost VABEX dodává firmám vybavení kovoobráběcích dílen - např. sklíčidla soustružnická, hydraulická, pro frézování, vrtání v provedení 3 čelisťová a 4 čelisťová. Sklíčidla pro soustružení: - 3-čelisťové sklíčidlo VSC, VSK - 4-čelisťové sklíčidlo VKC, VPS. Zvolte typ podle velikosti, rozsahu upínání, celkové výšky a váhy. Volte typ podle upínacího průměru příruby, rozsahu upínání, Sklíčidla pro frézování: - 4-čelišťové sklíčidlo VMJ - 3-čelisťové sklíčidlo VNBK. Vybírejte podle rozsahu upínání, velikosti základy, celkové výšky a váhy. Dodáváme zboží v krátkém dodacím čase po celé České republice i do zahraničí.