Vybudovanie zariadenia na mechanicko-biologickú úpravu zmesového komunálneho odpadu

Vybudovanie zariadenia na mechanicko-biologickú úpravu zmesového komunálneho odpadu

Predmetom postupu zadávania zákazky je dodanie technologického zariadenia - linky na mechanicko - biologickú úpravu zmesového komunálneho odpadu, včítane súvisiacich služieb - doprava, balenie, montáž, inštalácia, uvedenie do prevádzky, zaškolenie obslužného personálu a kolaudácie.
Zostava technologickej linky:

Číslo/označenieNázov položky Počet kusov
Položka 1Drvič so systémom otvárania vriec 1
Položka 2Slideroller pásový dopravník 1
Položka 3Diskové sito 1
Položka 4Slideroller pásový dopravník, valcové sito pre preosiatu frakciu 1
Položka 5Slideroller pásový dopravník, valcové sito pre preosiatu frakciu 1
Položka 6Bubnový magnet Fe, so sklzom 1
Položka 7Plniaci závitový dopravník s malou násypkou 1
Položka 8Vysokotlaký lis 1
Položka 9Platforma údržby pre vysokotlaký lis 1
Položka 10Závitový dopravník organických látok pod vysokotlaký lis 1
Položka 11Závitový dopravník organických látok pod vysokotlaký lis 1
Položka 12Závitový dopravník organických látok do kontajnera 1
Položka 13Slideroller pásový dopravník, odpady vysokotlaký lis 1
Položka 14Rozťahovač (Nanášač) 1
Položka 15Slideroller pásový dopravník, odpady vysokotlaký lis,
smerom k jemnému situ1
Položka 16Jemné sito 1
Položka 17Podpora a platforma pre Jemné sito 1
Položka 18Slideroller pásový dopravník, valcové sito pre nepreosiatu frakciu 1
Položka 19Triediaci dopravník 1
Položka 20Betonárske práce pre triediacu kabínu súbor
Položka 21Triediaca kabína so vzduchotechnikou 1
Položka 22Balistický vzduchový triedič, s filtrom 1
Položka 23Podpora a platforma pre Balistický vzduchový triedič 1
Veřejná zakázka vložena:
05.01.2018 07:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hinkom s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
19.02.2018 10:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hinkom s.r.o.

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, montáž tepelných čerpadel značky Nibe, Panasonic

Prodej, montáž tepelných čerpadel značky Nibe, Panasonic

Uvažujete o instalaci systémů vytápění pomocí tepelného čerpadla? Hledáte firmu, která realizuje montáž systému vytápění tepelným čerpadlem? Pak se obraťte na firmu MCS – ChlazeníCZ, s.r.o.Realizujeme dodávku a montáž tepelných čerpadel značky Nibe a Panasonic. Teplená čerpadla těchto výrobců se vyznačují ekologickým provozem, nízkými provozními náklady a spolehlivým provozem. Navrhneme Vám optimální systém vytápění pomocí tepelného čerpadla. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.


Prodej, opravy a servis manipulační techniky, VZV

Prodej, opravy a servis manipulační techniky, VZV

Hledáte-li firmu, která prodává manipulační techniku a také nabízí její opravy či servis v okolí města Břeclav nebo Hodonín pak je tu firma VZV-VESELÝ, která se zabývá prodejem, servisem a generálními opravami manipulační techniky. Součástí služeb VZV-VESELÝ není jen prodej, servis a opravy VZV a další manipulační techniky, ale i jejich doplňků a příslušenství - průmyslové pneumatiky, ráfky a kol, dále pak opravy všech typů trakčních baterií a nabíječek, prodej přídavných zařízení a nosných vidlí, technické kontroly všech typů vozíků a mnoho dalšího. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Servis provádíme nejen v Hodoníně a okolí, ale i v Břeclavi a dalších městech v jihomoravském kraji. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.


Šnekové, řetězové a pásové dopravníky – výroba a dodávka na klíč

Šnekové, řetězové a pásové dopravníky – výroba a dodávka na klíč

Potřebujete spolehlivé a bezpečné dopravníky pro Váš zemědělský průmysl? Společnost HAIVA Tasovice s.r.o. zajišťuje jak kusové dodávky strojů nebo náhradních dílů, tak i realizace kompletních celků na klíč. Mezi našim sortimentem naleznete například: - dopravníky šnekové (trubkové, žlabové) - dopravníky řetězové (redlery) - pásové korečkové elevátory - spádovou dopravu mouky a obilí Rádi Vám vyrobíme dopravníkový systém přesně podle Vašich potřeb. Neváhejte a kontaktujte naši společnost pro více informací.


Podvěsný víceúrovňový technologický dopravník pro malé automobilové díly

Podvěsný víceúrovňový technologický dopravník pro malé automobilové díly

Podvěsný dopravník zajišťuje odvoz výrobků od výrobní linky do oddělení expedice, dopravníková cesta vede nad výrobní technologií a je navržena tak, aby ji nijak neomezoval. Tento typ dopravníků se vyznačuje velmi nízkou hlučností. Při transportu výrobků probíhá ještě technologický časový interval nutný pro dosažení správných vlastností výrobku. Během tohoto intervalu se nesmějí výrobky deformovat ani dotýkat, pro to byl pro dopravník navržen speciální nosič. Délka dopravníku je 280 m, pohon tvoří dvě pohonné stanice, na dopravníku je celkem 240 nosičů, přepravní kapacita při rychlosti 4m/min je 3200 výrobků/hodina. Dopravník umožňuje nastavit rychlost podle aktuálního vytížení linky.


Skleněné sálavé panely Campaver vám ušetří energii

Skleněné sálavé panely Campaver vám ušetří energii

Věděli jste, že skleněné sálavé panely vám mohou ušetřit až 25 % elektrické energie? Stačí si vybrat ty skutečně kvalitní od osvědčeného výrobce. Kde je seženete? Obraťte se na společnost SEFEN. Nabízíme jedinečné skleněné solární panely Campaver, a to v několika variantách. Skleněné panely Campaver nabízí uživatelům hned několik výhod. Tyto sálavé panely s řízenou akumulací jsou totiž vyrobeny z opravdu kvalitního masivního skla, jsou tak skutečně odolné a obstojí i v náročných podmínkách. Skleněné solární panely Campaver navíc skvěle vypadají a nabízí mnoho tvarů a barevných provedení, skvěle se tak hodí do každého interiéru. Jaké produkty tedy v naší nabídce přesně najdete? Mezi tradiční modely patří skleněné sálavé panely Campaver Ultime, Select a jejich koupelnové varianty Bains. Tyto skleněné sálavé panely pro vás máme ve vertikálním, horizontálním, úzkém i netradičním rohovém provedení a to hned v několika barevných provedeních. Koupelnové sálavé panely Campaver Bains jsou vybaveny elektronickým termostatem s povelovým ovládáním, sálavým tělesem i praktickým ventilátorem s nastavitelnou teplotou. Zajistí příjemný teplý vzduch v koupelně za každého počasí a dokonce i rychlé a efektivní sušení ručníků. Skleněné sálavé panely Campaver Bains vám navíc nabízíme hned ve čtyřech barevných odstínech, sklo i madlo pro ručník tak můžete sladit s obklady ve vaší koupelně. Novinkou pro letošní rok je nová generace ovládání panelů „Smart ECOcontrol®“, která nejenže umožňuje ovládání všech panelů aplikací v chytrém telefonu nebo tabletu skrze signál WIFI, ale je navíc i velmi ekonomické. Panely Campaver jsou totiž vybaveny čidlem přítomnosti, díky kterému sálavý panel sám pozná, zda jste v místnosti nebo ne. Skleněné sálavé panely Campaver tak šetří energii po dobu vaši nepřítomnost, ihned co se do místnosti vrátíte, vám ale poskytnout perfektní teplotní komfort. Další novinkou v naší nabídce jsou pak sálavé panely Campastyle určené do těch nejnáročnějších interiérů. Vynikají svou jedinečnou tenkostí a fasetovanými hranami. Samozřejmostí je ovládání „SmartECOcontrol®“. Sálavé panely Camapstyle mohou být skleněné, z lávového kamene nebo ocelové s prořezávaným moderním vzorem. Chcete šetřit energii za vytápění skutečně efektivně? Vsaďte na skleněné sálavé panely Campaver. Rádi vám pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího.


Montáž, demontáž průmyslových technologií, výrobních linek

Montáž, demontáž průmyslových technologií, výrobních linek

Strojně montážní firma MONTEMA z regionu Zlínský kraj se zaměřuje na montáž, demontáž průmyslových technologií, výrobních linek a potrubních systémů po celé ČR. Montujeme technologie výroby a výrobní linky pro nejrůznější provozy ve strojírenství, stavebnictví, chemickém i potravinářském průmyslu. Provádíme demontáže a odstranění průmyslových technologií a technologických zařízení včetně likvidace konstrukcí. K dispozici máme tým zkušených techniků, kteří odvedou kvalitní a rychlé montážní práce. Obraťte se na nás, poskytujeme služby v rámci celé České republiky.